Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Jeszcze mam nadzieję chyba to wszystko co mnie trzyma przy zyciu to ta NADZIEJA jakbym ją stracila to nie wiem co by bylo? jak bym żyla dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku podjełam się duchowej adopcji dziecka poczętego. W tym roku chyba też tak zrobie,może chodź jedno dziecko uratuje przed zagładą. W końcu nic mnie to nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mam to samo! Wiesz kiedyś się zastanawiałam,czy może ja jestem zła z tą taką zazdrością,że ktoś w ciąży.Bolało mnie to strasznie,czułam się zła,gorsza. Ale teraz wiem,że właściwie wszystkie to mamy,może wcześniej może później ale dochodzi się do takiego momentu,że człowiek naprawde z tym sobie nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku doceniły by to- gdy zdarzy sie że będą chciały a nie będą mogły różnie bywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co czujemy jest normalne po prostu wydaje mi się że kazda kobieta tak ma kiedy nie może a bardzo chce mieć dziecko! Ciekawa która będzie następna-której się uda bo tak to można nazwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja myslę,że nasza Katarynka ma duże szanse tylko musi naprawde wyluzować. Wiem Wiem to trudne! Ale skoro u niej wszystko dobrze to pozostaje jej tylko wyluzować!\ Mania - ona dwa razy zachodziła więc u niej problem to te bakterie. Od razu tak mówiłam! No i Ty - z tego co piszesz faktycznie może się udać! Z fragolką nie wiadomo,musi porobić badania,Ascha ma to co ja. Oj nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa! Ja pewnie wieczor spędzę z mężem bo dzwonił,że wróci dopiero koło 20. Cóż narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama dwójki:)
jeju dziewczyny, czytam wasz topik i aż się za głowę łapie, jaka na świecie jest niesprawiedliwość....ja kombinuję, jak nie zajść w 3 ciążę a wy jak zajść....już nie wspominając o kobietach, które usuwają swoje dzieci...ja mam 2 synków - nieplanowanych, ale bardzo bardzo bardzo chcianych i kochanych. póki co nie moge mieć więcej dzieci, bo zwyczajnie nie mielibyśmy warunków żeby trzecie teraz wychować, ale nie o tym....byłam dziś u gina, bo mam straszny spadek libido po tabletkach... i on zaproponował mi Lady comp - to taki komputerek wyznaczajacy dni płodne i niepłodne - taki własny monitoring. i on służy z jednej str. jako metodA anty ale z drugiej str. wyznacza dni płodne, a także cykle bezowulacyjne jeśli sie takowe zdarzają. poczytajcie na necie. może by się wam przydało...tylko że to jest pierońsko drogie...bo ok 1000 zł, no ale przydatne. ja o tym myślę cały czas...póki co jednak stosuje NuvaRing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rade. Ja tez myslalam o tym urzadzeniu ale odstraszyla mnie cena. Mysle ze okreslenie owulacji to polowa sukcesu. Kiki ja biore 2 tabletki wiesiolka ale nie widze efektw,po ziolach tez nie mam wiecej sluzu. Dzis 16 dc ,cykle mam 33-40 dni wiec jeszcze pare dni pobiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki nie jestem pewna,ale ta babka strone wczesniej pisala -Lady comp -cena jest wysoka i nie wiem czy nie trzeba dokupowac paskw testujacych do tego urzadzenia. Nie wiem czy jest lepsze niz testy owulacyjne,ale oczywiscie milo jest jak ktos chce pomc dobra rada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. stwierdzono u mnie bezpłodność wtórną brak owulacji, leczyłam się clostylbegyl po tym leczeniu była owulacja. Otóż mam problem ostatnią miesiączkę miałam 31 stycznia teraz się spóźnia 5 dzień zrobiłam test płytkowy wyszły 2 kreski jedna z nich tylko nieco bledsza byłam u ginekologa powiedział że nic nie widzi jedynie pogrubione endometrium zrobiłam badanie krwi jutro wyniki mam nadzieje że to ciąża a jakie jest wasze zdanie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc simka ja robilam juz setki testw i na moich bylo widac jak byk ze nie jestem w ciazy.Tzn druga kreska byla duzo bledsza niz ta pierwsza. Nie chce cie nakrecac ale masz duza szanse ze jestes w ciazy. Dobrze ze juz jutro bedziesz pewna. Fajnie jakbys dala znac jak sie dowiesz. Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Simka, ja poleciałam do gina 4 dni po terminie @ i on widział na usg pęchęrzyk ciążowy więc dziewi mnie, że twój nic nie widział. Chyba, że nie robił ci usg, bo po normalnym badaniu za dużo nie widać :( Ale jutro napisz co ci wyszło i powodzenia :) Katarynia ja też nienawidze wszelkiego robactwa a karaluchów, prusaków szczególnie!!!!!! Jak bym zobaczyła to chyba całe osiedle by mnie słyszało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nie wiedzialam ze to juz tak szybko widac cos na usg. U mnie 2 tyg po terminie@ lekarka nic za bardzo nie widziala,tylko jakis punkcik ktrego nie byla pewna. Dlatego nie jestem pewna czy ten zarodek sie tak naprawde dobrze zagniezdzil:( Dziewczyny gdzie jestescie? Malutka,Ewka co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha może to też zależy od długości cyklu, ja miałam różnie więc ten czas się troche wydłużył ale pęcherzyk jak najbardziej było widać, nawet mam zdjęcie, a płód był 2 tyg później z bijącym już serduszkiem :) To był 7 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha ja znalazlam to urzadzeniewiesz ile ono kosztuje?????prawie 2.5tyś!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba lepiej do menopausy kupowac testy owulacyjne choc moze sa mniej pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha od razu człowieka rozbawisz :-D -chociaz nie ma nic do śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem czy nie wyjdzie na to samo jak bys obliczyla :-D no chyba że menopauza już nie dlugo nas dopadnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to jak ci minął dzień?-gdzie byłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bylam kilka godz w tej restauracji. Szkoda gadac przypominaja sobie o mnie 2 razy w miesiacu. Kiki ja mam @ co 40 dni to duzo bym na testy nie stracila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za czarny humor. Ale ja mam 2-3 cykle mniej w roku niz normalna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym miala do 60tki to jeszcze30 lat ale licząc po 30 zl opakowanie to masakra idę z torbami ale ja szybko zakończe napewno?/:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Ascha my jesteśmy troszkę inne i u nas to może być normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×