Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

czesc dziewczynki :) jak wy wczesnie wtajecie mam na mysli fragoline-fajne fotki:)jesli chodzi o te stronki to tylko jedna mi spasowala ;) ja juz po obiadku mialam dzisiaj steki z patelni pycha mi wyszly :-D ja tez uciekam będę moze wieczorkiem PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! widze, ze tu same poranne ptaszki ja niedawno sniadanie jadlam :p a wy juz o obiedzie :) Moze dlatego, ze u mnie godzina do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musimy się przyzwyczaić,że Fragolinka będzie jako pierwsza na forum :D:D Ładne focie Fragolku!! Widzę,że włoski zciełaś :p Miłego dnia..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki dostalam wczoraj wieczorem@. Dzis na obiad byl schabowy z ziemniakami i salata. Zadra kochaniutka mam skleroze czy pisalas wczesniej gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ze moja @ nadchodzi wielkimi krokami....zla jestem jak cholera:( mam duzo prasowania ale moj mi pomaga...wczesniej komp nam sie zawiesil i kombinowalismy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę,że każda w weekend wybyła z domku:)) Ja też już robię się zła-za tydz odwiedzi mnie@@@@ :D Fragolinka zazdroszczę tego drinka..ahh Ja dziś byłam na meczu-mąż strzelił brameczkę :D:D Później rolki i tak zleciało.. Kochane dziewczynki..dobrej nocki życzę..:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko a dużo wypiłaś wczoraj?? :p No właśnie,co tu takie pustki-jak nigdy??? Wstawać dziewczynki :D Fragolinko pytalas o to kiedy wkońcu idę na zabieg,a więc cały weekend nad tym myślałam i po przeczytaniu ostatniego komentarza o moim doktorku,gdzie laska pisała,że 4lata się starali aż trafili do niego i od razu dobra diagnoza leczenie i ciąża, to posłucham go i wezmę ten 1 blister antykoncepcyjnych i 22.09.na zabieg.Nie chcę go już denerwować,bo ciągle tylko do niego dzwonię i o coś wypytuję... Także na 22.09 idę do szpitala :D:D A więc miesiąc... A wy kochane posegregujcie mi jeszcze raz-kto kiedy idzie na jakąś wizytę czy badanie czy odstawia tabletki ... Asha-7 września ma wizytę, Fragolinka 6 września,tak??? Buziaki :******* idę z mężem zmienić koło, bo flaka mamy w aucie :*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaaaaaa to maz pewno happy ze mu towarzyszysz w meskich zajeciach:) ja mam wizyte 7 .09 w sprawie in-vitro ale zastanawiam sie czy ja nie odmöwie i nie spröbuje jeszcze kilka cykli z zaszczykamai. Wczoraj wypilam 1 piwo i dzisiaj böl glowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ja standardowo po pracy:) moja wizyta to 14 wrzesien cytologia i 2 pazdziernik wizyta w klinice (in Vitro ..morze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mogly by sie te wszystkie badania zaczac bo ciagle nerwowka. A jak juz zapisalam sie na wizyte to czas mi sie tak dluzy.... ktos mi dzis lekko drzwi w aucie przerysowal ,musze jechac na myjke i wypucowac jakas pasta ...stary jak zobaczy to bedzie dym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Sisi Ty to masz z tym starym :D My właśnie załataliśmy 2 dziury-2 gwoździe nam się wbiły i był flak... Asha ja wlasnie chcę podobnie jak Ty zrobić-mianowicie po operacji chcę spróbować zajść,a jak nic,to pójdę na HSG.Czytałam bowiem w naukowej książce(Jak szybko zajść w ciążę-Christopher Williams),że jeśli nie przeszło się poważniejszych stanów zapalnych, to HSG powinno się robić już w ostateczności,gdyż po nim mogą wystąpić właśnie zrosty i inne,które trzeba będzie usuwać,mimo że uprzednio takowych nie było.... Także działania w kierunku dziecka: Fragolinka- 6 września (wizyta u ginekol.) Asha- 7 września (prawdopodbna wizyta w kliniece) Sisi- 14 września (cytologia), 2 październik (wizyta w klinice) Katarynka- 22 września (histeroskopia) KIKI- 3miesiące na zastrzyku( z tego co pamiętam) Nulla-? Zadra-w czasie badań.. Sisi kochana ja Cie doskonale rozumiem,gdyż jak miałam mieć zabieg na 1 września dłuuuuuzyło sie jak nie wiem, teraz jak juz mam mieć na 22.09 za tydzień 1 września, a 22 tak dalekkkooo :(( Miłego popołudnia ,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po myjce(w sloncu nic nie widac:P) dziewczyny a co sie z kafeteria porobilo nie mam zakladki:" wybrane tematy"? u was to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi mi sie wydaje ze ja tez nie mam dojscia do wybranych tematöw.ja nie urzywam tego,mam ta strone dana do faworytöw i odrazu wchodze na temat Kiki 09. Nikt nie uzywa mojego laptopa i nie zaglada co sobie zapisalam,zaluje tylko ze wzielem taki nik ze znajomi od razu by mnie zdemaskowali. A gdzie KIKI;Zadra,Nulla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi moge sobie wyobrazic ulge ze nie widac zadrapki;) Znam to z domu jak sie poce z emocji czy maz cos odkryje czy nie. Po co ma sie denerwowac.I mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejka koleżanki!!!szukacie mnie??:-D dzisiaj nic nie pisalam bo nie mam co ?pogoda do dupy zimno nie ma co robić ja już nogi mocze na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja na razie nei mam zaplanowanych badań. Dopiero po @ pójebadać owulację. No i myślę nad inseminacją.Ale jeszcze żadnych terminów nie mam. Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dodalam stronke do zakladek:) a moj chocby teraz z lupa sie przygladal na auto to i tak by nic nie zobaczyl ,wrocil dzis z pracy z ogromnie napuchnieta powieka,jakies zapalenie i prawie nie widzi na jedno oko. A ja dostalam @ ale mam to gleboko wd...:D,i otworzylam sobie piwko z hipermarketu pod tytulem"LIDL JEST TANI":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie.. Sisi dobrze,że udało Ci się załatać ten uszczerbek :D Fragolka TY ciągle sprzątasz-masz los z tymi chłopami.. Ja się zaczynam uczyć bo w sobotę,niedzielę mam rozmowę kwalifik.,na studia podyplom.dla tłumaczy..Jest 2,5 os na miejsce,więc nie wiem czy mi się uda,ale muszę spróbować.. Kobitkie kiedy pijemy??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj przynioslam sobie miesko z frytkami i salatke. Cos mnie wszystko dzisiaj drazni.Möj stary wyluzowany i w humorku.Siedzi kolomnie i sie uczy sluchajac hiszpanskiej muzyki. Dziewczyny to w Polsce 2 dzien zimno? u nas idealna pogoda cieplo i swierzy wiaterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolnikaaa
Dzien dobry! Wstawac szkoda lata :) A co tu was tak malo slychac? Juz pije kawe,nie moge spac :o Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Ja właśnie wstałam, wyrwana z błogiego snu dzwonkiem telefonu. Nienawidzę jak mam urlop i ktos z pracy do mnie dzwonii to jeszcze mnie budzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×