Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ja zalogowałam się dopiero jak kiki powiedziała ze micoś napisze, więc to chyba nie mnie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam ze mnie pomylilas z fragolka. Dziwne ewcia bo mojego imienia nie mozna latwo pomylic. Dziewczyny u nas wnocy pizdzilo ze ho,ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaja jak balony skąd mi sie wzieła ta dziewczyna na nk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
möj tata möwi jaja jak berety :) Alarm u Kiki nieznajomy pasazer na stromo na nk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem eewka ale zdaje się fragola mi wysylała do ciebie linka na nk i ja ją zaprosiłam a ona zaakceptowała ale dziwne że nie odpisała na wiadomośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja tez tak mówię. U Nas jak przyszłam z pracy to tak zawiało że myslałam że drzewa połamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewka miło cię poznać myslałam że jesteś czarnulą jak ja :-D ale pomyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunęłam tą pannę a ona dalej jest jako aktywna osoba -dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również bardzo miło :) To jakiś kasztan, do czarnulki mi daleko. Teraz mam jeszcze pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nudy tu dzisiaj a wiecie dlaczego?bo wczoraj dalyśmy czadu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra! :) Uciekam bo nikogo nie ma :( Głowa mi pęka :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
hejka to ja..mieszkanie oblęd!!Ohydne,zapuszczone i karaluchy sa!!!!!!!!!! jutro stad spier....lam!!!To co ludzie wynajmuja,to parodia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie chce mi sie dzis zyc!dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko Ty bidulo bardzo Ci współczuje,nie wyobrażam sobie mieszkać z takim robactwem. BRRRRRRRRRRR My dzisiaj działamy,jajniki bolą jak nie wiem co,nawet coś dzisiaj mokro jak nigdy.Może w końcu coś się ruszy. Życzę dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko Ty to masz przechlapane z tymi przeprowadzkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to rana śmiertelna, bo nie można zadać rany śmiertelnej czemuś, co jest nieśmiertelne. Nie można uśmiercić nadziei. ks. Jerzy Popiełuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na strychu od wieków płonęły trzy świece. Pierwszą świecą była miłość, powiedziała "tyle jest bólu na świecie tyle niesprawiedlwości, ludzie są dla siebie źli, ranią się na wzajem, po co ja wam jestem" po tych słowach zgasła. Drugą świecą była wiara, powiedziała "miłość umarła, świat jest okrutny, ludzie są zagubieni, bez celów, też jestem niepotrzebna" i zgasła w tym momencie na strych weszło malutkie dziecko, zobaczyło co się dzieje i wykrzyknęło przerażone "co wy robicie! nie gaśnijcie, ja się boję ciemności!" wtedy odezwała się trzecia świeca, głos miała, ciepły spokojny: "nie mart się kochanie, dopóki ja płonę, możemy zapalić pozostałe świece, ja jestem NADZIEJA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wczoraj mialam natchnienie do pisania a na zlosc kafe szwankowala a potem nikogo nie bylo :( Dzisiaj mnie nie bedzie w domu wiec dopiero wieczorem zajze. Znöw zwiekszylam dawke wiesiolka i jestem ciekawa efektöw. Zycze milego dnia laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ja tez musialam mieszkac z robalami,mieszkanie bylo czyste tylko dawno nie malowane i w bloku byl ssyp smieci. Teraz odrazu bym odmöwila. Ale u ciebie ciezka sytuacja bo pisalas ze nie ma wiele mieszkan do wyboru. Bidulko ostatnio masz stresy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Jak na zlosć-ja mam fobie na punkcie karaluchów!!Nie ma nic takiego,czego bym sie bała i brzydziła mocniej!Pająki,to w rękę łapię i wyrzucam na balkon,ale karalucha jak widzę,to mdleję.A jeszcze jakby wszedł mi na jedzenie,pościel lub ciuchy,to bym wywaliła na śmietnik!!!A tu rozgniecione są na ścianie itp. Łazienka taka,że jak długo tu będę mieszkać wolę chodzić niemyta,mam swoją czystą pościel na grubym kocu i prześcieradle-jedyny mój azyl! Kuchnia wyglądą jakbym przezyła 2 wojny światowe.Płakać mi się chce,nic więcej.A już dziś 3 mieszkania oglądaliśmy i nic nie jest lepsze od tej gimeli!!!jestem załamana i już zapowiedziałam M,że do końca tygodnia jak nie znajdziemy nic,to stąd spadam!!Wracam do domu.