Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Zaraz sprawdzę pocztę.. TYmczasem widzę,że tu gwarno sie zrobiło-strona za stroną... Jeszcze jak Sisi,Fragolinka i Nulla przyjda,to juz w ogóle..Kiki ale topik rokręciłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zadra-nasze klimaty:)) Piwko w ręku,ale my się dobrałyśmy laski... Klub AA powinien być temat..hahahha Buźka w takim razie ja też uciekam-ładna pogoda,aha i ponawiam pytanie-jak się robi dżem ze śliwek renklodek?? Jak wiecie,proszę o sugestie! Miłego popołudnia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadra dostałas moje fotki??napisałabyś w e-mailu twoje chociaz imię!! katarynka dlaczego nie wysleszmi swojego e-mailu??? nie umiem robic dzemu :D znikam narka BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zadra za zdjecia,przeslalam Ci moje.Masz ciekawy poludniowy typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam juz wszystkich dziewczyn zdjecia-musze sobie je popodpisywac nikami zeby bylo latwiej. Zmykam na kilka godzinek.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez jestem spuznialska juz nikogo nie ma??;( zadra jak mi sie uda wysle ci foteczke:D Nigdy nie robilam dzemu ze sliwek..przykro mi(wiem tylko ze sie je smazy),ale co dalej nie mam pojecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wolne wiec mam juz weekend:) dziewczyny narobily mi smaka na opalanko tez chyba pujde po obiadku jak slonce slabsze bedzie... co slychac KIKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlaśnie ucieklam juz z leżaczka bo mi troszeczkę przygrzało :)jeszcze wdodatku dostałam@ jutro mam 1zastrzyk iwlasnie psychicznie siedo niego przygotowywuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaczyna cos sie dziac i nie stoisz w miejscu:) ja juz z 10 dni mam bole brzucha jak na @ znow mi sie hormony poprzestawialy albo torbiel jakas no juz nie wiem...ale jeszcze wytrzymam do pazdziernika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie? dlaczego za kazdym razem jak wchodze na moją poczte to mam już wpisane login i haslo co zrobiłam ze mi to zapamiętało i jak z tego wyjsc??? nie smiej się ale jestem glupia co zrobilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialas kliknac "zapamietaj mnie na tym komputerze"-znajdziesz to zaraz pod loginem na stronie logowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz jeszcze wyczyscic historie w mozilli ...ale wtedy wszystkie hasla bedziesz musiala jeszcze raz wpisywac. ale Kiki na meilu zawsze jest ta opcja wejdz jeszcze raz na strone logowania i dokladnie poczytaj:) Ja uciekam zadzwonilam do znajomej i umowilysmy sie na opalanko;D Do zobaczenia wieczorkiem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chyba wiem o co chodzi...zaloguj sie normalnie wejdz na konto pocztowe i u gory w prawym rogu wejdz na opcje...tam bedzie opcja automatyczne logowanie do tlenu...odchacz ja i powinno grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej to samo nie wiem co jest grane nie wiem co zrobilam gdzieś kliklam???o RANY??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak pisze tutaj to nie mogę sie wylogowac halo dziewczynki pomocy denerwuje mnie to :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;D jak któras tu zagladnie to czekam na wskazówki odnosnie tego co napisałam hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI - a jakiej przeglądarki używasz? Jeżeli mozilli to wejdź w "Narzędzia", potem kliknij "wyczyść dane prywatne". Wejdź drugi raz w "narzędzia" dalej w "opcje" (na samym dole), Na górze masz zakładkę: "bezpieczeństwo". W "Bezpieczeństwie" odfajkuj "Pamiętaj hasła do witryn" (żeby nie było ptaszka w tym okienku). Pozdrowienia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollinka:) dziekuje ci bardzo taka ze mnie ciemnota :D juz doszlam do tego pamiętam teraz ze klikłam to zapamietac ale juz jest ok! wrócilas juz z pracy?ja siedze na kompie bo mojego nie ma korzystam :) opalałam sie jeszcze nie jadlam obiadu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ale wam zazdroszczę tego opalania, ja niestety nie mam gdzie :( Mogłabym do teściów na ogród pójść, ale jakoś wolę być nieopalona :P Idę dziś do gina. Mój niestety jest na urlopie, więc idę do jakiegoś "obcego". Ale muszę zrobić usg, żeby sprawdzić czy jakaś torbiel znów mi się nie napatoczyłą no i żeby mi powiedział kiedy będę miała owulację. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK...........LATA STARAŃ...........PROBLEM......MIASTO...... Kataynka....27...............2lata...................?polipy?.....Bielsko-Biała.... KIKI09........29...............4-5lata....endometr,pco,slabe nasie...Kraków.. sisi78.........29...............8lat.....po konizacji+zrosty........Austria....... Ascha33......33.............6-7lat.......pco,niedoczynn tarczycy....Berlin.... zadra29......29..............1rok........?????????????????? fragilinka.....24..............2lata.........torbiel czekoladowy....Olsztyn...... nulla26.........28.............3lata.......enndometr,slabe nasienie...Rzeszów. lepiej czy nie ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulla jeszcze twojej fotki nie mam?? ja tez wolałabym być nie opalona niż iśc do tescióóóóóóóóów :( daj znać co u ciebie jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×