Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość
Nazywała się tutaj i już pomyślałam że może to jakieś zmiany w moim organizmie zwiastuje na dzidzia no ale trudno... może było za ostro? Sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczytalam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się za bardzo czegoś pragnie to tak jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
To było plamienie owulacyjny ale szansę są duże jeśli było przytulanie a plamienie implatacyjne to możesz mieć choć nie musisz za 9-14 dni to zależy też od organizmu ale głowa do góry nie nakrecac się bo to nic nie da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie każdy pisze co innego :-) nigdy tak nie miałam więc mnie to zaniepokojony a że akurat to był dzień płodnych więc daję do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Nie każda kobieta ma takie plamienie owulacyjne, takia pełna owulacja właśnie z plamieniem zdarza się raz na pół rok ;-) Więc wszystko jest za by się udało w tym cyklu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest też to że od trzech dni robię testy ów i ciągle są dwie kreski. Nie pamiętam tylko jak to było w zeszłym miesiącu czy kochałam się w te dni ale raczej w ciazy nie jestem bo miałam okres chociaż tutaj dziewczyna pisała że była w ciąży a miała M. zastanawiają mnie wyniki tych testów . Podrzucić jakiś pomysł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1982
Nic tylko się w duchu cieszyć ☺.ja we wtorek zaczynam testowanie,co prawda do okresu jeszcze 8dni ale spróbuję bo przy mojej dwójce właśnie 4dni przed @ pokazały się 2kreski.Jak narazie ból podbrzusza ustal co jest w moim przypadku bardzo dziwne,rano było mi tak niedobrze że hej a do tego w głowie się kręcilio co też jest dziwne,zastanawiają mnie jeszcze moje piersi na których pojawiły się jakieś dziwne kropki(?????)i do tego potworne zmeczenia,powiem szczerze że się nie nakręcam ale pocichutku myślę że byłoby super.Maz nie jest niczego świadomy i może będzie niespodzianka na rocznicę ślubu 2kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja od trzech dni mam dwie kreski na teście owulacyjnym. Czy ten test może wykryć ciążę bo też o tym czytałam i okazuje się że coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Hej dziewczyny wróciłam i niestety po tym jednym teście pozytywnym reszta same negatywne :-( przykro bardzo bota druga kreska dała nadzieję i takie rozczarowanie :-( nikomu nie życzę to gorsze niż pół roku z samymi negatywnymi testami :-( teraz trzeba się zebrać i po @ do gina może coś jest nie tak za staracie mocno trzymam kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To strasznie przykre nie wyobrazam sobie tego. Ja jak kiedys zobacze dwie kreski to chyba podskoche az pod sufit-tak na to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monteweczka
A mnie zatrzymal sie okres po tej laparoskopii. Mial byc wczoraj i nic. Czekam na @ bo mam miec cykle monitorowane z clostilbegyt do IUI a teraz wszystko mi sie przeciagnie. Bola mnie piersi a raczej sutki i pobolewa tez brzuch dolem jak na @ ale nic tylko taki przezroczysty sluz zaobserwowalam. W 19dc bylismy blisko z mezem ale to juz raczej za pozno na poczecie. Teraz czeka mnie wywolywanie @ i cykl z clo od 2-6dc. Napisalam nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Monteweczka! Trzymam kciuki ja po pierwszym cyklu z clo dwie kreski i leci 9tydz;) dziewczyny nie poddawajcie sie napewno sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Nat0789 to rzeczywiście nieciekawie, niestety te testy czAsem sie mylą...ach żeby tak wypłacali odszkodowania za każde rozczarowanie to byłabym milionerka heh, mam nadzieję,że bedzie dobrze :) Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Amoniek staram się ale niestety swoje odplakac muszę nie wiele da ale przynajmniej zejdzie to że mnie...gdyby nie ten test to było by lepiej...Hehehe też o tym myślałam w Anglii się oskarżają o wszystko więc muszę wybadac co i jak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Czasem dobrze jest popłakać, ja wtedy czuję się lżejsza, spokojniesza... Aczkolwiek nie powiem, że lubię to robić ponieważ od dłuższego czasu powodów płaczu nie zmieniam, ciagle jeden i ten sam, ale cóż, co ma być to będzie... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u każdej kobiety w ciąży występuje ból piersi i podwyższona temp w pochwie. Dodam że nigdy przed okresem nie bolały mnie a nawet gdy byłam chora nigdy nie miałam powyżej normy czyli nie więcej niż 36.6. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Nat0789 głowa do góry nie smutaj się :-* Amoniek zaraz zaczną Ci się dni płodne więc do dzieła ;-) Co do temperatury to utrzymuje się do dnia @ i wtedy albo przyjdzie albo nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
