Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej dziewczyny, my byliśmy wczoraj na tej "nudnej" imprezce w restauracji, za jakie grzechy "musiałam" widzieć moje szefostwo w sobotę :( bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeszcze te durne teksty mojego szefa na poziomie chłopca z przedszkola który tylko nabijać się potrafi, pił wino i nawet się z mężami swoich pracownic nie napił kieliszka, tylko się gapił przemądrzalec pierdo..ny. Wróciliśmy ok 23, mąż się dobił bo jeszcze koleżanka z meżem do nas przyszli po imprezce z flaszeczką, wiec teraz urwis śpi. A ja go próbuję wzmocnić... czytałam żeby na kaca: 1/ zjeść 2 jajka na miękko by dostarczyć cynku i selenu (zjadł jedno po wiedeńsku, czyli do żółtka wrzucasz troszkę masełka - pychotka, i sól oczywiście) 2/ napić się kakao by dostarczyć wypłukanego alkoholem magnezu (do kakao dodałam kilka plasteków imbiru) 3/ wypić sok z kiszonej kapustyby dostarczyć wit. c (niestety tego nie miałam a wiec dałammu mandarynkę i sok z czarnej porzeczki) Teraz spi, zobaczymy czy o 12 będzie jak nowo narodzony :) a wtedy będzie na niego czekała super cytrynowa herbata z miodem i imbirem... czyż ja nie kocham mojego męża???? :D Fragolko, moze ziółka u ciebie wydłużyły cykl, albo...zaszłaś w ciążę, moze wtedy co mierzyłaś progesteron było świeżo po owulce i dlatego był taki niski...? Oczywiście 3mam kciuki zeby to było to drugie Miłęgo dnia dziewczyny...ja na 15 jadę na 2-ie urodzinki do mojej chrześniaczki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie ponuro na dworze. Ciesze sie na wieczör na 2 zabieg borowinowy. Katarynka a ty jak czesto robisz? Ja planuje co 2-3 dni:) Nakladam tylko na bruch od pepka w döl ok.3 lyzki cieplego blotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Oj ...boli mnie glowa ,ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bylo nawet fajnie wrocilismy o 4:30,a teraz nue wiem czy zyje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SISI to wracaj do łóźka!Fajnie,że się ze swoim A ubawiłaś:D:D Opowiedz Nam więcej -może coś smiesznego odwaliłaś??:D Fragolcia dobre i to kilka browców w takiej atmosferze-poza domem!!! :* Agnieszka jak ja Cię rozumiem:(Też chcę dzidzię.Śniło mi się.,żę powiedziałam mężowi,że nareszcie dam mu dziecko:))Może się sparwdzi... Mania ale ten Twój szef na chama mi wygląda,takiego totalnego gbura:( Współczuję,ale zawsze możesz znaleźć nowego..:p Fajnie ma ten mężuś z Tobą,zaintrygowały mnie te jajka po wiedeńsku-że co? Jak się dodaje tego masła-to znaczy gdzie?A co z białkiem? Asha ja właśnie też czuję straszne ciepło-na calym ciele-normalnie muszę otwierac okna-przez parę godzin jestem taka rozgrzana! A błotko nakładam codziennie,przez 10 dni-jeszcze dziś i jutro ,bo kończy mi się boro:D Ale co 2 dzień też można!!!:) Kiki-jak się ubawiłaś?Nulla i Zadra w ogóle zapomniały o NAS:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia a Wy gdzieś byliście? My zaraz wyruszamy na ten roczek, nie chce mi się, znowu będziemy patrzeć na fajnego małego szkraba a mi po brzuchu coś wibruje, głowa mnie boli a to tylko oznaka nadchodzącej wielkimi krokami @@@@@@@@@ Nienawidze tego momentu!!! Pa dziewczyny, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi widac ze sie dobrze bawilas. Sliczny usmiech na nk:) Ja sie wczoraj tak nie usmiechalam:) Bylismy na amerykanskim dniu dziekczynienia,bylo amerykanskie jedzenie-niestety zero alkoholu! I piesni kosciola ewangelickiego. Byli ludzie röznej narodowosci,naprzecilko siedzial mulat z Ameryki z tylu POLACY! Co jakis czas odwaracalam sie z zaciekawieniem,bo przy naszym stole rozmawiali po angielsku a ja nie potrafie. I nagle od polskiego stolu slysze glosne-KURWA! No to ja zerkam tam a jedna baba chyba sie skapnela ze ja tez polka i mnie przepraszala za bluzganie w kosciele. Tlumaczyla mi sie ze jej syn jest po studiach a nie moze pracy znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wszystkie odsypiają :D Asha no to k*** wszędzie idzie usłyszeć!Obcokrajowcy nie umieją nic po polsku,a bluzgi zawsze wypowiedzą! Agnieszka nigdzie nie byłam!:( Siedzieliśmy przy serialu na dvd,bo nam się antena TV popsula :(( Akurat na weekend,gdzie jest Mam talent i Taniec z gwiazdami:( Aga a kim jest ten śliczny dzieciak,co Twój mężus ma na rękach!Jaki on ładny i slodki!!!:D A mi rzadko się dzieci podobają-naprawdę-mam z tym klopot!Ogólnie dzieci później ładnieją.. Fragolinko ale nie wiem czy za 39zl było aż 10 kg borowiny?To chyba jakaś ściema!??? Pozdrowionka moje miłe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni nie mogę wejść na n-k!!! a tak jestem ciekawa waszych nowych fotek!!Sisi podobno też dodała!ahhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po borowince. Moja ani nie brudzi bardzo