Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hihi Sisi w tym samym czasie niemal bazgrałyśmy posta :D No to sobie pobalowałaś..Kochana-łatwo się mówi-ale trzeba wierzyć,że wszystko ok i nie denerwować się...Kochana przecież nic Ci nie dolega-na pewno wyniki wyjdą superrrrrr!!!!3majcie się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ok Sisi....na jutro miałam w Bielsku umowioną wizytę u dermatologa-na tego grzyba na brzuchu-ale widzicie jakie jest życie z piłkarzem...dziś masz takie plany,ale za chwilę dowali ci trening i całe plany w łeb bierze...ahhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na męża ,a potem fruuu do domku!!! Zajedziemy na wieczór,a w poniedzialek po południu juz będziemy wracac :(( ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszystkim :) fragolinkaaa cieszysz sie, ze u ciebie pada a ja sie ciesze,ze u mnie pierwszy weekend od chyba 2 miesiecy ladna pogoda. Jak wszystkie pisalyscie o meczacych upalach to tak wam zazdroscilam bo u mnie tylko deszcze i deszcze. Teraz mam słoneczko jak super az chce sie zyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylismy na wycieczce zwiedzac szkockie zamki, ale bylo cudnie teraz wszedzie kwitna wrzosy jak w bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wychodzimy na spacer poki nie leje:) Bede wieczorkiem milego dzionka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe muszę wejść na n-k :D A ja se jem schaba z ziemniakami i fasolką...nie ma jak u mamy :D Fragolka zrób mi pazurki :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
hahah niezle fragolcia... :D spokojnie mozesz na tym zarabiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz prawie po Niedzieli:P dzieki za dopiski do zdjecia...:D Mam chec na piwo ale nie mam nic w domu:P Schaboszczaka tez bym wsunela...zwlaszcza jak masz buraczki do tego ..pychotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widzialam,super!!!! Ila czasu ci sie trzymaja tak zrobione? Ja strasznie nie lubie w domu rekawiczek gumowych uzywac ,wiec mi pewnie po 1 dniu wszystko by zeszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha fragolka zludzenie optyczne...a to dzieki temu czarnemu paskowi: wydaje sie jak bym miala wciecia tu i tam ...ha ha naprawde podzialalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widzialam pazurki sa "piekne" ale ja mam grube takie parowkowe chlopskie paluchy ,mi by pewnie nie pasowaly...:P Zrobisz na nich furrore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka ,ty masz tyle pracy ze chudniesz kazdego dnia:D A po za tym teraz mysl o czym innym:P ,bo waga nie jest najwazniejsza,a na pewno nie teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem na co ..jestem beznadziejnym przypadkiem:( w sumie to wszystko jest nie tak......,mam nadzieje ze wizyta w klinice cos wyjasni...juz niedlugo 2 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncze wlasnie 2 letnia przerwe nic nie robienia w tym kierunku:) Jesli cytologia wyjdzie dobrze....bede najszczesliwsza osoba na kuli ziemskiej:) wtedy zaczniemy dzialac....a na cyto ide juz jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka a ty nie w drodze?? Jutro mieliscie wrucic...kompa masz ze soba czy jak:D Ile zostalo dni do operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam w domku u rodziców kompa-wróciłam i już musiałam namieszać w kompie :PPP No kochana w sumie 9 dni do przyjęcia do szpitala... Peqwnie operacja będzie po 2,3 dniach...:P Na pewno cyto wyjdzie ok-zobaczysz....!!!!!3mam kciuki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwakasa
