Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość duall
trochę tego nie rozumiem, to ciałko żółte co oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
dzięki za odpowiedź, im więcej czytam tym bardziej staje się dla mnie to niezrozumiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) U mnie dzis 12 dc i i dzis o 17 ide do lekarza...ciekawe co mi powie... Mam nadzieje ze te tabletki chociaz podzialaja w ten sposob zeby owulka byla... Katarynka moje temperatury: 5dc - 36, 18 6dc - 36, 12 7dc - 36, 54 8dc - 36, 54 9dc - 36, 38 10dc - 36, 41 11 dc i 12 dc nie mierzylam:/// Bo dlugo spalam i stwierdzilam ze to i tak bez sensu:/ A od 10 dc kluja mnie jajniki...mam nadzieje ze to dzieje sie cos pozytywnego a nie np torbiel po clo:( Poza tym nie wiem jak to naprawde jest z tymi przytulankami bo wszedzie jest napisane co innego. Kiedy najlepiej sie kochac?? My staralismy sie tylko w 7dc i 10 dc:( Wczoraj mojemu mezowi sie nie chcialo... Ale wcale sie nie dziwie...takie mechanicznne kochanie sie jest do du...:( Katarynka moze jakos wyjasnisz mi te temp? Buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duall sadze ze nie dowiemy sie co mial lekarz na mysli:( Cialko zölte jest widoczne po owulacji ,wiec jak je widzial to jestes po. Endomertium to wysciölka ze tak powiem macicy. Musi byc odpowiednio grube zeby zarodek mögl sie zagniezdzic i odzywiac. Ale za grube tez nie powinno byc. Teoretycznie owulacja powinna byc 14 dni przed nastepna@. Ale ostatnio moja szwagierka byla w szoku bo zaszla krötko przed @. Moja inna kolezanka wspölzyla dzien po@ i zaszla,wiec ja bym sie nie zabijala i stresowala chlopöw ze chyba mamy dni plodne. Oj znowu zawialo pesymizmem i nawet nasza fragola ma wszystko gdzien!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam wolne bo ktoś pytał-leniuchuje na calego! Duall witaj dawno nic nie pisałaś fajnie że znów jesteś z nami :) Fragola ja pamiętam że też jak zaczelam chodzić do gina to zażywałam duphaston miał mi na celu podtrzymać progesteron w razie jak bym zaszła w ciąże no i okres zawsze miałam regularny. Fragola a robiłaś badani w danym dniu np w 2,5,10 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka szkoda,że w tych nastepnych dniach nie mierzyłaś,bo niby temperaturka skoczyła,a przed owulacją powinna iśc w dół,więc duża szansa,że już jest po,ale właśnie te 2 kolejne mogłyby nam wiele powiedzieć.A obserwujesz dodatkowo śluz? Daj znać co powie lekarz na wizycie. Fragolinko nie wkurzaj się tak:( My wszystkie falowo mamy takie małe dołki.Jak nie jedna,to druga. Ascha ja nie wiem właśnie jak to jest,niby w dni płodne tylko można zajść,ale mi się wydaje,że czasem te płodne moga się bardzo przesunąć i stąd właśnie ktoś sobie myśli, że jest przed okresem,a tak naprawdę jest w czasie owulacji! Sama miałam taki przypadek 2 razy,że owulację miałam w 22 d.c a więc teoretycznie 4 dni przed okresem!!! Ascha bierzesz wiesiołek?? Pomaga coś? Bo ja to zmniejszyłam dawkę-mam niewiarygodnie dużo śluzu przez niego. Fragolciu-tak moi rodzice się baaardzo cieszą,a jeszcze bardziej siostra;) Kiki ile dni juz minęło od odstawienia zastrzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dawno mnie nie było,napewno nie zrezygnowałam z topiku. Byłam pare dni w moich rodzinnych stronach. Mój chrześniak miał urodzinki,kończył 11 lat i jak stwierdził jest bardzo podniecony. Wróciliśmy wczoraj w nocy do zimnego domu,,brr. Kurcze siostra ma 11 letniego syna a ja mam takie problemy.To życie jest trudne,ale postanowiłam odpuścić w tym myśleniu. Macie racje,nie wiadomo co nas czeka. Pisałam o mojej koleżance,która nie miała owulacji i zaszła w ciąże. Moja siostra z córeczką zaszła też po okresie,gdy niby niepowinna.Uważam,że musimy odpuścić to ciągłe myślenie i może będzie dobrze. To trudne,ale warto spróbować. Katarynka ja też nie jem słodyczy,nie pije kawy i alkoholu. Najgorzej ze słodyczami,już chodzi za mną serniczek. Ale cóż,ja zrobie wszystko by mieć dziecko.A ten alkohol to postanowienie na post bo faktycznie lubie piwo i często,prawie co sobota musiało być. Narazie spadam,jedziemy na zakupy, musze sobie też kupić testy owulacyjne. Będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ostatni zastrzyk miałam 5 stycznia a jest 22luty to jakby nie było to 4lutego jest miesiąc to z początkiem marca jest 2 miesiące jak skończyłam ... Tak sie boje dziewczyny jaki ja bedę miala okres?kiedy?już bym chciala bo zaczęłabym w końcu no i tego wiesiołka mam zakupionego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu moja ty kochana!!słoneczko nie zlośc się czasem na mnie !!ja nie chce nic zlego dla ciebie po prostu to wszystko z wlasnego doświadczenia ci mówię przechodziłam to samo co ty ale najgorsze jest to że tyle lat zmarnowałam na niczym wciąż bylo dobrze i dobrze a było wręcz przeciwnie wszystko do dupy 😠 Od początku nie miałam owulacji powinnaś zacząc od badań krwi po kolei w poszczegolnych dniach a nie jakieś usg bo można zobaczyć cuda a cuda się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
