Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xsaharax

1 lipca - kto ze mną ? Odchudzanie !

Polecane posty

pamelkawit 1o0 lat! ;) Ja już drugi dzień przesadzam! Ciągle jem! Potrafię zjeść 10 śliwek naraz, albo się tak nawżerać wiśni że nie mogę się ruszać... Nie wiem co się ze mną dzieje ;// Jeszcze jedno pytanie które mnie dręczy: CZY CUKIER ZNAJDUJĄCY SIĘ W OWOCACH TO TEN SAM CUKIER CO W SŁODYCZACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj ananaski .. hehe już mi sie ich nawet jeść nie chce. ;) Ale + jest taki, że okropnie jelita pracuja i w brzuchu rewolucja :) A z oczyszczaniem prawda ;) Już zaliczyłam Wc, po pierszej puszce :) Jestem na drugiej i na tej skoncze na dzisiaj ;) ChiliTequili - Nie mam pojęcia. Musisz poczytac w internecie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) xsahara mam nadzieję że nie umarł!!! ja od poniedziałku wracam do pracy więc częściej będę zaglądac :) no i zważyłam się....dziś na wadze 80,8 kg :) tak więc przez miesiąc równe 4 kg mniej :) zaczynam kolejny 3 miesiąc zmagań, mam nadzieję że 8 września będzie w końcu 7 z przodu!!!! a Wam jak idzie dziewczynki? co do diety to pomieszałam proteinową z mż myślę że w ten sposób narazie będę się odchudzała trzymajcie się kobitki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja xsaharax , ale musialam zmienić nick. pamelkawit - to super ! Gratulacje wyniku, oby tak dalej i zagladaj do nas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ;** Wczoraj byłam ze znajomymi na festiwalu- pozwoliłam sobie na kilka piw- a co mi tam ;D waga nie wzrosła, a ja się dobrze bawiłam ;)) Wszyscy się mną zadziwiali ;)) że pięknie wyglądam, że bardzo ładnie schudłam i oczywiście pytania "jak Ty schudłaś?? no powiedz!!" Też kiedyś myślałam, że ktoś mi powie jaki jest złoty środek na odchudzenie się ;D a teraz wiem, że to nie jest tak łatwo, jak by się mogło wydawać. Ogólnie jestem happy ;)) Chcę teraz chudnąć 0.5kg na tydzień. Wolę wolniej, bez efektu jojo... A z dietką super ;)) co prawda czasami za dużo zjem owoców, ale co tam ;D z ćwiczeniami trochę gorzej, ale już się mobilizuję ;)) Pozdrawiam ;) Mama się mnie zapytała czy nie znudziło mi się to dietetyczne jedzenie... I wymyśliłam mądrą odpowiedź ;D Przecież kanapki ludzie jedzą przez całe życie i im się nie nudzą ;D to tak samo ja jem zdrowo i już kocham to jedzenie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozytywnie ;) -1,5 kg w 3 dni mowi samo za siebie :) Juz dzisiaj ostatni dzien. Będę jadła ananaski jeszcze ananaski od wt-do czw zeby spłaszczyć brzuszek , bo mam wesele i chce dobrze wygladac w sukience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co spotkalam dzisiaj moją znajomą starszą ode mnie o 7 lat i ona strasznie schudła ...wypytalam ją na jazkiej diecie była powiedziala mi zebym odszukala w necie diete dla łakomczuchów ona stosowała tą diete przez 6,5 miesiaca jezdzila na rowerze dwa razy w tygodniu po godzinie i schudła 27kg! własnie odnaazłam ta diete zaczynam od dzisiaj Dieta dla łakomczuchów 3 kg w ciągu tygodnia W tym tygodniu coś dla wszystkich, którzy kochają jeść i uwielbiają ciągle coś podjadać – oni też mogą schudnąć, stosując naszą dietę. Główną zasadą tej diety jest jedzenie częściej lecz mniej. Zamiast 3 większych posiłków dziennie spożywa się 7 mniejszych. Taki sposób odżywiania sprawia, że organizm zużywa więcej energii i nie odkłada jej w postaci tłuszczu. Powoduje też podniesienie temperatury ciała, co pomaga spalać tłuszcz. Dieta ta nie wymaga zbyt wiele wysiłku, gdyż pozwala jeść często i nie dopuszcza do uczucia głodu. Ważne jest przyjmowanie posiłków o stałych porach i zachowywanie odpowiednich