Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

witam dziewczynki :D wczoraj mnie z wami nie było tyle popisałyscie ze miałam co dzisiaj od rana robić. wiem że jestescie w pracy ale ja mam dzisiaj cały dzien tylko dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Czesc dziewczyny nie bylo mnie wczoraj, ale naklikalyscie :) dopiero skonczylam czytac. Jak zaczernic nika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ascha i zadra :D myślałam że tylko ja jestem bezrobotna! już mam dosyc tego siedzenia w domu jak pójdę do pracy to wreszcie sie odchamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI ja szukam caly czas pracy,pracowalam jako kelnerka i bylo super,czasem tylko nie bylo czasu i sily na domowe obowiazki.Bylam bardziej zadowolona i nie mialam czasu na czarne mysli.Tak wiec jak bedziesz miala okazje na prace to nie zastanawiaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadra i nulla ? czekam na E-mail z fotkami na nk! jak wszystkie to wszystkie :D jeszcze raz muszę pooglądać bo jeszcze mi sie myli ascha z sisi wiem że utkwiło mi w pamięci że obie wybieracie sie na in vitro my też mielismy propozycję od gina nawet zastanawialiśmy sie nad kredytem ale dobrze ze wyszło jak wyszło bo i tak by sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam konta na nk, usunelam je kilka miesiecy temu ale na maila moge wam puscic fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie obejrze twoje fotki Zadra,jak chcesz to wyslij na möj mail,wysle Ci moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to czekamy na fotke :) ascha co porabiasz przez cały dzień ? ja zaraz ide na polko biorę leżak i cheja ! :D no bo co? ja zazdroszczę wszystkim dziewczynkoom tego konfortu mieszkania samemu osobno i jeszcze zdala od natrętnej rodziny(nie wszyscy ale większosc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja tez myslalam o kredycie.Chyba bym calkiem sie zdolowala jakby in.vitro nie wypalilo,a ja musze jeszcze miesiacami splacac dlugi.No,ale cöz nam pozostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj maz idzie ok 10 lub pözniej do pracy,to sobie pomalutku wstajemy i pijemy kawke.Potem ja posprzatam po sniadaniu.Pomarudze 1-2 godz w lazience.Poklikam-szukam pracy i mieszkania.Zrobie zakupy,ugotuje(CZASAMI) Spotkam sie z kumplami:) Poogladam tv.Od czasu do czasu biore jakas prace dorywcza w gastronomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo nie moge zdzialac jak möj maz jest w domu,bo to straszna gadula i opöznia mi kazde zajecie.Ale slucham bo on tego potrzebuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :p Ja tez niestety nie pracuje :( Szukam roboty.Asha ma racje,ze jak sie nie pracuje,to czlowiek tylko w depreche wpada-ja juz od stycznia nie pracuje i wlasnie od stycznia na leb mi pada!!! Kiki dobry pomysl z tym lezakiem -moze ja tez wyjde do ludzi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesli chodzi o kredyt to masz racje chyba bymsię powiesiła a mój mężuś wiesz jak on by to przeżyl nic wziąść ale żeby ci ktoś dał 100%gwaranci że sie uda.wiesz my żyjemy jak żyjemy nic sobie raczej nie odmawiamy czasem jest ciężko zważywszy na to że leczymy sie obydwoje a za to co już wydaliśmy za te lata na leczenie miałabym 4razy in vitro to pomyśl sobie jakie to są pieniądze ogromne i nic.... :( wiesz co bysmy mogli za to mieć ?plakać się chce nawet teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzmy na leżak my wszystke bezrobotne wezmy sobie po zimnym piwku przynajmniej słoneczko nas opali nie trzeba nam solarium :D ja siedze w domu od kwietnia i dostaje już do glowy co ja mówię dawno dostałam hahahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki kochana bez placzu mi tu... Pal licho pieniadze!! Wiesz bynajmniej,ze wszystko zrobilas!!! Ja zaczynam leczenie i juz widze ile mnie to kosztuje,nie tylko kasy,ale czasu!!! ale Bog mi swiadkiem,ze jest mi to juz obojetene coraz bardziej!!! Tym bardziej,ze moj maz mowi,ze mu jest dobrze tak jak jest teraz i bysmy oszczedzili naszemu dziecku klopotow na tym swiecie;)) Co prawda sa dni,kiedy mam dola,ale sa tez takie,gdy mam to bb glęboko w poważaniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja nie wiem co ze mna,ale ja nie lubie piwka!!! Kurcze drinka,wino owszem,ale piwo mi nie wchodzi :)Zatem wy bierzecie piwko,ja Jack Daniels z cola :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz wyslalam Ci zadra swoje fotki:) Czekam na Twoje.. Dziewczyny ja dostalam od tesciowej sliwki renklody-wiecie moze jak sie z nich dżem robi, bo juz mi sie psują..Zaczęłam je próżyć,ale co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×