Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dziewczyny ja juz po piwku bo cos nerwa mialam. laski my przezywamy z chlopami wszystkie to samo! Niestety takie jest zycie ze jak jestesmy 11 lat ze soba to latwiej jest skrytykowac i krzyknac na siebie niz pochwalic czy przytulic. Mysle ze faceci tez czasem sa niezadowoleni z nas bo na poczatku cos bylo inaczej albo sobie wyobrazali ze zwiazek to bajka. Czasem jak sie poklöcimy to tlumacze mojemu ze w kazdym zwiazku sa czasem mniej fajne chwile,obojetnie z kim jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze nazwalas "niedotykalskie jajo":D ja moje jajeczko tak dzis dotkne ze wyluzuje sie na MAXA:D no.... w koncu ma imieniny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi widze ze ostatnio humorek dopisuje.:) A w jakim znaczeniu dotkniesz jajeczko,negatywnym? Przeciez dzisiaj ma imieniny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dzisiaj wszystkie zabawne jestescie;) Moze niektöre rzeczy nie sa smieszne ale jakos czlowiek sie usmiechnie pod nosem:) Mam katalog,mam nadzieje ze cos wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry fragola ale mnie troche rozsmieszylo jak mu powiedzialas lub chcialas powiedziec o pampersach,ze tak masz dobrze ze musisz pielegnowac tescia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, trochę mi lepiej, bo już poczytałam te wasze posty, ale tutaj wesoło :) Mi już ciśnienie spadło,a w zasadzie uleciało :) Fragola kiedy robisz test? Czekam aż wrócisz od dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialam Wam tylko powiedziec ze ciesze sie ze trafilam na to forum:) Tak dobrze wiedziec ze nie jestem sama z nurtujacymi mnie watpliwosciami i problemami... Fajnie sie z Wami pisze i czyta posty:) tak naprawde nie rozmawiam z nikim o mojej checi zostania mama:( Wiekszosc ludzi mysli ze to takie proste...hup siup i juz dziecko... A przeciez czasem to nie takie proste:( Ciesze sie tu jestem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka a moze ze strachu przed laparoskopia udalo wam sie co? ha ale byl by numer!!!:D Malutka mnie tez lzej na sercu,kiedy moge z wami popisac,posmiac sie i czasami posmucic,jeszcze z nikim oprocz mojego mezusia nie rozmawialam tak szczerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop siup...zmiana dup:D dzis w koncu odnotowalam spadek temperatury,jeszcze kilka dni i zobacze czy wzrasta hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram moje jajeczko na piwo:) Tym razem bede wrecz biegla do stolika :D zobaczymy kto dzis wygra ha ha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje sisi moze sie kapnie jak to jest jak odczuje na wlasnej skörze;) Malutka wypalilo z zaproszeniem do fragoli? Fragola widzisz teraz mialas sterylnie u wyrwizeba:) Ja tez kiedys mialam zakrwawiona serwete pod szyja po innym pacjecie-FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za zaproszenia:):):) teraz to dopiero super sie pisze z konkretnymi twarzyczkami:):) Uciekam teraz poukladac sprawy zwiazane z praca:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:) bylo fajnie i milo,usiadlam pierwsza :D Zaraz wysledze Malutka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiscie:) bardzo dziekuje i pozdrawia was wszystkie:D Ja tez uciekam dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wlasnie zaczynam dzis prace:) Wprawdzie tylko na umowe zlecenie na 2 miesiace ale zawsze cos:) Przynajmniej wyrwe sie z domu i przestane intensywnie myslec o jednym:(:( Bede pracowala w markecie na pasazu:) i bede sprzedawala galanterie skorzana:) Dzis pierwszy dzien:):):) wiec uciekam, bo jeszcze sniadanko,ubranko i malowanko:D:D Bede po 21:) Milego dnia i duuuuzo usmiechu:) Fragolinkaaa mam nadzieje ze dzisiejszy dzien przyniesie dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! fragola może jeszcze nic straconego, za pare dni powtolrzysz, może jeszcze za wczesnie, u mojej kolażanki jak była w 4 tyg nic testy nie pokazywały, dopiero po 6 tyg pokazały dwie krechy, także głowa do góry Fragoluś :) Ja nie mogę sie dodzwonic do lerza, a mój synek chory, całą noc miał goraczke bidulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Agnieszka buziolki dla synka,oby szybko wyzdrowial!!! Malutka dobre i 2 miesuace zawsze to cos..fajnie;) Fragolinka @ pewnie przestawila sie od ziolek ,u Mani bylo to samo...badz cierpliwa i glowa do gory!!!1 A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeziemy do lekarza na 15, podobno tyle ludzi chorych,że masakra, lewdo nas wcisła na dzisiaj i to prywatnie. A ja przed 16 jeszcze raz musze dzwonić do gina bo nie wiem jak mam sie umówić na ten monitoring, akurat 12,13,14 dc przypada na piątek, sobota ,niedziela i nie wiem czy mnie przyjmie w tych dniach :( zawsze wszystko pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja do tej pory zalatwialam sprawy na miescie z mezem. Pogoda okropna. Mam w planie dzis znowu zrobic borowine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka wykombinuj na piatek i poniedzialek....powinno wystarczyc dwa razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstepie -Asha może zaklikaj do tej babki,co od niej kupiłyśmy te ziólka,bo ich jeszcze nie ma,a to jutro tydzień minie;(( A ja tak chciałam,byś zdążyła pić od początku @!!! :( Aga ale masz przeboje-jak nie problemy z ginem,to Synuś chory:( Rzeczywiście-teraz to jakaś epidemia grypy:( Oby tylko szybciutko wyzdrowiał! Co do monitoringu nie znam się:(ALe Sisi rozsądnie podpowiada! Sisi a więc jak tam temperaturki?Mówisz,że spadła,a ilo dniowe masz cykle?? Plamienia już się skończyly?? Malutka witamy "na pokładzie":D Dobrze,że nika sobie zaczerniłaś!!:P Ja też muszę znaleźć jakaś pracę:(( Fragolinko Ty nasza kochana sądzę,że ziółka pomotały u Ciebie-tak samo jak u Mani..No zobaczymy,dopoki nie ma @-jest dobrze:D Mania co u Ciebie?Bierzesz już antybiotyki na ta ureplasme? Co do boro-boro zauważyłam 2 zmiany u siebie-co przez 11 obserwowanych cykli,się nie zdarzyło-a mianowicie miałam bardzo dużo śluzu-w środku!Ogrom!A po 2 nie bolało mnie przy owu jak zwykle-a była dziś wieczorkiem,bo podniosła się nieznacznie temperatura i zaobserwowałam koniec śluzu!! Także powiem,ze jak na razie zmiany na PLUS! Zostawiłam sobie jedną porcję na ewentualny-nieplanowany okres-na ból!!Bo podobno borowina jest też przeciwbólowa!!:D No a 3 plus jest taki,że po moich -niemal porodowych-rozstępach praktycznie nie ma śladu 👄..a tyle już rzeczy stosowałam... Kiki,Nulla,Zadra-co z WAMI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle tu popisałyście? kiedy ja to przeczytam?;) Tak kiepsko sie dzisiaj czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×