Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Nat0789
Gość1991 no pewnie ze tak pozytywne nastawienie to podstawa :-) chociaż bywało u mnie ciężko, każdy miesiąc nie powodzenia to była udreka... Płacz żal Testów zrobiłam tyle przez te 9 miesięcy że nie zlicze. Kiedyś zrobiłam coś złego ale byłam młoda miałam dziecko ( moja piekna córcia to już młoda kobietka 8 lat) i czasami nawet myślę że to chyba kara która jak nic mi się należy... Mam nadzieję że kiedyś odpokutuje... Dzisiaj doszło lekkie uczucie tak jakby stwardnienia podbrzusza oby to to a nie moja głowa i dowc**y organizmu :-P 25lenka u mnie dopiero 22-23.01 więc jeszcze tydzień jak nic czekania. Hihi oby miał racje :-D testowanie blisko aż sama jestem Ciebie ciekawa koniecznie daj znać po wyniku testu. Napisz proszę ile się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monteweczka
Witajcie Moim skromnym zdaniem jesli samo wspolzycie nie przynosi efektu do 6mcy a bardzo sie chce miec dziecko to trzeba zglosic sie po pomoc do lekarza. Ciezko o specjaliste w swojej dziedzinie wiem ale samemu tez nic sie nie wymysli a testy ciazowe i sprawdzanie czy to juz a potem wielkie rozczarowanie tez kosztuja. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Monteweczka masz rację!! Ja już o tym myślałam ale doszliśmy do wniosku że poczekamy aż minie rok, jeżeli się nie uda wtedy badania i może będziemy wiedzieli co jest przyczyną, twój wpis skłonił mnie do tego żeby pomyśleć nad tym może troszkę wcześniej bo fakt to nerwy i pieniążki w błoto na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Nat0789 to jest dopiero 2 miesiąc starań a wiem co przechodzicie bo ja 6 lat temu staralam się pół roku a że miałam już 6 letnia córkę z poprzedniego związku więc mój partner miał badać zolnierzyki a ja leczyć torbiel na jajniku.Lekarz mi powiedział że większość kobiet powinna leczyć się na głowę a nie na bezpłodność bo to w niej wszystko siedzi. A gdy miałam wziasc leki na torbiel stwierdziła że poczekam do @ i po niej wezme i co się okazało że @ nie przyszedł i będzie dzidziuś ;-)Teraz znów mam torbiel na jajniku i to duży i 3 miesiące temu odstawilam tabletki anty więc liczylam się z tym że może być ciężko. Dziś miałam sen że dostalam @ a moja była znajoma była w ciąży :-( boje się panicznie jak nigdy że jutro przyjdzie @ lub nie będzie tych 2 kreseczek.Myślenie nastolatki ale co poradze jestem co raz starsza a nie młodsza a i zdrowie trochę szwankuje więc chciałam by te dziecko było ostatnie i usunąć jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monteweczka
Witam, Nat0789 jesli chcesz to poczytaj moja historie tez na kafeterii temat NIEDROZNOSC JAJOWODOW A CIAZA tam wszystko po kolei opisalam jak to bylo ze mna do dzis. Po kazdej wizycie bede opisywac kolejne kroki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Też czasami łapie się na myśleniu typu "co ty wyprawiasz? Jak dziecko" ale wydaje mi się że są sytuacje w których zdrowy rozsądek gdzieś się zaciera i działają emocje do tego ta niewiadoma, brak cierpliwości...powiem szczerze myślałam że tylko ja tak mam :-P a jak brzuch/jajniki 25lenka? Dają dalej o sobie znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Monteweczka podeślij link bo mam problem ze znalezieniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
hej dziewczyny... nie testoWAłam bo dostałam silnych bóli i byłam pewna, że zaraz dostanę @ ale do dziś go nie ma i nie chce go robić bo cos czuje, ze przyda mi sie na nasteony miesiac.. choc trzymam sie jak tonący brzytwy tej nadzieji, ze moze @ nie przyjdzie...25 mam wizytę u gina i chyba poprosze o jakies wspomagacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Amoniek jeżeli dalej nie ma @ a jest po terminie to może spróbuj z testem... Monteweczka dzięki mam wieczorem przysiade do niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Och monteweczka :-( strasznie mi przykro z Twojego powodu mam nadzieję że w końcu się uda po tych meczarniach które przeszlas i będzie już dobrze :-) jak to jest ze dziewczyny które mają pusto w głowie zachodzą co i rusz a kobieta która dba o siebie stara się ma pod górkę czasami nie rozumiem... Dzisiaj doszedł mi ból brzucha, jajniki dalej dają o sobie znać do testu tydzień, dziewczyny dajcie znać co u Was 25lenka daj znać jutro jak testowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
