Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość CzescOlaszek
Hej czy mogę do was dołączyć ? U mnie będzie 2 cykl.starani za pierwszym się nie udało. Ciekawe jak będzie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
No i po dzidziusiu dostalam @ 2 dni przed czasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
No i po dzidziusiu dostalam @ 2 dni przed czasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
No i po dzidziusiu dostalam @ 2 dni przed czasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdi 85
Pati przykro mi...:( U mnie pewnie będzie podobnie...A 28 muszę wrócić do pracy której nienawidzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdi 85
Przykro mi Pati:( już napisałam wcześniej Ale się nie pokazało. U mnie będzie pewnie podobnie A 28 sierpnia muszę wracać do znienawidzonej pracy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati przykro mi, ale wierzę że Ci się wkrótce uda. Te objawy niby na ciążę są takie same jak przed okresem a jeszcze sporo sobie wmawiamy. Witam nowe dziewczyny fajnie że dołączyłyście. Ja tez miałam poważne problemy z tarczycą przez to nie mogłam się wczesniej starać o drugie dziecko, skończyło się na całkowitym wycięciu tarczycy. Obecnie byłam w lekkiej nadczynności, ale mam zmniejszoną dawkę euthyroxu i już lepiej się czuję wyniki w normie lekarze nie widzą przeciwwskazań do zajścia w ciążę więc staramy się już piąty cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09215
No i po dzidziusiu dostalam @ 2 dni przed czasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Nie moge napisac pelnej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosia
Ja dziewczynki dostałam @ nie stety ale teraz jakiś inny o 1,dzień za wcześniej trwał tylko 4 dni i nie było skrzepow dziwne myślę czy nie zrobić jeszcze jednego a wy jak myślicie Pati przykro następnym razem będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Gosia ja też ten okres miałam inny słabszy i też 4 dni bez skrzepów, ale nie robiłam testu, bo uznałam że jak brzuch mnie normalnie 1 dzień bolał to pewnie zwykły okres. Chociaż mąż mnie namawia na test bo mówi że jestem bardziej nerwowa itp. Ale ja jestem teraz w połowie cyklu i pobolewa mnie lewe podbrzusze i mam takie typowe dla owulacji objawy. Możesz dla pewności zrobić test co Ci szkodzi zwlaszcza że jakaś słabiutka kreseczka Ci wyszła przed@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Renia ja się teraz wogule inaczej czuję test negatywny ale że mną jest coś nie tak schudłam nie mam siły ciągle chce mi się spać oczy podkrążone i ogólna niechęć do życia nie wiem czy to nie przez pogodę jak myślisz a ty jak się czujesz i jak u ciebie ja mam teraz 7 dzień dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Ja mam 16 dzień. 2 dni pobolewał mnie brzuch bardziej z lewej strony i odrazu trochę piersi zaczęły boleć. Czuję się raz lepiej raz gorzej, przez te zmiany w pogodzie często boli mnie glowa. Jutro wyjeżdżam w góry pooddychać trochę świeższym powietrzem. Może nabiorę więcej energii bo tez jestem taka trochę znużona tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do was dziewczyny. Brzuch mnie pobolewal od kilku dni, bole nie byly uporczywe. Dzis po raz pierwszy brzuch mnie nie boli, nie czuje tego ciagniecia i zastanawiam sie czy to normalne? Brzuch powinien raz bolec raz nie czy moze we wczesnej ciazy powinno sie vos codziennie odczuwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Wydaje. Mi sie zee to nie ma znaczenia ja mialam pobolewanie a cuazy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosia
Część dziewczynki ja dzisiaj 14 dzień więc nadal działamy ale obserwując swój organizm wiem bo czuję że owulke mam dzisiaj mimo że testy owu pokazywały mi że była dwa dni temu a jak tam u was Renia jak wypoczynek dzieje się coś u ciebie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Cześć Gosia, ja nawet nie liczę na ciążę w tym miesiącu. Najpierw te badania, intensywna praca, a jak pojechałam na urlop to już było po daniach płodnych. Brzuch mnie wczoraj w nocy bolał, ale tak samo jak w ciągu ostatnich miesięcy. Mi to się chyba już całkiem coś poplątało bo np. Piersi zawsze jak zaczynały boleć od owulacji to bolały aż do okresu, dzień wcześniej już znacznie mniej. A tym razem pobolały trochę może 3 dni i przestały, a @ mam dostać 10.08. Gosia a Twoje samopoczucie polepszyło się? Pati a co u Cebie? Który mas dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Magdi85 i Olaszek co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KasiaKK. Witajcie. Przeczytałam cały wątek i w końcu mogę też coś o sobie napisać. Z mężem staramy się o drugie dziecko już ponad rok (mamy synka 3 letniego). Mam PCOS i nieregularne cykle. Miałam monitoringi, indukcja owulacji CLO i pregnyl na pęknięcie pecherzyka, nie zawsze skutecznie... raz ta owulacja wystąpiła, a raz nie:/ bez indukcji to chyba nic się nie wydarzy. Od 2 cykli mierze temp. W 1 cyklu temp skakala cały czas. Teraz było widać na początku niskie temperatury a potem przy potwierdzonej owu przez monitoring temp skoczyła i ciągle jest podniesiona, choć z 37.1 spadła ostatnio do 36.8. @ powinnam dostać 2 sierpnia, niestety test ciazowy ciągle wychodzi negatywnie. Zażywam też luteine na wywołanie @ Już powoli swiruje bo nie wiem kiedy ta wstrętna @ przyjdzie :/ ah no i po owulacji miałam bóle jajnika, zastanawiam się czy to wytworzyła się torbiel... musiałam się wygadac. Życzę powodzenia staraczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolacze sie :-) moj pierwszy cykl staran, mam dziwne przeczucie,ze sie udalo (chociaz rozum mi mowi, ze nie :-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KasiaKK. A ja dostałam @ właśnie:/ nie wiem co poszło nie tak. Przytulalismy się z mężem co 2 dzień zaraz po monitoringu z dojrzałym pecherzykiem. Nawet miałam śluz plodny... pierwszy raz od bardzo dawna. No nic... musimy się starać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanko. Wczoraj i dzisiaj zrobiłam testy wyszly 2 kreseczki w tym jedna blada. Dzisiaj mam termin @ i boli mnie podbrzusze jak na @ czy to normalne we wczesniej ciazy czy raczej mam sie martwic ?. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś raczej normalne, jesli czujesz sie zmeczona to powinnas odpoczywac i sie nie przemeczac, to twoja 1. ciaza? Ja przez pierwsze tygodnie tez mialam takie bole i wszytsko bylo w porzadku, corka ma 7lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pierwsza, mam 22 lata :) zadzwoniłam do mojej gin kazała mi kupić kwas foliowy i za 2-3tyg na wizyte przyjść :) A jak myślicie zrobić sobie bete i sprawdzić czy prawidłowo przyrasta ? Naczytałam sie o tych biochemicznych poronieniach i przeleciał mnie strach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Asiu chyba mogę Ci juz pogratulować! Mi przy pierwszej ciąży też druga kreska wyszła dużo jaśniejsza a to było jakieś 3 dni po spodziewanej @ i tak samo bolał mnie brzuch, cały czas mówiłam że na pewno dostanę okres w końcu mąż nie wytrzymał i sam kupił test i na drugi dzień była wielka radość, udało się za drugim razem. Teraz niestety nie mam tego szczęścia, staram się po raz piąty i jestem pewna na 99% że. Najpóźniej w pt. Za tydzień dostanę okres, bo już mam napięcie przedmiesiączkowe...pozdrawiam i dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj troche nie wierzy w ten test, ale w poniedziałek powtórze. Oby to była ciąża i zeby wszystko było ok. My od pół roku juz tak rozmawiamy a zrobimy sobie dziecko ale nie było takiego napięcia ;) poprostu jak bedzie to wielka radość a jak nie to trudno :) Trzymam za Was tez kciuki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) Boli mnie tez brzuch jakbym miala dostac @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KasiaKK. Trzymam kciuki aby się Wam wszystkim udało. A Tobie "Gość" aby test dalej był pozytywny :) nie mogę się zalogować, więc podpisuje się na początku wiadomości;) pozdrawiam wszystkie staraczki i szczęśliwe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×