Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ojej ale szkoda-net mi ostatnio siada,a widze,ze pilyscie .. :((( nie moglam nic poradzic-nie mialam sygnalu. Kochane nie lamac mi sie tu!! Jak juz Fragolinka stwierdzial,ze jak bylysmy na innych forach wszystkie pozachodzily!! takze my przynosimy szczescie-oby nam tez ktos przyniosl;)) Laski glowa do gory!! Zawsze mamy jeszcze naszych mezow :D Buziaki i zycze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko wlasnie sie zastanawiam nad jednym,czy jakbym np na 2 wrzesnia sie zapisala i to bylby moj 3 dc to jakbym od 1 dc -od 1 dnia okresu wziela Yasminelle ,to od razu bym miala plamienia i brak bolu czy okres bylby normalny i dopiero po nastepnym opakowaniu mniejszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,ze jak na złość komp odmówił posłuszeństwa, a jak już po piciu i po ploteczkach nagle działa:( Buziaki dla Fragolinki,Sisi,Ashy,Kiki,Zadry i Nulli!! oraz gości;)) Słodkich snów kochane staraczki!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden wieczör mnie nie bylo a tu tyla do czytania,superowo. Ja nie wiem co to jest torbiel czekoladowa? Mam pco i mialam cysty ale nie czekoladowe. Zycze milej nocki.U mnie spoköj na pokladzie,troche sie nieodzywalam do m i sam sie uspokoil,straszny holeryk i awanturnik. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ale masz dobrze...a zeby moj nie rozumial wszystkiego:)...pewnie nie klucili bysmy sie czesto no ale nie jest zle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak-poranne ploteczki czas zacząć :D Fragola już pracuś znów od rana porządki robi... Ja z kolei bardzo rzadko się kłócę z m,ale jak sie już pokłócę,to zawsze staje na tym samym-że piszę pozew o rozwód..hahah :o Asha kochana mi się wydaje,że torbiel czekoladowa to nie jest to samo-to może być jeden z objawów endometriozy! Z kolei PCO to mnóstwo takich cyst..tak ja to pojmuję :> Ok to ja nie wiem co mam robić dziś..M na mecz idzie,a ja sama...Dokończę książkę,ale wolałabym z wami coś wypić :)) Może jakieś winko?Zapraszam na drinka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka tak ja wiem ze przy pco jest duzo malo cyst,ale ja czasem mam jedna duzo na 4 cm ale sama sie wchlania. Fragolinka to twöj maz to Wloch? wyglada na swojego-polaka;) A co do klöcenia,to ja sie nie klöce,on wytyka mi moje bledy a ja milcze i nie odzywam sie,wiem ze to blad bo moze jakbym nakrzyczala raz na niego to by byl tez inny. Ja nie narzekam na niego,tylko zrzchanil mi wieczör wczoraj i ominelo mnie tyle pisania z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaa my z moim M kilka razy w roku rozmawiamy o rozwodzie.Mysle ze tak jest w wielu normalnych malzenstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Oj glowa mnie troche dzis boli po winku wiec chyba katarynkaaaaa podziekuje za propozycje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim czasem sie kłuce ale bardzo szybko sie godzimy. Znamy sie jak łyse konie i nie mozemy bez siebie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale zaraz uciekam.robie dzisiaj obiad(ALE TO ZABRZMIALO) i bede robic ciasto zeby m nie marudzil. Zadra my sie znamy tez jak lyse konie,czasem sie smiejemy ze ja go lepiej znam niz on sam siebie:) sek w tym ze jak on jest zly i ma atak furi(HOLERYK) to ja milcze:( Wczoraj sie miotal a dzisiaj pojechal na drugi koniec miasta wymienic mi swetr:)Taki jest möj chlop he ;he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) czekalam kiedy będzie temat o naszych M? doczekalam sie nawet szybko widze ze od rana tylko plotki i plotki.... Ascha ty widze masz trochę do mnie podobny charakter a mój M to też choleryk....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki09 rzeczywiscie patrzac na twoje zdjecie moge sobie wyobrazic ze jestes skryta i cicha osoba jak ja.Ja wiem ze tylko takie osoby moga byc z cholerykami.bo 2 choleryki by sie zatlukly,hi,hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja napisze ze u nas tez paskudna pogoda leje od rana...ale przynajmniej duchoty nie ma:) Kiki jak tam samopoczucie..lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M skoro o nich mowa nie jest cholerykiem...przewaznie to ja wszczynam awantury jak jest zbyt cicho przez dluzszy czas:D a pozniej bardzo tego zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha po czym to tak widac że jestem skryta?ty raczej na taką nie wyglądasz -wręcz przeciwnie :D masz rację 2osoby takie same długo by ze sobą nie pociągly to ja zawsze pierwsza wyciągam rękę(jeżeli to ja zaczne awanture)mój M jest uparty jak jego stary nerwowy wybuchowy ale nie mam co narzekać bo on dla mnie zrobilby wszystko !!! :) czasem to żałuję że zostalam ż nim i nie mogę mu dac dziecka :( Sisi dzisiaj lepiej ale taka już jestem sentymentalna i uczuciowa dlatego całe zycie cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinkaaa ty to jestes bardzo pracowitą osobaą bez przerwy to cos robisz -odpocztroche :) ascha jak obiadek ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gdzie się podziałyście?? Zatem pozwolę sobie posegregować: Asha i Kiki-obie skryte i cichutkie, mężowie cholerycy. Ja,Fragolinka i Sisi -odwrotnie..my awanturnice, oni spokojni i nie chcą się kłócić :D Zadra-oboje tacy sami-pół na pół... Jak się mylę proszę mnie poprawić... u nas w Bielsku też pochmurno,chyba będzie lało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam dzis nalesniki ..szybko,tanio ,smacznie:D a jutro nie gotuje dogadalismy sie ze idziemy zjesc gotowca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×