dziewczyny, byłam u specjalisty leczącego niepłodność, zleciała mi wykonanie morfologii, badanie TSH, zrobienie wymazu, a mąż ma zrobić kompletne badanie nasienia, bo w ostatnim wyszło, że się nie upłynniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ja biore nadal wiesiolka i pije ziola. Tez zmniejszylam dawke z 2 na 1 kapsulke. Moje cykle sa dlugie wiec biore do 24 dc. Z nasieniem meza nie robie sobie nadzieji na naturalne poczecie tym bardziej ze rzadko wspölzyjemy. W srode maz ma termin u urologa. Dziewczyny ja tez non stop sie badam i coraz mniej wiem. Np nie wiem czy pecherzyki mi pekaja! Niby mialam podwyzszony progesteron i uslyszalam od lekarza,ze wyglada na to ze mialam owulke bo podskoczyl. mialam ochote jej powiedziec -wyglada na to ze od lat nie moge zajsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
robiłam codziennie pomiar temperatury i oczywiście z wykresu wychodziła mi owulka, wyobraźcie sobie że gdy robiłam jakiś czas temu badanie progesteronu, które zleciła mi inna doktorka na podstawie wyniku stwierdziła że mam bardzo niski poziom, więc przepisałam mi clostilbegyt. A obecna moja doktorka stwierdziła że ten poziom jest idealny i komu tu wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie duall ze clo mial pomöc na niski progesteron. Moze doszloby do owulacji ale co potem? Ja tak mialam z nasieniem meza kilka lat temu,möj ginekolog powiedzial ze nie jest najlepsze a w klinice ze jest super. No tak to bylo 8 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duall skoro masz niski to owulki nie masz a robiłś w jakim dc? Clostilbegyt jest na wywołanie owulacji a nie na a nie na niski poziom progesteronu to juz mi nikt nie wmówi ja też zażywalam clostilbegyt ale na owulke i po nim prawdopodobnie ale nie na 100%mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
właśnie na następnej wizycie , kiedy to mam przedłożyć wyniki ze zleconych badań mamy się dowiedzieć co jest nie tak, jeśli wyniki okażą się dobre, czeka mnie zabieg HSG. Cieszę się że doktorka postawiła sprawę jasno. Wizytę mam dopiero początkiem kwietnia i szczerzę przyznam że jestem zła że tak długo muszę czekać. Ostatnio jestem taka nerwowa, krzyczę po mężu dziś siostrę okrzyczałam... nie wiem co się ze mną dzieje. Niby wiem , że źle robię, ale tego nie kontroluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
KIKI no tak zrozumiałam doktorkę, bo gdy zobaczyła wyniki badań progesteronu to mi przepisała clo. Ale to już było dawno i o tym nie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
Kiki , progesteron badałam w 16 dniu cyklu a cykle mam 26-28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie wiem,co znaczy mieć beznadziejnego lekarza:( Który umie jedynie mówić"wszystko ok-jesteś zdrowa jak ryba i bardzo płodna,to mąż ma problem"!! Tak mi gadał 3 lata,aż trafiłam do Katowic do ginekologa i od razu diagnoza-polipy..Także lekarz lekarzowi nierówny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duall mi zawsze gin kazal robić progesteron w 18dc po wcześniejszej kontroli usg.np.robił mi usg w 14 dc ale nie widział żeby była owulacja więc robił mi powtórkę w 18dc +badanie na progesteron i wtedy wychodzi czy byla owulacja czy nie???ale to przy braniu clostinbegytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam ze teraz mam dobrego gina drogi jak byk wydaliśmy majatek na niego już, wiele sobie odmawiamy bo mamy wciąż nadzieje ze się uda nam, sytuacja nie jest dobra bo mąż ma slabe nasienie i jest trudniej ze wszystkim wydatki są mnożone X2 ale moge powiedziec że gina mam teraz dobrego wie co robi ale ciągnie kase jak fix i tak sie dorabiają na cudzym nieszczęsciu !!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
nas ostatniej wizycie przy badaniu USG doktorka powiedziała mi że na pewno mam owulkę i zeszyt z wykresami mierzenia temperatury mam wyrzucić, bo nie jest to w moim przypadku potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
dziewczyny a wiecie może co zrobić w przypadku gdy u partnera w wynikach jest napisane: nasienie nie upłynnione. Może da się to jakoś "naprawić" domowymi sposobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
KIKI a możesz napisać do którego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
dzięki Ci Fragolinko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
ze Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
Chodzę do doktorki w Tychach, ale lekarzy z Katowic tez znam-wprawdzie z opowiadań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z poza Krakowa A gdzie sie leczysz w klinice w jakiej jesli mozesz? Ja cię nie mam chyba na nk bo juz nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×