Żałuję,że nie podjęłam tamtej pracy,bo i tak bede czekac te parę miesięcy u rodziców,nie zostanę tu w takich warunkach!! Nie jestem Paniusią,nie muszę mieć TV,liksusowego wyremontowanego mieszkania,lustra,pięknej wanny,nowoczesnej kuchni,zmywarki,ale odrobinę humanitarnego bytowania chyba mi się należy??:( Aniolku piękny tekst,mi nadzieja gaśnie czasem,ale jednak zawsze troszkę tli się tego światełka.Natomiast od następnego miesiące,daję na luz.Na 100% dostanę okres,bo nie mam żadnego objawu,żadnego bólu,piersi jak zwykle nie bolą,nie mam PMSa jak zwykle!!! Działajacie Aniołku skoro jajniki bolą. Dziewczyny pozdrawiam Was,Fragolinko Ty też masz ciężko z tymi inwalidami:(( Zycie jest naprawdę ciężkie.Czy tylko my takie mamy,a inni są radośni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a ktory to Twoj dzien cyklu?Pomaga wiesiolek na ten sluz?? Dziewczyny jedynie komputer mi zostal i Internet,ale jestem zalamana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko nie zalamuj mnie.Wszedzie tam juz dzwonilismy!To sa fikcyjne ogloszenia,bo jak dzwonisz,to tepaki mowia,ze juz nieaktualne!!A ciagle wystawiaja te oferty. Ponadto kupujemy anonse i wciaz dzownimy,ale wszystkie mieszkania sa gorsze niz te w ktorych moja babcia mieszkala przez 50 lat! Ponadto bez pralek/lodowek/lozka do spania.W kazdym mieszkaniu czegos brakuje,a ja nie dosc,ze mam swoje garnki,taelrze,sztuce,patelnie,suszarke do prania,posciel,koc i wszystko inne,,to nie bede jeszcze wozic pralki na dachu auta:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka macie naprawde problem z tym mieszkaniem. Rozumiem Cię doskonale,że nie chcesz mieszkać w takich warunkach co wcale nie znaczy,że jesteś paniusią. To normalna reakcja normalnego człowieka. Życzę Wam by znalazło się coś konkretnego w czym można byłoby zamieszkać. Fragolinka Ty też się mordujesz z tym teściem i bratem. Naprawde współczuje Ci bardzo.Wiesz myślę sobie,że nigdy nie będzie dobrego czasu na ciąże,zawsze znajdzie się powód by odkładać staranka. Tylko by potem nie okazało się,że jest już za późno. Oczywiście jeśli chcecie tego to ok,wasza decyzja. My we wrześniu mamy 5 rocznice ślubu a dzieci jak nie ma tak nie ma. Oczywiście staranka na poważnie zaczęły się rok po czego do tej pory żałuje. Wiesz chciałam się nacieszyć mężem,studia miałam. A teraz? Ciągle o tym myśle,może gdybyśmy zaczeli staranka od razu mielibyśmy już latającego po mieszkaniu bobaska kochanego. Żałuje tego bardzo,ale czasu nie cofne. Nigdy już się nie dowiem co by było gdyby... Nigdy też już nie zrobie przerwy,będę próbować aż nieusłysze,że już za późno bo menopauze przechodze. Myśle,że Bóg nigdy nie zsyła na nas tego czego byśmy nie byli w stanie udźwignąć. Ja miałam ostatnio małe dołki ale przyszły mi zamówione kosmetyki z ives rocher - małe drobiazgi ale jak cieszą. Dziewczyny głowa do góry jutro świat wyda nam się lepszy,bardziej nam przyjazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nikogo nie ma. Ja dzisiaj się nudze bo nawet obiadu nie gotuje,głowa mnie boli tak,że nawet ruszać nią nie moge. Drugą noc już nie śpie przez ten paskudny wiatr,boję się,że drzewa których sporo naokoło spadną na dom. Wyobraźnia działa. Mąż tylko głowe do poduchy przyloży i śpi a ja nasłuchuje. Aj czemu kobiety takie są? Dobra spadam bo i tak dzisiaj pusto tutaj. katarynka biedna szuka mieszkania,Fragolka pewnie gdzieś wybyła,a reszta dziewczyn jeszcze w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×