Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ja w srode ide zapisac nas do kliniki planowania rodziny zobaczymy co nam tam powiedza. Musze znalezc jakiegos gina zeby sie przebadac ale z tego co czytalam to w tej klinice powinni byc specjalisci. Zawsze chodzilam do gina w Pl a tutaj to u rodzinnego pielegniarka robila mi cytologie, wiec za bardzo nie wiem co i jak tu sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zadra:) No to kochana życzę Ci szczęścia w znalezieniu dobrego lekarza,bo to 75% sukcesu :D :D Jak nie więcej... Sisi kochana pewnie już czekasz w kolejce u lekarza,nie przejmuj się..Jesteśmy z Tobą..Daj znać jak poszło!!!! Fragolcia,to ja jadę do Ciebie na wakację-oczywiście zapłacę za nocleg i pyszne wyżywienie..:))) Dziewczynki co się dzieje z Kiki??A Nulla skasowała swoje zdjęcie...Nulla odezwij się i Kiki Ty też!! :p Asha się opala-ależ ma fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra trzymam kciuki abys Dobrze Trafila:) wtedy pujdzie jak po masle:D Ja juz po wizycie na wynik mam czekac 3 tygodnie jak zawiadomienie nie przyjdzie listownie do 3 tygodni to znaczyc bedzie ze cyto ok:P Wybadala mnie za wszystkie czasy( drugi otworek tez) i piersi i usg,z tego co mowila to powinno byc dobrze:) Na plamienia przepisala duphaston, dostalam rowniez antybiotyk amoksiklaw na 10 dni,bo przy czestych plamieniach miedzy miesiaczkami nie oczyszcza sie wszystko jak powinno ,i namnazaja sie bakterie . Po powrocie wszystkie nerwy tak mnie puscily ze sie poryczalam i nagadalam bzdur mojemu:P Juz mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisalam ale was czytałam i doszłam do wniosku że nie mam co pisać?;( Jestem tak znudzona życiem że nie chce wam popsuć nastrojów a widze że tryskacie energią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola pytałaś co robiłam w weekend?w sobote bylam na roczku u kumpeli(to jest tradycja już że robie prezenty nie swoim dzieciom)w koncu ich nie mam!!!troszkę tam wypiłam.... W niedziele bylam u szwagierki i też patrzyłam i podziwiałam ich dziecko a w dodatku dowiedzialam się że na weselu na którym byłam w sierpniu pani młoda jest już w ciąży!!!-TRAGEDIAAA 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam Brzydule! Ja odkad przyszłam z pracy to jem niedługo będę przypominała świnie jeszcze gin mi przepisał tabsy antykoncepcyjne dla matek karmiących a wiecie na co? na uderzenia gorąca i nie wiem czy zażywac je czy nie fakt faktem że mamuderzenia i to takie jakby mnie ktoś wrzątkie oblał nie przyjemne uczucie i nie wiem co zrobić już mam dosyć tych lekow a w piątek znowu zastrzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w Linzu,na pewno wiecie gdzie,nastepnym razem musicie koniecznie zajechac:D kiki jak to nie masz co pisac,a glupoty pisz ,lepsze to niz myslenie o problemach:) Po to topik zalozylas by miec sie komu wyzalic czy wygadac:P Pisz co cie gryzie i wk.....ia,na pewno to samo co nas wszystkie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra też trzymam zebyś trafiła na dobych specjalistów :) sisi to super ze jesteś po i ze jest ok! :) A katarynkaa to gdzie pojechała bo nie doczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka a wy przez insbruck jezdzicie? Kiki nie bierz tego swinstwa kup sobie leki homeopatyczne...na bank pomoga...no jak masz zajsc w ciaze na antykoncepcyjnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka o 23 godz bedzie w domu:) A ja duphaston mam brac od 12 dnia cyklu-dziwnie tak bo zawsze bralam od 14 dnia:P Poczytam w necie jak najlepiej brac ten duphaston,musze kupic leki na zoladek bo nie znosze dobrze tych lekow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi ja teraz nie zajde w ciazy bo biore zastrzyki i mam cały cykl wstrzymany nie bede miala okresu owulki itp ja poprostu przechodze tak jakby menopauze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo ty masz endometrioze...juz wiem o co chodzi,musisz wytrzymac kiki,a noz widelec uda sie pozniej:D Przy suchosciach to straszny sex:P...trzeba sobie jakos radzic by z rytmu nie wypasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie dzis lekarka pytala wlasnie o bole miesiaczkowe ,mysle ze chodzilo o ewentualna endometrioze,powiedzialam ze boli pierwsze 2 dni i skurcze mam ale takie do zniesienia jak dla mnie normalne w miare,...i nic sie juz nie odezwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi ja nawet nie mam już ochoty przez te zastrzyki leki czuje sie jak stara baba rany jakie to okropne uczucie to jakas pomyłka żeby sex nie dawał ci żadnej satysfakcji dobrze że mój M jest chociaż troche wyrozumiały BIEDAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi ja też mówiłam o tych bólach i żadnej reakcji nie było ze strony gina a widzisz do czego to doprowadziło czuje się ogólnie żle po tych zastrzykach ale nie dopuszczam tych mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiące napewno te zastrzyki a do 6miesięcy można zależy jaki stopień!ide na plotki bede potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola co chcesz jeszcze wiedzieć? :) troche sie rozerwałam na tych plotkach! teraz będę oglodala serial na wspolnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolaa ja lubie was czytac bo wy takie kobiety z jajem wy to się potraficie cieszyc a ja to juz nnie umiem :( bylam u szwagierki tej starszej co ma 39lat tak chodze to tu to tam byle tylko nie sama a moj Mna popołudniu w pracy... tak biore zastrzyki i teraz anty mi przepisał na uderzenia gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola widze że lubisz oglądać fotki na nk?zobaczysz jakie bedzie miała Ascha fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiednia mamy okolo 180 km autostrada szybko:D To wy jakos dziwnie jezdzicie.Nastepnym razem musicie koniecznie przez Linz:D Kiki a moze zmien towarzystwo....koniecznie musisz znalesc kogos kto bedzie w stanie swoja osobowoscia cie rozweselic:P Wez cos z zycia dla siebie...wiem ze tak tylko sie mowi,ale zobaczysz ze malymi kroczkami,mozesz wiele zmienic:D Chwile zwatpienia beda zawsze ...ale musimy cos robic by bylo ich jak najmniej.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi stara babcia do spowiedzi i mówi do księdza: - Mam poważny grzech. - Jaki? - Bo ja przeklinam. - Babciu w takim wieku! Ale dobrze ksiądz dał rozgrzeszenie i puka w konfesjonał a babcia: - O kurwa ale sie zlękłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki a to kawal dla ciebie:P Teściowa przyjeżdża w odwiedziny do zięcia i córki. Drzwi otwiera zięć: - O, mamusia! A mamusia na długo? - Na tak długo synku, aż wam się znudzę. - To mamusia nawet nie wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi spoko kawał w naszym przypadku to nawet by nie weszli:) ok znkam do jutra dziewczynki pa-BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×