Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc dziewczyny!Wlasnie wröcilam od frazjera,i zebyscie nie myslaly ze nic innego nie robie to powiem ze juz 2 miechy nie bylam.Zrobila mi troche za jasne te wlosy,ale na taka letnia pogode ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cos zaczyna sie dziac w zwiazku ze staraniami.Jak juz pisalam mam 7 wrzesnia termin w klinice na rozmowe o in-vitro. Dzwonilam dzisiaj do mojego lekatza i powiedzialam mu ze chcialabym zrobic badania hormonöw bo minelo kilka lat od ostatnich. On mi na to ze w klinice i tak beda mi robic badania bo nie uznaja tych od zwyklego gin.I ze on na moim miejscu nie spieszylby sie tak z in-vitro bo to wydatek,a ja w tym miesiacu mialam swietna owulacje bo mi raz badal te hormony.Ze zadko sie zdarza ze kobieta zachodzi w pierwszym cyklu po clomifenie i on by radzil jeszcze spröbowac z tabletkami.I co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dzisiaj jest dzien rolek katarynki :) Fryzura u mnie ta sama tylko raz ciemniejsze ,raz jasniejsze wlosy w zaleznosci od humoru fryzjera. U nas jest tak GORACO ze nic nie gotowalam tylko kupilam dla nas arbuza i maz bardzo zadowolony. A gruntowne sprzatanie trobie jutro jak sie ochlodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slucham lekarzy,tylko ze kazdy möwi co innego.Möj gin to taki normalny gin od wszystkiego,a ci z kliniki zajmuja sie wylacznie nieplodnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) ascha w klinice masz juz termin niedlugo! wstrzymaj sie z decyzja do wizyty, spytaj jeszcze co sadzi lekarz i wtedy podejmij decyzje ,bedziesz miec 100% pewnosc ze robisz dobrze:D trolinka oj przydala bys mi sie ...bo ja cos nie moge zabrac sie za gruntowne porzadki..a razem zawsze razniej:D Katarynkaaa jesli miala bys mozliwosc zrobienia tego zabiegu we wrzesniu to pewnie..bo na co czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka tak czy innaczej po zabiegu bedziesz krwawic(mniej lub wiecej) wiec bez roznicy..tylko czy lekarz zgodzi sie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udalo mi sie zrobic jezyczek hi hi:) chyba wykastruje swojego psa..nie idzie pochodzic bez biustonosza po mieszkaniu:) maz musial wyjsc z nim na spacer bym mogla z lazienki wyjsc:D a skacze wysoko z zamiarem zlapania :D maly zboczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi ale sie usmialam z twojego psa:)to ty mu chodziaz zalatw jedna randke z jakas suczka zanim wykastrujesz.Moja znajoma tak zawszw robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym problem ze on jest "prawiczkiem" i nie wiem dlaczego tak sie zachowuje....kiedys atakowal noge meza....przeszlo mu po okolo roku....a juz od kilku miesiecy pastwi sie na mnie:P A jak uszczypnie to boli jak cholera;( szkoda mi go ale nie mam wyjscia...a zreszta co w rodzinie to nie zginie...jak panstwo bezplodni to piesek tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zwierzak winny? Ale panstwo chociaz moga sie poprzytulac a kogo ma psina?Mam nadzieje ze sie nie obrazilas,ja sikam jeszcze ze smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty..ja calkiem nago tez nie na dole zawsze cos tam mam:D, ale jak jest taki upal jak dzis ...i jeszcze wrucilam z opalania ...wykompalam sie ...goraco bylo :D a on juz do lazienki sie dobijal ...a jest bestia taka ze skoczy na klamke i otworzy:D wiesz co no z checia poznal by jakas suczke ale tutaj wszystkie psy takieeee niby wyszkolone i bez smyczki nie chodza;( A nasz to taki prawdziwy trolik raz powachal suczke to sie zsiural z wrazenia :D.No i jest troszke agresywny na inne zwierzeta...nie toleruje niczego i nikogo na 4 lapach....na jakims kanale leci program o treserce psow i ona bardzo doradza sterylizacje....z tad ten pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragollinka ..twoja psina moze byc