Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Amoniek
Martynikaaa gratuluję):):):) zdrowia życzę :D _anazja_ ach i ja bym chciała zobaczyć choćby cień cienia...zrób test za kilka dni i powinien być bardziej wiarygodny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaaa
Dzięki dziewczyny. Ja czuję się inaczej nie wiem jak to okreslic. Czuję że coś się że mna dzieje. Linka trzymam mocno kciuki za prezent Walentynkowy! Anazja to może być to! Nie chcę żebyś się nakręciła ale mi chyba wczoraj wydawało się że widzę takie miejsce na kreseczke ale zbagatelizowalam i dziś już wyraźny cien. Mam 26dc. Rób jutro albo pojutrze z porannego moczu Linka nie mam pojęcia czemu taki dziwny okres. Ja mam zawsze typowy. Jak boli to coś się dzieje może warto iść do gina. Raz jeszcze mocno trzymam kciuki. Mam nadzieję że wejdę tu niebawem i przeczytam o nowych fasolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Linka Ty zrób na wypadek test ciążowy bo czasem też tak bywa że niby ma się @ a tu niespodzianka i oczywiście idź do ginekologa. Ja czekam do soboty czy @ czy nie brzuch o dziwo nie boli tak jak w zeszłym miesiącu a i teraz całe cycki odczuwam nie tylko sutki i brodawki i jakas spokojniejsza się zrobilam ha ha ha jak nie ja przed @ ;-) Trzymam kciuki za Was Kochane by Wszystkie w tym miesiącu zobaczyły dwie kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Witam dziewczynki... moge sie dolaczyc bo tez juz swiruje...to jest moj pierwszy miesiac staran ,@ byla 24.01 owulacja byla w sobote ... zawsze czuje bo mnie boli na dole no i sluz byl fajny rozviagliwy i przezroczysty ale jakos pobolewa mnie dalej czasem podbrzusze jak nigdy xmierzylam dzis temp. Rano i bylo tylko 36.6 pozniej zmierzylam znow o 8 i bylo 37.0 tak bardzo bym chciala byc w ciazy od razu i zaoszczedzic sobie tych rozczsrowan. Dodam ze mam 33 lata i mam cork ktora ma 14 lat i jedna ciaze poronilam w 2004 ... ale fodam tez ze bardzo latwo mi bylo zajsc w te ciaze to byly stosunku przrrywane i nie przytulalam sie codziennie nooo byly to wpadki. Przez ostatnie 8 lat uzywamy gumek ... mam nadzieje ze mnie przyjmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
A dzis dopiero 18 dc... skad ja wezme ta cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Wracam :-) odcierpialam ostatni cykl :-) w tym miesiącu na luz i zero objawów, nawet owulacji nie odczuwam zbytnio ;-) Amoniek i 25lenka trzymam kciuki za Was i za resztę tez :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Anulka82 bardzo mi przykro... :( wiesz skoro było łatwo ci zajść w ciążę to może nie będziesz teraz musiała długo czekać, głowa do góry... staraj się, w razie wątpliwości udaj się do gin i powiedz Nam jak już się pojawi fasolka, jesteśmy tu aby się wspierać nawzajem :) Nat0789 witaj ponownie :) Nat, Lenka wiecie co ? W tym miesiącu zero objawów owulacji, nic mnie nie bolało no może dziś rano 26?dc i nagle idę teraz do łazienki i tam okres...no nie powiem, że tym razem się nie zawiodłam ale to było cos w rodzaju...ty małpo jak to tak bez zapowiedzi?:P no cóż dziwne i to...ginekolog coraz bliżej mam nadzieję, że coś w tym temacie zaradzi... kurdę piszę i piszę a mi się krokiety palą...uciekam:D papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Hmm do ginekologa to raczej nie bo mieszkam w UK i tu to jest wogole beznadziejnie z ta opieka ciazowa. Ten lekki bol podbrzusza i lewego jajnika daje mi jakas nadzieje bo nigdy tak nie mialam kilka dni po owulacji albo se wkrecam hihi... trzymam za was kciuki dziewczynki moze tu z wami jakos dotrwam bo moj maz to jak mu cos mowie to patrzy na mnie z politowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