ani nie ma zapachu. Dzisiaj 30 dzien cyklu od tygodnia mam nabrzmialy brzuch,ostatnio mialam 36 dniowycykl:( Ciekawa jestem kiedy dostane@-moze za tydzien!:( No ,ta borowina by byla tania ja prawie tyle zaplacilam za 1,5 kg-a tu 10 kg! Moim zdaniem najskuteczniejsze sa kapiele borowinowe ,ale möj by mnie zabil jakbym mu wanne zatkala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka to właśnie mój chrześniak, właśnie wróciliśmy z roczku od niego :) No to ładnie wam sie popsuło na weekend, a dziś finał w tańcu z gwiazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak piszecie o borowince ze az mam checi na zabiegi domowe:) Ja nic nie moge przelknac....tylko rosolek:O Lidzia dzieki za mily komentarz...zdjecie zrobione juz po godz 1.00 wiec nie trzymalismy fasonu;) Orkiestra byla naprawde kiepska o ile mozna ja nazwac "orkiestra" poza tym wszystko ok ,znajomi tez byli i troche popilismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a napisz nazwe niemiecka Borowiny? wiem ze pisalas ale nie wiem czy znajde;) Fragolka spacer po gorach zawsze jest przyjemny no nie? nawet w niepogode:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) myslisz ze lepiej dziala ten do kapieli? wystarczy wanna do tego? bo brodzika nie mam ..tylko wanne:P Uczestniczylismy w konkursie tanca!! Wstyd jak nie wiem ha ha i sromotnie przegralismy:D:D a dzis dojrzalam ze lakier z paznokci (stop) zdarty tak moj sie staral:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=63904 http://babyonline.pl/starania_o_dziecko_trudnosci_z_poczeciem_artykul,1042.html?print=1 Ale ja sie rozszalalam z tymi linkami. Mysle ze w pierwszym kazda znajdzie cos dla siebie,pod koniec sa ciekawe tematy. I wkoncu znalazlam potwierdzenie ze oklady borowinowe na podbrzusze sa dobre na plodnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam ze to ta sama bluza.myslalam ze chodzicie czasem jednakowo ubrani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha a mi się wydaje,że mimo wszystko okłady z boro są lepsze od kąpieli-chyba,że w sanatorium,bo czytałam,że borowina na zabiegi musi być rozcieńczona w proporcjach bardzo wielkich,a więc do ok 10 litrów wody trzeba by bylo dać ok 4 kg borowiny!!!!! Tak więc dużo tego!! A okłady masz ze 100% borowiny! Bez rozcieńczenia:D Ale mimo wszystko-obojętnie jak-borowina to cudo!Mój czuje w kostce ogromną poprawę i jakieś kłucia tam-mówi że ma wrażenie jakby się tam coś działo!!! Tak więc jeśli ja mam zrosty i zapchane jajowody,to wierzę,że mi pomoże:) Ja też chcę zobaczyć nowe zdjęcia:((( Fragola nie usuwaj póki nie zobaczę. Nie mogę w ogole odpalić n-k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety ! ;) Fragola skąd wiesz że wrócilam?? Padam poprostu na pysk ;( Jak wam powiem coś to się posikacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy pytali mnie i wy też dlaczego jadę na Andrzejki w piątek?nie umiałam wam odpowiedzieć na to pytanie otóż moja impreza była wczoraj w sobote :-D zaszła pomyłka my wszyscy ubrani wyszykowani podjechalismy w piątek pod lokal a tu niema NIC impreza jest ale w sobotę pocalowaliśmy klamkę ja to taka wkurwiona byłam że się opilam w piątek a na tej imprezie to taka kicha że trzeba było pić żeby się bawić bo tak muzyka grała że rany !!!!!!!!dzisiaj cały dzień odchorowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka slaba że idę spać ;) nawet zdjęc nie mam ciekawych totalna kicha :) Dziewczynki do jutra głowa mnie tak boli ide spać Śliczne fotki koleżanki na NK :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka moze masz racje tylko ja tak sobie myslalam jak ta borowila przejdzie przez skure do narzadöw rodnych. Podczas kapieli moge sobie bardziej wyobrazic ze dojdzie tam gdzie trzeba;) Mnie tez czasem szlag trafia jak nie moge wejsc np.na kafe To przez dluzszy czas nie mam ochoty pröbowac:( Dziewczyny zy tydzien mikolajki,kupujecie cos facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Katarynko, jajka po wiedeńsku przyrządza się w ten sposób: gotujesz jajko na miękko, obierasz 1/3 skorupki od góry, bo wstawiasz na taki kieliszek do jajka,z którego wybierasz jajko łyżeczką, gdy pojawia się zółtko (jajka musza być ciepłe!) wrzucasz sobie do niego troszkę masełka i solisz i jest pycha :) i tak wcinasz ot cała filozofia. W ogóle dziewczyny polecam jeść jajka: do niedawna mówiono że są one niezdrowe, tymczasem teraz coraz częściej mówi się o wspaniałych właściwościach jaj - są super na płodność!!! Faceci powinni kilka razy w tygodniu jeść jajka ze względu na cynk, który posiadają oraz witaminy E, B etc Poczytajcie sobie o jajkach, jeśli Was interesuje ten temat :) http://www.kobieta.pl/zdrowie/zdrowo-jesc/zobacz/artykul/czy-jajka-sa-zdrowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×