przerw pomiędzy nimi. Jej jadłospis jest bardzo urozmaicony, dzięki czemu organizm dostaje wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy. Dziennie dostarcza ona ok. 1400 kcal. Dietę tę można stosować bez ograniczeń czasowych, aż do osiągnięcia pożądanej wagi ciała. Pozwala ona zrzucić ok. 3 kg tygodniowo. Zaleca się przy niej picie dużych ilości wody niegazowanej, ziół oraz świeżych soków owocowych. Także zwiększenie dawki ruchu pozwoli na szybszą utratę zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykładowy jadłospis da diety powyzej Plan diety 1 dzień: I śniadanie, godz. 8.00 (250 kcal): Kromkę czarnego chleba posmarować margaryną lub chudym masłem, nakryć plasterkiem chudego żółtego sera. Zjeść do tego marchewkę i jabłko. II śniadanie, godz. 11.00 (150 kcal.): Bułeczka posmarowana łyżeczką dżemu. Obiad, godz. 13.00 (300 kcal.): Sałatka z mortadeli i ziemniaków. Przegryzka, godz. 15.00 (150 kcal): Pomarańcza i pół banana. Podwieczorek, godz. 17.00 (150 kcal.): Filiżanka czarnej kawy z dwiema gałkami dowolnych lodów. Kolacja, godz. 19.00 (300 kcal.): Sznycel wieprzowy z placuszkiem ziemniaczanym. Przed snem, godz. 22.00 (100 kcal): 2 łyżki serka wiejskiego i 100 ml dowolnego kompotu. 2 dzień: I śniadanie: Owocowy serek. II śniadanie: Kromka ciemnego testowego chleba z liściem sałaty oraz 5 dag wędzonego indyka. Do tego połowa kiwi. Obiad: Awokado z sałatką krabową. Przegryzka: Jabłko lub 20 dag musu jabłkowego. Podwieczorek: Filiżanka czekolady z czterema herbatnikami. Kolacja: Pierś kurczaka z pomidorami, 3 dag ugotowanego makaronu. Przed snem: 10 dag zmiksowanych malin. Można dodać do smaku słodzik. 4 dzień: I śniadanie: Chleb z twarożkiem. II śniadanie: Pojemnik chudego jogurtu wymieszanego z 10 dag mrożonych malin i doprawiony do smaku słodzikiem. Obiad: Sałatka z cykorii i kaszy. Przegryzka: 20 dag winogron. Podwieczorek: Filiżanka kawy z batonem Duplo. Kolacja: Ziemniaki w beszamelu, 10 dag zielonej sałaty skropionej sokiem z cytryny i doprawionej do smaku słodzikiem. Przed snem: Po 100 ml mleka i soku ananasowego. 5 dzień: I śniadanie: Croissant z twarożkiem i dżemem. II śniadanie: Kromka pumpernikla z plasterkiem sera żółtego oraz połową pęczka rzodkiewek. Obiad: Sałatka ryżowo-owocowa. Przegryzka: 20 dag świeżego mango. Podwieczorek: Cappuccino z małą bezą i 10 dag malin. Kolacja:Zapiekana bułka. 6 dzień: Przed snem: 2 obrane mandarynki zalane 15 dag chudego jogurtu.6 dzień: I śniadanie: Bułeczka z jajkiem na twardo. II śniadanie: Dwie łyżki serka wiejskiego wymieszanego z łyżeczką miodu i połową banana. Obiad: Sałatka z tuńczyka i kukurydzy. Przegryzka: Kiwi i mała gruszka. Podwieczorek: Szklanka czarnej herbaty z kromką czarnego chleba posmarowanego dwiema łyżeczkami „Nutelli". Kolacja: Ryż gotowany z warzywami i rybą. Przed snem: Szklanka mleka z łyżeczką soku cytrynowego, 2 łyżeczkami posiekanej melisy cytrynowej i słodzikiem. 7 dzień: I śniadanie: Kanapka z ogórkiem i szynką. II śniadanie: Dwie kromki chrupkiego chleba posmarowane 1/2 łyżeczki serka, homogenizowanego obłożone 15 dag pokrojonej w paski czerwonej papryki. Obiad: Do 3 dag ugotowanego ryżu wkroić strąk czerwonej papryki, 5 dag pora, 5 dag sera żółtego. Doprawić gotowym sosem do sałatek wymieszanym z 2 łyżkami wody. Przegryzka: 20 dag mrożonych malin. Podwieczorek: Filiżanka kawy z batonem Duplo. Kolacja: Wołowina z kolorową papryką, bułka. Przed snem: 15 dag truskawek oraz 1,5 łyżeczki serka wiejskiego. wypróbuje na sobie ood jutra i dam wam znac po tygodniu czy dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak : Ananasy można jeść bez ograniczeń i albo w puszce, albo surowe. Mają