Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xsaharax

1 lipca - kto ze mną ? Odchudzanie !

Polecane posty

Gość kuki123
helo ja mam 45 lat wzrost 160cm waga 57kg schudłam 15 kg i wam też się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuki123 a w jakim czasie tyle schudłaś? i jak utrzymać wagę? czy diety stabilizacyjne znajdujące się w internecie są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Niedawno wygrzebałam się z łóżka :) aguś - Witamy Cie :) Fajnie , że jest nas coraz więcej. Dzięki temu jest więcej wsparcia i motywacji. Proponuje zrobić stopkę i zaczernić nick :) vanilaa- jaką dokladnie dietkę stosujesz ? Myślę, że przyjaciólka cie nie zawiedzie i pokażę troszkę mniej niż ostatnio :) W stopce masz podany 10 sierpnia a jutro mamy 6 :) ChiliTequili- A jaką masz wagę ? :) Czy sprawdzasz mniej więcej kg ? 0,5 kg na tydzień to najbardziej prawidłowo. Jest duża szansa że nie wróci. Ja tak chudnę mniej więcej i jestem w miare zadowolona. Chociaz wiadomo.. każdy chcialby więcej , a najlepiej osiągnąć swoj cel :) hmm .. jutro waga. Mam mały stres, jak to będzie.. pewnie stoi w miejscu, albo niewiele spada. Zobaczymy jak to będzie, bo strasznie ciekawa jestem. Swoją drogą, nie zawsze musi spadać , bo skóra na brzuchu tez musi mieć czas na regeneracje , a tego moze nie byc widać po kg, a np po spodniach. Troszkę się w tym tygodniu zaniedbałam z ćwiczeniami, jakiś leń mnie dopadł..Trzeba to nadrobić. Śniadanko: kromka razowego z serkiem kanapkowym, plastrem polędwicy i ogórkiem ( jakieś 150 kcal) A na obiadek planuje 150g piersi z kurczaka zrobiona orientalnie z warzywami :):) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy moge sie dolaczyc??? mam 176wzrostu i boje sie wejsc na wage jeszcze pare miesiecy temu wazylam 63 kg niedawno sie wazylam byo 72 teraz pewnie jest wiecej tak z 75;( wzielam sie za siebie juz od poczatku tygodnia ... ograniczam sie jak moge najgorzej mam wieczorami jestem strasznie głodna nie wiem co mam jesc zeby schudnac chcialabym osiagnac wage 61kg pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - pewnie że tak. Zapraszamy. !! :) Razem raźniej i przede wszystkim łatwiej. Tu się wspieramy i nadajemy powera na kolejny dzień dietki :) Najlepsza jest dieta MŻ i wiecej ruchu. 5 malych posilków, ograniczenie do maximum słodyczy, tłuszczu. 0 smażonych potraw. Ja na takiej diecie chudnę mniejwięcej 0,5 kg tygodniowo. Jest to najoptymalniejsza waga jaką sie traci i małe prawdopodobieństwo ze wpadnie sie w jojo i waga powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale ucięło mi wpis ;// dobra nieważne ;P zaraz lecę gotować obiadek... (testuję nowe danie) jak się nie otruję to napiszę ;D stokrotka3333 ja nie noszę soczewek, ale moja mama nosi już dobrych kilka lat ;)) a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo własnie sie wybieram do okuisty i chciaabym zaczac nosic soczewki ... mam wade -2,75 i -3 niewiem czy moge je nosic mam alergie sezonowa na pylki traw itp jednak nie mam zapaenia spojowek zwyke objawy to swedzenie nosa i katar sienny kichanie .. a jakie twoja mama ma soczewki i jaka ma wade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - ja nosze soczewki. Są na prawdę wygodne, tylko trzeba pilnować się zeby nie zapomnieć na noc ściągnąć :) Ja mam wade -2,75 i - 3,25 . Zresztą dowiesz się wszystkiego u lekarza okulisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrtoka3333