dla mnie wybawieniem:D Z tego co wiem to tabsy nie zatrzymuja owulacji ,tylko uniemozliwiaja wzrost endometrim i tym samym zagniezdzenie sie zarodka...a co bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi czy to prawda z ta owulacja? A ja bylam pewna ze przy tabsach nie ma wogöle pecherzyka i wogöle owulacji.Ludzilam sie ze przez lata brania tabsöw zaoszczedzilam sobie troche pecherzyköw.Bo slyszalam ze kazda kobieta ma pewna ilosc tych pecherzyköw w swoim-magazynie-i jak jest starsza tu juz nie ma wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka ja tam zawsze czytam ulutki,napewno na twojej tez jest napisane czy ma sie owulke czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólna zasada działania pigułki Gdy stosujesz pigułkę, zawarte w niej syntetyczne hormony, podobne do hormonów produkowanych przez Twój organizm, kontrolują Twój cykl miesięczny. Działają one na trzy sposoby: 1. Hamują owulację, co sprawia, że komórki jajowe nie są uwalniane z jajników. 2. Zmieniają konsystencję śluzu obecnego w pochwie, który przestaje być śliski i łatwo przepuszczalny dla plemników i staje się gęsty i lepki, podobnie jak w dniach niepłodnych Twojego cyklu miesięcznego. 3. Sprawiają, że śluzówka macicy nie grubieje i nie przygotowuje się na przyjęcie i odżywianie zapłodnionej komórki jajowej. tyle znalazlam:) Z tad mozesz miec te dolegliwosci a ile czasu masz je jeszcze brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz tez powiedzial ze jajniki odpoczywaja przy tabsach.bralam je miedzy jedna a druga inseminacja zeby nie meczyc jajniköw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wytrzymaj jeszcze jeden,jak masz dolegliwosci okolo owulacyjne widocznie jajniki calkiem nie spia:) Ascha jest duzo przypadkow zajscia w ciaze podczas brania anty...wiec czasami musi sie zdarzac, ale za to po odstawieniu jest rowniez duzo ciaz blizniaczych bo z tego co pisza wynika ze komorki dojrzewaja ale nie peka pecherzyk-wiec jesli odstawimy anty wiekszosc dojrzalych nagle rusza do macicy:D Bo w naturalnym cyklu dojrzewa tylko "jedna"-tak to rozumuje ...i moge sie mylic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a wiesz ze teraz glowkuje:) na nastepnej wizycie az spytam lekarki o co w tym wszystkim chodzi . Ja tez juz zmykam bo moj biedny na kanapie usnol.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagapilam sie i juz was nie ma.Ja biore tabsy od 18 roku zycia na tradzik i pco,pöl roku biore,pöl nie biore jest röznie.Teraz chyba wyroslam z tradziku i mam nadzieje ze juz nigdy nie bede brala,choc zostaly mi jeszcze 3 opakowania valette. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane ;) Byłam wczoraj u gina i nic mi się nie robi. Bardzo się cieszę, ale mimo tojeste jakaś przybita. Powiedział,że przy wynikach mężą trudno powiedzieć czy uda się inseminacja. Juz sama nie wiem co o tym sądzić. Dawałam sobie jeszczej eden, oprócz tego, cykl na zajście, ale nie wiem czy już nie próbowac inseminacji. Napiszcie mi proszę w którym dniu cyklu nalezy zgłosić się do kliniki na i nseminację? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) mnie wczoraj nie było bo od 18 wieczorem umieralam z bólu bo mam @ do22.30 to byla masakra żeby to jeszce byl okres a tu ino ino dzisiaj trochę lepiej ale też bol jest :( wczoraj byl temat o pieskach wlasnie wczoraj mój mężus kazał mi sie zastanowić czy chce yorka nie wiem niby chce ale to obowiązek a jak pójdę do pracy to kto się nim będzie opiekowwal przecież to takie delikatne :D nulka jakie twój mąż ma wyniki co robil? jeżeli normalnie owulujesz to na inseminacje wystarczy przyjechać w 13dc ipobierają nasienie wczesniej i podają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja tez zawsze bylam na oddziale w 13 dniu cyklu a 15 przewaznie juz pekaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×