Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość malutka8479
Witaj Elusialew:) Mozesz cos blizej o tych Twoich staraniach opowiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Napisalam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie takie historie dodają nam otuchy:) Fajnie,że Ci się udało!! Malutka zrób może jeszcze 1 test,co?? Spróbuję wejść na n-k,bo zkreca mnie z ciekawości-jak tak tu opisujecie... Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ode mnie röwniez spelnienia marzen dla meza;) Wy mi sie kojarzycie z para co zawsze jest usmiechnieta i trzyma sie razem po ciezkich przejsciach. No i z takimi lobuzami co patrza gdzie mozna wywilac jakis numer;) W pozytywnym znaczeniu oczywiscie. Dziewczyny ale sie ciesze ze poznalam dziewczyne co rozprowadza kosmetyki z oriflame-mieszka 3 ulice ode mnie i dzisiaj wrzuci mi katalog do skrzynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sisi również zyczę Wam samych radosnych chwil-i Andzrejka juniora:D :D Dużo zdrówka:* Asha no to masz fajnie z tymi kosmetykami:) Zawsze to juz sprawdzona firma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Fragolinkaaa przeczytalam ta historie i mysle ze to w jakims stopniu miala byc reklama koktajli odchudzajacych;) Takie odnioslam wrazenie;P Jak mozesz podac maila to przesle Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie jakas reklama!Bo ryecyzwiscie laska jakos tak syzbko napisała-a zresztą kto by dawał opis swojej historii?? :p Fragolka niestety nie mogę wejść na n-k:( Ciągle nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki wielkie za zyczenia , maz bardzo sie ucieszy:D No tak masz racje czesto cos nawywijamy,zawsze razem...ale to wcale nie jest dla nas takie dobre:P A jak dojdzie do nieporozumien to nie jest za ciekawie:O Wczoraj znow wymiana zdan ,wkurzylam sie bo przez cala zabawe ani razu nie spytal sie czy chce cos do picia! I jak kolek lazilam sama do baru zamawiac,pytam sie dlaczego tak sie stalo to mowi ze nie wiedzial i nie pomyslal o tym....ku...wa po 10 latach malzenstawa dalej nie wie ze wypadalo byprzyniesc zonie cos do picia ,bo ja nie KAKTUS:O Poza takimi incydentami jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak katarynka po fakcie to jest smieszne ,ale mnie strasznie serce BOLI! a to sa naprawde blache sprawy...np: siadamy do stolika gdzie wszyscy juz siedza,moj pedzi pierwszy szybko sadza swoja szanowna d.... jak na wyscigach i do tego krzeselkiem blokuje mi dostep...i znow musze zwracac uwage by sie jakos przesunol bo nie moge dostac sie do swojego siedzenia:O Ale to nic bo on juz sobie wygodnie siedzi! Mam dzis nerwy to sie wygadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo tanczymy,zawsze wedlug schematu,tak samo w ta sama strone rece w jednej pozycji,wiem z dokladnoscia kiedy mnie obruci itd..... a wiec wczoraj zabolala mnie jedna noga i prosze bysmy sie moze w druga strone pokrecili ,i juz bylo po tancach bo jak cokolwiek zmieni to wszyscy sie popatrza, wylapia jakas nieudolnosc i stanie sie masakra!!! A wogle jak wspomnialam na ten temat to zesztywnial ze strachu ...przed utrata swego wizerunku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
A mnie denerwuje żerowanie na nadziei innych.. Chce zajsc w ciaze i ktos pisze mi o magicznym sposobie...zamow koktajle i bedziesz piekna, szczupla i oczywiscie odrazu bedziesz miala dziecko... Tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi opisalas wszystkie zdarzenia ktöre tez przezylam. Dochodze do wniosku ze faceci nie widza lub nie chca pewnych rzeczy widziec i ze to takie duzo dzieci:) Möj nie jest egoista ale po prostu czasem nie mysli i jak mu möwie np.dolej twojej mamie wina bo ma pusty kieliszek to on bardzo zdziwiony bo nie zauwazyl:( ale to ze nie chce sie krecic w druga strone zwalilo mnie ze stolka;) Möj wogöle nie lubi tanczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Ja tez uwazam ze nasi faceci to nie egoisci tak jak napisala Ascha tylko poprostu pewnych rzeczy nie zauwazaja i dlatego trzeba ciagle