A.W. Surveys (Pay Pal) Poświęć mi parę minutek, to nic Cie nie będzie kosztowało Na początek należy kliknąć w poniższy link lub jeśli nie jest aktywny to należy wpisać go w pasku adresu: http://www.tnij.to/87jh Jest to serwis ekologiczny w języku angielskim, lecz nie wymaga znajomośći jezyka Gdy pojawi się owa strona należy wybrać -"Create A free Account"( prawy górny róg) potem wybrać login, hasło, imię i nazwisko oraz adres e-mail. Jeśli chcesz zacząć zarabiać na serio to podaj prawdziwe dane, jeśli chcesz tylko spróbować czy to działa możesz podać fikcyjne dane Po wypełnieniu tej szybkiej ankiety można zacząć zarabiać kasę. Po zalogowaniu na swoje konto klikasz w znajdujące się na środku strony linki. W polach do oceny wystarczy wpisać OK lub good za każda ocenę dostajesz od 4 do 6$ i to naprawdę działa W ten łatwy sposób można zdobyć dodatkowe pieniążki (nawet do 20$ już w ok 10 minut). Sam decydujesz ile zarabiasz. Pieniądze wysyłają np. przez PayPal (trzeba sobie tam otworzyć konto - to łatwe bo strona jest po polsku i zajmuje to tylko kilka minut). Jest to rządowy program ekologiczny i są naprawdę wypłacalni zarobioną gotówkę w dolarach przesyłają na konto w PayPalu a stamtąd przelewamy na swoje konto bankowe już w złotówkach w ten sposób mamy dodatkowe źródło zarobku poświęcam tej stronce kilka minut dziennie i zarabiam miesięcznie 400-500 zł im więcej czasu spędzasz przed komputerem tym więcej zarabiasz http://www.tnij.to/87jh Euro Trade Mails (Pay Pal) http://www.tnij.to/z1j3 Stronka oferuje bardzo wysokie jak na PTC warunki wspópracy: a) E-maile warte od 100 do 200 Euro b) Kliki warte 100 Euro c) minimum do wypłaty 1000 Euro dla premiowanych d) na start otrzymuje się 1500 Euro e) 250 Euro za poleconego - 5 stopni polecenia f) Wypłata realizowana jest na: - Paypal, Moneybookers, E-Gold, Neteller, - Bank Transfer U.S., INTGold, - Western Union Zarejestrowany jestem tam od 2 dni i jak narazie zarobiłem ponad 2500 euro Dla zainteresowanych: http://www.tnij.to/z1j3 1dollarPTC (PayPal) Witaj internauto! Jeśli szukasz dochodowej pracy to trafiłeś świetnie... Zarejestruj się z linku: http://tnij.org/d88a a po rejestracji tylko wystarczy klikać w strony z angielskimi reklamami których jest bardzo wiele (ponad 700 - a jeszcze jest opcja płatnego zapisu oraz tzw czytania reklam - 25 dolarów za zapis i od 1 do 5 dolarów za reklamę) po stawkach od 1 $ do 5$. Ponadto minimum do wypłaty to tylko 5 000 dolarów!!!wypłata 100%!!! Nie szukaj dalej bo lepszego zarobku nie znajdziesz!!! POLECAM!!! zresztą,.. zarejestruj się z powyższego linku i sam sie przekonasz... Miłego zarobku!!! http://tnij.org/d88a Polski Bux http://www.tnij.to/ex6b W Polski-Bux.pl, otrzymujesz wynagrodzenie za odwiedzanie stron reklamodawców (płatnych inków) Każdy klik warty- 0,10zł Każdy klik poleconego warty- 0,12zł Codziennie minimum 25 reklam. Wypłata na konto bankowe oraz PayPal Wypłata już od 100zł Gratis przy rejestracji dostaniesz 6 zł Przykładowe zarobki Odwiedzasz 25 reklam dziennie = 2,5zł 20 poleconych klika 25 linków dziennie = 50,0zł Dzienne zarobki = zł Tygodniowe zarobki = 357,5zł Miesięczne zarobki = 1470zł Przykład powyżej bazuje na 20 poleconych i 25 reklamach dziennie. Reklam będzie więcej, a co jeżeli będziesz miał więcej poleconych ? http://www.tnij.to/ex6b Super Quiz http://www.tnij.to/naf8 Oto SuperQuiz. Gra w której możesz wygrać 100zł. To nie totolotek. Tutaj ty sam wpływasz na to czy wygrasz prawdziwe pieniądze. Jeżeli masz wiedzę a także ambicje i zapał już dziś mozesz stać się posiadaczem 100zł. Ilość pieniędzy ograniczona dlatego nie zwlekaj. Zagraj i wygraj !!! http://www.tnij.to/naf8 Puls Reklamy http://www.tnij.to/3aq2 Oferujemy całkowicie bezpłatne uczestnictwo oraz premiowane członkostwo, które zawiera pakiety darmowych reklam oraz inne przywileje. Wysyłamy maile reklamowe