Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

A więc u Miłosza jakiś wirus, ale nie jest źle, tzn oskrzela czyste, gardło też, tylko ta temperatura i kaszel. A do gina dodzwoniłam sie rano ale odebrała żona i nie wiedziała jak mnie umówić bo gin w piątek u siebie nie przyjmuje, kazała mi dzwonić przed 16 i dzwoniłam ale nie odebral dupek. Chyba pójde do innego, bo ile można się prosić o prywatna wizyte. Sisi też myśle że tak by starczyło, w piatek i w poniedziałek ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mine 31 dzien cyklu i tylko wzdety brzuch ale ostatnio mialam 36 dniowy cykl. Katarynka masz racje skontaktuje sie z babka od ziöl:) Ja dzisiaj tez nie w sosie. Niedlugo klade borowine,czekam tylko kiedy przyjdzie möj z zakupöw zeby troche pogadac zanim poloze sie na pöl godz,z tym blotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wrocilam niedawno z pracy i jestem padnieta:/ 12 godzin daje w kosc, nawet takie glupie siedzenie:/ a tu przychodze i myslalam ze moze jakas kanapeczke chociaz bede miala ale gdzie tam...u mojego meza byl kolega no i rozsiedli sie i wyszlo na to ze ja jeszcze musialam robic herbatki kolacyjki i takie tam:(:(:(:( masakra...tak ciu***** talerzami ze kolega wlasnie pojechal;P A ja jakas taka wsciekla jestem:( moze to @ przyjdzie?? Dzis 11 dzien od odstawienia luteiny:(:( Fragola a moze rzeczywiscie to jeszcze za wczesnie na tescior?? Moze w zwiazku z ziolkami cos sie poprzestawialo oczywiscie pozytywnie?? Agnieszka ucaluj synka, niech zdrowieje, a Ty rzeczywiscie umow sie do gin na piatek i pon i powinno byc ok:) Uciekam juz nyny:) Dobranoc kochane dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to fajnie,ze z Synkiem ok:D Tu masz linka do mojej borowinki z Busko-Zdroju: http://www.domzdrowia.pl/73031,borowina-plus-1-kg.html Co tu taka cisza???? Mania co u Ciebie?malutka jak praca??Fragolka dobrze,że choć Ty jesteś:D Kiki a czemu żle się czujesz? Asha jak tam błotko??:) Sisi dlaczego tylko 1 zdanko dzisiaj napisałaś:(( Dziewczynki co z Wami?? :o Ale pytań zadaje :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka jak mi n-k odpali,to chętnie wyślę Ci zaproszonko,ale nie wiem kiedy to będzie;( n-k strajukuje mi już od tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam zatrucie pokarmowe albo grypę żoładkową, maskara, nie mam siły pisać, dziś w przychodni dali mi kroplówkę ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Zadra napisz jak tam po wizycie w klinice? Jestem dzis zadowolona bo dostalam urlop od 24 grudnia az do 11 stycznia:D Na pewno kilka dni spedzimy w polsce;) Fragolinka nie smuc sie ..raz pod gorke a raz z gorki...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tez myslalam fragola ze robisz golabki:) Ja wczoraj möwilam do mojego ze teraz nie biore zadnych hormonöw to chyba powiem lekarzowi zeby mi przepisal cos na uspokojenie bo nerwus ze mnie. Pije herbatki uspokajajace ale po nich jestem senna:( Mam 3 swiaty z tym urzedem pracy teraz chca zebym moje swiadectwa uwiarygodnila i w urzedzie kasuja za to 50 euro. Wszedzie tylko placic i placic! Przynajmniej ladna pogoda u mnie:) A wczoraj do pölnocy przeprowadzal sie nas sasiad,za bardzo nie halasowal tylko cala klatka brudna bezez niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) a moze te zle nastroje to poprostu jakies przesilenie zimowe heheheh?? u mnie tez nie lekko...dzis taki glupi dzien ze moglabym caly czas spac:/ Ale nie dolujmy sie - juz niedlugo swieta!!!! Nie wiem jak Wy ale ja najbardziej lubie ten czas przedswiateczny, ta krzatanine:) Zawsze spedzalam swieta u Babci, w wielkim rodzinnym gronie i ten czas przy kuchennym stole podczas lepienia uszek do barszczu wspominam najcudowniej:):D W tym roku spedzimy swieta juz razem z mezem, najpierwe u jednych rodzicow pozniej u drugich... Mam nadzieje ze bedzie milo:) A Wy dziewczynki jak bedziecie spedzac swieta?? Aaa Fragolinkaaa ja dzis tez mam golabki:) Tyle ze dostalam je ostatnio zamrozone od Babci:P:P:P Kochana moja Babunia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASCHA:D:D Paczka wysłana-w ciągu 4 dni roboczych powinnaś ją dostać-z tego co babka mowila:)Także oczekuj koło wtorku zawiniątka:p Mania bidulo-tyle ludzi teraz choruje:( Fragola-podgrzej w tej saszetce te borowinkę i nałóż sobie,ale po okresie-tak w 5 d.c!!Jasne,że 2 razy warto,warto nawet raz!!Ja dokupię z 5 kg i od nowego cyklu-jeśli małpa zawita-robię znowu okłady :P:P Aż do skutku :D SAJGONKI KOCHAM!mniam:* Sisi ale fajnie masz z tym urlopem:D Malutka ja też kocham te przygotowania,krzątaninę,ciasta,ryby,zupę grzybową..ahhhh Mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia kochana jestes:) Ciesze sie jak male dziecko na ziola. Moze jeszcze zdarze w trakcie @zaczac;) Napisz mi jak sie dowiesz czy list doszedl zebym byla spokojna. Fragola zrobilas pazurki wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, u