Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

A gdzie Nulla i Zadra29 ?? Dziewczynki piszcie czesciej... Przy was zapominam,ze w ogole cos mi dolega:) heh szkoda tylko,ze nie mieszkamy obok siebie-niezla paczka by byla -AA :)) Ciekawe ktora by najwiecej wypila,ja po 1 kieliszku wodki mam humorek, po 2jestem juz pijan,od 4 wzwyz -bliskie spotkanie z klozetem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 pazdziernika mam 1 wizyte w klinice ,14 wrzesnia robie jeszcze cytologie mam nadz ze bedzie wszystko oki:) wolala bym sprobowac jeszcze inseminacje zobaczymy co lekarz powie,i czy wogle cos powie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1 piwkoi przestaje sztywniec...po 2 nadaje jak katarynka:).... po 3 staje sie nieobliczalna...a po 4 jak dotrwam zamykaja mi sie oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane zycze Wam aby juz wkrotce ta tabeleczka miala tylko napis Zaciazone i Termin porodu!!! Widze,ze wszystkie zaczynamy dzialac od pazdziernika-listopada,wiec moze juz niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziwczynki ale dużo piszecie, co się zabieram za czytanie to mi przynajmniej jedna strona dochodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM.....MIASTO Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?.........Bielsko-Biala KIKI09............29..........4-5lat...........endome trioza....Krakow sisi.78...........29...........8 lat............po konizacji+zrosty....Austria Ascha...........33..........6-7 lat..........pco,niedoczynnosc tarczycy......Berlin zadra29......29...........1.................jeszcze nie wiem fragilinkaaa.....24........2 lata...........torbiel czekoladowy.......olsztyn nulla26.............28........3 lata.........endometrioza, słabe nasienie...Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla no wreszcie sie wpisalas..jak masz konto na n-k,to zaraz musimy Cie zlustrowac :D hihi zarcik:)) No ostatnio sie nam wesolo zrobilo,z czego ja np sie b ciesze,bo czas do operacji leci mi jak z bicza strzal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja mam rozmowe wstepna 7 wrzesnia i chcialabym w pazdzierniku robic in-vitro. Inseminacje sie robi jak u kobiety jest wszystko ok a le partner ma slabe nasienie. In-vitro jak u kobiety nieciekawie,zrosniete jajowody etz.Moze to lepsze rozwiazanie dla ciebie jak mialas klopoty z szyjka macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka nie widzę twojego maila więc nie mam jak Ci wysłac mojego profilu, ale jak masz ochotę to wyślij na mojego maila swój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 inseminacje nieudane i 1 in vitro.w 2006. cos zle reagowalam na zastrzyki przy in vitro i poltora roku organizm wracal do normy.Dlatego wolala bym inseminacje choc wiadomo in vitro daje wieksza szanse...no zobaczymy co powie lekarz....to ty juz niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solina rewelacyjne, pogoda tak piękna, że aż chwilami męcząca. A byliśmy tak dziko na żaglówce. Ludzi bardzo dużo. Ale wypoczełam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja robilam 5 inseminacji.A ile placilas za inseminacje i in-vitro? W szoku jestem ze tak dlugo dochodzilas do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinkaaa !!! Miło mi Cię poznac :) Ja byłam na danazolu przez ostatnie 2 miesiące. Zapisał mi go ginekolog zaraz po drugiej laparoskopii. Teraz czekam i mam nadzieję, że uda nam się zaciążyć, daję sobie jeszcze 2 miesiące, a jak się nie uda, to inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi to ty szybko musialas zaczac leczenie?u mnie to trwalo.Na slepo z clomyfenen,potem badanie hormonöw i laparoskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nulla.Mozesz mnie oswiecic dlaczego robilas 2 laparoskopie? 2 razy cos robili czy tylko sprawdzali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha, we wrześniu ubiegłego roku miałam laparoskopowo usuwaną torbiel czekoladową, w styczniu okazało się, że znów mam torbiel, do maja urosła do 6,5 cm, więc znów mi ją usuwali. Aż boję się iść do lekarza, żeby znów nie okazało się, że coś się robi. BYłam miesiąc temu i nic się nie pojawiło,więc jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK LATA STARAŃ PROBLEM MIASTO Katarynkaa 27 2 lata ?polipy? Bielsko-Biala KIKI09 29 4-5 lat endometrioza Kraków sisi.78 29 8 lat po konizacji+zrosty Austria Ascha 33 6-7 lat pco,niedoczynnosc tarczycy Berlin zadra29 29 1 jeszcze nie wiem fragilinkaaa 24 2 lata torbiel czekoladowy Olsztyn nulla26 28 3 lata endometrioza, słabe nasienie Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za inseminacje nie placilam nic (tylko leki i dojazd)w polsce, in vitro w sumie ponad 8,500 tys zl(2006r)w polsce, wiadomo bylo ze mam przeszkode tzw:mechaniczna:) jajniki ok,owu ok,problem byl w przedostaniu sie plemnikow do macicy i pozniej jajowodow.Dlatego od razu po operacjach proponowali proby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulla jesli masz chec mi tez wyslij na maila:) jutro odbiore bo musze troszke dzis z moim posiedziec...a rano na 8 do pracy....pa pa kochaniutkie milej i owocnej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×