Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ja jestem.Wypröbuje w tygodniu ten przepis na pizze:) To wy tu takie wykretasy potraficie w kuchni robic? möj maz duzo potraf nie lubi to sie nie wysilam,zeby nie postlo do kosza.U mnie standart.Za to potrafie piec ciasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka Ty to juz wyzsza szkola jazdy z tymi wekami:)hehe Ja zrobilam dzieki Tobie te sliwki-byly pyszne;))Juz dzis otworzylam 1 sloik.. Z kolei zurek wyszedl mi swietny-nie chce sie chwalic,ale ten przepis z neta jest cudowny! Asha ja niestety ciast niezbyt umiem piec..a wlasnie podacie mi przepis na jakies ciasto ze sliwkami ???mam jeszcze węgierki... Macie jakieś sugestie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba najlepiej by pasowalo drozdzowe z kruszonka.Ale ze sliwkami jeszcze nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka a czy to nie bedzie smakowalo jak biszkopt,bo ja nie nawidzę biszkoptu!! Po tym żurku teraz mam ochotę na ciasto..ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz cala blaszke toscikow narobilam:) i zjadlam na bierzaco oczywiscie:D Fradolinka u was ponad 3 stopni ...jeszcze masz sile w kuchni siedziec? no koniec objadania...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka tak wlasnie o to mi chodzi o taką stronkę jak masz jakąś to bardzo prosze sisi te kieszonki to nic prostszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wstawiłam ciasto ze śliwkami do piekarnika ;p mój spytał co mi się stało-żurek, barszczyk z pasztecikami i teraz to ciasto..TAK MNIE NAKRĘCIŁYŚCIE :D :D Kiki kieszonki robiłam tyle,że bez sera-z serem na pewno są lepsze;)) U nas pada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Fragolka :D:D Bo czasem mi się nie chce robić nic i są paskudne te moje obiady :)) zaraz wyjmuję ciasto z piekarnika-ciekawa jestem swojego drugiego wypieku w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tu kulinarnie sie zrobilo. To ja powiem, ze dzis robilam karkowke po wegiersku M byl zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytzm i zazdroszcze wam tych upalow u mnie ciagle pada wieje i temp ok 17stopni tylko dzis chyba pierwszy raz od kilku tygodni bylo wmiar, wiec nad ocean moglismy wyskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka dzięki za stronki :D sprawdzę je a raczej mój M bo on takie rzeczy lubi ja tam wole na gotowe dam znac czy coś zrozumie do juterka dzięki-BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranocka..my z m juz 1/4 ciasta zjedliśmy :D Fragolinko masz racje z tymi maŁolatami..ahh Zadra daj i Ty przepisik na karkówke po Węgiersku... Buźka i dobrej nocki miłe Panie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra ja cos nie doczytalam gdzie ty mieszkasz? Dziewczyny tu chyba dziala telepatia juz 3 raz ktöras napisala to co mialam w glowie.Ja tez czytalam ostatnio o malolacie ktöra sie pyta -mialam stosunek przerywany z chlopakiem,spöznia mi sie okres,czy to moze byc ciaza? Jak zwykle zakanczam na dzisiaj nasza strone.Zycze spokojnej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fargolinka :) ja jestem, aletylko na sekundkę, bo lecę na zakupy i będę obiad gotować. Współczuję ząbka:( Muszę przeczytać co wczoraj pisałyście i wziąć te smaczne przepisy. U nas dziś deszczowy dzień, ale w zasadzie się cieszę bo już mam chwilowo dośc tego upału, troszkę odpocznę, bo u nas w mieszkaniu nie da się wytrzymać jak jest na polu gorąco. Ale tak to jest jak się mieszka na 10 piętrze :P Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. Robie już 3 dzień z rzędu i codziennie wychodzą mi 2 grube krechy. To kiedy ta owulacja? A dodam, że byłam w czwartek u gina i pęcherzyk miałam juz na 27 mm. Czyli właściwie na pęknięciu. A tu już niedziela a ja mam dalej 2 krechy. Może coś robie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ubiegłym miesiącu tez miałam przez 3 dni 2 krechy, ale pęcherzyk pękł, bo powstałaby w tym miejscu cysta, a nic nie ma na drugim jajniku w tym miesiący był pęcherzyk. Może jakies kiepskie testy kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z wroclawskiego i tam tez sie möwi podwörko,albo ze cieplo jest na dworze. Nulla ja mnialam jeszcze gorzej z testami owulacyjnami.5 dni pozytywnw i jak bym miala wiecej testöw moze dalej byly by 2 kreski. Nie wiem co to oznacza w moich testach bylo napisane ze jak masz pozytywny to nie musisz dalej sprawdzac ale ja bylam ciekawa. Jeden lekarz powiedzial ze to moze byc wplyw tabletek a drugi ze to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niepeknietego pecherzyka robi sie cysta albo on sie wchlania i nic nie pozostaja,tak jakby znikl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha no co Ty, nie obraziłam się, takie sa uroki mieszkania w róznych zakątkach kraju, dla was jest dziwne pole, a dla nas dwór, we dworze to szlachta mieszkała :P wcale mnie to nie obraża, tak jest i tyle 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×