na celu wyregulowanie pracy jelit i oczyszczenie ich ze złogów. Je sie tylko przez 3 dni. Przy czym nalezy pic duzo wody. Takie oczyszczanie mozna robić kiedy sie chce ( głownie jesli ma sie problemy z wypróźnianiem i czuje sie cięzkim) Byle nie przesadzic i nie rozregulowac organizmu ! :) Przy tym nalezy stosować MŻ i waga spada, przy czym jest satysfakcja :) Najgorszy drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasy tylko przez 3 dni, a diete po 3 dniach :) Ananaski sa po to zeby nas przeczyscic :) Je sie je non stop przez 3 dni :) I tylko to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saharaa a Ty czasem w swojej stopce nie zrobiłaś błędu? odchudzamy się od 1 lipca o ile pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelkawit - na pewno wytrzymasz :) Skoro stosujesz ostatnimi czasy dietki to nie bedzie Ci trudno bo i tak masz mniejszy żołądek :) Ja 14 dnia zjadlam 2 puszki drugiego 2,5 a trzeciego 1,5 :) Juz od jutra mż i dieta do 1000 kcal. Przed 3 dniówką wazylam 64,5 a jutro sie zważę i powiem czy coś spadło kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi troche zmodyfikowaam tą dietke na mniej tych kalorycznych rzeczy zastapilam je czym innym:) mam nadzieje zemi sie udazrzucic to 10kg:) pozdrowionka da was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka3333 ta dieta to chyba na przytycie ;D hihi ;P nie wiem, ja jej nie chcę stosować bo zdecydowanie za dużo jest w niech cukru. Ja jem często mało i bez słodyczy. Takim sposobem powinnam uzyskać lepsze efekty niż na tej diecie. Saharaa też mam ochotę na tą ananasową dietkę ;)) czekam niecierpliwie na efekty ;) buziamm ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyznaczoną trasę do biegania. I po drodze mijam ośrodek agroturysyczny- Wczasy Odchudzające ;)) I jak rano biegałam, spotkałam takiego faceta z tamtąd. Maszerował z takimi dwoma kijkami ;) i stwierdził że mam złe buty do biegania (czeszki). Być może dlatego od tygodnia cierpię na ból kostek... Muszę zainwestować w jakieś adidki bo nic z tego nie będzie ;P u mnie waga poszła w górę... Ale to nic ;) zobaczę jak będzie w środę, jak będzie wyższa niż w tamtym tyg. będę musiała wziąć się bardziej za dietę, bo ostatnio podjadam dżemików co mama robi, a są takie słodkie że ojojj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiliTequili to jak bierzemy się jutro razem za te anansaki? będzie mi raźniej!!! a ta dieta stokrotki to napewno smaczna...ale i ja uważam że na przytycie, przynajmniej jeśli chodzi o mnie!!! ale może Jej się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelkawit poczekajmy aż Saharaa zda nam relacje ;) coś nie jestem przekonana, ale bardzo chciałabym spróbować ;) i może ograniczmy się do 1 puszki dziennie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerobiłam troche tą diete tak zeby mi pasowała i nie zawierała tye cukrów i weglowodanów dorzucilam ananasy na kolacje moje menu na dzis śniadanie- jogurt pitny z otrębami pszennymi i kiwi .. do picia rumianek ok 300kcal 2śniadanie- kromka chleba ciemnego z chudym serem liściem sałaty i ogórkiem zielonym ok 110 obiad-miseczka rosołu bez klusek gotowane udko kurczaka surówka z marchewki ok 200kcal podwieczorek- bede miec grilla więc zjem kawałek karczku z sosem tzatziki - ok 200kcal po 18 - ananasy czyi razem wyjdzie 810 bez ananasów z kolacją zaokrogajac do 1000kcal jak na niedziele to moze byc:) zawsze weekendy byy dla mnie najgorsze dla diety ...wiecie goście imieniny imprezy przyjecia itp zawsze tam czekaly jakies niezdrowe rzeczy typu pizza spaghetti ciasta chipsy ...ae nie dzis:) wieczorem pojezdze na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×