Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość
my jesteśmy dopiero w pierwszym miesiącu starań. Jestem 8 dni po owu (ale tylko wg moich wyliczeń, więc niepotwierdzona). w ten też dzień był stosunek. I jest dziwnie boli mnie bodbrzusze ale także zołądek, a jak wstaje robi mi się ciemno przed oczami, jestem nietykalna i co dziwne totalnie nie mam ochoty na slodycze, a jak o nich pomyślę aż mam mdłości ale może to przez ten upał.... zastanawiam się czy jest w ogole jakie jest prawdopodobieństwo ciąży. Robiłam dziś test ale negat- wiem wiem za wcześnie :P co myslicie? Czekać do miesiączki czy robić wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie Drogie Kobietki! :* Przeczytałam Wasze wszystkie wypowiedzi i całym serduszkiem jestem z Wami! Z mężem również trzeci miesiąc staramy się o dzidziusia i póki co czekamy... Dni płodne skończymy mi się tydzień temu i okres planowany na na 17 września. Jednak zaraz po dniach płodnych zaczęłam odczuwać dziwne bóle w podbrzuszu którym towarzyszą nabrzmiałe piersi. OD czasu do czasu czuję również dziwne ukłucia w okolicach jajników, zwłaszcza w prawym. Bóle te nie są jakieś wybitnie duże, jednak odczuwalne. Za wcześnie jest jednak aby zrobić test, gdyż boję się ponownego rozczarowania... Wiem, że "nakręcanie się na ciążę" nie pomaga, jednak to się tak łatwo mówi... Trzymam za Was Dziewczynki kciuki i życzę wymarzonych dwóch kreseczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia89 daj znać czy się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) No niestety...póki co ciągle działamy ;) Stwierdziłam jednak, że takie "wyliczanie" sprawia tylko, że mam WSZYSTKIE objawy ciąży ;) ...a dwóch kreseczek brak. Tak więc teraz idziemy z mężem na żywioł ;) Co ma być to i tak będzie ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeag
Dziewczyny nie przejmujcie się. Ja też co miesiąc doszukuję się drugiej kreseczki. NOGI do góry :D i może któraś z Was za niedługo zmieni forum, na to bardziej odpowiednie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina 890
Cześć dziewczyny. Jak dobrze poczytać, że nie tylko ja wariuje ci miesiąc. Kurcze niby człowiek zdrowy a z ciąża ciężko. Macie jakieś sposoby żeby nie myśleć ciagle o dziecku, nie nakręcać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina 890
Cześć dziewczyny. Dobrze poczytać że nie tylko ja mam problem z spełnieniem marzenia. Proszę napiszcie jakie macie sposoby, żeby ciągle się nie nakręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik14
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa! Przeczytałam cały wątek. Serdecznie gratuluję dziewczyną, którym się udało. I życzę powodzenia tym które nadal oczekują swojego potomstwa. Mam 22 lata z mężem staramy się o 2 dziecko. Od porodu obserwuje swój organizm mierze temp. badam śluz i szyjkę. To 3 cykl w którym się staramy. Mam regularne cykle 27-31 dni. Od kiedy wrócił mi okres faza wyższej temp. się wydłużała. Na początku było to 6 dni a teraz już jest 14. 2 miesiące temu po pierwszych staraniach po raz pierwszy zaobserwowałem śluz w ostatniej fazie cyklu ( myślałam że to objaw ciąży) miesiąc temu po ovu wieczorami było mi tak strasznie zimno przez 3 dni ( myślałam że to ciąża) ale zrobiłam test (-) było mi smutno, chodź nastawialam się ze to nie będzie tak łatwo. W tym cyklu po raz pierwszy od kiedy się obserwuje, kilka dni po ovu czułam ze coś się dzieje w macicy (jak na parę dni przed ovu) to nie był ból tylko uczucie ze mam macice. Poza tym w nocy przed skokiem temp śniło mi się ze test wyszedł +. Byłam bardzo spokojna, w głębi serca czułam ze się udalo. Dziś 28dc zrobiłam test, druga kreska bardzo bardzo blada ale jest. ;) mam nadzieje ze się udało. Powtórzę test za parę dni albo po prostu poczekam mierząc temp. (20 dni wyższej =ciąża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik14
Dziś 33 dc. 17 dzień podwyższonej temp. Na teście 2 piękne kreseczki. Oprócz bólu brzucha robiło mi się słabo i niedobrze, Chodziłam częściej do toalety. Pojawił się nawet ból w piersiach (nigdy nie miałam). Życzę powodzenia innym dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Madzik strasznie zazdroszcze my od roku sie staramy i dalej nic, mam nadzieje, ze w tym miesiącu dokładnie 20 grudnia zobaczę 2 wymarzone kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka86
Madzia i co u Ciebie P otwierdzilas już swoją ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Witam. W 21dc robilam badanie progesteronu moj wynik to 33.67a norma to 1.7-27, czy ktoras z was wie co moze oznaczac taki wynik?Pozdrawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po zabiegu lyzeczkowania w uk 2 listopada jutro powinien byc wynik krwi zeby sie upwnic czy to ciaza,testy sa pozytywne nabrzmiale piersi,brak miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika1991
