Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Agnieszka jak ja jestem przeziebiona to smaruje klatke piersiowa i szyje wickiem i zawijam apaszka,nawet tak spie. Zycze zrdöwka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj nie odzywałam bo miałam gości niedawno pojechali :) Poza tym nic nowego pada snieg ja tradycyjnie coś wypiłam :-P Robilam szaszłyki pyszne mi wyszly troszeczkę za ostre ale zjeśc się dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka!kochana to mierz się nadal i obserwuj co będzie dalej. Aguś a ty uwazaj na siebie!!! Ja nadal sie czuję tak jak sie czulam czekam kiedy miną mi te uderzenia forąca to jest normalna masakra jak z tym cięzko się żyje nie wyobrażam siebie jak będę stara i będę miala menopauze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Ale jaja wczoraj były z tymi postami nie wiem co się dzialo ?wysyłalo mi ale ich nie widzialam nie wiem wkurzyłam się i poszłam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJOJOJOJO :) Witam na wstępie odpowiem na posty. Od razu się przeraziłam. Fragolinko kochana!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty zaczęłaś brać duphaston w 16 d.c,a przecież widać,że nie było wtedy jeszcze po owulce,więc może się tak stać,że zatrzymałaś sobie tym duph. owulację :((( Nie wiem,ale to besesnsu,że lekarze każa brać w 16 d.c a nie 2 dni po owulacji.Kochana mama nadzieję,że się mylę. Otóż moje drogie ja byłam na odludziu ze swoim Mężem przez te 4 dni:D Mieszkaliśmy w hoteliku w szczerym polu:)Było świetnie,ale musiałam wrócić,bo szukamy mieszkań,ale NIC nie ma do wynajęcia,a jak jest,to rudery:( Ale minęły moje najważniejsze dni-wczoraj w pociągu czułam owu,więc liczę,że będę miała pamiątkę z tego wyjazdu :P Kochane poczytam Was dalej,bo pobieżnie to zrobiłam. Powiem Wam,że brakowało mi Waszych newsów,ale byłam duuuużo mniej zestresowana bez kompa i INternetu!!Odpoczęłam. P.S.kochane zauważyłam,że stres jest złym doradcą,jak przestałam się denerwować( w 9d.c) skończyły się wszelkie dziwne plamienia:D A więc kochane-NIE DENERWUJMY SIĘ TYM WSZYSTKIM. Sisi rozumiem Cię,tym bardziej,że mi wiele dało te pare dni bez Internetu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katarynko! Trzymam kciukolce aby była pamiątka z tego wyjazdu :) Wszystko na luzie więc nie może być inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Agusia;) Fajnie,że serduszko bije Twojej dzidzi.Ale to musi być piękna chwila!A masz już imiona dla dzieciątka? Dziewczynki tyle napisałyście,że długo to czytałam i nie wiem co odpisać każdej z WAS. Smutno,że Sisi się wyłączyła chwilowo z topiku,ale wiem,że Jej to pomoże!Jak ja odżyłam bez Internetu i wyczytywania jakie badania ,choroby,objawy,itp. Jak tam postanowienia Wielkopostne?:)Ja na czas Postu nie jem słodyczy,chipsów,frytek i fast foodów-czyli tego,za czym przepadam.Szczególnie chipsów mi brakuje i już z 3 razy miałam ochotę kupić! Kochane pozdrawiam,zyczę miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolciu nie DENERWUJ SIE :O Nie wiem gdzie leży prawda,ale ja sobie myślę,że progesterek rośnie po owulacji,przed owulacją jest dużo estrogenu. Dlatego myślę,że jak zacznie się brać progesteron przed owulacją może się pomieszać coś.Ale nie wiem.To moja wina,bo ja Cię namówiłam na mierzenie temp:( I przeze mnie się denerwujesz:( Kochana,ale chciałam Ci ułatwić,bo wtedy nie trzeba chodzić na monitoring cyklu.Bynajmniej ja jestem zwolenniczką tej metody:( Fragolinko ja też uważam,że jak jest nam pisane dziecko,to będzie.Ale czasem trzeba naturze pomóc.A może kochana Ty miewasz bezowulacyjne cykle?Może tu jest pies pogrzebany?I Twoje problemy mogły by się skończyć wreszcie... Dziewczynki co u WAS? Ja jadę do cioci-pobawię się z małą Natlaką;) Ascha co do oczu kochana,to ja używam zwykłego żelu pod oczy ze świetlikiem-np z Flosleku.Może macie coś w podobie.Moja kosmetyczka twierdzi,by jak najdłużej używać żeli pod oczy-są lżejsze od kremów i wtedy ta delikatna skóra za mocno się nie przyzwyczaja do ciężkich kremów i jest bardziej sprężysta. Malutka podaj może wszystkie temperaturki do dzisiejszego dnia. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katarynko myślalam że zrezygnowałaś z pisania z nami :)ale na szczęscie nie -super że jesteś :-P Fragola moja kochana zdaje się że ty skarbie tak jak wcześniej powiedziała katarynka masz bezowulacyjne cykle i stąd nie ma ciązy :( a z tym się wiąże wiele innych rzeczy ..... No szkoda a jak wcześniej wyglądaly twoje temperatury? Ja się dzisiaj nudziłam cale popołudnie -nudy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja tez sie nudzilam:( Möj maz zawsze znajdzie sobie jakies zajecie,pracus jeden. Fragola ja nadal mysle ze jak masz dlugie cykle to owulki jeszcze nie bylo,lub dzisiaj bedzie. Katarynka dzieki za rade,mi juz sie polepszylo ze sköra pod oczami. Pomogly specyfiki z apteki:) Bardzo sie ciesze ze nasza przyszla mama pisze dalej z nami,jakos radosniej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki. Kiki ależ skąd-będę pisała;)Fajnie,ze Twój humorek się polepszył. Ja nie miałam od wtorku zasięgu Internetu i dlatego nie pisałam.Ale nie powiem żeby mi jakoś mocno brakowało kompa;) Asha to fajnie,że Ci pomogło. Dziewczynki już niedługo Święta-Matko ale ten czas leci:O:O:O:O:O Jak ja bym chciała na Świeta być już w stanie błogosławionym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha nie lubie takich dni jak jesteśmy w domu razem nigdzie nie wychodzimy i zostaje nam siedzenie w domu czlowiek tylko je i je bo to raz to drugi raz co innego i tak przeleci dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka!!!!!!!!a ja jak bym chciała :) :( :-P Faktycznie czas tak zapiernicza że trudno podążyć a tu nic tylko w kółko jedno i to samo :( To dobrze że wróciłaś już do siebie nic to nie da te nasze nastroje doki itp to nam na gorsze wychodzi tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) A co tutaj takie pustki od samego ranka??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola moja kochana a co bylo w moim przypadku chodziłam specjalnie w drugim cyklu robila mi usg widzila wszystko na usg owule ze bedzie itd robila mi nawet krew i był progesteron nawet wykresy temp pokazywalam jest ok.a ciży nadal nie ma!!Chodzilam prawie rok Potem wyszlo ze owulacji nigdy nie bylo pecherzyki rosły ale nigdy nie pękały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co porabiacie kochane? Malutka daj znać jak było na wizycie -czy jest pęcherzyk??? Ja idę poprasować troszkę a potem jeszcze tu wejdę. Pomagam rodzicom,bo w sobotę jadą do Stanów do siostry-na cały miesiąc:O Dopiero na Święta się z Nimi zobaczę:( Ale przynajmniej siostrzyczka będzie szczęśliwa:) Mam nadzieję,że Sisi odpoczęła od tych trosk:( Aniołek też coś dawno się nie odzywa... Fragolinko nie denerwuj się-stres jest złym doradcą:( buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
Cześć dziewczyny, długo się nie odzywałam-dołek-zresztą same wiecie. Mam do Was pytanie. Bo ostatnio byłam na wizycie u gina i podczas USG w 20 dniu cyklu ( a cykle mam 26-dniowe) doktorka zauważyła pęcherzyk, byłam tak zestresowana że nie zapytałam jej wtedy co to było dokładnie ( wspominała o ciałku żółtym albo ednometrium), czy Wam tez coś takiego wychodziło? Odpiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Duall:) Już myślałyśmy,że nie chcesz z Nami pisać.. Pamiętam kiedyś tylko jak tuż przed okresem coś w podobie usłyszałam od gina,ale to chodziło właśnie o to,że już niedługo okres się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duall
Dzięki za odpowiedź katarynko, ja już głupieję, umówiona jestem na kolejną wizytę w kwietniu i doktorka powiedziała, że ma nadzieję, iż nie będziemy musieli robić kolejnych badań, bo wg USG owulacja była i mogę do tego czasu zajść w ciążę. Stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana do dzieła zatem:) Ja też w kwietniu idę do ginekologa.Mam nadzieję,że nie będę musiała robić dodatkowych badań :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×