25lenka no tak dni płodne... ja już wczoraj zaczełam ewentualne starania heheh teraz będzie się mój przede mną chował po kątach :D ale mimo tych starań nie mam już takiego ciśnienia, serio chyba to forum pomogło mi się uspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka77
Czytam Was czytam i naprawdę to forum uspokaja.... Nie przejmujcie się aż tak bo poważnie nic z tego nie będzie. Wcześniej opisałam swoją historię i wierzcie mi do @ zostalkt mi 4 dni. Teraz to boję się robić test bo boję się wyniku. I nie mówię o negatywnym. Boję się teraz pozytywnego bo niestety moje zyciet rozsypalo się na dobre i nic tego już nie zamieni. Ale każdej z Was starajacej się życzę oby się udało. Śledzę Wasze losy i ze szczerego serca modlę się za Was żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Olenka77 będzie co ma być I Ty sobie z tym poradzisz kochana :) będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Olenka77 głowa do góry musisz być dobrej mysli ją miałam 19 lat jak urodziłam 1 córkę a moje małżeństwo rozpadło się zaraz jak urodziłam się i dalam radę i nawet się uczylam i skonczylam szkoły trzeba być twardym i nie dawać się a dziecko daje dużo siły do walki że wszystkim ;-) Głowa do góry będzie dobrze :-* Coś Kochane mało już tu piszecie ;-( Haloooo jest tu ktoś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
No dziewczyny chyba nie piszą bo baaaaaaaardzo się starają o dzidzie :P heheh a tak serio, no coś mało tu nas ostatnio..hmmm...trzeba coś was odczarować:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka8844
Witam Was Dziewczęta :) Tak jak Wy wszystkie mam bóle w podbrzuszu, przytulałam się z chłopakiem w dzień owulacji 22.01, cykle regularne co do dnia jak w zegarku co 28 dni... 6.02 mają przyjechać indianie ( nie przepadam za słowem "okres")...powiedzcie czy warto teraz zrobić test? czy jeszcze poczekać...tak bardzo chcielibyśmy żeby było nas troje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Linka czekaj jak najdłużej chyba że 8-10 dnia po owulacji zrobisz bhch z krwi to dopiero może coś wyjść lecz nie musi a możesz być w ciąży już slyszalam takie przypadki więc lepiej cierpliwie poczekaj do dnia @ wtedy bedziesz bardziej pewną. Życzę kazdej owocny miesiąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lenka :) A tak poza tym Dziewczęta, to napiszcie czy stosujecie jakaś specjalną technikę tzn częstotliwość przytulania w dniach płodnych? Bo w sumie to my dopiero zaczęliśmy i chyba trochę mało prawdopodobne żeby za pierwszym razem nam się udało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
linka8844 ja nie stosuję żadnej chociaż dobrze jest wyliczyć orientacyjne dni płodne i kochać się co drugi dzień ;) ja tak robię...no czasem codziennie :D ale co poradzic:D a co do tego czy uda Wam się za pierwszym razem, to dlaczego miałoby się nie udać? :) Zawsze istnieje ryzyko (lub na nasze szczęście) że dany miesiąc zakończy się ciązą...:P Powodzenia :) Hmm...chyba jestem dobrą czarownicą bo mamy nową koleżankę :D Cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Ją to chyba dziś mam owulację bo tak jajniki mnie rwa że głowa mała a miała być niby wczoraj.Co to wyliczania dni to ja mam kalendarzyk w telefonie gdzie mam kiedy są dni płodne,owulacja i zapisuje sobie kiedy był stosunek i @ .A przytulamy się kiedy mamy na to ochotę co ma być to będzie ;-) Linka milo że dolaczylas do nas :-) Amoniek jak u Ciebie starania i kiedy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wiecie co? Podkusiło mnie, pobiegłam po test i .... lipa :( A już się nakręciłam.. :( Zła jestem sama na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Linka jeszcze nic nie jest stracone, @ masz mieć 6 a jest dopiero 2, więc zostały 4 dni a mówią, że najlepieej wykonać test w terminie albo po terminie spodziewanej @ :) takze bez nerwów :) 25lenka hmmm wiesz nie wiem jak z owu bo nie mierzę temperatury a w tym miesiącu śluz jakiś dziwny, w zeszłym był przez ponad tydzień typu płodnego i jak wiadomo nic się nie stało a teraz miałam go przez 3 dni i już jest sucho:( więc może jakiś bezowulacyjny mi się trafił cykl , a co do samych starań to ciężko tzn. były ale czasem mam wrażenie że robimy to dla samego dziecka...:( Trzymajcie się, Pa Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×