No więc tak dziewczynki że względu na to że moje dziewczyny są chore i i mnie od wczoraj boli gardło zrobilam test strumieniowy ale po 12 i negatyw jakoś nie przejelam się tym zbytnio tylko teraz pytanie czy mam mu wierzyć czy nie bo kuzwa gardło mnie boli od wczoraj i czuje się do dupy do tego mam 37C ehhhh nie wiem co robić bo bym jakieś leki wzięła a tak muszę czekać do soboty. Cycki dalej mnie rwa i chyba bardziej niż w poprzednim miesiącu brzuch jakoś mnie nie boli tylko delikatne czasem od czuje i tyle. Anulka przykro mi ,głowa do góry trzeba być dobrej mysli a źle odganiac ;-) W końcu nam wszystkim się uda zobaczycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
No ja właśnie w tym mc też nic jak na złość :-P ja teraz czekam do 19.02 na @ zobaczymy :-) Anulka82 ja też mieszkam w UK i potwierdzam ciężko, dlatego znalazłam Polskie przychodnie i tam mam zamiar jeździć do gin. Raz ze prywatnie dwa że mają zupełnie inne podejście.co do męża też przestałam bo chyba powoli zaczyna się martwić moimi co miesięcznymi "objawami" :-P Amoniek to jakoś szybko, albo mi tak szybko leci czas hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anazja_
:) udało się, widzę wyraźną drugą kreseczkę... unormowana tarczyca i prolaktyna i się udało. Co jest niesamowite nie mam żadnych objawów nawet ból podbrzusza przeszedł. Trzymam mocno za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Anazja gratuluje oby wiecej nas było z takimi nowinami dobrymi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Gratulacje Anazja!!! Ja tez w sumie planowalam do polskiej przychodni sie wybrac jakby trzeba bylo.... zobaczymy. Poszlam dzis do pracy przynajmniej sie nie torturowalam w domu myslami. Rozmawialam dzis z kolezanka jest w 8 tyg i tez miala taki bol w podbrzuszu i jajniku taki lekki daje mi to troche nadzieje... oh jak ten czas przyspieszyc dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka8844
Lenka zrobiłam test dzisiaj, w ostatnim dniu @ tj. 6 dniu cyklu i wyszedł negatywny... także fasolka nie wchodzi w grę... :( może to i dobrze??? przynajmniej nie mam oporów żeby iść do lekarza i się leczyć... 3mam kciuki za Was Dziewczęta :) No i witam oczywiście nowe Staraczki o fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
A ja wczoraj dostałam nie okresu tylko plamienia przed okresem (często mi się takie zdarzają zazwyczaj 1-2 dni przed) i teraz czekam na właściwą @... Anazja gratki :) cieszę się, że Ci się udało :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Amoniek a tu bach tylko plamienie i nic więcej ;-) Mnie głowa boli dziś i trochę na dole brzuch odczuwam więc pewnie wstrętna @ przyjdzie w sobotę :-( Dla mnie jest to dziwne bo brzuch zawsze bolal mnie w dniu kiedy miałam dostać @ i za chwilę była a teraz w tamtym miesiącu ból od owulacji a teraz od wczoraj deliktanie 3 dni przed @ ehhhhhh a spać mi się chce ile wejdzie i co najlepsze to mam cycki takie że nie mieszczą mi się w staniku który był trochę większy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
25lenka no właśnie mnie też boli brzuch na dole a plamienie takie baaaaaaaaaaaaaaardzo skąpe niedawno też się powtórzyło także na nic więcej poza okresem nie liczę.. jak tak na spokojnie zaczęłam o tym całym zeszłym roku myśleć to stwierdziłam, że przyda mi się miesiąc, dwa odpocząć od całych tych starań, tak psychicznie się wyluzować, niczego nie oczekiwać, brać to co jest, może wtedy coś się zmieni a jeśli nic, to może tak właśnie miało być? Wszystko się okaże... Takie mam dzisiaj filozoficzne podejście heh :P Cześć Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta :) Dziś mam wizytę u lekarza....a boję się jak cholera.... nie mogłam spać...budziłam się co pół godziny i zerkałam na zegarek...w końcu o 5 nie wytrzymałam i się podniosłam...przyszłam do pracy dwie godziny wcześniej....może jak zajmę się pracą to szybciej mi czas poleci... Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Amoniek wszystko na spokojnie :-) Linka ja też mam dziś wizytę u ginekologa,zrobilam test i negatywny ehhhh zobaczenia co powie mi dziś ginekolog cycki dalej bola a brzuch to czasem jajnik zakuje i tyle. Jutro ma przyjść @ więc się wszystko okaże czy będzie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
