Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Agnieszko tak sie cieszę że wszystko jest ok :) :) :) :) też byśmy tak chciały :) :) zawsze mówiłam i podtrzymuję to że jak jedna strona jest ok tzn zdrowa to zawsze jest ta szansa gorzej jak obydwoje mają problem to już jest nie wesoło :) Cieszę się że wam się udało :) Wszystkie mamy nadzięję że nam też się uda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuje fluidy ;) Dużoooooooooooooooooo :) 7 tydzień kochane! I od jutra jestem w domku na zwolnieniu :) Sisi dla Ciebie szczególne fluidy, miałam nadzieje, że się uda :( Katarynia dobrze zrobiłaś, a praca się znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś na obiadek gulasz :) Upiekłam również szybkie ciasto z wiśniami, zawsze wychodzi, smakuje jak babka piaskowa, 30 min i gotowe :) Przyjedzie później koleżanka na kawke to ciacho się przyda, wpadnijcie też kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Aga ja chetnie wpadne na ciacho:D uwielbiam wszelkie slodkosci:P Ale postanowilam ze musze schudnac bo tyjac w tak zawrotnym tempie jak teraz nigdy nie zajde w ciaze:/ Moze ma ktoras z was jadlospis diety niskocukrowej lub niskoweglowodanowej?? Bo slyszalam ze takie diety stosuje sie przy PCO i ogolnie przy problemach z zajsciem. Na necie znalazlam tylko jakies ogolnikowe frazesy:P Jakbyscie na cos trafily to piszcie:) Sisi przykro mi... Wyobrazam sobie ten bol patrzenia na I kreske:(:(:(:( Milego popoludnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka my się odchudzaliśmy w wakacje dietą kosmonauty. Nie wiem czy będzie ona odpowiednia dla ciebie bo na każdego inaczej działa. Od 5-7 dni się ją stosuje, mój mąż schudł 7 kilo w te dni a ja 1,5 kg ;) Tylko że mój mąż jest duży i pewnie ma więcej wody, dlatego tak poleciał. Oto dieta, codziennie się je to samo, więc monotonia : godz 7.00 kawa godz 10.00 3 trójkąciki topione hochland godz 12.00 jajko na twardo godz 14.00 jabłko godz 16.00 20 dkg gotowanej piersi z kurczaka godz 18.00 15dkg chudego twarogu i najlepsze godz 20.00 lampka czerwonego wina :) Oczywiście do niektórych posiłków dodawaliśmy pomodora albo jakieś surówki bo nie szło tak zjeść. A po tej diecie trzymaliśmy to że nie jedliśmy wogóle chleba, żiemniaków i słodyczy. Mąż schudł ogólnie 12 kg a ja 7kg :) Na mnie najbardziej działa brak chleba, a teraz nie moge jeść ciemnego pieczywa bo mam okropne wzdęcia i jem białe pieczywo. Juz czuje jak puchne ;) Mój gin będzie musiał zamówić wagę towarową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja nie mam dola-troche dolka sisiaka:( Dzis 2 dc i leci ze mnie jak z dziurawego kapcia. Ale nie mam böli. Co do diety,jak przestalam sie odchudzac to schudlam. Zawsze byl efekt jojo,a ja wiecznie glodna. Teraz jem na co mam ochote ale male ilosci. Ja tez troche przytylam ostatnio dogadzalam sobie schabowymi,fratkami a wczoraj kopa salatki ziemniaczanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześcć Laseczki! Mówicie że chcecie się odchudzić na wiosnę już?powodzenia !!!:) Przy braniu leków to jest dość tudne zwłaszcza jak się wcześniej stosowało hormonki :) Ja bym się cieszyla jak bym się pozbyła brzucha ale to raczej muśialabym coś pocwiczyć a brak chęci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka narobiłaś mi smaka na to ciasto-tez bym zjadla!!!mniam mniam.. Dziewczyny nic mi się nie chce mam takiego lenia że hej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola to zwykla polska salatka ziemniakami,marchewka,jajkiem i majonezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha dzięki że pytasz o moje samopoczucie od pukać spoko jeśli samopoczucie psychiczne :) Wciąż nie mam jeszcze okresu ale zaczynają mnie jajniki pobolewać od czasu do czasu i wczoraj bolał mnie brzych wciąż jeszcze mam uderzenia gorąca.... :( A tak to dzisiaj kończe antybiotyk na ten pęcherz i czopki które stosowalam prawie 9miesięcy (odbyt)masakra dzisiaj ostatni dzień HURAAAAAAA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką salatkę robicie? Ascha a ty w końcu pracujesz bo nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kiki nie pacuje, i juz stracilam ochote na intensywne szukanie i wysylanie cv. W tej pracy cwaniaki potrzebowali tylko kogos na czas swiat. U nas jest popularne ze rodziny lub grupy ludzi z zakladöw pracy organizuja spotkania przedswiateczne w restauracjach. Jak to sie skonczylo ,to przestali mnie potrzebowac i tlumaczyli sie ze nie ma ruchu.Ja juz nikomu nie wierze! Sorry ze pytam a na co te czopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Pozegnam sie z wami na jakis czas,musze poukladac "to" i "tamto" w swojej glowie,bede was oczywiscie podczytywac i dopingowac calym SERCEM:D Dziekuje ze zawsze bylyscie w trudnych chwilach! i moglam liczyc na wasze wsparcie:) Katarynka,Ascha,Fragolinka,Kiki,Zadra,Nulla,Malutka,Mania,Agnieszka,Ewa,Aniolek..(mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam);) trzymajcie sie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde sisi szkoda ze Cie nie bedzie,ale rozumiem dlaczego:( Ja tez ukladam ostatnio duzo w mojej glowie. Maz ma okazje na lepsza prace w innym miescie i sie zastanawiamy. Z jednej strony chcialabym cos zmienic chocby ze wzgledu na prace bo w Berlinie straszne bezrobocie,duzo cudzoziemöw(Bulgaröw)i stawki niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana szkoda że nas opuszczasz mam nadzieję że nie na zawsze że czasem wpadniesz i napiszesz co u ciebie :(nie powiem że cię nie rozumiem bo doskonale cię rozumiem bądz silna i nie zalamuj sie no i nie zapomnij o nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO SISI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoola ascha te czopki się nazywają DISTREPTAZA są przeciw powstawaniu zrostow zaczęłam je zaraz po laparoskopi w czerwcu aż do dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola masz rację te zastrzyki miały kopa na psyche :( :( :( :( na szczęscie miałam swojego anioła stróża który na ile mógł to mnie pilnował żebym nie była sama albo żebym miała zajęcie jakieś bo widział co śię ze mną dzieje mówię o moim mężu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jak dobrze że masz takiego męża, któremu możesz wszystko powiedzieć i który zawsze pocieszy. Wiesz mój jest taki sam i uważam go za największy skarb jaki mogłam od losu, jak dostaniemy do tego po kochanym dzieciaku to już będzie 100% radość :)) pytanie tylko kiedy...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania wiesz ja cały czas się zastanawiam jak dlugo mój mąż będzie miał do mnie cierpliwość?no bo w końcu ile można???? Mój mąż na rękach by mnie nosił jak by tylko nam sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę, że mój też, jak on też już chce mieć dziecko. Kiedyś tego raczej nie miał, a teraz widzę jaki ma stosunek do mojego chrześniaka. Nawet powiedział mi, że jak sie nie uda za 3-im razem to ruszymy do dużego miasta do lekarza- olsztyn, czy gdańsk. Takiej postawy mi trzeba, wcześniej go to nie interesowało, a teraz rozumie mnie że chcę zrobić to badanie czy tamto :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisik ja mam podobne dylematy, ale na pewno za kilka dni wróci humor na pisanie :) czekamy na Ciebie kochana buźka :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że to chwilowe przejscie też mialam takie zawahanie nie dawno też już miałam się tutaj nie udzielaćale po dlugiej męczarni przeszło mi i na razie powiedzmy że jest w miarę dobrze :) bo na 100% to nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś ja też nie pieke ciast bo nawet babke z zakalcem piekłam ale to ciasto zawsze wychodzi. Oto przepis : 4 jajka, 3/4 margaryny, 1szkl cukru, 2szkl mąki, 2 łyżeczki proszku do pieczenia. Wszystko ubijam mikserem, najpierw jajka z cukrem, później margaryne po kawałkach wrzucam, mąkę, proszek do pieczenia. Ciasto jest gęste i nakładam łyżką na blaszkę, później wiśnie i na to wszystko sypie trochę po całości bułką tartą i do piekarnika na 30-35 min, 180 stopni. Pychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś mam urlop jednodniowy. Robiłam rano badania w laboratorium. Dziś po południu wyniki: prolaktyna, progesteron i testosteron, jutro antyciala przeciwtarczycowe, a za tydzień lub dwa wynik z listeriozy, to już będzie prawie cały komplet badań, które powinnam zrobić przed kolejnym staraniem. W piatek jeszcze badamy nasienie i zobaczymy co dalej robić... A teraz właśnie kończę gotować zupę cebulową z parmezanem :P A ty co porabiasz Fragolka??? buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×