Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xsaharax

1 lipca - kto ze mną ? Odchudzanie !

Polecane posty

Witajcie :) Dzisiaj jak zwykle dzien zabiegany.Ostatnio załatwiam dużo spraw. Z powodu wczorajszego dnia w ktorym z powodow nerwowo prywatnych przesadziłam z jedzeniem ( zjadlam niezdrowo i 1300 kcal) dzisiaj zjadlam tylko 600 kcal co uznałam za pokutę. Powiem Wam szczerze ze nawet głodna nie jestem. Ostatnio cos mam tez lenia na ćwiczenia.. ech trzeba sie zmobilizować. ChiliTequlili - gratulacja tak trzymaj ! Reszta dziewczyn również niech sie trzyma i nawet jak nie piszę, to o Was pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie dzis zabiegany dzien mialam od rana duzo sprzatania ... skubnełam tylko kawałek sera ... bede robic dzisiaj kopytka z grzybowym sosem wiec oszczedzam kcal:) po południu standardowo cwiczenia na brzuch nogi skakanka piłka siatkowa itp.... kurcze niewiem jak cwiczyc zeby spadły mi boczki to moj najwiekszy problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktywnosci fizyczne dziś; skakanka 300 (codziennie zwiekszam o 100 .. ale dzisiaj dam rade skoczyc jeszcze z min 200 wiec bedzie 500 ćwiczenia podnoszenie nog na kazda noge po 100 cw na brzuch-lezymy na plecach nogi pod katem 90 stopni rece za głową i dotykamy kolan na przemian ze skretem 100 powtórzen nastepne cwiczenie takie samo tylko dwoma łokciami jendoczesnie dotykamy kolan 50 powtórzen ( te 2 cwiczenia swietnie dzial:aja na brzuch mozna poczuc dobrze miesnie brzucha rowerek nożyce i odbijanie pilki siatkowej ;P Uff ale dam dzisiaj wycisk xD ALE jestem zadowolona bo cwicze na dworze na podwórku i nie mam ochoty jesc:)) bo jest tak gorąco ;/ ze sie pot leje ...dzisiaj juz do konca dnia tylko jabłka i woda niegazowana żywiec zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf cwiczenia zrobione na skakance juz edwo edwo skakałam ale wyskakałam to 500;P jak na dzis moge byc z siebie dumna :) a co tam u was co tu tak cichutko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara czyni cuda ;* pół roku temu zerwał ze mną chłopak i nie mogłam się pozbierać... płakałam ale wierzyłam że kiedyś nadejdzie taki dzień że znów się z nim spotkam. Śniłam o nim nocami ;) i co? i dzisiaj nadszedł ten dzień ;) Spotkałam się z moim eks ;** powiedział że się bardzo zmieniłam, nie do poznania ;) ajajj tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam- nie dałam mu się pocałować. W sumie zranił mnie bardzo wtedy to może teraz poczekać ;) normalnie jestem taka happy ;) Tylko nie wiem jak teraz zerwać z tym moim teraźniejszym... eh poplątane moje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straciłam wolę odchudzania :( Za tydzień wesele, kiecki ani butów nie mam i nawet na zakupy nie chce mi się wyjść, bo wiem że na swój tłusty tyłek nic nie znajdę :( Jakiegoś doła podłapałam.. pamelkawit, co u Ciebie? jak tam córcia? ChiliTequili, jak to z Twoją jednodniową głodówką było? Samą wodę pijesz? Czuję się jakaś ciężka,może bym się przegłodziła jeden dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a może widziałyście w jakimś Orsay'u czy innym sklepie ciekawą sukienkę? Ważne aby dół był ołówkowy, w takich sukienkach w miarę dobrze wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysia_86 ta moja głodówka wygląda tak: w każdy wtorek, śpię długo, żeby przespać godzinę śniadania. Do 10h jest najgorzej a później już z górki ;) Ja piję rano wodę z cytryną, kawę z odrobiną mleka, herbatę i woda, woda, woda ;)) czasami zjem rano suszoną śliwkę, albo kawałek pomidora żeby metabolizm ruszył. Tylko łodówki najlepiej robić w dni wolne od pracy i siedzieć w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysia 86 - kochana nie wolno ci tak mowic i sie załamywac!! są gorsze od ciebie miliony gorszych a ty dasz rade schudniesz powoli bez efektu