Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Martynikaaa
Hej dziewczyny. Prześledziłam cały wątek z ogromnym zaciekawieniem. To moja historia- mam prawie 30 lat i 4letniego synka. Zaszłam z nim w ciążę w pierwszym cyklu. Staramy się o rodzeństwo już dluugo. Mało mieliśmy okazji bo rzadko się widzieliśmy i trafialiśmy w owu. Cykle mam regularne co 27/8 dni. W zeszłym mcu w 18 dc byłam po owu, widoczne było ładne cialko zolte. W tym mcu robiłam testy owu. Od 9dc. Dwie tluste kruchy wyszły 13dc wieczorem. Seks był 9,12,13,14,15,16 dc sporo tego było;) dziś 18 dc objawów nie mam zadnych. Coś by się wynalazlo jakbym się zagłębiala w temat ale obiektywnie nie ma nic. Jeszcze 9,10 dni i zobaczymy :) pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anazja_
Witam staraczki, wreszcie jakieś aktualne forum gdzie można się trochę wyżalić. My z partnerem staramy się już ponad rok. Początkowo tylko tak sobie rzuciliśmy, że może warto przestać się zabezpieczać, ale nic z tego nie wychodziło. W między czasie robiłam badania czy wszystko jest w porządku. Wykryto u mnie toxoplazmozę więc byliśmy odrobinę ostrożniejsi, kiedy pozbyłam się tego dziadostwa okazał się jakiś problem z tarczycą, niby ok w normie, ale przy staraniach za dużo. Więc zaczęłam łykać eutyrox i dalej byłam pełna nadziei, że wreszcie się uda. Od 2 miesięcy kontroluje cykl, w tym na wszelki wypadek przytulamy się co 2 dni lub intensywniej przy owulacji (u mnie zawsze występuje ból podbrzusza plus potwierdziłam w tym miesiącu paskami owulacyjnymi). Tak jak przez rok byłam spokojna i twierdziłam, że co będzie to będzie tak od 2 miesięcy mam straszne ciśnienie. W tym miesiącu jestem 5 dzień po owulacji i tak jak miesiąc temu, myślę tylko o tym czy się udało. Przykro, że rzadko spotykam wpisy kobiet, które doczekały się fasolki, po prostu znikają z forum... dajcie znać jak u was, miłe wieści pożądane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaaa
Anazjaa widzę że będziemy testować w podobnym czasie. Który dc u ciebie? Ja mam 19. Skoro weszłam na ten wątek ciebie tez dotyka bol podbrzusza? U mnie dziś z 5/6 dni po owu i podbrzusze kleje i ciagnie. Ale czuje, że to chyba gazy w jelitach mi szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anazja_
U mnie dzisiaj 18 :), najlepiej wykreślałabym dni do testowania, ale staram się nie dawać mojemu partnerowi powodów do zamknięcia mnie w zakładzie psychiatrycznym ;) Tak zapomniałam o najważniejszym ja mam dziwne bóle już po owulacji, takie kilkusekundowe kłucie, ciągnięcie w podbrzuszu przez to właśnie trafiłam na to forum. Wiem, że to za wcześnie żeby pojawiły się jakieś objawy... a jednak szukam :) Dodatkowo w tym miesiącu na dostinex-ie - mój organizm zachowuje zupełnie inaczej, stąd staram się nie nakręcać... jednak łatwiej jest powiedzieć niż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anazja_
Martynikaaa a może to już jakiś odzew organizmu, taki szturchaniec, że coś się tam dzieje... u mnie jeszcze tylko około 11 dni i będzie wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Martynikaaa to jak kochaliście się w dni potencjalnie płodne to jest duża szansa, że zafasolkowalaś :) _anazja_ oj na temat ciśnienia na dzidzi wiem niestety bardzo dużo od kilku miesięcy każdy szmer w brzuszku, lekkie ukłucie czy większą niż zazwyczaj bolesność piersi traktowałam jako 100 % objaw ciązy. i tylko te testy i kolejne okresy upewniały mnie jak bardzo sie myle, ale w tym miesiącu nie mam żadnych objawów, nie doszukuję się ich, dzięki temu forum bardzo się uspokoiłam jest mi łatwiej wiedząc, że mam gdzie napisać o swoich obawach itp... Dziewczyny nie poddajemy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta :) Po ostatnim zawodzie poprawił mi się trochę humor, i stwierdziłam, że będę dzielna i poczekam aż pojawi się @....w sumie zostały 3 dni... Zobaczymy...Acz kolwiek nie mam wielkich nadziei po tym negatywnym teście..Brzuch jak bolał tak boli, piersi mi tak nabrzmiały, że najpierw idą one..a później dopiero ja...ogólnie czapa...a co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anazja u mnie te same bole, klucie w jajnikach. Ciekawa jestem, normalnie czuje podswiadomie, że się udalo...jakoś inaczej mi, ciezko to okreslic. Amoniek mam podobne doswiadczenia, co miesiąc wyszukiwanie miliona objawów i później rozczarowanie. Oby nam się teraz udalo. No my w tym cyklu poszalelismy, biedny mąż miał już dość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaaa
Wyżej to ja ;) Linka podziwiam za wytrwalosc. Według mnie też lepiej w dniu @ najszybciej testowac. Mi z synkiem pierwszy pozytyw wyszedł po 3 dniach spoznienia. Trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anazja_
Ja dzisiaj miałam wizytę, okazało się, że owulację mam kilka dni po bólu podbrzusza :(( troszkę smutno bo przytulaliśmy się właściwie do dnia owulacji. No nic, będzie co ma być, oczywiście są nadal duże szanse, ale jakoś tak nie do końca zadowolona jestem. Podobno cykl był idealny. Ehh... dzisiaj już czuję się zrezygnowana. Podbrzusze nadal pobolewa, na dodatek mój brzuch jest cieplejszy od reszty ciała. Spotkałyście się kiedyś z taką sytuacją?? Martynikaaa a u Ciebie jak było z pierwszą ciążą, miałaś jakieś wczesne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaaa
Anazja nie przejmuj sie, przecież plemniki w dogodnych warunkach potrafią naprawdę długo posiedzieć i poczekać na jajeczko. Z synkiem pierwsze co pamiętam przed terminem @ to powiekszone piersi, piekace sutki, wyostrzony wech. Zaczęły mnie drażnić perfumy, gdy mąż na stoliku nocnym zostawił obierki po pomaranczach musiał je w nocy wynosic, zapach był tak intensywny. No i czułam intuicyjnie, że to ciąża nawet jak kilka pierwszych testów wyszło neg. Do naprawdę świetna wiadomosc, że masz potwierdzona piękna owulke. Bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Witam Was Kochane :-) Ja jak Amoniek nie mam objawów wszystko na luz co ma być to będzie ;-) Jak się doszukuje to nie stety ta wredna @ przychodzi.Ja w tym miesiącu miałam dziwne dni płodne a owulacja przesunęła się o jeden dzień żeby nie ból owulacyjny to bym nawet nie wiedziałam.Za 8 dni ma przyjść @ więc się okaże a i do ginekologa się zapisalam na 12 więc pójdę na badania. Miłego dnia Kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta :) Martynikaaa, wiesz co, myślałam że to mi świadomość fiksuje, ale też coś się dzieje z moim nosem i smakiem...poranna kawka, którą uwielbiam teraz mnie drażni do tego stopnia że przestałam ją pić... :/ Nie wspomnę już o takiej zmianie nastrojów że w domu nikt nie chce ze mną rozmawiać, bo wystarczy słowo nie po mojej myśli i jest draka... :( Zastanawiam się czy za bardzo sobie po prostu nie nabiłam tym wszystkim głowy...jakiś obłęd normalnie :( A może zrobić hcg z krwi??co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. 25lenka powodzenia u gina i daj znać koniecznie po :) Amoniek może być ze to to :) pierwsza subtelna zmiana jest chyba pomieszanie wechowo smakowe ;) proponowałbym żebys poczekala, lada dzień masz mieć @ więc test w razie czego wszystko pokaże. Ale wiem, że w tym temacie ciężko o cierpliwość;) Ja niedawno wróciłam z pracy i delektuje się kawka i ciastkiem:) mam uporczywe bóle podbrzusza, powiększone i wrażliwe piersi ale równie dobrze może to być sygnał zbliżającej się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Ja już w sobie nic nie wyszukuje bo w tamtym miesiącu miałam wszystkie objawy a @ przyszła dzień później i wtedy mieliśmy rozczarowanie oboje bo mój też już myślał że się udało a tu dupa blada więc wolę czekać @ i wtedy wiedzieć czy się udało czy nie.Wam życzę piękne dwie kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś gorzej być nie mogło... Byłam dziś na USG jamy brzusznej ( jakiś czas temu bardzo narzekałam na żołądek więc zrobiłam parę badań) i czego się dowiedziałam??? że mam kamienie w woreczku żółciowym sztuk 5, od 5 do 13 mm... Pani mądra powiedziała, że mogę sobie pomarzyć teraz o dziecku...najpierw czeka mnie antybiotyk żeby wyleczyć helikobakter, a potem operacja usunięcia kamieni... także jakieś 3-4 miesiące mam z głowy... najchętniej schowałabym się w pudełku po zapałkach i nie wychodziła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać....babka podczas USG zjechała na macicę i od razu sprawdziła czy przypadkiem w ciąży nie jestem.... na 99% nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anazja_
linka8844 nie martw się, to tylko przesunięcie w czasie. Słyszałam także teorię, że jeżeli dzieje się coś niedobrego to organizm sam nie dopuszcza do ciąży. Zobaczysz po zabiegu od razu będzie fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaaa
