Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Maniu mi sie tez tak wydawalo ze hormony mozna sztucznie podregulowac. Jak bralam clomifen to mialam niby owulke ale nie zaszlam. A teraz w klinice 3 cykl z kolei badaja mi hormony i wiem tylko tyle ze w 23 dniu nie bylo jeszcze owulacji. Ze za duzo meskich,teraz robilam jakis synogen i cos nie tak wyszlo bo kazali mi robic badanie jakiegos genu. Choc podejzewam ze oni chca tylko zbic kase,jak powiedzialam ze czekamy z icsi az maz rzuci calkiem papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ni koniecznie chodziło mi o branie hormonów, ale czuję że zioła nr 3 dobrze na Ciebie działają. Pij je regularnie 3 cykle i mam nadzieję, ze u Ciebei wszystko wyregulują :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zapytać czy jesteś zadowolona z płacy, mam nadzieję, ze tak :) buźka i cieszę się, że dalej pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Ja jestem padnieta ,wcisneli mi 2 plac popoludniu i do 19.30 bylam w pracy,nie mam czasu na nic i tak az do swiat. Dobrze ze maz ma juz wolne,przygotowal kolacje ,brzydulki nie obejrzalam:( zaczelam juz 2 opakowanie castagnusa...powiem wam ze przed @ nie mialam wiekszych bolesci a piersi wcale nie czulam:) ale w 2 dniu ...dosc duze skrzepy krwi az mnie to przerazilo...byc moze po sobotniej imprezce od alkoholu? A z facetami tak jest...ciezko zwlaszcza wtedy gdy potrzeba troche zainteresowania z ich strony...najlepiej powiedziec wprost co boli...bo innaczej nic sie nie zmieni....sami sa niedomysli wiec troszke trzeba podpowiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze, że nasi mężowie tak samo lubią zakupy :) prawdziwa alergia hi hi... A ja nie mam siły na nic, leże, głowa mnie boli i jak pomyśle ze w środe ta wigilia w pracy to aż mi niedobrze. Znowu wszyscy o dzieciach będą gadac, że teraz moja kolej itd. A gdzie nasz sisiorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Fragolciu na szczęście narazie nie pszyszedł @ i niby dzisiaj nie miałam tych przebarwień, wiesz za kazdym razem jak bylam w łazience czyniłam baczne obserwacje. To już jest normalnie chore, no ale cóż taka nasza dola :( ale mam nadzieję że kiedyś i my będziemy szczęśliwymi mamusiami :) Dzisiaj pobolewał mnie trochą brzuch dołem i krzyże, więc zobaczymy. Narazie trochę się uspokoiłam w końcu i tak co ma być to będzie i jatego nie zmienię niestety. Mój meil: ewapieniazek@interia.eu Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
eu bez spacji, bo jakoś na forum wyglada jak by tam była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądałam ostatni odc brzyduli i powiem Wam że nic szczególnego, myślałam że lepiej się skończy. A u mnie też już bigos pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, ale ostatni odcinek jest dopiero jutro, chyba że gdzieś w necie obejrzałaś już ten jutrzejszy...? Opowiedz jak coś wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie Aga to juz standart. najgordze sa bezposrednie pytania lub komentarze-dlaczego ty jeszcze nie masz. Bedziemy mialy tylko pözniej niz inne:) Kupilam polska cwikle,kisiele,vegete i slodycze. Teraz ogladam fajny program rolnik szuka zony;) A wczoraj u nas byly jaja bo w programie super star wygral pies,i cale Niemcy sa zbulwersowane,hi,hi! Moim zdaniem pies byl najlepszy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Nie wyrzucaj choinki po świętach!!!!!! Podlej swoją choinkę w konkursie Listonic’a i czekaj spokojnie na Mikołaja z workiem prezentów. Na choince jest napisane co robić:) A nagrody to: Dwuosobowy wyjazd do SPA, I-pody touch, ekspresy do kawy , bilety na Opener Festiwal i wiele wiele innych! Sprawdź sam/a wystarczy zajrzeć na adres: http://listonic.pl/testerka3/choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak warjuje kafe:( Odpowiadam na pytanie-z placy jestem zadowolona tylko pracy za duzo tam nie ma na razie. Mysle2-3 razy w tygodniu. Wiadomo ze towar sprowadzony z Polski jest drozszy ,ale nieprzesadnie. Za cwikle zaplacilam 99 centöw,za kisiel 49 centöw,gazety kosztuja tylko 2-3 razy tyle co w Polsce. Przed 5 laty ceny byly przesolone ale teraz jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka srejka;) Nareszcie Sisiorek się odezwał.Myslałam,że kaca jeszcze leczy po sobocie:P Zarcik. Maniu dzięks za rady.Już zjadałam garść pestek słonecznika;)) Kupię sobie ten suplement,bo kosmetyczka powiedziała,że mam bardzo przesuszoną i delikatną cerę. Maniu to kiedy zaczynasz staranka?Już chyba w nowym roku?Ale zleciało. Kiki ja też kocham krokieciki.Mniamuśka.Ale Ty kuchara jesteś.Tak jak nasza Fragolinka. Ewka fajnie,że @ jeszcze nie ma.Który to dc? Ascha super,że znakalzłaś pracę.Może i mi się niedługo poszczęści,bo chyba się przeprowadzamy-mąż zmienia klub i zaznaczył,że ma być praca dla żony:):):) Także mam ciuchuteńką nadzieję,bo niestety już sama tyle chodzę i szukam i g.... Ale żem się uśmiała z tej opowieści z prehistorii,że kobiety zbierały owoce itp;) Matko to tak pasuje,to musi być prawda;) Buźka dla Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka. Oststnio miałam wyjątkowo długiego doła i weszłam po tygodniu na n-k,a tam koleżanka,która 9 lat jechała na antykoncepcyjnych, wkleiła zdjęcia nowonarodzonej córeczki-Lenki.Powiedzcie mi co to za sprawiedliwość.Ani razu tego świństwa w buzi nie miałam,a nie mogę zajść:(( Ale to tak na marginesie. Będzie co ma byc,muszę najpierw grzybka z brzucha wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurczę! Pierwszy raz topik spadł na 2gą stronkę!! Co jest dziewuszki? Ja byłam na 10 na borowince;)) Piszcie co u Was. