Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Tak Sisi,juz dziala od wczoraj wieczorka... Będę zaraz chyba robiła barszcz czerwony;)Kupilam krokiety-mniam-moje ulubione danie.. A co wy lubicie?? Ja jeszcze lubię bigos,gołąbki,placki ziemniaczane i czarninę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynkaaa ja też ma m dzisiaj pyszne krokieciki z barszczem czerwonym mniam goląbki też lubię noi strogonowa-ja gotuje raczej mięsne rzeczy bo mo M lubi mięcho :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Maz tez tylko miaso i mięso...Ja lubię za to typowo wiejskie rzeczy-tłuste i niezdrowe;))) Nie lubię zbytnio warzyw i owoców.. Za to mój lubi zdrowo jeść.. A jescze żurek-Kiki lubisz żurek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam zurek z jajeczkiem:P eh katarynka to ja sie pisze do ciebie na krokieciki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli typowe POLKI jesteśmy:)) Nie tam hamburgery,tylko schabowe(ja kocham na smalcu) i pomidorówka,żureczek... ahhh Do tego tylko dobry alkohol i dziewczyny mogę żyć! hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z dziecinsta pamietam pyszneee lazanki...w mamy wykonaniu:D probowalam skopiowac i ngdy nie wychodza mi takie same:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale narobilyscie mi smaka na smalec +skwareczki...ej wy niedobre:P no tutaj to ja takiego smakolyku nie znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jak robisz pizzę, ja też czasem robię.. Sisi zapraszam-czym chata bogata :) Niedzielę-mecz niestety,a wolałabym wjechać kolejką w góry i pobyć na szczycie, pokontemplować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez robie dobre łazanki sisi napewno posmakowaly by ci :D piwko to ja juz dawno sobie sącze na lepsze samopoczucie.....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi dokładnie Cię rozumiem -najgorsze w Irlandii było to ochydne jedzenie... dla reszty mogłąbym tam żyć! A laski lubicie grochówę taką gęstą, a czarninkę?? Ja niestety nie umiem tego robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARYNKAAAA 3 szkl mąki 5dag drożdży !żołtko lyżeczki cukru soli 3łyż oleju 1szkl mleka skladniki wszystko co w lodowce obowiazkowo oregano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka Ty tez kuchara jesteś-daj nam jakiś dobry przepis... :))) Dziewczyny dajcie mi jakiś przepis,bo mi sie wydaje,że ja ciągle te same potrawy robię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazanki kapusta poszatkowana ugotowana nie rozgotowana cebula -podsmazyć makaron lazanki-ugotowac kielbasa boczek w kostke podsmazyc na podsmazona cebule dać kapuste wysmazyć lekko posypać vegetą dodać kielbase boczek i łazanki doprawić popieprzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to przepis na pizze fragolinkaaaaaaaa na co jeszcze chcecie bo może umiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za czarnina nie przepadam morze dlatego ze jeszcze nie jadlam:D A lazanki to kapusta z makaronem+smalec Katarynka ja polecam steki najlepiej z wolowiny ,duszone w rondelku razem z podsmarzona pora ..przyprawiasz dosc mocno wszystkim co posiadasz:) do tego mlode ziemniaczki...zajebiscie smaczne i dusi sie szybciutko(30 min)...pore pokrojona podsmarzasz na patelni i dopiero wrzucasz na miesko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinkaa to ten sam przepis niezapomnijcie o ty ze jak zarobicie ciasto to dać do wyrosnięcia to obowiązkowe jest tak to nic z tego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robicie kieszonki schabowe z pieczarami zapiekane ze serem?też pycha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka mleko zamiast wody żeby drozdże rozpuscić a żołtko dla koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nikogo nie ma :classic_cool:to ja pewno też musze isc bo sama to nie ma co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewajcie sie ale ja tez daje nura do kuchni:D jak sie porzadnie najem to wruce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko: CZY KTÓRAŚ ZNA JAKĄŚ FAJNĄ STRONKĘ GZIE MOŻNA SOBIE JAKIĘŚ WSTAWKI DO ZDJĘĆ POROBIĆ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×