Linka przykro mi :* dobrze, że sprawa wykryta, wyleczysz się i pozna wiosna będziesz się cieszyć z fasolki zobaczysz :* Moje odczucia, że coś się dzieje poszły w piz.... raczej 90% mam na nieudany cykl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że zajdę jeszcze w ciążę przed moimi urodzinami bo pierwszej młodości już nie jestem... Nie pisałam Wam wcześniej ale parę lat temu jedną ciążę już poroniłam w 20 tyg., straciłam dziecko bo spadłam ze schodów i miałam dość poważne obrażenia...rozstałam się z poprzednim partnerem i zaczęłam sobie życie układać od nowa... Teraz kiedy wszystko wyszło na prostą, kiedy tak naprawdę zaczęło się układać znów musiało się coś zes..ć.... Chyba jednak nie będzie mi dane zostać Mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
linka8844 popatrz na to z drugiej strony...gdybyś teraz była w ciąży i nagle dowiedziała się o tych kamieniach...? widmo operacji w ciąży, które zapewne niosłoby za sobą jakieś ryzyko i dodatkowy stres o bezpieczeństwo maluszka, a tak wyleczysz się i piękna i zdrowa poczniesz(nie sama:)) dzidziusia :) 25lenka ja do @ mam jeszcze 10 dni a wcale nie bolą mnie jajniki i w sumie na moment owu też nie bolały... eh no eh, na szczęście jestem zapisana na początek marca do gin, więc może coś mi przepisze bo poprzednia wizyta mi wypadła i niestety dalej bez wspomagaczy jestem Pozdrawiam Przyszłe Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
linka8844 a boli Cie ten woreczek?Bo mnie raz na ruski rok zaboli,moja mama długo chodziła z kamieniami w woreczku ale ja to bolało. Linka jeszcze nic straconego jeszcze @ nie przyszła wiec głowa do góry :-)A tak w ogóle to są zioła na woreczek do parzenia Amoniek ze nie czułaś owulacji to nie znaczy ze jej nie miałaś pamiętaj nie każda kobieta ma bóle owulacyjne.Ja w poniedziałek zapisuje się do lekarza bo mam guzki na tarczycy i wydaje mi się ze jeden się powiększył :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
25lenka no wiem, że nie każda ma bóle owulacyjne tylko, że ja zawsze mam mniej więcej w połowie cyklu i praktycznie za każdym razem a teraz nic, dalej mnie jajniki nie bola nawet przez parę sekund.. dziwne chociaż nie biorę ciąży w ogóle pod uwagę bo wydaje mi się, że jednak przegapiliśmy "ten" moment. To dobrze, że idziesz do lekarza. im prędzej się dowiesz czy ci się zdaje czy nie tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No do mnie @ ma przyjść za 4 dni pewnie będzie poślizg jak ostatnio i dostane w sobotę a w sobotę i niedzielę wieczorem bolaly mnie sutki tak jak miesiąc temu ale dziś to i cycki mnie bola pietdzieli się mi w tym organizmie :-( dobrze że w piątek wizyte ginekologa mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaaa
Dziewczyny dziś z porannego moczu wyszła mi słaba druga kreseczka. Jestem oszolomiona. Czułam się troszkę inaczej, ogromny bol piersi i sutkow, klucie jajnikow, nienaturalny bol głowy i zmeczenie. Czekam parę tyg i śmigam do lekarza powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna84
Witam. Jestem w polowie cyklu. 2 dni temu mialam owulacje a dzisiaj znowu zauwazylam u siebie sluz podobny do plodnego tzn. Przezroczysto-mleczny rozciagliwy i bardzo mocno zbity (wczesniej tego nie zauwazalam) co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Martynika gratulacje !!!! Bardzo się cieszę :-) no mnie cycki bola ale nie licze na to że się udało czekam do soboty bo tak ma przyjść @ A tu bach prezen na Walentynki ;-) marzenia ściętej głowy ehhhhhh :-( Trzymam kciuki za Was Kochane. A co do śluzu białego zbitkego to sa dwie teorię ciąża lub zblizajacy się okres albo infekcja musisz go obserwować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anazja_
Martynikaaa gratulacje :) Tak Ci pozazdrościłam, że weszłam do domu i zrobiłam test. Kompletnie bez sensu to było bo to nie poranny mocz i jeszcze za wcześnie (25 dzień cyklu). No, ale zrobiłam i po około 3 min zobaczyłam cień drugiej kreski. Czy któraś z was orientuje się czy na teście można zobaczyć miejsce gdzie ma być 2 kreska?? Chciałabym uwierzyć, że to bardzo wczesna kreska, ale nie chcę sobie robić nadziei ... ehh... mam wrażenie, że tak się w niego wpatrywałam, że aż zobaczyłam oznaczone miejsce gdzie ma się pojawić 2 krecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczęta :) U mnie jutro ostatni dzień @, tak mnie w tym miesiącu wymęczyła, że masakra....ale nie była taka jak zawsze...tzn.. pierwszy dzień był bardzo skąpy i bardzo ale to bardzo ciemne smugi były na wkładce...drugi i trzeci bardziej obfite ale tak samo ciemne...teraz zmniejszyło się znów do takiego stanu jak w pierwszym dniu...I ból..jak się zaczął dzień po owulacji tak trwa do tej pory, dobrze że drugi i trzeci dzień wypadł w weekend bo do pracy nie nadawałam się w ogóle... Może jakaś infekcja mi się jeszcze przyplątała??? Miałyście tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×