jojo ! moze teraz przed weselem zastosuj bardziej rygorystyczne metody a potem wróc do odchudzania ... na poczatku czerwca dowiedziaam sie ze mam isc na wesele 3 dni przed ... w dodatku sukienki nie kupowalam innej i przez 3 dni pilam tylko soki owocowe i warzywne w sobote przymierzylam sukienke i lezala jak ulał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odzew :) Już się zbieram do kupy i biorę się za siebie. Jutro zrobię sobie tą głodówkę Chili, bo dzisiaj już owsianka i banan pożarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynY:) u mnie dzis ok :) śniadanie- 9;00solanka z serem bialym i dżemem 2 śniadanie (12;30)- zjem 2 wafle ryzowe z dżemem obiad (14;00) pare kopytek z sosem i surówką podwieczorek- galaretka agrestowa kolacja - sucharki z czyms;) panowane sktywnosci fizyczne ; siatkówka brzuszki skośne podnoszenie nóg cwiczenie na uda i boczki bieg w miejscu skakanka 600 ( niewiemczy moge skakac na skakance pare lat temu mialam problemy z kregoslupem szyjnym skrecony kark itp ponadto teraz mi sie zrobila wada kregosłupa barki do przodu troche wygiete i głowa wiec niewiem a czytalam w necie ze chyba niepowinno sie obciazac kregosłupa? bede musiala przestawic sie na inny sport dziewczyny co tam macie dzisiaj dobrego na obiadek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja staram sie znowu wziąc za siebie i przyznam sie ze ciężko się zmobilizowac:) za bardzo sobie odpuściłam niestety... Martysiu trzymaj się słońce!!!!:) musimy walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Dzisiaj dzień wesela. Więc ja biegnę sie szykować z rana i zaznaczam , że dzisiaj nic nie jem aż do godziny 17 ;) Taka mini głodówka , żeby brzuszka nie wydęło. Zycze wszystkim tu zgromadzonym milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saharaa Ja też dzisiaj na wesele wyruszam ;) kurde trochę boję się tego jedzenia... ;) z innego portalu dziewczyny pisały, że na weselu mo.żna jeść wszystko i ile się chce, bo jedna noc+taniec nie wpłyną na wagę... Pocieszyły mnie, bo myślałam, że będę jadła wzrokiem ;) ajajj oczywiście nie będę się przejadać ;)) ale jem normalnie ;P Ja też lecę się szykować (ślub o 18h, ale muszę być wcześniej i wgl...) mam nadzieję że buty mi nie zepsują zabawy (mogą obetrzeć;/) wezmę jakieś na zmianę ;)) Papatkii ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po weselu. Zaraz ruszam na poprawiny. Miałam się nie ważyć... ale się zważyłam... 2kg więcej... ;( i jeszcze dzisiaj poprawiny... Ale nie jadłam dużo (2 kawałki ciasta, babeczka, kawałek tortu, pół udka z kurczaka, placek ziemniaczany, pasztecik z barszczem, fasolka szparagowa, rosół, banan, nektarynka, winogrono) i chyba tyle i wszystkie porcje mini, wgl nie czułam się najedzona... i dużo tańczyłam... a waga i tak wzrosła... ;// a i wygrałam wódkę w konkursie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nie odzywaam sie bo dopiero cowrocilam od chlopaka;)) ja chyba sie czyms zatrułam albo niewiem brzuch to mi rozsadza ! jeszcze nigdy tak niemialam a wcale nie zjadłam duzo nie wiem czy to nie od bardzo pikantnego kurczaka? brzuch mnie kuje i mam taki nadety..... dziewczyny ( te młodsze) tak zapytam :) macie juz za sobą pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wszystkie jeszcze śpią? Pewnie po tych szaleństwach weekendowych :) W tym tygodniu obiecuję sobie trzymać dietkę,mam w sobotę wyjście i muszę wyglądać cuuuudnie :) Pamelkawit, musimy się jakoś zmobilizować, nie ma zmiłuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszszce mam do Was Dziewczyny pytanie, czy używacie jakiegoś kremu/żelu/balsamu ujędrniającego? Będę dzisiaj na zakupach w drogerii i bym sobie coś kupiła lepszego. Ja dotychczas używałam żółtego garniera ale jakoś rezultatów nie widzę. Nareszcie się kończy i muszę kupić coś dobrego :) Tak na marginesie byłam