No więc dziś zrobilam test po 4 rano i co jedna kreska już nie rozumiem tego :-( Jajniki dalej mnie bola a wczoraj miałam znów biały glutek a teraz na papierze więcej śluzu.Zostaje mi czekać do poniedziałku czy dostane @ czy nie może to wczesna ciąża i nie ma jeszcze takiego stężenia? Nawet krost na twarzy nie mam tak jak zawsze przed @ nawet zapachy mi przeszkadzają jak bym się nakręciła w tym cyklu to jeszcze bym wszystkie objawy rozumiała a ja wzielam na luz i tylko jak zawsze notowalam w kalendarzyku miesięcznym i wiem kiedy był stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
25lenka a może spróbuj z beta? Ja mieszkam w UK więc ciężko z tym ale w Polsce można chyba w każdym większym mieście? Nie wiem szczerze nie orientuje się z tym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monteweczka
25lenka moze po prostu zatrzymal Ci sie okres. Ja tak mialam w grudniu. Wszystkie objawy. 9.12 mial byc @ a bylo tylko plamienie i nastepnego dnia tak samo wiec poszlam 14.12 na wizyte usg i dostalam duphaston przez 5 kolejnych dni po 3 tabl dziennie i na czwarty dzien po tabl pojawil sie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Dziewczyny ja nigdy jak żyje i mam 31 lat nigdy tak nie miałam a mam już 3 dzieci.Teraz sprzatalam testy by wyrzucić a 3 dni temu też robilam i była jedna kreska a teraz jak patrzylam to jest na niej cień 2 kreski nie wiem może się utlenil bo jak zobaczyłam jedną kreskę to wrzucilam do szafki i tak leżał może kupie jeszcze jeden ale innej firmy i zobacze teraz co wyjdzie i dam Wam znać.A jak do poniedziałku nie dostane to ide do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Nat0789 dzis jest powinnam dostac @ ale to róznie bywa bo raz mam co 26 dni a raz 34 i srednio wychodzi, ze mam co 30... wiec poczekam do wtorku moze, jeszcze nie kupiłam testu, zeby mnie nie korciło bo potem i tak rozczarowanie.. Dziewczyny mam nadzieje, ze ten rok bedzie dla nas wszystkich udany:) ciesze się, ze dopisujecie tutaj nowe wpisy bo myslalam, ze niikt nie bedzie tu juz zagladal a tak czuje, ze nie jestem w tym wszystkim sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
tzn. nie chodzi mi o to,ze tez macie ten problem, ciesze sie zee jest ktos kto rozumie i nie wysmiewa jak sie zdarza mi czesto gdy opowiadam o swoich obawach mojemu facetowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Za bardzo nie chce wam tu sie wtracac ale mam pytanie. Jestem 6 dni po owulacji i biore duphaston i od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres i mam plamienia. Plamienia po duphstonie to raczej normalna sprawa ale ból menstruacyjny zaraz po owulacjo to chyba dziwne. Co Wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
25lenka wiem o coś o tym, ja zawsze miałam idealnie 28-29 dni godzina około 14, więc jak w pazdziernikuzaczal mi się spóźnić to wariacje radość i już byłam pewna ale niestety @ przyszła w 30dc. Teraz już wszystkie objawy biorę z przymrużeniem oka :-( ale naprawdę ciepło się robi na serduszku kiedy pomyślę że mogło się udać <3 Amoniek to u Ciebie troszkę ciężej faktycznie jak jest. Też mam tylko jeden w domu :-P bo wiem ze jak dokupie to zaraz zrobię :-P dobrze ze jest takie miejsce bo właśnie masz rację można napisać co Nam leży i nikt nie ocenia a do tego fakt że ktoś obok walczy tak samo jak Ja dodaje mi otuchy i że względu na ten sam problem jest w stanie zrozumieć... Ja nie rozmawiam z nikim mężowi nie mówię że może coś ze podejrzewam więc to miejsce