Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość Reni
Witaj Gosiu, myślałam że tu już nikt nie zagląda i przeniosłam sie na planujemy ciążę. Jesteśmy w podobnej sytuacji bo ja jak do czwartku nie dostane okresu to w piątek robię test!!! Ale coś czuję że niestety @ nadejdzie bo piersi 2 dni bolały mnie mocniej teraz to już prawie wcale. A jak jest u Ciebie masz jakieś przeczucia objawy ewentualnej ciąży? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Hej pisze tu pierwszy raz czytam wasze wpiszy jak sie wam ułozylo ? Ja 27 czerwca mialam @ 11.lipc mialam dni plodne staramy sie o dzidziusia jak na razie bez skutku po owulacji przez 2 dni pobolewalo mnie podbrzusze temperatura utrzymuje sie na 37.22 stopniach czasem pobolewa mnie glowa ale to tylko przez chwilke a wczoraj mialam takie lekko brazowe plamienie nie wiem czemu ale mam takie przeczucia ze wreszcie sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati09215 Twoje objawy faktycznie mogą wskazywać,że się udało i życzę Ci żeby faktycznie tak było. Niestety mi tym razem też się nie udało, właśnie skończył mi się okres, ale czy podejmę znowu starania to będzie zależało od wyników badań jakie muszę zrobić w tym tygodniu tak więc trzymajcie kciuki żeby było dobrze. Gosiu a co u Ciebie, robiłaś test czy też dostałaś okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati09215 Twoje objawy mogą faktycznie oznaczać ciążę i tego Ci życzę!!!! Daj znać jak byś robiła test. Mi niestety w tym cyklu też się nie udało, właśnie skończył mi się okres. Tego czy będę się dalej starać o dzidziusia dowiem sie po bardzo ważnych badaniach które przejdę w tym tygodniu, tak więc trzymajcie kciuki!!! Gosiu a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosia
Przestałam szukać objawów ale nie przytulamy się przed zrobieniem testu w dniu @ boję się znowu biochemicznej mi cały czas coś lata po brzuchu piersi raz bolą raz nie tak jak by moje ciało bawiło się że mną w ciuciubabke a jak u ciebie u mnie jeszcze 4 dni i testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renia
Gosia u mnie na szczęście badania wyszły dobrze, więc nie muszę odkładać starań. Ja mam dopiero 8 dzień cyklu, bo w tamtym też myślałam że się udało bo tak inaczej bolał mnie brzuch i piersi.Przeczytałam całe to forum i narobiłam sobie nadziei, ale okres przyszedł punktualnie i nawet testu nie zdążyłam zrobić.To daj znac jaki wynik i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Jeszcze mam 8 dni do @ testu nie robilam od wcxoraj boli mnie biust bol coraz wiekszy a dzis mialam mdlosci po zjedzeniu batona masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati oby to była ciąża. Życzę Ci tego z całego serca. Jak zrobisz już test to koniecznie daj znać. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny ja kupiłam 10 testów na Allegro robiłam co drugi dzień i nic dzisiaj 20.07 po raz pierwszy coś się ruszyło ni to cień ni to kreska ale odcień czerwieni a dopiero jutro @ trzymam mocno kciuki bo po dwóch latach starań bardzo bym chciała aby to już było to :) za was również trzymam kciuki piszcie co u was następny zrobię w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia za ciebie również trzymam kciuki nie myśl i nie stresuj się daj naturze się prowadzić a z przytulania czerpiesz przyjemność i nie myśl o tym napewno się teraz uda :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Gosiu jak juz coś widać to jest dobrze, trzymam mocno kciuki zeby następna krecha była wyraźna. Ja od soboty zaczynam urlop wiec bardziej wyluzuje, odpocznę i zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati09215
Gosia a jak twoja temperatura ? ja dzis kupilam testy jutro robie pierwszy :) Renia uda ci sie wierze w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati czekamy na dobre wiadomości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Test z jedna kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Test z jedna kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati nie martw sie bo do okresu masz jeszcze pare dni. Może być za mało hormonu i test go nie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
No nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Wiadomosci nie sa pelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Cześć dziewczyny, co u Was? Robiłyście ponownie test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Ja w czwartek bede robila a wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Ja mam 13 dc a więc zaczęły mi się dni płodne, brzuch mnie tak lekko pobolewa tak jak przed i w trakcie owulacji, ale mam bardzo mało tego śluzu płodnego w zasadzie nie zawsze go widzę, jak to jest u Was? obserwowałyście czy w dniach płodnych występuje i w jakich ilościach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Ja mam jakies przeczucia ze @ dstane... A z tym sluzem teraz tez bylo go malo ale byly takie dni plodne w ktorych bylo tego duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati dzięki za odpowiedz, jak sama napisałaś nadzieja umiera ostatnia, więc czekaj cierpliwie, choć wiem że to trudne. Gosia co u Ciebie,miałaś dzisiaj robić test, zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Strasznie sie denerwuje... Juz nie wiem czy te objawy ktore mialam byly na ciaze czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Skąd ja to znam. Co miesiąc wydaje mi się że jestem w ciąży, zawsze jakiś nowy niby objaw dochodzi. To mi jest nie dobrze, to tak jak w poprzednim miesiącu jakoś inaczej mnie brzuch bolał. Na pewno nigdy nie miałam takich plamień jak pisałaś. To czekanie jest najgorsze bo niby chcę wrzucić na luz i nie myśleć o tym ale jak zbliża się @ to zawsze myślę że może w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Niby temperatura ponad 37 piersi juz mniej bola czas mam zawroty glowy czasem mnie mdli ale te piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
No właśnie mnie ostatnio też przestały boleć i straciłam nadzieję no i dostałam @ ale nie mialam temperatury podniesionej, zawrotów głowy, mdłości to chyba ostatnio caly czas mam przed okresem. Nie wiem czy to przez hormony czy sobie wkręcam... W Twoim przypadku też bym podejrzewała ciążę, ale wszystko okaże się może już za 2 dni. Cały czas trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Jak bylam w 1 ciazy test robilam w 7 tc i wyszedl ze nie jestem dzien po tym mialam wizyte u ginekologa i pokazal mi juz dzidzie wiec tym testa nie ufam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdi 85
Witam Was dziewczyny. Ja też jestem na etapie starań o dzidzie. Mam 14 mc córeczkę i teraz chcemy mieć już drugiego" Żuka ":) Od wczoraj boli mnie prawa strona podbrzusza. Najbardziej jak chodzę lub siadam. Tak jakbym miała tam jakiś olowiany ciężar który rwie. Jestem chwilę po owulacji, staraliśmy się i przed nią kilka dni i po niej też codziennie. Biorę inofoloc dwa razu dziennie bo przy ostatniej ciąży pomógł. Mam też niedoczynność tarczycy niestety...tsh 1,04. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję że się uda. Czy te bóle mogą zwiastowac coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×