Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dzięki Mania, ja też wierze, że w 2010 będziemy pisać o pampersach, kaszkach, zupkach, smoczkach itd :) Dobranoc dziewczyny, padam z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego castagusa bralam 9 lat temu. Lekarz mi polecil bo mialam bolesne piersi przed@ Nawet nie wiem kiedy mi to przeszlo i nie mam wiecej tych dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha, ten castagnus podobno potrafi zdziałać cuda, reguluje wszystko... tak słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje maniu ze naturalne leki nam pomoga jak specjalisci nie moga!:) Ja tez juz sie zegnam,dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) Tak lykam od tego cyklu dzis 10 dzien wiec za duzo nie pomoge ...ale na 100% moge stwierdzic ze cala @ obeszla sie bez tabletki przeciwbolowej...w sumie mam jeszcze plamienie ale to inna sprawa(cignie sie po stymulacji).Od 2 dni nie mam boli glowy...nie wiem czy to zasluga castagnusa ...byc moze cos sie reguluje...no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z niecierlpliwoscia do konca tego cyklu...mam nadzieje ze plamienia przed @ ustana? Nie wiwem tylko czy w 2 fazie brac progesteron ...mam duphaston,ale w tym cyklu chyba go odstawie niech organizm dojdzie do siebie i przy okazji zobaczymy czy castagnus pomorze cos na plamienia przed @ i bol piersi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi a wiec Cię wywołałam :) a mnie fragola na gadu porwała i bawiłyśmy się w dodawanie starych fotek na nk:) Widzę, że same pozytywy piszesz o castagnusie, moze natura rozwiąże za nas problemy :) ja w nią wierzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) poogladalam wasze fotki...super:) ale was wzielo na wspomnienia;) Ja dzis wczesnie wstalam bo chce obiad juz na jutro zrobic. Wstawac dziewczyny szkoda dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Ja też juz po śniadaniu i czas za robote się zabrać, a jest troche :( Już mnie podbrzusze boli a to oznaka @ Wiem, że wyniki nasienia były kiepskie a mimio to zawsze mam jakąś nadzieje na cud, chyba zwariowałam. Miłego sprzątania kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Czesc dziewczyny:) Ja juz zbieram sie do szkoly:/ Dzis 8 dzien od odstawienia Luteiny... Mam nadzieje ze @ nie zaskoczy mnie na zajeciach:/ Dzis sie mecze do 19.50 :( Milego, slonecznego dnia:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
A wczoraj wzielam namiary od tesciowej na dobrego podobno ginekologa:) We wtorek bede dzwonic i umowie sie na wizyte... Koniec zycia w niepewnosci!!!! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam jak malutka pisze o zajęciach do 19.50 to współczuje jej. Ja na szczęście w tym roku skończyłam studia i chociaż z tego powodu jestem szczęśliwa :) :) Bo te weekendy w szkole są wykańczające!!!!! Także malutka trzymaj się na zajęciach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja chcialam to samo napisac do malutkiej ze ja podziwiam za szkole. Mnie by teraz kijem do szkoly nie zapedzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja z tymi zdjeciami na nk,tez sie usmialam:) Fragola ciekawe zdjecia,ten pojazd pasuje do Ciebie energicznej,wyzwolonej kobiety. A Mania na kazdym zdjeciu wyglada inaczej,jak nie ta sama kobieta,bardzo uroczo. Dziewczyny nie smiejcie sie ze mnie -A ndrzejki sa dzisiaj czy 30 tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tez myslalam ze na andrzeja tylko ja nie mam kalendarza z imionami i nie wiedzialam kiedy. Dzieki Fragola za zaproszenie ale ide na impreze dzisiaj,nie andrzejki ale tak sie zlozylo ze dzisiaj. Dziewczyny a bierzecie jakis pylek pszczeli czy cos do ziöl,bo tam bylo napisane ze dobrze te 2 rzeczy polaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola chyba same zostaniemy przed kompem, bo ja też nigdzie się nie wybieram. Jedziemy tylko popołudniu pobawić chrześniaka męża i wieczorkiem będziemy w domku. A teraz mam przed sobą sterte prasowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie szykuje do wyjscia;) Fajnie by bylo spedzic andrzejki w tradycyjny sposöb.z woskiem itp. Nulla,katarynka gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nie pije wina,jak bedzie to troche piwa,ostatnio wymiotowalam jak kot. Hi,hi przynajmniej schudlam,ale ja glupia nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Dziewczyny zrobilam dzis tescik. No i oczywiscie :( jedna krecha:(:(:(:( Ehhh...zycie... A wlasnie sie dowiedzialam ze moja 17 letnia znajoma urodzila sliczna coreczke... Gdzie tu sprawiedliwosc?? Ide sie napic winka i spac... Bede w poniedzialek. Milego andrzejkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUTKA kochanie :( Tak mi przykro! Nie łam się.Jak ja to mówię-dopóki nie ma @,jest nadzieja!!!!!! 🌼 dla Ciebie!!!! Dziewczynki życzę balującym MIŁEJ i UPOJNEJ ZABAWY:D Ja dziś dużo pichciłam-zrobiłam sernik,de volaje,potem wieczorek z męzem:D:D,bieganie,borowinka(7 raz) i serial-Odwróceni na dvd! Asha -chciałam Cię zapytać-jak tam borowinka-czujesz cos?Ja niezbyt-jedynie ciepło na brzuchu,ale mój m przyklada na kilkakrotnie wylamana kostki i mówi,że rewelacyjnie czuje poprawę!!Ma więcej swobody w nich-jakby zrosty puściły:))) Kochane moje dobrej nocki:)Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola gdzie jesteś??? My dopiero wróciliśmy, nie mogliśmy się rozstać z małym chrześniakiem, uczestniczyłam przy kąpieli i usypianiu. Ja też chce dzidziusia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wröcilam z imprezy,bylo tak sobie. Zadnego alkoholu bo to bylo w kosciele. Katarynka trudno powiedziec czy cos czulam,czy sobie wmöwilam. Czulam cieplo w brzuchu przez nastepne 2 godz. Jestem przed@ i mam lekkie böle z tego powodu. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To fajnie Fragoluś, przynajmniej jakieś wyjście mieliście. A jak tam @, nadal nic? Ja narazie też nic, ale moje cykle są dłuższe od twoich. Dziewczyny pewnie odsypiają imprezy :) A ja wstałam bo moi faceci jadą na basen, Miłosz ma pierwszą lekcje pływania, jest cały przejęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×