jest dla mnie idealne. Brzuch już lekko cmi więc niestety zaczynam podejrzewać że okres się zbliża... Gość nigdy nie brałam więc nie mogę się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Kobietki znalazłam temat jakby co żeby tego lekko nie zasmiecac jak bóle się kończą f.kafeteria.pl/temat/f10/starania-o-dziecko-na-2016-p_6240334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Wlasnie zrobiłam test nie mogłam sie powstrzymać i... jedna tłusta brzydka kreska:(( okresu dalej nie ma ale pewnie zaraz sie pojawi...ku..jak zwykle to samo, juz nie mAm na to siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Amoniek głowa do góry nic jeszcze nie przesadzone może też tak być że doszło do zapłodnienia późno z tego co dziś sobie przypomnialam to zawsze robilam testy po @ i zawsze była u mnie wczesna ciąża do tego mam mała macicę i stylozgiecie czy coś takiego ;-) Jesteśmy tu by się wspierać a nie oceniać każda jest inną i ma inny problem.Mi 2 test też wyszedł z jedną kreska więc czekam do poniedziałku i zapisuje się do ginekologa bo strasznie dziwny był ten cykl a sutki i brodawki nadal bola i czasami jajniki zakuja więc czuje się jak debilka mimo że nic sobie nie wkrecalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Weszła na kalkulator ciąży i wyszło że 3 tyg i 6 dni więc jeśli jednak się udało to miały prawo wychodzić testy negatywne jak na razie brak @ i czekam co dalej bedzie. Głowa mnie nawala ile wejdzie :-( A co jest najdziwniejsze jestem jakas spokojna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Robiłam juz tyle testów a za każdym razem ręce trzęsą mi sie jak galaretka i ledwo utrzymuje test ... moze faktycznie jeszcze cos z tego bedzie ale po teście nie mam wielkiej nadzieji. Jestem w sumie juz nastawiona na to, ze lekarz pomoże nam i bedziemy mieć upragnionego dzidziusia:-) a obiecałam sobie, ze już testów wiecej robić nie bede eh dzieki ze jesteście dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaNowiutka
Dziewczyny , a czy możliwe jest że jestem w ciąży ( wszystkie znaki na niebie wskazują na to :) ) pomimo że nie mam podwyższonej ciepłoty ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
NowaNowiutka każdy organizm jest inny i inną ma temperaturę nie które dziewczyny miały 36,8 i były w ciąży a kiedy powinnas mieć @? Amoniek jeszcze nic nie przesadzone z tego co czytałam to różnie jest z tymi testami i z nami bo to zależy od stężenia HCG.A jak się czujesz?Bo mnie nadal bola sutki może nawet trochę bardziej i ból jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
25lenka pobolewaja mnie jamniki i bolą piersi ale mocniej niż przed ostatnim okresem (choć przed 2 lata nie bolały mnie piersi przed @)do tego zauważyłam, ze mam sporo rozciagliwego śluzu...aż dziwne no i bolą mnie plecy, nowanowiutka -pewnie jest jeszcze dla ciebie szansa :-) organizm lubi plaatac figle a szczególnie nasz kobiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy warto zrobic bete z9-10 dni pompotwierdzonej u ginekologa owulacji czy to za wczesnie? Wie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Amoniek ja to mam momentami jak takie glutki ten śluz a przytrafiło mi się już dwa razy takie duże białe kawałki i też kuzwa nie wiem co grane.Może jest jeszcze jakas nadzieja dla nas ;-) no ja czekam do poniedziałku dziś i Mój się zapytał czy czasami nie jestem w ciazy i czy dostalam już @ a ja że powinnam dziś ale nie mam.Znając życie to dostane jutro albo w nocy.Dziś w pewnym momencie zrobiło mi się nie dobrze mam nadzieję że to dobry zwiastun a nie zły :-( Co do Bhcg to dziewczyny robiły 10dni po owulacji choć nie które pisały że im nie wychodziło z krwi a z testu domowego tak więc lepiej zrobić to i to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Kochane właśnie przyszła do mnie @ ale zbytnio się tym nie przejmuje ;-)Trzymam kciuki za Was by Wam się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×