Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

hej malina co do ubran ciazowych to ja bylam w skiepie z takowymi i od razu wyszlam. No paskudne to wszystko bylo. Kupilam sobie tylko staniki bo w moje sie juz nie mieszcze, ale tez nie za fajne sa. Miekkie, takie ble no ale coz pomecze sie dla dobra sprawy. U mnie burzy jak nie bylo tak nie ma ale mogloby cos spasc. W sobote ma byc ponoc ladnie ale nie za goraco. Na szczescie wszystko juz mamy zalatwione, tylko musze jeszcze isc do spowiedzi i wsio. Wczoraj bylam na probnym makijazu. Myslalam na poczatku, ze to strata czasu i kasy ale jak zobaczylam jak mnie wymalowala to myslalam, ze padne. Prosilam bez pudru i pastelowe kolory. Nawalila mi tej tapety, na to roz,a oczy-masakra. Jak mnie moj przyszly zobaczyl to pierwsze co powiedzial "chyba nie masz zamiaru sie tak wymalowac". Weszlam do domu, spojrzalam na mame i zwrot do lazienki. Wygladalam jak spod latarni. Umaluje sie sama. Z pomoca przyjaciolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc z wizyty wróciłam, lekarz powiedzial, że nie ma się jak na razie czym przejmować bo zajście w ciąże to wcale nie taka łatwa sprawa ;) no to ja o tym wiem :) w każdym razie zrobił mi usg i mam pęcherzyk w lewym jajniku taki przedowulacyjny, powiedział żebym przyszła w niedzielę i zobaczymy czy pęcherzyk pęknie i jak to się będzie prezentowało wszystko, no i powiedział żeby się na razie nie martwić tylko starać :) w sumie jestem zadowolona, że będę miała ten monitoring :) uspokoiło mnie to bo będzie wiadomo dzieki tym badaniom co i jak :)więc teraz mam pełen luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny czemu jeszcze nikogo nie ma? u mnie kolejny słoneczny dzień i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dorta :) w zasadzie do 14 wrzesnia można powiedzieć że juz nie wiele zostało :) będę trzymac kciuki za twoją wizytę :) a ja jestem strasznei ciekawa co tam u basiolinki bo wydaje mi się, że basiolinka szaleje z powodu dwóch kresek :) i dlatego nie ma czasu do nas napisać ;) Nikola2333 pewnie walczy dzielnie z małym remoncikiem i meblami :) no i niedługo chyba twój M przyjeżdża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie piszę ostatnio, bo mam trochę zły okres w życiu i nie chcę was zanudzać. Poza tym zapomniałam wam napisać, że jutro mój szwagier się hajta i idziemy na ślub i wesele. Będę więc bawić się "razem" z fisiowną! Fisiowna wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 🌻🌻🌻 Żeby wszystkie Wasze marzenia spełniały się i żeby nad Waszym małżeństwem zawsze świeciło słońce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Banmon 🌼 ostatnio jestem jakaś z dołowana i nie chce mi się nic robić.....brak pozytywnego nastawienia poprostu....dlatego nic nie pisze, nie chce, żeby na was ta moja handra przeszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na arzie humor przyzwoity.... ale wszystko sie może zmienić ;) zobaczymy co w niedzielę wyjdzie na spotkaniu.... wiecie co ja to zawsze mam depreche na jesień to dopiero zacznę wam marudzić :) dlatego już z góry uprzedzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami załancza się coś takiego, że całymi tygodniami chodze dobita i właśnie teraz mnie to dopadło :-( ale od poniedziałku biore się w garść :)bo sama ze soba wytrzymać nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ja też tak czasami mam ale głównie tak jak wspomniałam taka deprecha dopada mnie na jesień no i czasami na wiosnę ;) ale jesienną to mam zawsze ;) trzeba się jakoś w sobie zebrać, najlepiej wymyślić sobie nowe zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon nie robię testu bo nie jestem w ciąży :( wiem to, wróciły mi plamienia i to jest okres tylko taki skąpy, pewnie przez ten cholerny wyjazd, ja mam taki głupi organizm, że reaguje od razu jak gdzieś wyjadę :( ehhhhhhhh, poczekam na koniec i idę do ginekologa, poza tym mam doła bo nie wiem do końca co jest grane.... no nic, nie będe Was zanudzać, dzięki ze trzymałyście kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale basiolinka wiesz przecież że taki skapy okres to może być na poczatku ciąży.... a keidy wybierasz się do gina? mimo wszystko trzymam kciuki może to wcale nie @.... ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka dzieki:) jak juz przejdziemy kosciol i pierwszy taniec to bedzie z gorki:):):) pozdrawiam odezwe sie w niedziele lub poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA :) bez stresu bo nie warto się denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowa:-))) Moc najserdeczniejszych zyczen na nowej drodze zycia - dla Was na prawde bedzie to niesamowity czas, bo juz niedlugo bedziecie w trojke. Oby dzisiejszy dzien byl taki jakim go sobie wymarzylas:-)) Caluje i pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna Wszystkiego NAJLEPSZEGO na Nowej Drodze Życia, spełnienia marzeń, oby całe Wasze życie było tak piękne jak ten dzisiejszy dzień :) UDANEJ ZABAWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam kochane jestescie. Mam takiego stresa, ze wszystko mi dziala na nerwy. Zoladek mam tak scisniety ze koniec. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon do ginekologa wybieram się we wrześniu, jak skończy mi sie plamienie, zobaczymy, trzeba coś zacząć działać no chyba że ten wyjazd tak podziałał na mój organizm :) co do Twojej wizyty to gienkolog ma 100% racji, wcale nie tak łatwo zajść w ciąże...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny miłego wieczorka życzę ;) ciekawe co u nataliuś :) czy dwie kreski są ..... a ja jutro na kolejny monitoring idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki.Ja odpusciłam starnia w tym miesiącu i własneimam 3 dzień okresu więc od września zaczynam starania na nowo.Martwię się przebytą ciążą biochemiczną-żeby znowu tak się nie stało.Piszcie co u was wszystkie.Malina, Natalius , Banmon, Basiolinka,Grennka co u was?mam nadzieje ze o mnie nie zapomnieliscie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda8080 a jakże mogłybyśmy zapomnieć ;) fajnie że zaczynasz starania :) nie przejmuj się tym co było tylko patrz śmiało do przodu :) na pewno będzie dobrze :) a ja dziś wróciłam z monitoringu lekarz powiedział, że pęcherzyk pękł i mamy się starac jutro, pojutrze i popojutrze ;) i żeby się nie stresować tylko dać sobie czas no i stwierdziłam, że się go posłucham ;) dam sobie grzecznie czas do końca roku jesli nie wyjdzie nic to się zgłoszę na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a ile taki monitoring cyklu kosztuje u Ciebie i jak czesto trzeba chodzic na wizyty przy nim?Przynajmniej wiesz ze pęcherzyk pękł wiec teraz napewno Ci się uda.Może tez na takie cos się zdecyduje, narazie porobię testy owulacyjne i zobaczymy moze też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ale się znalazłysmy na tych samych forach ;) mnie dwie wizyty kosztowały razem 80zł czyli nie dużo ..... pierwszy raz poszłam 11dc a dziś to był 14dc, sama wybrałam ta pierwsza datę bo wiedziałam że powinnam być blisko owulki no i poprosiłam lekarza o monitoring, bo wkręcałam sobie że ja pewnie wcale tej owulki to nie ma.... wiem, wiem glupek ze mnie ;) ale okazało się że owulka jest przynajmniej w tym cyklu....a czy się nam uda to już inna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda8080 bardzo fajnie ze jesteś z powrotem z nami :) banmon to nie pozostaje nic innego jak przyjemności :) wyłączaj komputer i bierzcie sie do roboty :) mi już podły nastrój przeszedł prawie całkiem, zaczynam z uśmiechem patrzeć w przyszłosć :) powodzonka Wszystkim starającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda zalogowalam sie, zeby wlasnie zapytac na forum coz Toba:-)) Ja troszke rzadziej zagladam, bo bedac w Polsce mam non stop cos do roboty, ale nie zapominam o forum:-) U mnie wszytsko OK, teraz juz prawie nie mam nudnosci - tylk czasami. Mam za to migreny...ale nie chce o tym pisac i narzekac:-) Brzuszek juz mi troche napecznial, zwlaszcz z tej strony, po ktorej umiejscowilo sie malenstwo. Kupilam pierwsze spodnie ciazowe:-))) jeszcze sa troche za duze, ale sa to takie dresowe gatki, wiec beda mi dlugo sluzyly. Inne spodnie kupie chyba na allegro, ale musze sie dobrze pomierzyc, zeby potem nie bylo checy ze zlym rozmiarem. Madziu, Ty juz nie mysl o tym co bylo, tylko pozytywnie patrz do przodu. Jestem pewna, ze sie uda, a staranka sa przeciez takie mile:-DD Ciekawe co z Nataliusia i Magdaleena..? Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żyję i zagladam do Was cały czas, tylko jakas strasznie zalatana jestem i brakuje mi czasu na cokolwiek. Własnie siedzę w pracy, od razu po jade do szpitala do mamy, a to w innym miescie i jak wróce przed 18 to musze podskoczyc do kumpelki do sklepu, bo sprzedaje rozne duze ciuszki (choc niekoniecznie ciazowe) i moze cos sobie u niej kupie, bo aktualnie mieszcze siew w 1 spodnie, 2 bluzki (na krótki rekaw, na długi nie mam zadnej) i 1 stanik. Masakra po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×