im cos tlumaczyc. Ja mojemu mezowi ciagle mowie to co mi sie nie podoba w jego zachowaniu i musze Wam powiedziec ze czasem to dziala:) nastepnym razem robi juz to inaczej:) W koncu przeciez wybralysmy sobie NAJLEPSZYCH mezczyzn:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak malutka Najlepszych!!!!! Tylko przed slubem nie byl sztywny jak kolek ,wiedzial jak sie zakrecic:) a czasami to i czekolade na randke przyniosl...problem w tym ze ja jestem wciaz ta sama ,nic sie nie zmienilam przez te lata ,nie oczekuje ani wiecej ,ani mniej. Po prostu gasnie we mnie juz wszystko..i czuje sie jak zaprogramowany robot a nie czlowiek:O W takich wlasnie chwilach dziekuje Bogu ze nie mamy dzieci! Bo ile radosci mogli bysmy im dac? Tyle co sobie czyli -ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się pod tym rękoma i nogami:D Facetom tzreba DOBITNIE tłumaczyć i niestety wykładać"kawę na ławę"..nic nie zauważą sami! Jak byliśmy na imprezce też mi nie dolewał wina!Ahh faceci:D Dziewczynki z innej beczki-błagam Was podpowiedzcie mi jakiś przepis na danie jałowe,bez tluszcu,a smaczne!! Bo ja nie wiem kompletnie co można oprócz gotowanej piersi z kurczaka zjesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka83 Ś
Cześć. Chciałam tylko napisać że w nocy przyszła ta franca @, jestem taka wkurwiona że szok!!! Jestem teraz w pracy ale jak wróce to wszystko przeczytam co tu naklikałyście, bo jeste tego troche. Fragola dzisiaj napewno pije piwo, A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi nie łam się..faceci już tacy są:O mój mnie w ogóle nie całuje!Nie przytula:O nie lubi tego po prostu!Na poczátku były ciągłe kłótnie,ale później odpuściłam :O Mój też ze mną nie tańczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Agnieszka 83 Ś Wiem jak sie czujesz:( Smutam sie razem z Toba... Ale napij sie dzis pysznego piwka i pamietaj ze w koncu MUSI sie udac... Uwierzmy w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluska SPADAJ STAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakbyś miała amnezję,to stronę wcześniej pisałaś to samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
masz racje Fragolinkaaa:) Popatrzymy troche na nich przez palce:) Chociaz powiem Wam ze ja czasem mam z tym problem;P Jak mnie czyms wkurzy to rzucam takim fochem z przytupem ze masakra:):):) Biedny ten moj maz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
A ja nie pije dzis:) Ostatnio pozwolilam sobie na kieliszek wina mmm ale mi smakowalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ale świetnie wyglądasz-super włoski i kurteczka rewelka:D Podoba mi się wszystko:)Twój mężuś też ma taki misiowy charakter??Mój właśnie taki jest.I z tego co kojarzę,to Agnieszki też był taki misiek:D Kiedy były robione te foty?? No to dziewczyny pijące wypiją dziś za niepijące :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusialew ty nie wypisuj wariactw!!! zrob nastepna kuracje ,przy dwojce nudzic sie nie bedziesz. No to wiesz katarynka o co mi chodzi:) Ja sie zastanawiam czy nie jest to wina zbytniego dbania o swoje cialo w przypadku mezczyzn? A juz nie smuce,bo zachowuje sie jak stara dewota:D Biore sie za jakas prace ,to najlepsze lekarstwo;) Ale fakt -faktem milo byc pocalowana i przytulona tak...bez okazji.. zrobic cos wspolnie nieplanowanego,spontanicznego po prostu powinnismy sobie wystarczac:) Co ja mam dzis za glupi dzien? Wybaczcie mi...juz uciekam gotowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wypije ,jeszcze mi po sobocie nie przeszlo:D Ale wam zycze udanego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SISI DOSKONALE CIĘ ROZUMIEM!!!czasem mnie też nachodzi złość!I pytam się Go co ze mną jest nie tak,że pewnie jakby tu..... siedziała to,by ją pocałowal,przytulił,zabrał na disco!!! Ale to do niczego nie prowadzi,tylko do kłótni:D On mi tylko odpowaida,że jak chciałam romantyzmu,to powinnam się z dziewczyną ożenić! :O:O:O:O:O Jednak mimo wszystko kocham to moje NIEDOTYKALSKIE JAJO!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×