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia ja tez myslalam jak dziewczyny beda mialy wolne to popisza wiecej,a wszystkie wziely sie za robötki domowe. Ja bede dzisiaj robic test owulacyjny. A teraz ide po zakupy;) Na dodatek kafe swiruje ze odechciewa sie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha grunt to być zadowolonym i z pracy i z płacy, teraz może mniej pracy, ale w lato to bedą i napiwki i pracy więcej :) Katarynko, ja też nigdy nie chciałam brać tabsów anty ze względu na moje poglądy i wiarę. Jednak gdy miałam zaburzenia hormonalne 5 lat temu , kiedy tworzyły mi się torbiele czynnościowe, lekarz przepisał mi lek provera, który był chyba dla mnie za silny, bo ....zahamował mi w ogóle @.. i wtedy lekarz namówił mnie na tabletki anty w celu regulacji, dlatego nie protestowałam, miałam je brać min pół roku, ale w sumie tak się stało że brałam je prawie 2,5 roku i myslę, że dzięki temu organizm "odpoczął" i nie zwariował. Nie wiem, może to przez te tabsy też dziś mam problemy, ale tak może byłoby jeszcze gorzej? trudno ocenić. Ja zaufałam wtedy mojemu lekarzowi. A brałam anty stediril, o którym też różne opinie słyszałam. Jednak mi osobiscie służył. Teraz już jest 2,5 roku jak ich nie biorę. A co do staranek, to jeszcze mam inne cele. Niestety ale nie mogę pozwolić sobie na kolejne starania, dopóki nie będę mieć pewnosci, że prolaktyna spadła - a więc teraz jeszcze od nowego cyklu castagnus - min 2 cykle i może wtedy starania, ale w miedyczasie muszę zrobić wymaz czy ureaplazma zostala wybita... tak wiec za dużo jeszcze niepewności jest bym mogła zacząć starać się. Przewiduje , że najwcześniej luty/marzec zaczniemy. o ile bedą ku temu pozytywne przesłanki :) Ja naszego topiku nie szukam przez stronę główną kafeterii, tylko w domu mam zapisaną w ulubionych, a w pracy wpisuję w google "mojejnadzieja" i od razu mi wyskakuje nasz topik :D Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu to Ty też sporo przeszłaś leczenia:( Ja mówiłam o tych anty ze względu na to,że inne biorą,bo nie chcą wpaść.. Ja również ze względu na wiarę i przekonania nie wezmę tego do ust(oczywiście wykluczam jesli chodzi o działanie lecznicze).. Ale to już jest takie niesprawiedliwe.W sumie jakbym brała może 2 lata tabletki,to by mi się nie potworzyły te grube endometrium i polipy!! Czasem żałuję,że tego nie zrobiłam :( BUZIAKI Ja idę mamie pomagać:(ALe mi si,ę nie chce. Ascha ja pierwszym razem pracowałam w Irlandii jako kelnerka i kupę siana zarobiłam(głownie napiwki-dziennie nawet 60 euro:) ),także głowa do góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam test owulacyjny i oczywiscie negatywny! Te testy paskowe sa do niczego,takie male,delikatne i niewyrazne. No cöz nastepnym raze kupie porzadne. Ja tez zabieram sie do roboty,mam w planie dzis zrobic sernik,pierogi i moze golabki jak maz dostarczy mieso mielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha no mam nadzieję,że testy się mylą.Podono 100 procent daje tylko usg ,ale temeratury też może by coś podpowiedziały>Może zacznij od jutra mierzyć przez kilka kolejnych dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha kotku tak sobie myślę-pij konsekwentnie zioła i okładaj się borowinką.Wierzę,że coś ruszy!!!Aha gdzieś czytałam,żę testy nie są do końca wiarygodne,zależy te jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko, wiesz, że nie chodziło o to, że jakbyś brała te tabsy to by nic nie było u Ciebie. Bo nie ma zasady. U mnie nikt nie ma problemów z kobiecymi sprawami ani z ciążą, tylko ja taki niewypał. Mojej mamie nigdy nic nie dolegało,moje siostry zaszły szybko w zdrowe i właściwie bezproblemowe ciążę, tylko ja jakaś taka z kosmosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha MANIA ALE MNIE ROZŚMIESZYŁAŚ!!! Ja tez w taki razie taki niewypał jestem-u mnie w rodzinie każdy szybko zachodzi,wrecz bym powiedziała "wpada",a ja też z kosmosu:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko, no ale skoro teraz takie najgorsze jesteśmy ;) to może w przyszłości będziemy za to najlepszymi mamusiami pod słońcem, bo przecież gorzej juz być nie może...tyko coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę Maniu,przecież kobieta jest jedną wielką zagadką.5 lat nie może,a potem nagle zajdzie;)To samo z facetami...jestem mimo wszystko dobrej mysli i wierze w nas laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, Fragolinko - dziękuję ślicznie za przepiękne życzenia i kartki :) Buziaki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia odpowiedzialam Ci na nk. Wlasnie skonczylam robic sernik ,pierogi i uszka. Maz jeszcze na duzych zakupach. U nas dzisiaj plucha i olodzone chodniki.Makabra! Ewka wysle Ci zaraz zaproszenie na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×