Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hello Aniolku widzę że się nudzisz? Jestem juz w domciu czas na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kiki! Nudze się dzisiaj niemiłosiernie. Kawe właśnie pije,może mi pomoże na ten ból głowy bo tabletki jakoś sobie nie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję sie dzisiaj dobrze wczoraj bolała mnie strasznie głowa Mówisz że nudy?A ty pracujesz bo nie pamiętam?wszystkie mi sie mylicie ale to przez te pseudonimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe trudno się połapać? Niestety nie pracuje, także jestem skazana na swoje towarzystwo od rana do nocy! Cóż kwestia przyzwyczajenia. Tylko jak mam takie dni jak dzisiaj to kur..ca mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy cię mam na NK? Współczuję siedzenia w domu siedziałam 3miesiące i myślałam że ocipieje to nie dla mnie jeszcze zwlaszcza jak człowiek popada w takie stany depresyjne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję naszej katarynce biednej i naszej fragoli podziwiam je naprawde bo obie zaslugują na podziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to ile bierzesz tego wieska??to nie jest szkodliwe?daj znac czy on sie sprawdza?oczywiście jak wrócisz do domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz chyba tak musi być w tym życiu. Ale musimy pamietać,że po burzy zawsze wychodzi słońce. Więc i u nas tak będzie. Katarynka pisze,że nie boi się pająków. Ja nienawidze robactwa wogóle więc nawet nie wyobrażam sobie jak można spać i jeść w takim mieszkaniu. BEEEEEEEEEEEE Fragolka też ma przesrane. Zasługują obie na medal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to mozna brać do 6 tabletek dziennie wiesiołka. Ja brałam 4 tabletki i nie miałam efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem :) Jak tam oprocz bólu głowki ? Gdzie pozostale laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nadzieje,że bierzecie go do połowy cyklu tylko bo może on powodować skurcze macicy. Lepiej nie ryzykujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby już był weekend.... Nie chce mi sie wstawać rano :( a tu śnieg zapowiadaja pod koniec tygodnia! Który dzień cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja jeszcze nie biore bo wciąż jeszcze okresu nie mam więc czekam ale ja to wg ulotki będę zażywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda zajęta! Katarynka napisz co z tym mieszkaniem,mam nadzieje,że coś znalazłaś. w wekeend mamy spotkać się ze znajomymi,kumpela w ciąży. Nie wiem jak ja to przeżyje! Nie potrafie jakoś się z tym uparać. Normalnie jest ok ale gdy widze te okrągłości to serce boli bardzo,pewnie odchoruje to spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki mam 18dc i działamy ostro. Biore to FF i jestem bardzo zadowolona,szczególnie z tego,że okres mam normalnie,płodne niby też. Uważam,że wart spróbować i nieżałować kasy. Zobaczymy co będzie dalej,tabletek zostało mi na jeden cykl i mam nadzieje,że już nie będą potrzebne. Pozatym PMS poszło w las,a wcześniej było fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku u mnie zawsze jest tak samo niby NIC ciesze się jest ok ale jak wracam do domu to jest mi tak przykro że ja nie mogę ....że może nigdy nie będę mogla zajśc w ciąże popadam w taki dolek -masakra Ile sie staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbeczku rozumiem nie jesteś w temacie ale ja jestem po 6 miesięcznej kuracji zastrzykami diphereline na endometriozę od sierpnia nie mam @!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latem będzie 4 lata,ale wcześniej też jakoś specjanie się niezabezpieczaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz dość tych wszystkich leków chciałabym odpocząć wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sorki faktycznie nie wiedziałam! A co to ma Ci dać? Kiedy w końcu zaczniesz staranka od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My teraz we wrześniu 6 latek jak bym wiedziala że tak będzie to nigdy bym sie nie zabezpieczała ale kto wiedział wtedy bylo wporządku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno wierze Ci kochana! Ja też mam nieraz wszystkiego dosyć! Kurcze czemu musimy tyle cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrzymuje postęp tej paskudnej choroby bo nie mam okresu zostala uśpiona tak można powiedzieć po tym powinna wrocic owulacja a jedyne lekarstwo to ciąża ale czy to sie uda to nikt tego nie wie?? Okres mam dostać do 3 miesięcy-to pewno kwiecień mnie dogoni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jakie grzechy???za czyje??patrz jaka to jest niesprawiedliwość? Brak slow...................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz być dobrej myśli! Maj - Czerwiec i będziesz się chwlić i radować z upragnionej ciąży! Życzę Ci tego zresztą jak nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak nie mogłam spać czytałam jak panienki usuwają ciążę. Najgorsze jak pisały,że nie mają wyrzutów sumienia. Mi brakuje na to słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×