mnie dzis była koleżanka, pogadałyśmy trochę, ja robiłam pierogi ruskie więc nażarłyśmy się jak świnki :) Miłosz już troche lepiej chodź teraz znowu go bierze gorączka. A jutro planuje rogaliki z wisniami i na obiad chinszczyzne bo najszybciej :) fajnie jak jestem w domu, mogę troche więcej porobić w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nerwuski jesteśmy wszystkie:) Fragolinko nie dziwię się,że tak tęsknisz:( Bidulko nasza. Ale wy kuchary!Rogaliki z wiśniami,nie no ślinka mi cieknie na klawiaturę! Ascha ja też się cieszę,bo dopiero dziś dotarła paczka!A jeszcze napisali,że awizo z wczoraj-co za kłamstwo-cały dzień w chacie wczoraj byłam i nikt mi tu nie zapukał! Sisi odezwij się. Jak się czujesz? Aga fajnie,że z Miłoszkiem lepiej! Fragolka ponawiam pytanko-który to dc?? A sernik na pewno lepszy Tobie wyszedł.Mniam! Ja 2 dzień po owu i już bym chciała wiedzieć czy może malutki Andrzejek wyszedł(w Andrzejki był najbardziej strategiczny dzień :D:D )) .. Ale jak zacznie się @,to od razu domawiam boro-boro. Przynajmniej na skórę dobrze działa :) Dziewczyny odezwijcie się Mania,Kiki,a Nulla Zadra to w ogóle od tygodnia nic nie piszą:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Masakra z tą pogodą tak się żle czuje non stop mnie boli glowa i wstaje nie wyspana widzę że coś się u was zaczyna dziać borowiny testy itp rzeczy tylkoo mnie wciąż zalewa.........gorąco U mnie nic ciekawego;-D może zacznie się dziać coś od lutego ?? :)nie może a na pewno będę zaczynala starania ale postanowilam dać na luz zobaczymy czy się uda o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki-kurka wodna-zobacz jakże to zleciało!!JUż w lutym!!!!!!!!!! EXTRA:D:D Toż to już grudzień mamy,do Świąt,potem Sylwek,Styczeń zleci i... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem katarynka leci czas normalnie zasuwa !!!nie mogę za nim nadążyć ale tak sie boję tego co bedzie że nawet nie chcę o tym mysleć :-D Malutka my się jeszcze nie znamy może zaprosiłabys mnie na nk? wiesz nie chcę się narzucać ale skoro wszystkie sie znamy i piszemy to czemu nie?nie piszę dużo bo nie mam czasu ale staram się zawsze cos napisać:) Mania?? a ciebie mam na nk?bo się pogubiłam:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki - mamy siebie na nk :) Cześć laseczki, ja wciąż zdrowa nie jestem, gorączki w tej chwili nie mam, ale mam mdłości - szkoda, że nie ciążowe, nie mogę jeść za dużo - właściwie tylko troche rosołu i kisiel, wczoraj o 23 znów były wymioty... :( dużo śpię w ciągu dnia, wczoraj z pracy dzwonili do mnie wszyscy po kolei i niektóre osoby z takim durnym pytaniem "a jutro juz bedziesz? bo e-mail przyszedł" lekarz jak widać przejął się bardziej od osób z pracy,dzis już tylko 2 telefony... jedego nie odebrałam :) - mogłam spać przecież :) a drugi odebrał mąż bo spałam ale się obudziłam ale on poopowiadał jak się czuję, mówię wam to samo mam jak na urlopie jestem, jeszcze żebym to ja była taka zajepista i wszyscy naprawdę się o mnie martwili a te hluje tylko wciąż coś chcą, jak dzwoniłam do szefa żeby mu powiedzieć że do końca tygodnia mam zwolnienie to ten się mnie pytał co tam klient w mailu napisał, a ja na to że zaraz bede miała kroplówkę podłączaną, bo siły nie mam na nic, a ten acha - skurfiel jepany...też mam wkurfa dziś fragolko także nie jesteś sama, bo najbardziej wkur mnie to jak sie czuje wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka zycze ci tego malego Andrzejka hi hi:) a jeden Andrzejek da ci popalic tyle co 10-cioro Henkow ha ha:D Jest jeszcze nadzieja ze po nowym roku posypia sie Sylwestrowie:P A wiecie ile czasu trwa faza temperatur nizszych? chodzi mi o ten spadek przed owu? Zadra byla dzis w klinice,ciekawa jestem jak tam im poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi z tego co sie orientuję trzeba zanotowąc min 6 niższych temperatur, ale to po to by ocenić wzrost poowulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mania,wlasnie kilka dni temu spadla i zastanawiam sie czy wzrosnie i kiedy? no zobaczymy...ja jestem niecierpliwa...choc wiem ze w tym cyklu owulki nie powinno byc. Objadlam sie dziewczyny....a jeszcze chce poprasowac:O Fragolinko gdzie jestes? Agnieszka ale dopisek ktos dal do zdjecia twojego meza z chrzesniakiem! Co za wstretny typ!!!! Dlatego wlasnie my nie dodalismy zdjecia z chrzcin,ale mam na kompie wiec kiedy chcemy to ogladamy mala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi napisz jakie miałaś tempki i w którym dniu cyklu, przed samą owulką albo w dniu owulki tempka osiąga najniższy stan a później z reguły gwałtownie idzie w górę, 1 do 2 dni po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Maniu bidulko nasza:( Dlaczego zawsze ludzie myślą tylko o sobie:( Ty pod kroplówka,a szef o pracy..ahhh Sisi-Mania rozsądnie podpowiada:) Wrzuć tempki,a my fachowymi oczami podpowiemy:)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×