o wartości od 1gr do 5gr. Po zalogowaniu dostępne są sekcje płatnych linków o wartości od 0.25gr do 1gr. Dostępna jest także sekcja linków konkursowych o wartości 0.10gr, gdzie co ustaloną ilość klików losowana jest drobna nagroda pieniężna. Udostępniamy zarabianie poprzez promowanie specjalnego linku PTP. Za każde 1000 unikalnych odsłon linka można zarobić 1.5zł. Na start otrzymujesz bonus w wysokości 10gr. Minimum do wypłaty wynosi tylko 10zł. Masz stuprocentową pewność otrzymania swoich pieniędzy, ponieważ serwis należy do firmy doświadczonej w prowadzeniu tego rodzaju serwisów reklamowych. http://www.tnij.to/3aq2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa.....to fajnie:) myslalam ze wy jeszcze w podrozy:P To juz pewnie dni odliczasz:) Fragollinka juz tez niedlugo zaczyna starania no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym mieszkala blizej fragolki pewnie skusila bym sie na te paznokcie ...nawet do moich parowek ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze wpadne :D moze na wiosne:) zawsze chcielismy wlochy zwiedzic ale jakos nigdy nie moglismy sie zebrac,ale teraz bedzie dobry pretekst:D:D:D Ale fajnie bylo by:P Uciekam spac ,dzis sie ze swoim troszke poprztykalam na koniec dnia i chodzi nabuzowany,zreszta ja tez! Jutro napisze dokladniej bo mi sie teraz kreci kollo kompa:( Milej nocki i slodkich snow ...do jutra pa pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha a ja dzis sie dowiedziałam,że koleżanka,która z 5 lat brała tabsy-jest w ciąży!!! Szybko zaszła po odstawieniu..i gdzie tu sprawiesliwość...ja nigdy się niczym nie trułam i taka zapłata...ahhh szkoda gadać :D Fragolcia wierzę,że już się wam uda-może dwójeczka za jednym strzałem??Ja zaczynam staranka w tydzień po operacji..Zobaczymy co to z tego wszystkiego wyjdzie...:D Sle buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne Ptaszki:) Ale u nas pompa-leje strasznie. Katarynka tydzien po operacjii to za szybko,tak jak Fragolinka pisala,poczekaj az sie wygoi wszystko bo sobie bidy narobisz:P Ja dzis w koncu do gina ide:) Moj mial mi wczoraj pomoc dokonczyc wypelnic formularz,i skonczylo sie na tym ze wrzucilam go spowrotem z kad wzielam bo na moje pytanie odpowiadal pytaniem:P,zero inicjatywy, i checi,czesto jest tak ze wszystko zwala na moja glowe,a wtedy czuje sie tak jakbym zyla sama! Na koniec puscily mi nerwy,:P Dziewczyny milego dzionka:D Po poludniu odezwe sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D No ja wiem,że nie powinnam,ale taki raptus ze mnie,że sok...Sisi doskonale Cię rozumiem,bo u mnie jest odwrotnie-mąż mną musi sterować i wiem,że go to wkurza...Rodzice we wszystkim zawsze mnie wyręczali i teraz mam 2 lewe ręce :(((( Fragolka ale Ty wspaniale gotujesz...przydałoby mi się tak z kilka tygodni u Ciebie-może wreszcie bym nabrała kobiecych kształtów :p Ja idę teraz pokupować kosmetyki mężowi,a ok 15 idziemy na karuzelę :D :D:D -aż dziw bierze,że jeszcze takie atrakcje istnieją :D:D No i o 16 wracamy moje drogie do Bielska,a więc już nie napiszę później,bo pewnie ok 23 będę w domku!!! Kochane 3majcie się...miłego dnia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wlasnie z pracy wrucilam,biore szybka kapiel i jade do lekarza wizyte mam na 13:45,z nerwow co chwile do wc biegam:P Dzieki za otuche:D Ciekawa jestem czy moj jak z pracy wruci wspomni cos wogle na temat tego formularza,po wczorajaszym.... Katarynka...wlasnie tak jest jak piszesz ,bo tesciowa go tez we wszystkim wyreczala..jezdzila,zalatwiala itd....:) No ale na szczescie jest i tak o niebo lepiej jak na poczatku:D czasami jeszcze zapomina ,ze ja to nie Mama:P Dziewczyny jak wruce napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×