Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Witajcie, u mnie nareszcie wyraźny spadek tempki więc dziś musi być oki:) ale radość bo plamienia choć wystąpiły trwałyby 3 dni, a nie pięć ...wiec szukam pozytywów.... a tak w ogóle juz dziś piatek i prawie weekend, a jutro idziemy na andrzejki do restauracji, a wiec będzie nudno, ale cóż trzeba iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny ale napisałam, idziemy z osobami z mojej pracy i dlatego bedzie nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem z powrotem z urzedu pracy. Dali mi jakas oferte w restauracji i musze wyslac tam cv. Ja juz tony powysylalam i nic:( Tak wiec wielkiej nadzieji nie mam. Pogoda u nas paskudna-deszcz i szarzyzna. Wczoraj poklöcilam sie ze swoim bo chce porozmawiac powaznie a on milczy! Ale juz sie pogodzilismy:) Dzisiaj przyszla moja borowinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze juz dzisiaj walne se to blotko jak maz w pracy;) Bo on straszny pedant i moze sie bac ze cos pobrudze:( Chcialam tez posprzatac i ugotowac jak zdaze. Musze jednp cv wyslac i ktos do mnie dzwonil bez numeru na komörke. Nie odebralam moze to ktos w sprawie pracy nastepnym razem odbiore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Czesc dziewczynki. To dzis jakis sprzatajacy dzien heheh:) Ja tez zabralam sie za sprzatanko bo jutro uczelnia:// i nic nie zrobie:( ale tak zaczelam i jakos nie umialam skonczyc...w rezultacie dokonczylam w mega szybki sposob:> Nie przemeczylam sie zbytnio:P A dzis mija siodmy dzien od odstawienia luteinki i nic...@ ani slychu ani widu. A wczoraj znow mnie bolalo podbrzusze i piersi no i kazalam mojemu mezowi sprawdzic czy cos sie zmienilo w wygladzie moich piersi:)) Zabral sie do tego z nalezyta uwaga heheh:) no i stwierdzil ze sa takie nabrzmiale, bardziej jedrne(??)... No nic czekam do 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka moze jestes w ciazy? Te piersi to typowa pierwsza oznaka;) Ale nie nakrecam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Ascha33 nawet nie wiesz jak chcialabym aby Twoje slowa byly prorocze:)) Ale ja tez nie chce sie nakrecac, bo mam wrazenie ze wszystkie te objawy to tylko wplyw luteiny(chociaz nigdy tak nie mialam po niej), albo poprostu tak przezywam nadejscie @ :( No nic pozyjemy zobaczymy:) Sprawdze 30 o ile wczesnie nie nadejdzie @ ... A to blotko to na co i po co?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie ominęło :( Tyle wczoraj zabawy i śmiechu tu było :(((((((((((((((((( Nie widziałam zdjęc Fragoli z 2008 :( Co do pytania Fragolki-tak mój M robil badania i ma wszystkie w normie!Ale pewnie jeszcze będę mu kazała powtórzyć z raz! Asha to błoto nie zapcha Ci wanny!! łatwo się rozpuszcza,ale brudzi!! Załóż koniecznie rękawiczki jak bedziesz nakładać na brzuszek! :)) I powiem Wam jedno-od operacji nie miałam śluzu płodnego,a tu dziś masa!!!!!!Także na 100 procent pobudza jajniki!:) Dziewczyny wszystkie piękne jesteście i będą piękne dzieciaczki:) A ja przytyłam .... to znaczy dostałam mięśni!!Od tych moich biegów i ćwiczeń spodnie,które byly luźne już są opięte!!!! Dziś znów idę biegać po górach 40 minut:D:D:D Lecę,bo mój idzie..BUZIAKI WSZYSTKIM Maniu widzisz-mówiłam;) Jak ja znam organizmy kobiece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka te bloto-borowina powinna pomagac na bezpodnosc. Znane sa kapiele w borowinie ktöre reguluja hormony. Ja tez nie moge sobie darowac ze nie widzialam wczoraj zdjec fragoli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIAM PLACKI ziemniaczane-Asha wpadam do Ciebie.. Aha jeszcze ziółka nie przyszły:( Miałam nadzieję,że dziś Ci już je wyślę! Malutka- borowina jest też świetna na zrosty!!Na blizny wszelakie,łuszczycę,cellulit,rozstępy(mi b.pomogło-są mniej widoczne), na regulację hormonów -jak Asha napisała,na stawy,kręgosłup i wiele by jeszcze wymieniać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Musze poczytac cos o tej borowinie. Moze sie skusze tez:) U mnie tez dzis mialy byc placki ziemniaczane ale jako ze sprzatalam, teraz pisze prace do szkoly wiec dzis jednak bedzie fasolka ze sloiczka heheh:) Mam nadzieje ze maz mi wybaczy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja nawet czytalam artyköl ze jest udowodnione naukowo ze kobiety zachodza szybciej w ciaze po kuracji borowinowej jesli wczesniej mialy problem z hormonami. Wypowiada sie tam kobieta po nieudanym in-vitro,a po zabiegu borowina zaszla. Wypowiadaja sie tam tez pozytywnie lekarze z tej kliniki. Moze to reklama ale prawdy w tym napewno tez jest duzo; Dobrze katarynia ze ostrzeglas mnie o rekawiczkach.lece kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do znudzenia powtórzę historię mojej mamy,bo Malutka jeszcze pewnie nie słyszała;)Otóż moja mamusia 5 lat nie mogła zajść w ciążę,miała 2 kompletnie niedrożne jajowody!Na 2 miesiące pojechała do sanatorium na borowinę i urodziłam się ja,a potem moja siostra:D Asha daj znać czy Twoja borowina też tak śmerdzi jak moja :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki:D