I dostałam @...powrócił mój ulubiony ból jakby mnie ściskało imadło :/ no cóz widocznie nie będzie mi dane... Lenka i linka udanych wizyt u lekarzy, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1982
Cześć dziewczyny, gratuluję tym którym się udało.Ja jestem w czasie działań ;-)) cały tydzień przytulanko codziennie.Urlop udany. Mam nadzieję że coś ze starań. Trzymajcie kciuki żeby się udało.We wtorek mam umówiona wizytę do gina, na kontrolę.Pewnie nic nie stwierdzi ale jak coś nie tak to pewno powie.Troche się już staramy i ciągle nic i dlatego ta wizyta.Wie któraś jak wcześnie może lekarzaz coś stwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka82
Hmm czyli zadnych dobrych wiesci nie ma jeszcze na tym forum... ja dalej czekam tes dopiero za tydz. Ehhh...ale przyznam sie ze kupilam juz 2 tesciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Więc gdy poszlam do swojego ginekologa od razu mowie proszę nie krzyczeć ;-) bo nie zrobilam badań więc dostalam skierowanie by zrobić znów no i USG tego mojego torbiela. Dziś rano zrobilam tast bo wczoraj jak byłam na zakupach zrobiło mi się słabo i dziś znów powtórka z rozrywki a cycki nawalaja jak oszalale więc jutro się okaże czy @ przyjdzie czy nie ale nigdy mnie tak nie bolaly jak teraz ehhhhh męczy mnie ta nie wiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Aaaa zapomnialam napisać test negatywny mi wyszedł więc zglupialam przez te cholerne cycki bo nigdy mnie tak nie boly i paliły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Dzień dobry dziewczyny ;-) Mnie dziś o 5 rano obudził ból brzucha i co i przyszła @ Przynajmniej się wezme za leczenie i robienie badań.Miłego dnia Kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta :) Co tam u Was słychać po weekendzie? wielkimi krokami zbliża się owu, już czuję w jajnikach... Lenka, mamy trochę czasu żeby doprowadzić się do idealnego stanu dla ciąży :) Tylko spokój i wytrwałość w dążeniu do celu Nas trzyma :) zatem nie poddawajmy się !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila504
Cześć Dziewczyny. My z mężem dopiero pierwszy miesiąc się staramy, pierwszy cykl. Owulację miałam we wtorek, przytulaliśmy się jak Wy to piszecie :) i od wtorku ciągną mnie jajniki, nie jest to ból tylko tak czuję, jakby miał zbliżać mi się okres, dziwne to jest bo wypada, że zaczęło się to w dniu jajeczkowania i nęci, kręci już od 7 dni i nie przestaje. Miała któraś z Was coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1982
Cześć,ja tak od dwóch miesięcy takie bóle mam a staram się od 3. od jajeczkowania brzuch mnie pobolewuje jak na @.Skończyliśmy starania i czekam.Jeden dzień 10cyklu, po przytulaniu takich boli dostałam że chodzić nie mogłam jakieś 2godziny to trwało,coś takiego jeszcze mi się nie zdarzyło. Później dwa dni bolało jak na @ i jeden dzień przerwy i ciągle pobolewuje.Jestem już mama 2razy i wstyd przyznać pierwszej ciąży nie pamiętam, tzn objawów bo od 7yg krwawilam i byłam w szpitalu uziemiona jakiś miesiąc (krwiak na łożysku),lekarze stwierdzili że po ciąży bo lało się że hej,a tu ba Franek będzie miał 9lat!! I zdrowe chłopsko :)). Druga ciążę pamiętam dobrze, też mnie ciągle brzuch od momentu jajeczkowania pobolewywal długo dlugo.Takze głową do góry, nie każdy ból oznacza niepowodzenie :-), ja mam jutro termin do gina i zobaczymy co mi powie z tymi bólami.Ciazy napewno nie wykryje bo za wcześnie ale jestem dobrej myśli.dzisiaj 16dzień cyklu także jeszcze trochę czekania przedemna.Caluski i głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila504
Asia to daj znać jak tam u ginekologa, co Ci powiedział, 3mam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
No dziewczyny u mnie kolejny mc na straty :-P test robiony negatywny @ w czwartek i nowy cykl :-) ale ten wyjątkowo bez boli brzucha. Zobaczymy co przyniesie kolejny cykl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×