Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc dziewczyny trzymajcie kciuki dzis pierwsze badania. Zaczynamy od nasienia wyniki pewnie beda po niedzieli. Kurcze mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KIKI mój mąż ma bardzo kiepską ruchliwość, bo tylko 3% i nie wiem czy to nas nie wyklucza od inseminacji. a z ta moją owulacja jest różnie, ostatnio miałam w 14 dc, a wczoraj miałam 11 dc i pęcherzyk na 27 mm, czyli juz na pęknięciu. A ile wcześniej trzeba się umówić w takiej klinice? Zadra nic się nie martw będzie dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadra trzymam kciuki:) nulla ja nie mam pojecia ile wczesniej...sama dzwonilam zawsze okolo 3 dnia miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla u mnie z inseminacja wygladalo inaczej niz u dziewczyn.Najpierw musialam zrobic termin na rozmowe,czekalam na to 2 tyg.Potem kazal mi przyjsc w 2-3 dniu cyklu zeby zobaczyc czy nie ma cysty i dal tabletki i zaszczyki na owulacje.W miedzy czasie badali krew co kilka dni.I robili 3-4 razy usg przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nlla ale jeżeli zt masz owulke to jest szansa!a tak na marginesie to gin ci sam powinien powiedzieć czy się kwalfikujecie do inseminacji zobacz wczesniej jakie wyniki ma mój mąż nie dawno pisalam i porównaj tylko że ja nie mam owulki to jest jeszcze gorzej :( trzymam za was kciuki aby wszystko bylo ok iwam sie udało!!!!!! zadra ktory stopien masz endometriozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyglądala insem tak: w 2dc clostinb w10dc usg w 12dc zastrzyk albo w 11 to zależy od pęcherzyka i w 13 podanie nasienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin twierdzi że się kwalifikujemy do inseminacji. Wiecie co weszłam na stronę kliniki w krakowie, i oni maja otwarte od pon do piątku, a co jak kobitka ma owulację w sobotę albo w niedziele?? Cimna jakaś jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze mam pytanie. Czy w klinice przed inseminacją badają drożność jajowodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dzis wybieram sie na zakupy morze dorwe cos z wyprzedazy:D..cos mam kiepski nastroj...moj duzo pracuje i wiecznie zmeczony..nawet jutro idzie..;( wpadne po poludniu zobaczys co sie dzieje..pozdrowionka do uslyszenia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulla ja musialam jakos sie dopasowac z weekendami,jak mi akurat tak wyszlo to musialam przed albo po czasie zaryzykowac. Ja nie bardzo wiem czy ty tam idziesz pierwszy raz,czy twöj lekarz wspölpracuje z klinika.moze w Polsce jest inaczej.Bo ja dlugo czekalam na sama rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla jesli chcesz inseminacje badz in vitro znajdz dobra klinike umow sie na wizyte wstepna ocenia wasza sytuacje....bo z tego co piszesz wynika ze leczysz sie po za "klinika"...wiec jesli zadzwonisz tak sobie i poprosisz o inseminacje na bank spytaja czy prowadzi cie lekarz z ich kliniki. Jesli tak nie bedzie mozesz czekac bardzoo dlugoooo na kolejke do inseminacjii badz innych badan jak HSG. Przewaznie chca zbadac po swojemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki u mnie dokladnie tak samo wyglada.Jak sie nie myle masz tez pco? A jak to u ciebie wyglada opröcz braku owulacji,masz wydluzone i bolesne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety mój lekarz nie współpracuje z kliniką. Teraz to mnie podłamałyście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi bardzo dobrze to wytlumaczylas.U nas sie möwi -to nie tak hop siup z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh,od razu podlamalyscie! Musisz koniecznie porozmawiac z lekarzem z kliniki bo sama nie wiesz co jest najlepsze. Jak dobrze pöjdzie to czekasz tydz.na rozmowe,potem zglaszasz sie na poczatku cyklu i tyle:) g Glowa do göry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla ty jestes jeszcze