Czesc dziewczyny ! :) Jestem w 18 dc mam bole brzucha i tkliwosc piersi. Wiem, ze moze sie nakrecam, ale staramy sie od roku o dzidziusia i za kazdym razem z nadzieja wypatruje dwoch kresek na tescie. Kiedy najwczesniej robilyscie testy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
15miesiecy staran. Badania monitoringu cykluj eden cykl z clo i upragnione dwie kreski dzien przed wigilia ;) jutro wchodze w 6tydz <3 dziewczyny cuda sie zdarzaja tylko trzeba cierpiliwe czekac !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoniek
gosc1991 gratulacje:) u mnie dalej nic:( ale dzis 21 dc i duzo objawow wiec moze tym razem choc pewnie znowu sie nakrecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Amoniek zrob progesteron mialam podwyzszony w 21dc i to byl poczatek ciazy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
jutro robie test choc jakos bez przekonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Mili1788, lucrezia, patka jesteście niesamowite. Sama staram się o dzidziusia ale czytając ten wątek skupilam się tylko na waszych historiach. Dużo czasu minęło ciekawa jestem jak Wam się potoczyło wszystko :-) jak odczytanie podzielcie się proszę bo chyba nie tylko ja jestem ciekawa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
A wracając do tematu, mam wrażenie że lekko pobolewa mnie podbrzusze ale to bardziej ból jakby parcia wiem nie wiem czy nie są to kolejne paranoje :-P starania od 9miesięcy cykle regularnie 28 dni, osatnio małe przesunięcie jednodniowe, w tym mc wszystkie dni płodne brzydko mówiąc zaliczone :-D zobaczymy w walentynki rocznica ślubnego byłby piękny prezent dla męża ach :-) 20dpo czekamy na testowanie i oby brak @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Wybaczcie błędy słownik :-D dajcie znać jak Wasze testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monteweczka
Tylko czytam... Wy naturalnie zachodzicie a ja czekam na IUI i to nic pewnego. 04.01.2016 mialam laparoskopie. Jutro mam miec badania przygotowujace do inseminacji. Od 14.09.2015 wydalismy 2407zl i konca nie widac. Gratulacje zafasolkowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Witam Was :-) Ja mam cykle co 28-dni ostatnia @ 19 grudnia a owulka 1 stycznia i straszny ból z czopem owulacyjnym potem cały czas ból brzucha. Później pojawiły się plamy czerwone na twarzy i lekliwa się zrobilam.W piątek mam mieć @ dziś boli mnie lewy jajnik i promieniuje do pachwiny a od 6 dni bola przy dotylu sutki i brodawki i pociemnialy mi.Stosunek był dzień przed owulacją i dwa dni po nie nakrecam się bo to 2 cykl starań jestem teraz bardzo uczuciowa i nie wyszły mi syfy na twarzy jak zawsze więc zobaczymy co z tego będzie :-) Życzę każdej dwie kreseczki i piękne fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Monteweczka bardzo współczuję :-( ale zawsze trzeba mieć nadzieję trzymam kciuki aby wszystko poszło po twojej myśli :-) 25lenka to daj znać jak będziesz testować wszystko brzmi obiecujaco :-D u mnie jeszcze tyle dni a już bym chciała wiedzieć wrrr cierpliwość nie jest moja mocna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Nat0789 dam znać ale boje się co raz bardziej że jednak przyjdzie ta małpa i znów rozczarowanie a w tamtym miesiącu przyszła dwa dni wcześniej jutro kupie test i zrobię w piątek chyba że jednak przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Dziewczyny czy Was też boli jajnik i w pachwinie? Bo u mnie ból za chwilę przechodzi i znów ból i tak po środku ja to chyba pierdzielca już dostaje bo męczy mnie to bo nie wiem co się dzieje.Mnie brzuch bolal ale dzień przed lub w dniu @ gdy dostawała a nie od owulacji :-(To jest mój najgorszy miesiąc z przygodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Znam to uczucie ehh niby chciałoby się myśleć że ten miesiąc to właśnie to, a jednak strach przed jedna kreskówka miesza w głowie, weź tu człowieku wyluzuj ciężko ojj ciężko. 25lenka jeszcze tylko dwa dni, trzymam kciuki za Ciebie oby były dwie upragnione kreseczki :-) Mi jest ciężko określić, mam wrażenie że lekko zakłuję w jajnikach po obu stronach, ale bardziej odczuwam takie parcie na podbrzusze i jakby ból promieniowanial do prawego kolca miednicy więc sama nie wiem o co już chodzi :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Amoniek jak testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Jakie to wspalniale uczucie zobaczyc malenstwo i uslyszec bicie serduszka.<3 dziewczyny nie poddawajcie sie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Nat0789 za ile dni ma być u Ciebie @ ? Mnie to się już dziś pytał czy czasami w ciąży nie jestem bo wszystko mi smierdzi i nie smakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×