zagladamtylko bo dzis nie mam na nic czasu...oczywiscie wielkie sprzatanie,wzielam sie za szorowanie fugi w kibelku(szczoteczka do zebow) ....jak sie nie wykoncze to wieczorem zagladne ;) Malutka objawy moga byc po luteinie...wysoki progesteron daje objawy jak przy ciazy;) No ale miejmy nadzieje ze tym razem cos lub "ktos" zastuka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobialki ja juz po plackach ziemniaczanych-kurde troche przesolilam moze möj sie nie skapnie:( Pomylam podlogi,zrobilam zakupy i biore sie za smierdzace blotko;) Do potem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, a ja mam już okresik :) cieszę się jak dziecko :) więc mój ostatni cykl trwał 33 dni :) a teraz pytanie za 100 punktów, Katarynko liczę na Ciebie, ze będziesz umiała mi odpowiedzieć:) skoro owulka ("druga") wystąpiła 20-21 dnia cyklu, a ja mierzyłam progestek w 24 dc to czy to znaczy, że on był ok? wkońcu to 7 dni po owulce powinien być najwyższy, prawda? i to wtedy trzeba go badać, a czy są gdzieś normy jak powinień wzrastać progestek w kolejne dni po owulce? Kurde mam nadzieję, że nie nagmatwałam i wiecie o co mi chodzi. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja niestety nie znam sie na progesteronie,u nas lerzarze wszystko trzymaja w tajemnicy:( Dziewczyny ale ta borowina przyjemna normalny orgazmus;) Polezalam sobie ztym cieplym blotkiem pod kolderka i sie zrelaksowalam. Brzuch do tej pory jest cieply! Katarynia wybralysmy dobra pore roku na zabiegi blotne:) A ja bylam na tyle leniwa ze nie uzywalam rekawiczek tylko bezposrednio lyzka nakladalam na brzuch hi,hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka miło że do nas dołączyłaś :) mi tu "pachnie" wiadomo czym, jeśli już mężczyzna widzi zmiany to to juz prawie 100% objaw, u mnie też tak było, mąż stwierdził, ze coś jest na rzeczy bo miałam bardzo gorące uda jak zaszłam w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha tak pięknie opisałaś te odczucia po okładach, że też mi się zachciało tej borowinki :) jak i gdzie to się zamawia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przynajmniej fragola tyle mam z zycia;) Maniu ja zamawialam w Niemczech a katarynka w Polsce. Jak sie nie myle to przed paroma dniami katarynka podawala link do borowiny? A propo moje bloto nie smierdzi,jest bezzapachu-mam nadzieje ze to nie podröba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, z pracy pojechałam do koleżanki ale juz jestem z powrotem. Kurcze, też zamawiam borowinke :) Taką reklame robicie,że producent powienien Wam podziękować :) Fragolus dostałaś już @? Mnie nadal piersi bolą przy dotyku, te kilka dni przed @ są wykańczające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Fragola, ja też mieszkam z teściami, co prawda możemy wszędzie wychodzić ale czasem mam ich serdecznie dość. Każde małżeństwo powinno mieszkać osobno, ale czasem nie ma warunków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, jestem w szoku, pierwszy dzień @ normalnie zawsze zwijałam się z bóli, ale wczoraj wypiłam zioła, dziś po obiedzie wzięłam 1 tabletkę pandol extra (nigdy nie działał na mnie - był za słaby)bo czułam że ból rozkreci się na maksa i przeszło zupełnie i takim to sposobem piję sobie teraz winko , myślę że 1 lampka nie zaszkodzi, nigdy nie mogłam sobie na to pozwolić 1 czy 2 dnia cyklu :) Fragolka, może dziwnie to zabrzmi, ale mimo wszystko teść was bardzo kocha i was potrzebuje, wiem że jest ciężko, ale jestem przekonana że Bóg wam w dzieciach wynagrodzi. Buziak słonko, a ja właśnie próbuję oglądać TITANICA, bo nigdy nie oglądałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałam jeszcze pochwalić się, że w tym zeszłym cyklu plamienia przed @ trwały tylko 3 dni, a wcześniej 5 do 6! więc może to zawdzieczam "ziołom" ogólnie polecam, bo na pewno coś regulują, jestem tego pewna, tylko trzeba czasu, nie od razu jest efekt ale myslę że kolejne 2 miesiace picia dadzą jeszcze bardziej pozytywne rezultaty. Martwi mnie tylko to , że ostatnio ta prolaktyna wyszła podwyższona, może to przypadek, a moze będę musiała ja czymś zbić - ale wczoraj czytałam o takim leku castagnus - Ascha kiedyś o nim wspominałaś - on też jest ziołowy i bez recepty, więc pewnie w styczniu - lutym go pobiorę, już bez ziół i jak uda się do tego czasu wipierdzielic ureaplazmę to zaczniemy starania - bardziej stawiam na luty, ale już wiem ze nie ma co się nastawiać konkretnie ani planować... więc nie wiem jeszcze co i kiedy, niemniej cichutko marzę o tym by dziecko przyszło na świat za rok w grudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, chociaż nie są to jeszcze życzenia noworoczne :P, życzę Tobie i pozostałym dziewczynom żeby 2010 rok był dla nas łaskawy :) i ofiarował nam nasze dzieci Ascha nie wiem, bo dopiero teraz wyszła podwyzszona, jakby przez zioła, ale to był dziwny cykl, wiec nie wiem, poczekam do wizyty u gina, bo pewnie da skierowanie na prolaktyne do powtórzenia. Napisz co wiesz o castagnusie, bo pisałaś kiedyś ze go brałaś... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×