mlodziutka.Nie wiem jak jest z tymi wynikami nasienia.Oni to przed inseminacja oczyszczaja,odwirowuja,sortuja,ulepszaja i potem nasilniejsze zolnierzyki wstrzykuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ascha. Poprostu zadzwonię do tej kliniki i się umówię na wizytę. Kiedy będzie to będzie. A póki co mąż wrócił i idę robić pozytek z mojej owulacji :D Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panienki. Ale zescie sie rozgadaly:))) Mi wczoraj Internet nie chcial odpalic i nie moglam po rolkach cos napisac.. Sisi Twoj pies jest niezly-nie moge uwierzyc,ze podnieca go kobiece cialo...hahahha :p Dziewczyny ja mam w d...co lekarz i inni powiedza-chce miec z glowy moj zabieg,wiec wcisne sie na 2 wrzesnia-potem tam zadzwonie i sklamie,ze mam zjazd na studia podyplomowe w koncu wrzesnia :o Nulla glowa do gory! Zadra 3mamy kciuki!!! Kiki ja tez mam bolesne @, zastanawiam sie czy jak wzielabym 1 tabletke anty w czasie okresu,to bol mija i okres sie skraca?? Dziewczyny wiecie jak to jest?Fragolinko Ty bierzesz Yasminelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaaaaaa ja bralam dlugo tabsy i @ jest calkiem inny po nich.Ja jak bralam to mialam regularne@ z odstawienia.Mniej bolesne i mniejsze krwawienia,bo bez tabsöw to mialam prawie krwotoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nulla - przede wszystkim znajdź dobrą klinikę i umów się na wizytę. Jeżeli klinika jest dobra to nie Ty dopasowujesz owulację do dyżurów kliniki, ale lekarze dopasowują się do Ciebie, bo w końcu Ty za to płacisz. Ja miałam 2 iUI i IVF i zarówno jedną z tych inseminacji jak i transfer miałam w niedzielę, bo tak akurat wypadało. I specjalnie dla mnie "musiał" przyjechać embriolog i lekarz - za jednym jak i za drugim razem. Tutaj nie można sobie na własną rękę niczego przesuwać, zwłaszcza, jeżeli jesteś stymulowana. Jeżeli nie miałaś robionej drożności jajowodów to są dwa wyjścia - albo klinika da Ci skierowanie na takie badanie i możesz je zrobić w dowolnym szpitalu na NFZ, albo robisz w klinice i za to płacisz - koszt to już w zależności od kliniki. Skierowania nie musisz mieć od lekarza "państwowego, może być od prywatnego. Jeżeli nie zrobią Ci badania drożności przed inseminacją- daruj sobie taką klinikę, bo to znaczy że naciągają. Jeżeli robisz IUI w klinice i za to płacisz, to nie czekasz wcale długo. Ja miałam 1 IUI na cyklu naturalnym - i miałam termin wyznaczony z zaledwie 2-dniowym wyprzedzeniem. Klinika w Krakowie współpracuje z "moją" kliniką dzięki której mam córeczkę i z tego co mi pisała koleżanka która tam podchodziła - jest tam podobnie jak u mnie było - ona też miała różne zabiegi w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha nie mam owulki nie mam okresu a jak mam to długie cykle i bbbb bolesne skąpe miesiączki pecherzyki sa ale nie pekaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja tez mam b bolesne okresy-jak nie wezme przeciwbolowej,to nawet idzie zemdlec z bolu!!! M am to od 1 miesiaczki!!! Do tego krwawie przeokrutnie-to podobna wina polipow!! Raz jak w 1 dzien okresu pojechalam autobusem do Katowic-z mojego m8iata(250km) to cale spodnie mialam w krwi..Glupia bylam,bo biale zalozylam--o zgrozo!!! Musialam zdjac bluzke i przewiazac ja na biodra i w samej podkoszulce siedziec..A co ludzie widzieli,to ich!! WSTYD :( Laseczki ja ide zarazz na spacerek,u nas żar się z nieba leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynkaaa u mnie tez taki pał ze cheja w dodatku jestem cała obolala od 5 rano nie spie i jestem na prochach masakra mówie ci!!! ale zebym to miala jeszcze krwawienie a tu ledwo ledwo :( zaraz jadę na zastrzyk mój pierwszy i żegnaj @ na 3-4 miesiące boję sie bo podono po tych zastrzykach jest złe amopoczucie normalna menopauza deprecha a ja już mam a tu jeszcze większa o bożżżżżżżżżżżże nie!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×