Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej eewka:) Ja biore clo od 5 do 9 dc po jednej tabletce. A potem naturalne staranka... Masz jakies inne odczucia po clo?? Mnie od przedwczoraj pobolewa jajnik, nie wiem czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że to dobry znak, najwyraźniej jajnik pracuje. Ja narazie nic nie czuję. Ale w poprzednich cyklach też tak miałam, chyba tak od 11 dc. Dokładnie to nie wiem. Zawsze mnie boli prawy, ale podczas monit. pęcherzyki miałam w obu. W 13 dc po ok 21mm. No ale niestety nic z tego nie wyszło. W porównaniu do Ciebie to ja mam końską dawkę tego clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie biore po jednej bo to moj pierwszy stymulowany cykl:) Ale gin powiedzial ze jesli nie zadziala ta dawka to potem zwiekszy:/ Ale czuje ze jednak nic z tego nie bedzie:( Takie jakies glupie przeczucia mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja też tak mam, zresztą każda z Nas pewnie. Cóz na to poradzić. Probować trzeba, może dotknie Nas to szczęście kiedyś :) Fragolciu witaj, normalnie jedziesz z koksem ;) aż miło. Widzę że i Ciebie pogoda dobrze nastroiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu ja się biorę i biorę i jakoś tak schodzi. Ale małymi kroczkami do przodu. Wyczytałam teraz w necie że poziom testosteronu można obniżyć pijąc dwa razy dziennie herbatkę z mięty. 5 g suszonych lisci zalać 250 ml wrzatku i parzyć przez 10 min. Pić przez 5 dni w pierwszej fazie cyklu. Ciekawe? Przy PCO przydał by się taki spadek :) Ja też zmykam na film, miłej nocki kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie wrociłam od szwagiereczki!!!:)jest mi wesolo :-P Ale tescie to mi grają na nerwach.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fragolka jak miło ze jesteś!!!!!!!!! EEwaka nie masz mnie na nk?podak adres albo wyślij do mnie adres jest wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewka jesteś pewna ze mnie nie masz na nk???ja cie chyba mam?oglądalam twoje fotki dziś a ty moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Fragoluś pytałaś o badania: ja miałam dziś wyniki na p/ciała antytarczycowe ale wyszły nisko więc jest ok. W przypadku ciąży oczywiście je powtórzę. Jutro chcemy zawieść jeszcze nasienie i może w sobotę będzie wynik? Fajnie by było. A ja dziś zaszalałam i zamówiłam aparat fotograficzny, bo stary był już przestarzały. Fragolinki, wiesz dziś tak mocno mnie po południu kłuło po lewej stronie w podbrzuszu że muszę zmniejszyć dawkę duphastonu, przez pierwsze dwa dni brałam po jednej , później po 2 a że zaczęło mnie kłuć to wracam na 1 (jeszcze jutro i pojutrze) , na razie nie mam plamień, tylko to niekomfortowe kłucie.... troszkę mnie to martwi, mam tylko nadzieję, że sobie nie zaszkodziłam tym dupkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu prolaktynę mozesz zbadać kiedy chcesz, ale nie z samego rana, najlepiej o 9 - 10 godz., ale przed badaniem nie możesz się wysilać, jeść, a nawet kochać się na 2 dni przed. Podobno najlepiej PRL badać na początku cyklu. Jednak ja z reguły badam miedzy 21-23 dc łącznie z progesteronem. Jeśli mogę w czymś pomóc - pisz:) buźka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko na noc już nie wzięłam duphastonu i już nie kłuje. Więc dziś po śniadaniu wezmę jedna i jutro - ostatniego dnia 1. Co do temperatury. Uwierz że różnica nawet 15 minut może wpłynąć na temperaturę. Ja codziennie mierzę się o 6:40, nawet w sobotę i niedzielę, ale wtedy wstaję idę siusiu zapisać temperaturę i spowrotem do łóżka. Co do ureaplazmy, jeśli u męża w nasieniu będą leukocyty to badanie powtórzymy, jeśli nie to bedzie znak że nie mam ureaplazmy. Chcę dziś też zrobić posiew bakteryjny wymazu na bakterie tlenowe. Mam nadzieję, że uda mi się samej pobrać. Pani z laboratorium mówiła, że powinnam dać radę ;) Życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fragola nie win sie ze nie wyszlo z tempkami. Mi sie tak wydawalo ze to zmudna metoda. Dziwie sie tylko ze tak ci sie namieszalo,to