Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej kochane. Witam nową koleżankę :) Ja właśnie wróciłam z centrum handlowego, takie tłumy że nie ma miejsc do parkowania, wyobrażacie to sobie??? Ale kupiłam sobie spodnie, bluzkę i kamizelkę, zjadłyśmy z koleżankami po dużym deserze lodowym :) Fajnie tak wyjść czasem, bo z chłopem jak wyjde to tylko szybko i szybko, mój ma uczulenie na sklepy :) A staranka zobaczymy jak wyjdą, ale myśle że znamy juz ich wynik, cudów się spodziewamy :( A Wy co porabiacie w ten mroźny dzień dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Fragolka ale bym zjadła tego Twojego bigosu!Jak ja lubię wiejsie żarcie~!Dziś mami mi zrobiła czarninkę -mniam!! Miałam dziś zrobić zakupy,ale niestety babcia jest bardzo chora i musieliśmy do niej jechać.Także nici z zakupów. Ja robię na święta czerwony barszczyk(zabieram do rodziny mężą) i ciasto rafaello-bo bray męża mnie o nie prosił.Także tylko tyle.Ale jeszcze te zakupy:( Agnieszka zazdroszczę Ci takich wypadów..Nie ma jak w babskim gronie. Ewka a Ty co porabiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu-tak to ciasto jest z wiórkami kokosowymi.Jutro prześlę Ci przepis.Jest pyszne i proste;) Co do zupki-tak mama kupuje od znajomej ze wsi,co ma swoje zwierzęta.Masz rację-mięso kupione to nie to samo co swoje!! A rosół uwielbiam z oczkami.Mniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Cześć dziewczyny jest mi naprawdę bardzo ale to bardzo miło za Wasze przyjęcie. Mam nadzieję że nie pogniewacie się że narazie piszę ogólnikowo do wszystkich Was, ale muszę trochę się z wami rozznajomić :) Dopiero teraz cokolwiek piszę bo jakoś cały dzień nie miałam czasu. To Kościółek, to obiad z rodzicami, to wizyta u teściowej i tak zleciał cały dzionek. To była pierwsza insemnacja, cały czas mam mieszne uczucia, tym bardziej że dzisiaj miałam na chusteczce przy pod.....niu troszkę podbarwiony śluz. Boję się dziewczyny. Ascha strasznie mi przykro że poroniłaś. Ale myślę ze się nie poddajesz :) Ja postanowiłam że dopóki latka mi nato pozwolą to nie dam za wygraną. Ja też miałam już dwie laparoskopie, poza pco to niby wszystko wporządku. Katarynka a co do HSG to nie wiem czy ja bym na to poszła, podobno to juz przestarzały zabieg i do tego strasznie bolesny. Swego czasu juz miałam wypisane skierowanie do szpitala na HSG ale zrezygnowałam, siostra pielegniarka mi odradziła. Podobno ten kontrast który jest podawany jest do jajowodów pod ciśnieniem i to je może uszkodzić. Drożność sprawdzają przecież też podczas laparoskopii, tak że nie żebym Ci odradzała ale przemyśl to jeszcze. Poza tym widzę że wszystkie mamy prawie te same problemy :)) Żeby tylko można na nie zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Cześć dziewczyny jest mi naprawdę bardzo ale to bardzo miło za Wasze przyjęcie. Mam nadzieję że nie pogniewacie się że narazie piszę ogólnikowo do wszystkich Was, ale muszę trochę się z wami rozznajomić :) Dopiero teraz cokolwiek piszę bo jakoś cały dzień nie miałam czasu. To Kościółek, to obiad z rodzicami, to wizyta u teściowej i tak zleciał cały dzionek. To była pierwsza insemnacja, cały czas mam mieszne uczucia, tym bardziej że dzisiaj miałam na chusteczce przy pod.....niu troszkę podbarwiony śluz. Boję się dziewczyny. Ascha strasznie mi przykro że poroniłaś. Ale myślę ze się nie poddajesz :) Ja postanowiłam że dopóki latka mi nato pozwolą to nie dam za wygraną. Ja też miałam już dwie laparoskopie, poza pco to niby wszystko wporządku. Katarynka a co do HSG to nie wiem czy ja bym na to poszła, podobno to juz przestarzały zabieg i do tego strasznie bolesny. Swego czasu juz miałam wypisane skierowanie do szpitala na HSG ale zrezygnowałam, siostra pielegniarka mi odradziła. Podobno ten kontrast który jest podawany jest do jajowodów pod ciśnieniem i to je może uszkodzić. Drożność sprawdzają przecież też podczas laparoskopii, tak że nie żebym Ci odradzała ale przemyśl to jeszcze. Poza tym widzę że wszystkie mamy prawie te same problemy :)) Żeby tylko można na nie zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj pracowalam do 20 30. Maz mnie przywiözl do domu. Dostalam pieniadze za te 5 dni,i mam przyjsc w sob i niedz do pracy. Dzisiaj pobolewal mnie jajnik,mam 17 dzien cyklu. Nie wiem czy ktöras tak ma ze was boli zawsze jedna strona,nie wiem czemu bo ja nie miewam owulacji. Zycze wszystkim dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzisiaj pracowalam do 20 30. Maz mnie przywiözl do domu. Dostalam pieniadze za te 5 dni,i mam przyjsc w sob i niedz do pracy. Dzisiaj pobolewal mnie jajnik,mam 17 dzien cyklu. Nie wiem czy ktöras tak ma ze was boli zawsze jedna strona,nie wiem czemu bo ja nie miewam owulacji. Zycze wszystkim dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Przepraszam ze tak rzadko sie odzywam ale mam dola paskudnego:( W dodatku te swieta nie nastrajaja mnie optymistycznie:( Wszystko przez mojego meza... Niczym kompletnie sie nie interesuje:( Nie mamy jeszcze prezentow, nie mamy nic:( Wczoraj wyciagnelam go do centrum zeby cos pokupowac ale jak uslyszalam o prezencie dla mojej Mamy ze jak mozna wydac 30 zl na tusz do rzes to rece mi opadly:( Wyszlam z tego sklepu i poszlam do auta:( Tragedia... Wszystko na mojej glowie a tu jescze do pracy i jak ja mam sie wyrobic? Ale rozpaczam:( przepraszam Was...ale nie mam nawet komu tego opowiedziec:( A tu jeszcze kolezanka powiedziala mi ze jest w ciazy... Pogratulowalam oczywiscie... Serce mi peka:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka.Skąd ja to znam:( Ja mam wrażenie,że wszyscy do okoła robią mi na złość i specjalnie mówią o ciąży,dzieciakach:( A co do facetów-wszyscy są jednakowi:( Niestety.Mój ma chorobą sklepową!Na 10 minut wejdzie,ale później złości się i ma czerwone gałki oczne(prawdziwa alergia-hahaha) Ewka dziękuję za radę.Ja dlatego odkładam HSG,bo wiem,że to nie za zdrowy zabieg.Może po nim być potrzebna laporoskopia! Pogadam ze swoim ginkiem. Ascha no to coś mi się wydaje,że jajniki pracują. Otóż na 2-3 dni przed owulacją boli mnie jajnik,lewa bądź prawa strona.I to dość odczuwalnie.Dlatego cieszyłabym się na Twoim miejscu,bo chyba idzie w dobrym kierunku!! Ja na 8.00 miałam borowinkę. Też mnie rano bolal jajnik,a teraz przestał po boro:)POza tym bolał mnie kręgosłup,bo wczoraj babcię prowadziłam,by wstała z łóżka,a teraz jak ręką odjął.Także polecam na wszelkie boleści;) Miłego dnia Babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka bardzo mi przykro zr masz dola. Ja jestem podobna do twojego meza prezent mam,ale u mnie z porzadkami i gotowaniem do swiat jeszcze daleko. Möj maz jest moi przeciwienstwem on by tylko kupowal i kupowal to tez nie jest dobrze. Moze glupio to zabrzmi ale ja wiem po 11 latach zwiazku ze lepiej niektörych rzeczy nie möwic. Np. samemu kupic tusz i sie nie denerwowac. U nas sie ocieplilo -2 stp. W nocy nie moglam zasnac z wrarzen i zmeczenia po pracy. Dzisiaj jade z mezem do polskiego sklepu po spozywke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko z Ciebie naprawdę można się uśmiać.To przysłowie jest trafne!!! A z Ascha zgadzam się co do tego,że czasem trzeba coś przed facetami przemilczeć dla dobra sprawy:D Ascha fajnie,że masz pracę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za wsparce:) Macie racje ocxzywiscie najlepiej robic samej:) Ale z drugiej strony moj maz na przyklad jest przyzwyczajony ze przez 30 lat niczym nie musial sie przejmowac bo o wszystko dbala mama. I teraz mysli ze to ja ja zastapie!! A mnie wkurza takie myslenie. Juz widze jak zadowolony sie rozsiadzie przy wigilijnym stole, a przeciez najpierw trzeba sie postarac troszke zeby te swieta mialy urok... Nic za darmo... Wprzwdzie na wigilie jedziemy do moich rodzicow a wieczorem do tesciow...ale chcialabym zeby wszystko bylo dobrze i zeby wszystko sie udalo...a do tego trzeba sie przylozyc...trzeba dac cos z siebie... A nie tylko oczekiwac... Ale juz nie smedze:) Ubralam wczoraj choinke:) Jest turkusowo srebrna:) Aaa i ja pieke sernik z kokosem z przepisu mojej tesciowej:) Teraz zmykam do pracy:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam potwierdzenie ze borowina w drodze,nie wiem czy juz o tym pisalam. Sisiak dzieki za kartke,möj maz möwi ze byl w waszym miescie;) Dziewczyny ja was podziliam za wasza pracowitosc,ja sobie odpuscilam. Wczesniej sie zabijalam i na kobiec bylam wykonczona i warczalam na meza. Wiec teraz mysle lepiej mniej zrobic,a byc milsza dla otoczenia. Mam szczescie ze nie musze dla duzej rodziny gotowac lub tesciöw zapraszac,bo ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wciąż zastanawiam co to za kartki świąteczne? Już któryś raz dziękujecie.. Dziewuszki kochane ja na 18 idę do kosmetyczki z moją twarzą,bo znów mam taką suchą,że wchłania całe opakowania kremów.A przecież kremuję się 2 razy dziennie,robię maski,peelingi,a ona ciągle sucha jak papier... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio??Ale extra.MOże coś u mnie jest:)) Fragolinko ja mam bardzo wrażliwa i suchą cerę naczynkową.Także u mnie wszystko odbija się na twarzy:( Krost i pryszczy nie mam,ale za to mam skórę suchą jak papier ścierny!! A kosmetyczka powiedziała mi,że mam cerę stewardessy(bo my też co pół roku,co rok zmieniamy miejsce zamieszkania).Wyskakują mi malusienkie krosteczki wokół ust-stwierdziła,że to przez ciągłą zmianę środowiska,wody,klimat:)))) A ja zawsze chciałam być stewardessa i mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć laski!:) Witam w popołudniowy dzień,ja właśnie skończyłam myć okna trochę zimno ale....?! Widzęże robicie moje ulubone ciasto rafaello uwielbiam je :) ale ja będę piekła snicersa ale to dopiero w środę jutro gotuję strogonowa i zrobię galaretki drobiowe no i na ostatni dzięn jeszcze zostanie mi salatka zrobię z gyrosem krokiety juz mam a ja przecież na święta wyjerzdzam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam taką cerę grysikowa lelarze mi sie kazali kąpać w krochmalu jak byłam mala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ascha - po pierwsze - to mi pachnie na owulację, zaczęłaś pic zioła, wiec możliwe i to bardzo że to ich efekt, a wiec do dzieła ... Katarynko - bardzo ale to bardzo polecam LINOCOMPLEX, to są tabletki, które wpływają nie tylko na naszą cerę i włosy, ale także na jakosć naszej komórki jajowej, bo zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 oraz witaminę E zwaną witaminą płodności. Dlaczego dietetycy i lekarze każą nam jeść dużo ryb? Bo ryby mają właśnie te pozytywne kwasy tłuszczowe, które obniżają poziom złego cholesterolu oraz trójglicerydów. Nie wspomnę o pozytywnym działaniu tej witaminy na męską spermę... jak wpiszecie w jakiejkolwiek wyszukiwarce witamina E albo witamina płodności to znajdziecie naprawdę interesujące wiadomosci ( świetnych źródłem naturalnym tej witaminy są pestki , które podrzucam sobie i mężowi pod wędlinkę na kanapce, a także surówki i kiełki pszenicy) Malutka - czasem mężczyznom trzeba "tłumaczyć" te nasze kobiece "drobnostki" w zupełnie inne sposoby, myśle ze znasz swojego meża na tyle, że będziesz wiedziała jak do niego dotrzeć, formułując w odpowiedni sposób komunikat ;) Fragoluś - buźka Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewka
Cześć dziewczyny, a ja Wam powiem dlaczego tak jest z Facetami. Wzięło się to jeszcze z czasów prehistorycznych kiedy to kobiety musiały zbierać rózne owoce, zioła i itd. Stąd lubia zakupy, rozróżniaja kolory a nie tak jak facet że dla niego to jedno czy bluzka jest czerwona czy rózowa. Facet miał wtedy obowiazek pójścia na łowy, miał szybko coś upolować i dostarczyć zwierzynę. Dlatego teraz wpada szybko do sklepu kupuje co popadnie i tyle go widać a jak musi z żoną trochę dłużej pomyszkować po sklepie to dostaje białej gorączki :)) Kiedyś to gdzieś słyszłam i bardzo mi się spodobało. pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ale sie usmialam. To chyba ja w pechistori chodzilabym na szybkie lowy a möj by zbieral owoce i ziola. Bo on kocha zakupy a ja nie, Ja lubie tylko spozywke kupowac i ogladac nowinki. Ja to wogöle powinnam byc facetem,nie wspominajac ze mam chyba wiecej testosteronu niz möj maz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha kochanie może masz tego progesteronu za dużo, ale na zdjęciach wyglądasz za to jak 100 %- towa kobietka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mania! Möj wyglad tez mylil lekarzy. Glupki mysla jak pco,testosteron i niedoczynnosc tarczycy to kobieta musi byc gruba,albo meska. U mnie ten testosteron namieszal w innych hormonach i przez to jestem impulsywna,agresywna i depresyjna. Ja zaraz jade do polskiego supermarketu,jest ich duzo w Berlinie:) Ciekawe jakie swiateczne smakolyki maja w ofercie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha wiesz mi się wydaje, tak na moj chłopski rozumek :) że hormon tak na stałe namieszać nie może, że wszsytko jest odwracalne. Powiem ci, że mój lekarz zawsze mówił, że zaburzenia hormonalne to najmniejszy pikuś, łatwo je wyprostować. Ascha czy byłas na wizycie u endokrynologa?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×