a powiedz mi jakiej firmy nosisz soczewki jakie kupujesz jednodniowe miesieczne?? ile godzin je nosisz nie przeszkadzaja ci czujesz je na oku?? gdzie kupujesz soczewki/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam mój nowy wynalazek- jeszcze żyję ;D Podam przepis w części mojego pomysłu ;) Dietetyczny omlet ;)) sposób przygotowania omletu: białko jajka ubić, dodać żółtko i 2 łyżki otrębów, usmażyć sposób przygotowania farszu: chude mięsko usmażyć z pieczarkami i dodać 2 łyżki koncentratu/sosu do potraw [na koniec można dodać pomidorka, ogórka etc... doprawić ziołami] wartość odżywcza: ok. 350 kcal SmAcZnEgO! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soczewki mam miesięczne, kupuje je u optyka :) Nie przeszkadzają mi i bardzo je lubie. Nosze juz 2 lata. Warto jednak miec jeszcze okulary . Jak ściągasz soczewki wtedy zakladasz okulary i oko sie mniej męczy. Zresztą płyń do soczewek trzeba miec zawsze i opakowanie na wypadek kiedy cos bedzie nie tak ściągasz soczewki , a zakładasz okulary . Nosze firme Johnson&Johnson. hmm.. jak zakładam rano, to ściągam wieczorem :) Nie czuje ich wcale. ChiliTequili - Na pewno smaczne, ale ja sie wystrzegam smazonegona diecie, gdyż dbam o wątrobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dina2009
Czesc dziewczyny, Bardzo prosze o prade na temat mojego jadlospisu, tez jestem na diecie ale nie jestem pewna czy jem to co trzeba. sniadanie: trzy lyzki stolowe owsianki z woda i odrobina mleka chudego, kawa lunch: jedna kromka chleba ciemnego posmarowanego bialym niskotluszczowym serkiem z ziolami i czosnkiem i do tego 3 rzodkiewki. kolacja: trzy kawalki kalafiora i dwie marchewki ugotowane miedzy posilkami: jedna badz dwie mandarynki, kilka truskawek, melon, wszystko w niewielkich porcjach. i jeszcze 6 herbat zielonych dziennie, wieczorem glownie woda i jedna bardzo slaba kawa, bez cukru oczywiscie. Z gory dziekuje za porade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis; śniadanie-2kromki chleba ciemnego z jajkiem i yzką majonezu 2 śniadanie- 2 wafe ryzowe z dzemem obiad- 2 male ziemniaki i małe miesko szklanka maślanki podwieczorek-szklanka soku pomidorowego koacja o 17- 3 sucharki z serkiem po 17 juz tylko jabłka w ciagu dnia pi.am wode smakową i sok z grejpfruta aktywnosci fizyczne- dzisiaj nie bylo cwiczen bo mialam duzo pracy na dworze w ogrodzie i chyba wiecej kcal spalilam od tych cw:) wieczorem pojezdze na rowerze i zrobie pare cw z a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka: ja zabezpieczam sie od razu na pół roku, bo w paczce są po 6 na jedna wadę. Płace wtedy 180 zł + cena płynu (20zł) plyn starcza na miesiąc.Hmm.. miesięczny koszt to ok 100 zł wiec sie bardziej oplaca od razu na pol roku. Budyń, odradzam. Nie dosc ze slodki to na pewno bomba kaloryczna i slabo trawione w naszym organizmie mleko. A po kiego Ci ten majonez na śniadanie ta maślanka na obiad Ty niedobra :) Tyle kalorii , weglowodanow... dina: My tu jesteśmy na MŻ , wiecej ruchu , ograniczenie do minimum słodyczy i tłuszczy, 1000 kcal i jemy do 18 :) Twoj jadłospis nie jest zły, ale ubogi po czym możne wystąpić jojo. ChiliTequli ma racje. Więcej bialka, warzyw, owoców, salatek , miesa chudego ( np pierś z kurczaka na wszelkie sposoby (pieczona duszona gotowana w salatce) Ile ważysz, mierzysz, jaki jest Twoj wagowy cel ? ChiliTequli - faktycznie. Różnica jest :) Chodż nie wielka ale nawet i to cieszy. a ja właśnie jestem na etpie podwieczorku. -300 