w sobotę na zakupach i miałam znaleźć kieckę ale kurcze nic nie ma ani fajnego ani takiego w czym bym dobrze wyglądała. Za to mój mąż czego na siebie nie założy, to wygląda w tym jakby było na niego szyte.. szczęściarz :) Jak się nie potrzebuje to na każdym kroku widać fajne sukienki, a jak potrzeba to nic a nic nie ma :( Więc dzisiaj muszę coś znaleźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA UZYWAM SERII Z EVELINE wyszczpuajace i ujedrniajace na mnie dziala skora jest jedrniejsza jednak wiecie co? najwieksze efekty jednrej skóry mam gdy skacze na skakance regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!!:) Martysiu ja wiecznie coś w siebie wcieram i też nie ma efektu:( może coś z VICHY? ale kosmetyki dosyć drogie niestety... a mój ślubny też jak z żurnala ;) cholera!!!!! 185 cm wzrostu i 70 kg !!!!! a ja 10 więcej n iż on...:( załamka naprawdę nie ma już zmiłuj...ten miesiąc totalnie sobie odpuściłam :( Stokrotko to jak z tym pierwszym razem ?;) już po czy jeszcze przed :) ja już nie pamiętam kiedy to było hehehehe ale ja to już stara baba jestem....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamelko, też myślałam o Vichy. Jednak na zakupy nie wyjdę, bo nie mam z kim smyka zostawić a nie będę go wlekła od sklepu do sklepu bo to bez sensu. Ale już mojemu M napisałam smska że po drodze z pracy ma mi kupić jakieś smarowidełko ujędrniające. A w ramach podziękowań dam się nim wysmarować ;) hehe :) Jak mawiał mój wykładowca ekonomii kiedy koleżanki w przerwie zajęć marudziły i narzekały na boczki, wałeczki etc. : "więcej seksu! więcej seksu!" Coś chyba musi w tym być :) To również w nawiązaniu do "pierwszych razów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonis83
Szczerze mówiąc 95% z was nie wie czym jest zrzucanie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonis83
Przy odchudzaniu warto jedzenie rozłożyć na 6 posiłków, przy niewielkim deficycie kalorii dodać aktywność fizyczną min 2x w tygodniu. Więcej białka i błonnika, mniej węglowodanów (ale więcej warzyw), ograniczyć nasycone tłuszcze zwierzęce na korzyść roślinnych (oliwa, siemię lniane, orzechy). Kretynizmem jest ograniczanie tłuszczów, opóźniają trawienie i w przeciwieństwie do węglowodanów nie podnoszą isnsuliny, która często powoduje odkładanie tłuszczu. Większość i tak sama siebie oszukuje, że się odchudza. Życzę konsekwencji i skrupulatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas z nią walczę...ale na razie przegrywam :( szkoda mi jej jak tak płacze a teraz jeszcze chora jest, antybiotyk bierze, cały czas na rękach...ech:( wiem że muszę ją już odstawić ale jak? tłumaczenie nie pomaga bo jeszcze nie do końca mnie rozumie a nie chcę piersi smarować tymi wszystkimi specyfikami!!! ginekolog zaproponował mi tabletki na zanik laktacji...ale na razie odmówiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wracam do porządku ;D trzeci dzień jadę na %% haha :D ale ogólnie gitezzz majonezzz ;D z byłym się spotykam ;** kocham go normalnie tego łysola ;D na poprzedniej stronie jakiś gościu zarzuca nam że nie wiemy co to odchudzanie... wiecie co- żal. Jakbyśmy nie wiedziały to aj szkoda słów. W każdym bądź razie JA WIEM CO TO ODCHUDZANIE ;) będę dietetyczką ;D ajaxx ;P kurczę jutro szkoła... i tamta klasa się rozyebała... ;( a tak było fajnie w gimnazjum ;( a czas tak leci szybko... Zebrało mi się na wspomnienia... Dzisiaj kupiłam sobie w lumpeksie taką odlot koszulę męską ;D po przeróbce będę w niej chodzić, bo mam swój styl xD Stokrotko333 ;P ja jestem dziwicą, ale to pojęcie jest względne... Bo uprawiałam petting ;) a co do balsamów ujędrniających... to jest ściema... nie wierzę we takie cuś... a na koniec dziękuję Wam kobitki za wsparcie, za wszystko ;* *jeżeli są jakieś błędy to wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×