Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Niam
W ubiegłym miesiącu znowu nie wyszło. .. jutro powinnam dostac@ Dziś testowałam i 1 kreska.... ale nadzieja jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania0809
Cześć dziewczyny dzisiaj mam 19 dc i bóle w podbrzuszu jak na @ staramy sie z narzeczonym o dzidziulka od 6 msc. Kochalismy sie w 7,8 i 12 dc czy to może być ciąża? Dodam że mam nabrzmialy brzuch i czasami dziwny metaliczny posmak w ustach . Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Może być cisza ale nie musi Wiadomo E każdym bądź razie ja w szczęśliwym cyklu 6 dni po owulacji miałam takie bóle i okazało się później że jestem w ciąży Dzis 10dc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zukejka dziękuję za odpowiedź w takim razie czekamy do @ i wtedy będzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Mania koniecznie napisz czy Ci się udało. w poprzedniej moje wiadomości wkradł się błąd ...oczywiście nie 10dc tylko 10tc Powolutku leci...widziałam już kruszyne 2.5cm w 9tc z bijącym serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
Hey dziewczyny wpadlam,zeby sie pochwalic ze bede mamusia. W koncu sie udalo :) 8 cykl staran, 1wszy z Clo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
goscNati gratulacje wreszcie :) mówilam ze bedzie ok :) ja juz 26 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niam
GośćNati wspaniała wiadomość! Gratulacje! !! W tym miesiącu będzie mój 8 cykl starań. ... oby był również szczęśliwy jak u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz po owulcji dzien po bolały mnie piersi tak jak przed okresem no i brzuch jak na miesiaczkę .Chociaż i wtedy gdy nie zaszłam zdazały sie tez bóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam dzień @ i na razie cisza, ale poczekam jeszcze 2-3 dni i jeśli @ nie przyjdzie zrobię test trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
Lila26 no w koncu cholira jasna Dziekuje za gratulacje a za testujace trzymam kciuki. Moze i twoj 8 cykl starań bedzie tak samo szczesliwy jak moj :) trzymam kciuki ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania0809
Niestety dziś zrobiłam test i negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaje następny cykl starań. Powodzenia reszcie starających i gratuluję tym którym się udało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Nati...napisz coś więcej. Jak się czujesz ...bylas już u lekarza? U mnie 13tc w piątek mam usg gemetyczne .trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
dziewczyny wiem ze wam ciezko ale zobaczcie wiekszosci sie udaje :) trzeba czekac na swoja kolej eh niestety wiekszosc zachodzi jak odpuszcza starania tak wlasnie bylo i u mnie :) dacie rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Część dziewczyny gratulacje dla wszystkim którym się udało i oczywiście kciuki za staraczki . Zukejka nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyła mnie twoja wiadomość bo i ja zaczęłam już 25 tc , a pewnie wiele z was pamięta jak bardzo tego pragnęłam i racja jak odpusciłam to się udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
Zukejka w sumie nie czuje sie ciążowo. Odpukac nie mam mdlosci ani nic jak w pierwszej ciazy. Moze od wczoraj tylko mam takie dziwne sytuacje ze momentami czuje sie jakbym conajmniej pila cala noc ahhaha Wizyte mam w piatek to bedzie prawie koniec szostego tygodnia. Mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
Jak tam kochane sobie radzicie ? któraś już zaszła ? trzymam mocno kciukasy! u nas 28tc , leci to bardzo szybko , mam nadzieje ze i wy sie doczekacie :) mnie rozłożyła choroba takze moge troche was poczytac i poobserwowac :) córka pare dni temu skonczyla dwa latka , jest taka kumata ze szok :) mam lekkie obawy jak zareaguje na braciszka ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. pozdrawiam was PRZYSZŁE MAMUSIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek 26