ml rosołu + garstka makaronu. O 14 był nieplanowany banan Ze wzgledu na potas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maślanka na diecie jest niedobra??pierwsze słłysze... a jajaek nie jadłam juz ponad miesiac moze dlatego zjadłam je dzisiaj z majonezem;{ eee nigdy nie schudne jestem do niczego bede gruba tłusta beda mi sie boki wylewaly spod biodórwek na zawsze;( niewiem juz co mam jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki z rana :) :) Moja domowa waga się popsuła i w innym miejscu waży inaczej... Ale poradziłam sobie i zważyłam się na wadze w aptece niedaleko mnie. Waga pokazała 64,5 wiec kolejne 0,5 kg mniej :) Więc nie jest najgorzej. Wczoraj rozmawiałam ze znajomym lekarzem. Aby ruszyć metabolizm i oczyścić złogi w jelitach je się przez 3 dni tylko i wyłącznie ananasy z puszki, wiec poszłam do Tesco , zakupiłam 5 puszek i wcinam :) Dłużej niz 3 dni nie wolno, żeby nie rozregulować organizmu. Powiem w sobotę czy pomaga czy nie. Miejmy nadzieje że metabolizm się ruszy :) Powiem jeszcze, że spodnie sie zrobiły luźniejsze, co bardzo cieszy.:) stokrotka - maslanka jest kaloryczna i ma duzo weglowodanów. :) To ja zabieram sie za swoje ananasy. I tak przez 3 dni.. Siostrę tak zczyscilo, ze juz na nie nie moze patrzeć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabije wagę... autentycznie....wrr...a inaczej to po prostu przez okno..:( 10 jest takie oficjalne oficjalne ważenie...ale musialam podejrzeć i co?? I CO?? nic, nope... NIENTE... jak byk 63...:((( a w spodniach mam zdecydowanie luźniej... co za życie... xsaharax - stosuje dietę warzywa i owoce bez ograniczeń (co 2-3h) i 3 razy w tyg białe mięso (drób albo rybka) 3x na śniadanie mleko z płatkami codziennie litr soku pomidorowego codziennie litr wody codziennie litr herbat bez teinowych bez cukru (zielona,czerwona albo jakaś inna dobra..:) ) codziennie od 0,5-1h intensywnych ćwiczeń... Co prawda ze 2razy w tyg niestety sobie na coś muszę pozwolić (kilka czekoladek,kawałek ciasta,trochę budyniu albo inny deser mleczny) jestem uzależniana od słodkości i robie sie nerwowa jak za długo nic mi nie wolno..ale naprawdę staram sie aby było to symboliczne... Jak tu sie nie poddać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dina2009
xsaharax dzieki. Wiem, ze malo w tym bialka i zaczne je dodawac w ten weekend. Tez wole diete MZ i wiecej ruchu ale przy okazji oszczedzam pieniadze;) W ostatni weekend zjadlam nie tylko jajka ale takze duza porcje lososia z warzywami, i razem caly dzien wyszlo mi okolo 1100kcal. Tylko w ciagu tygodnia jest tak ubogo. Nareszcie udalo mi sie porzucic slodycze i jak narazie nie odczuwam glodu. Wieczorami tez nie jem (tylko te gotowane warzywa o 7ej). Nawet nie pamietam kiedy przeszlam na ta diete bo nie byla ona od poczatku bardzo scisla, moze jestem na 13 badz 14 dniu. Waga poczatkowa: 76kg Obecnie jest 70.5kg Wzrost 177cm cel 1: 65kg waga idealna 55kg (tylko wtedy bede wygladac tak jak chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni mnie tu nie było a tu tyle nowych odchudzaczek :) witajcie super że jesteście :) muszę się przyznac że wczoraj zgrzeszyłam!!!:( miałam wczoraj urodziny i dziś na wadze 0,5 kg więcej CHOLERA!!!!!!! DZIŚ CAŁY DZIEŃ NA PŁYNACH ciężko oj ciężko ChiliTequili super wyglądasz!!!:) i z czego Ty się odchudzasz dziewczyno?!!!!!!:) w sobotę ważenie i jakoś już się stresuje...:( buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×