takie duze röznice w temeraturach czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka, nie sądzę, zeby aż tak namieszało to późniejsze wstawanie, kochana po wykresie widać, ze owu jeszcze nie było na 100%, chodził mi o lekkie różnice w tempce o 2 kreski np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Me owu być dzisiaj, za 1-3 dni max powinien być skok, z reguły w dniu owu tempka nieco spada, tak masz dzisiaj 36,2 - wiec może to owu, masz śluz płodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki! Fragola wydaje mi sie że nic nie spieprzylaś !!! Według mnie ty kochana nie mialaś jeszcze owulacji mierz dalej jak do 18 dc sie nie podniesie to znaczy że cykl bezowulacyjny chociż chyba że masz długie cykle no to jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja jestem tego samego zdania co dziewczyny ze jestes przed owulacja.. Jak sie nie myle to ostatnio mialas dlugie cykle? U mnie przy 40 dniowym cyklu testowulacyjny byl pozytywny dokladnie 2 tyg przed@. Dziewczyny u mnie 6 stopni,nareszcie. Jeszcze zeby te biale göwno (jak möwi möj sasiad) stopnialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, my lecimy zaraz na urodzinki do znajomej. Byłam zawieść nasienie, jutro mam nadzieje bedzie juz wynik, ale na posiew bakteryjny trzeba czekać do piątku, a tego wymazu sama sobie nie zrobiłam, poczekam aż lekarz mi pobierze. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiew bakteryjny bedzie w poniedziałek, a nie w piatek ;) A co do tempek fargolko to trzeba złapać naprawdę dystans, pamietam swoje początki na dodatek z beznadziejnym termometrem. Zadręczałam sie, czemu tak nisko, czemu są schodki i zygzaki. Pzreżywałam to. Naprawdę polecam Microlife jest po prostu niezastąpiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Mania a ten termometr mozna kupic w aptece czy gdzies sie go zamawia?? Fragolaaa ja tez sie modle zeby pojawila sie owulacja... Dzis 9dc i ostatnia tabletka clo. Temperatury ksztaltuja sie nastepujaco: 5dc - 36,18 6dc - 36,12 7dc - 36,54 8dc - 36,54 9dc - 36,38 Fragollka jak myslisz kiedy moge spodziewac sie owulki?? Wogole musze chyba zmienic termometr tak jak radzi Mania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - ja mam dokładnie ten co podała Fragolka. Ja zamówiłam przez allegro, w żadnej aptece nie było, nawet jak mówili ze zamówią, to w hurtowni też nie było. Malutka, ten twoj też jest dokładny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Fragolko dopiero po przynajmniej 3 wyższych temperaturach będzie wiadomo czy była owulka. ale wygląda mi na to że to skok, jednak zmierz się jeszcze jutro i pojutrze i wszystko będzie jasne :) Imprezka była spokojna, ale trochę posiedzieliśmy. Nie wyspałam się, a zaraz jedziemy na basen z moim chrześniakiem... A wieczorem kolejna imprezka ;( znajoma z pracy organizuje parapetówkę - akurat w poscie - wiec tez bedzie spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! u Mnie nic nowego,jest ladna pododa i zaraz ide na spacer. U mnie 5 dc i 2 dzien plamienia. Zastanawiam sie czy to wina hormonöw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Fragollaaa ja tez tak mialam po duphastonie - strasznie mnie bolaly piersi:/ A dzis u mnie 10dc, pobolewuja mnie lekko jajniki, tzn. to nawet nie jest bol tylko poprostu je czuje...nie wiem czy to dobrze czy nie?? A ja dzis pieke ciacho dla mojego meza, a co - niech ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Niestety jestem przeziębiona :( U mnie wszyscy w domu przęziebieni więc i mnie dopadło, choć męża wygoniłam spać do drugiego pokoju, śpi od poniedziałku sam :) Mi tam się liczba sztuk zgadza w łóżku :) Mam katar, oby nic więcej się nie przyczepiło. Pije herbate z cytryną, herbate malinową i płucze gardło wolą z solą bo jakieś takie dziwne mam. Co jeszcze polecacie z domowych sposobów? Widzę, że i u Was się rozkręca, wyniki dobre u Mani, tempka u fragolki, oby tak dalej kochane :) Pozdrawiam Was ciepło! Katarynia żyjesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×