Ja 16tc i zapalenie zatok :( masakra.... inhalacje nic nie dają, lekarka wstrzymała się od antybiotyku i tylko paracetamol przy mocniejszym bólu.... ale dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Hej, u mnie 14tc Leci nawet spokojnie. Jestem po usg genetycznym. Wszystko wyszlo ok jak do tej pory Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek 26
Dziewczyny, kiedy Wam powiedzieli jaka płeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BycMozePrzyszlaMamusia
Hej mam pytanko około 3-4 tygodnie temu poronilam pierwsza ciążę ale od razu zaczęliśmy starać się o następnego bombelka ponieważ podobno łatwiej jest zajść w ciążę po poronieniu. W piersza ciążę zaszlam po całych dwóch miesiącach staran. Według wyliczeń wczoraj powinna być owulacja w nocy zaczął mnie boleć brzuch u dołu tak jak w pierwszej ciąży do tego obudziły mnie drgawki które ustały dając ulgę organizmowi. Dziś znów czuje "ciężkośc" w dole brzucha i okropne zmęczenie czy to możliwe że tak wcześnie by się coś działo ?:) miała któraś z was takie objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sana92
hej.. cykle mam 25/26 .. owu mialam 5 kwietnia gdzies tak od 7 kwietnia boli mnie podbrzusze nigdy tak nie mialam boli mnie jedynie w 1/2 dniu @.. a dzis doszly bóle w dolnej części pleców.. na zroienie testu jeszcze zawczescie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka super ze wszystko ok ciesze sie bardzo:) Lila26 tobie tez zysze szybkiego rozwiazania:) My juz 5 maja skonczymy 4miesiace i zaczniemy jesc nie tylko mleczko:)jutro szczepienie:(. I nie wiem czy szczepic platnymi czy nieplatnymi tylko bedzie kluty 4 razy:(pozdrawiam dziewczyny. Ps Aminionek Jagodka co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monimikii mikiii
Witam. Strasznie boli mnie brzuch I kluje. Led wo moge chodzic a jak Leze to tez boli, juz od paru dni. Okres planowo mam miec na poczatek maja. Czy to moze byc ciaza ? Dodam ze stosunek byl miesiac temu a od paru dni odczuwam bol. Jest niedozniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja mam taką sytuację, okres dostałam 8 maja, cykle mam regularne 30-29 dni. okres trwał 4 dni i dwa dni po skończeniu okresu współżyłam z chłopakiem jednak nie skończył we mnie. Przez tydzień bolały mnie jajniki i podbrzusze i mam takie jakby zaparcia. I właśnie nie wiem czy to skutek zbliżającej się owulacji bo teraz po 10 dniach już nie czuje bólu jajników. Czy ten ból może być spowodowany ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość itan
Hej przeczytałam w 2 dni cały wątek...kibicowalam ...3malam kciuki za każdą...doszlam do ostatniej strony a tu taka cisza...szkoda :( mam nadzieję dziewczyny że się jeszcze odezwiecie.Napiszecie co u was... Ten cykl to mój pierwszy ...wiec się jakoś nie nastawiam bo to taki spontan dlatego że ma być jedyny i rok przerwy ponieważ za rok zaplanowany slub ... Mam juz 4 letniego synka wtedy udalo sie w pierwszym cyklu ... Gratuluje wszystkim ...no i zdrówka dla już urodzonych dzidzulek.3 mam kciuki za resztę i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Czesc kochane ;) ja za tydzien mam juz termin porodu ale małemu sie nie spieszy , ktoras zaszla ? Nadal trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Hej czy tu jeszcze ktoś zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosia
Część dziewczynki ja pisałam w październiku i listopadzie niestety u mnie dwa razy doszło do biochemicznej wrzuciłam testy owulacyjne termometr i kalendarz zaczęły mi się nie regularne miesiączki ale nadal nie przerwanie próbujemy co miesiąc za was wszystkie trzymam kciuki nie stresyjcie i wzucie na luz powodzenia ja czekam do piątku i testuje a potem jak nie wyjdzie to na następny tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×