Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

za wynajmowany jeden pokoik placilismy tyle samo co teraz za mieszkanie 3 pokojowe,no i m ieszkalismy razem z innymi narodowosciami,wtedy to sie dzialo,zero spania itd...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie pozniej lepiej losu nie kusic....akurat jeszcze masz troszke czasu na trunki:) fragolinka bierz juz folik i witaminki w razie czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami zerknie jakakurat pisze,ale zazwyczaj nie wchodzi mi w droge:) Tylko podpytuje sie kto z kad itd... no jak to facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie pojechalam.Wyjezdzamy o 3 godz:( Brzuch mnie boli po 2 dniach ryzu i salaty. Jak zajade to napcham sie frytkami i miechem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na przyklad sasiad Rumun puszczal na maxa plyty (jakies przyspiewki regionalne) a ze mieszkal na przeciw nas to wiadomo koniec spania:) nie szlo sie dostukac do niego,raz byl fajny motyw,kiedy remontowalismy mieszkanie w wynajmowanym pokoju zostawilismy na noc psa a ten czort lubi podgryzac sciany ,wchodzimy rano do pokoju a tam dziury na wylot do sasiedniego pokoju (scianka regipsowa nas dzielila):D Sczescie ze nie przelazl do nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha nie katuj sie tak...warzywka i owoce jak fragolinka pisala wystarcza:) No oby kucharze zdarzyli narobic swierzego miecha ..jak wpadniesz wyglodniala ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam marchew z groszkiem doszona i do tego rybke smazona :) pychota albo rub sobie salate: liscie salaty na przemian z plastrami ogorka.marchewki.i smazonymi paluszkami rybnymi ,robie zawsze kopiasty talerz i zawsze wszystko zjem ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty ...przy takim chalasie nawet to nie wchodzilo w rachube...ale teraz za te meki jest w nocy taka cisza ze musimy zachowywac sie bardzo przyzwoicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie znajdziesz we wloszech jakies inne...ale o tym samym dzialaniu,maja w sobie wszystkie potrzebne witaminki:) na pewno nie zaszkodzi. W polsce zawsze kupowalam Falwit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Mezus moze lykac bez obawy....na lepsze samopoczucie,a falwit jest tak dobrany ze nie szkodzi w razie zajscia w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do lazienki bo mnie noc zastanie prawdziwa,jeszcze zerkne:) Ascha sprawdz walizki czy wszystko zapakowane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim dobrej nocki.Ja nie wiem czy oplaca sie klasc do 3 godz.? Trzymajcie sie i klikajcie jak mnie nie bedzie zebym miala co czytac;) PA PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt pozostaje po Bozemu:) Fragollinka milej nocki,Ascha jeszcze sie wyspisz dobre i 2-3 godzinki:D Narobcie fajnych fotek:) Ja tez sie klade ...ale jeszcze jakis film obejrzymy. Caluski dla was pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:D zabieram sie za farbowanie,zobaczymy co wyjdzie:P Dzis czuje sie troche lapiej,ale herbate z miodem pije dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wczoraj mialam dola i wypilam troche ale dzis jest lepiej zaraz musze sie zbierac bo w koncu mamy ladna pogode i jedziemy na lono natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinkaaa ja tez nie jestem w pl ale tu w aptece kupuje caly pakiet witaminy dla kobiet i dla mezczyzn starajacych sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywaja sie sanatogen i sa z firmy bayer w opakowaniu dwupak jedne dla kobiet drugie dla mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy wczoraj tu pisałyście eseje:p Kiki przeraziłaś mnie tymi cenami za lekI!!! Oby pomogły..może zapytaj lekarza czy nie ma coś tańszego zamiennego?? Asha juz w drodze -ale ma fajosko:p Zadra kochana widzę,że wszystkie jesteśmy podobne-lubimy na smutki popić..to pomaga-po deszcze,zawsze przychodzi słońce..nowe myśli i więcej siły do walki.. 3maj sie kochana!! Sisi i Fragolka-o co biega z tymi witaminami???Co to jest falvit-zastepuje folika??czy jak??? Miłego dnia...Mnie jajnik wczoraj bolał,że szoka, więc owu zamiast być za dwa dni-była szybciej,a więc -jak mówiłam-okres przyjdzie szybciej:o MATKO 3MAJCIE KCIUKI BYM ZDĄŻYŁA Z OPERACJĄ PRZED @...Będę miała 3-4 dni....ahhh nie wiem już sama :( To już za10 dni...oszzzzzzzz Miłego dzionka kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka nic sie nie przejmuj bo ci sie przyspieszy jak bedziesz sie stresowac:P bedzie oki,zobaczysz:D To sa witaminy dobrane specjalnie dla kobiet(badz dla mezczyzn),moga byc spokojnie stosowane przed ciaza jak i w trakcie. Bede na wizycie to spytam lekarki o te witaminki moze tez uda sie na recepte:P Ja w poniedzialek juz na cytologie,kurcze znow mam plamienie w 19 dniu cyklu,nic tylko sie pochlastac...oby mi to na cytologie nie wplynelo:( Kolorek wyszedl taki sobie ,zwykly ciemny braz bez czerwieni itp.... Ale farba sie super rozprowadzala az moj byl w szoku:) Zadra bedzie dobrze zobaczysz(kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A folik tak czy innaczej powinno sie brac,ja zawsze zapominam:PAle teraz jak bede w polsce kupie kilka opakowan. Slyszalam tez ze wplywa na wiekszy wzrost endometrium,ale przy dawkach okolo 5 tabletek dziennie w 1 polowie cyklu(przed owu), Ale mozna go brac w takich ilosciach tylko wtedy gdy nie stierdzono endometrium!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Zagladam tylko na chwilke.. Ja jestem bardzo mloda.. 19 lat.. rok po slubie.. prawie dwa lata wspolzycia i.. nic.. nie widac ... ciagle jedna kreska.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez agnes jak masz ochoté-klikaj z nami..czy robilas juz moze jakies badania...teraz juz coraz mlodsze kobietki maja problemy z ciaza...ahhh :( Kochane moje ja zaczytana w ksiazce"Cien wiatru"..no niesamowita powiesc..polecam :p Poza tym nuda,pogoda na sen,popoludniem ide na meczyk...caluje kobitki..3majcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nuda...gdzies wybrali bysmy sie wieczorem ,ale nie mam checi:P Poza tym wole przeziebienie doleczyc,pogoda nijaka:P Pogram w karty na kompie,czas szybciej zleci. Milego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
Milego wieczorku kochane,ja bylam na meczu-niestety wygrali :((( Buziaki i sle moc pozdrowionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co u was slychac? tak tutaj cichutko:P Ja juz ciasto zrobilam i pierozki:D Wczoraj bylismy na imprezce posiedzielismy jakies 3 godzinki:) Jutro mam wizyte u gina ,i juz sie denerwuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi zawsze w weekend tu tak cicho.. :p Ja zaraz jadę na Kujawy,bo musimy z mężem załatwić jedna sprawę w poniedziałek,a więc pewnie już się nie odezwę,bo podróż będzie z pewnością trwała dłuuugo... Kochane udanej niedzieli ..:*pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ..milej podrozy:) Pozalatwiajcie wszystko szczesliwie i wracaj czym predzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×