Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

katarynkaaa jeszcześpi o tej porze ranyyyyyyy!!! podam ci ale ale za moment kilka bo musze teraz wyjsc ok pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne jesteście
trolowa miala racje! kto by sie mial pod was podszywac niby i w jakim celu? Pochlebiacie sobie. Same widzicie, ze sobie nie ufacie, juz dwa dni sie zapraszacie na NK! A zadna nawet maila nie dala. A zaloze sie, ze jakby trolowa napisala pod jakims innym np. czarnym nickiem i sie do was "przykleila" to tez byscie jej namiary podaly. I ja tak samo:P Nie znacie sie nawzajem, a tak ryzykujecie?:P katarynka spi, bo przeciez napisala, ze ma jakies problemy alkoholowe, byc moze wczoraj bylo czegos cokolwiek za duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Zarasz zaczernie nika;)) Kochane ja se poczytalam ksiazke troche i sie wlasnie zaczytalam ...od razu jak wstalam pierwsze co-do kompa ..ahh wciagajace. Widze,ze ktos nam czegos zazdrosci???Ona widzi problem w nas,a tymczasem to ona ma jakis problemik:)) No ja dzis juz dalam spokoj-bede brac te tabsy przez 21 dni a potem zabieg.Dosc mam glowkowania;)Przeciez nic po 1 opakowaniu mi sie nie stanie. Ok wysylam linka na moja n-k do Sisi;):)Pozniej jakos sie poodnajdujemy;)Chce wiedziec z kim klikam :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Fragolinka;)) Musialam przespac sie z nowa sytuacja-a tabsy to pierszy raz bede brac w sumie! No ale 1 opakowanie tylko:) A gdzie reszta Kobitek? Fragolinko to ile Ci jeszcze zostalo tabletek??Kiedy staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie pouciekaly :( Fragolinko ja tez kiedys nie przepadalam za ksiazkami-glownie chodzi mi o te lektury szkolne-takie przymusowe,to az sie nie chce tego czytac. Ale ja uwielbiam ksiazki podroznicze-np ksiazki Cejrowskiego,albo inne oparte na faktach,opowiadajace o dziwach tego swiata :)) A jeszcze jak jest tam watek milosny,to juz w ogole;)) :** buziaczki i odezwijcie sie-moze znom sobie dzis popijemy?? chociaz moj wczoraj powiedzial,ze maniane z obiadem odwalilam :( Takze dzis musze sie postarac i zaraz bede szykowac cos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma? Ja dziasiaj mam termin na paznokcie tak wiec bede popoludniu,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha wyslalm Ci na maila linka do mojej n-k :D Musimy znow sie powyzalac-wiecie jak wczoraj mi bylo dobrze jak sie tak z wami wygadalam...moze rzeczywsicie czasem zbytnio sie rozluznilam,ale bardzo mi to pomoglo i teraz widze to wszystko w innych barwach:)) Jeszcze 5 tyg do operacji:p Fragolinko widze,ze tez lubisz pic,tez jak ja wino i wodke,czy cos slabszego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha no to zrób sie na bóstwo!! Zadroszcze wam Sisi i Asha ze mieszkacie za granica-ja lacznie z 10 miesiecy mieszkalam w Irlandii i chcialabym tam wrocic,ale na razie jest to niemozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o to wlasnie chodzi;)Jak ja lubie sie w smutku upic-nie ma nic lepszego..haha ale ze nie zawsze mam dola,wiec tez nie czesto pije-zeby nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi paznokciami to sama nie wiedzialam co teraz zrobic.Zaczelam nakladac zel jak pracowalam jako barmanka i musialam szklo zmywac paznokcie polamaly mi sie.Teraz chcialam zel sciagnac i naturalne miec ale one beda przez miesiac okropnie wygladac,moze w nastepnym miesiacu.A pozatym jestem teraz bez pracy i szkoda mi forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha kochana no to jak sciagniesz juz na dobre zele kup sobie olejek nawilzajacy do paznokci lub balsam z diamentem-Sally Hensen,zobaczysz ze po 2,3 tyg bedziesz miala swoje piekne,dlugie,twarde :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Katarynkaaaaa za rade-ale z Ciebie lacha. Fragolinka no to fajnie ze masz kogo w rodzinie pobawic,do czasu az bedziesz miala swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz jak ja jestem to wszystkie poszly biad robić!!! niedobre kobietki :) co dzisiaj gotujemy ja mam pomidorówke z wczoraj i jakąś padline haha ja tez ide na wesele 29 i chrzciny 7 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam klub AA:) mam tylko pol godzinki na klikanie potem musze do miasta brykac:) ale tu sie zaczerniloooo ho ho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam wpadne wieczorkiem....dzis wypada cos ugotowac no nie? buziaczki pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane...Asha oj tam bez przesady! Klub AA-dobre..hahahhaha Kiki ja dzis mam cielecine w warzywach i ryz i salate..choc ja wole tluste rzeczy,ale trzeba sie wystrzegac,bo nie jest to zdrowe.. Juz ide na n-k zobaczyc Sisi... i Kiki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze -nie tylko Asha jest podrozniczka,ale Sisi tez-sliczne te wasze zdjecia..tez chcialabym tak podrozwac,na razie nie mamy na to czasu .. Moje marzenie to pojechac do Asutralii...:) Kiki wyslalam Ci zaproszenie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście poza blokowały zdjęcia i już jedno daly na pokaz i dowidzenia ja tam nie mam nic do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale z was laseczki ;) ho ho ho chciałam najpierw obejrzec a potem zaakceptować spoko ładne fotki!! a co z resztą? mam katarynkeee i sisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×