Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość elua
Test zrobiony. Oczywiscie negatyw. Az sie poplakalam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraczki! Uda się, ale musicie też sobie pomóc... jeżeli minął rok od bezowocnych starań to do lekarza nie tylko kobitka ale partner... wina może leżeć po obu stronach! Znam taki przypadek ona obwiniała się, że nie może zajść w ciążę i mijały lata, wkońcu na siłę zaprowadziła męża na badania. Okazało się, że w ich przypadku nie ma mowy o naturalnym poczęciu, bo nie ma plemników więc zamiast się torturować co miesiąc idzcie zrobić badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
My jestesmy w sumie przebadani. Moj maz ma wyniki idealne a ja mam wodniaka jajowodu i stad moga byc problemy. Jeslu nie zajde w przyszlym cyklu to czeka mnie laparoskopua i usuniecie jajowodu:-( jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
cześć dziewczynki ja dziś byłam na becie i 0.1 brak ciąży! ale to 9 dni po zapłodnieniu a zagnieżdzanie trwa nawet do 4 dni! więc pani powiedziała ze na 100 % to będzie jak zrobie za 4-5 dni bo dziś to za szybko wiec sie nie załamuje :)bo ja jestem BARDZO niecierpliwa:)zużyłam kilka testów do tej pory i powiedziałam DOŚĆ!!!teraz pije drinka dla rozluznienia:) i test robie DOPIERO w poniedziałek to może coś wyjdzie:) pozdrawiam ciężarówki i fasolki a te kobitki co czekaja-dużo cierpliwości tak jak sobie życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia20
Hej Kochane ;) dzisiaj jest 31 dc beta wyszła mi 93,6 mlU/ml 2 ciąze poroniłam, dlatego tak bardzo się martwie. Boje się , ze beta ma zbyt małą wartość.... jestem 12 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ok 15 dni po owulacji mialam bete 212. bylam na usg ale troszke za wczesnie wiec czekam na kolejne usg za tydzien. juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze moja kochana fasolke! bo na razie na usg widzialam pecherzyk ciązowy i pecherzyk zółtkowy. ginakolog mowil ze ciaza wyglada na 5 tydzien wiec ma prawo nie byc widac ale za tydzien juz bedzie ponad 6 tydzien wiec juz sie doczekac nie moge!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luu83
Witam Was Kochane :) Dołączam do Was - jako starająca się :) Mam 6 letniego Synka. Za sobą poronienie - 7 t.c. (lipiec 2014). Staramy się dalej. Każdy kolejny cykl to doszukiwanie się objawów... Ale tak jak piszecie - tak to już jest, jeśli bardzo pragnie się zobaczyć te 2 kreseczki...:) Ostatnia @ 20.10. Czyli dziś 21 dc (kolejna @ dopiero za 10 dni).. Działamy, działamy, działamy :) Zobaczymy czy uda się tym razem... :) Od wczoraj bóle podbrzusza - raz mocniejsze, raz słabsze i rzadko ustępują w ogóle... Od kilku dni bardzo wrażliwe sutki - do tego stopnia, że ciężko stanik założyć :/ A dziś od rana straszne mdłości, zawroty glowy ... Ech... a to jeszcze tyle dni czekania na @ ... Pozdrawiam wszystkie starające się :) Mam nadzieję, że z Wami będzie mi łatwiej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
ja mam @ okazuje sie że mam 21 dniowe cykle! jak w zegarku:)więc starania musze miec w 6-8dc!zobaczymy:) testy owu zaczne robić od 5dc :) a wy dziewczynki co taka cisza sie tu zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
dziewczynki, ja po pierwszej wizycie. Widzialam pecherzyk ciazowy.Wedlug lekarza wszystko dobrze sie rozwija. Niestety za wczesnie zeby zobaczyc cos wiecej. Dostalam Duphaston bo mam niepokojace bole brzucha. Poza tym mam sie oszczedzac i nie denerwowac. A jak tam u Was kobietki? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
Ja jak bylam w 5 tyg tez byl pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym wiec troszke za wczesnie. A u ciebie ktory byl to tydzien??? Ja jutro mam usg badania podstawowe zrobione:) mam nadzieje ze jutro zobacze swoje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
Hej Dziewczyny:) chciałam w końcu się wygadać-trafiłam tutaj i myślę, że lepiej nie mogłam :). Więc, zaraz po owulacji mam ciągły ból w podbrzuszu , doszło również swędzenie sutków, i śluz biały mętny, straszne zaparcia. Dziś jest 22dc i nadal mam ból podbrzusza i piersi takie pełne, nie wiem czy to na @ ale ogólnie to nie miewał bóli przed miesiączkowymi tak długo przed @ góra 2-3 dni. I dziś czuję jak by mi stało coś w gardle - nie chcę się nakręcać bo potem rozczarowanie boli :( . I chcę pogratulować dziewczynom za fasolkowanym.... bardzo się cieszę, że Wam się udało :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA35
czesc dziewczyny:) ja mam 8 dc test owu negatyw(a w ostatnim cyklu był pozytyw) więc coś sie przesuneło ! i tak testy owu będe robic codziennie aż do pozytywu:) a przytulanko co 2 dni:)cały cykl a co tam- mąż zadowolony:)a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też dołączę do starających się o dzidzię i napiszę coś niecoś jak to jest u mnie. Staramy się 2 drugi cykl, w pierwszym chyba za bardzo się nakręcałam na ciążę, teraz wyluzowałam tzn. jak będzie to super, jak nie, to za miesiąc. Dzisiaj mam 28 dc, do okresu 3-4 dni. Ale. Nigdy nie miałam problemów z cerą, dzień przed okresem wyskakiwały mi jakieś ochydy na buzi, ale nigdy w połowie cyklu. 2 tygodnie temu no masakra jakaś była, jedna gnida na czole, 5 na brodzie, 2 na nosie, ale powtarzam, że nigdy mi się to wcześniej nie zdarzało. Od paru dni pobolewa mnie lewy jajnik, a dzisiaj bolał mnie brzuch jak na okres, ale trwał tylko chwilę. Nie chcę się nakręcać, by potem nie być rozczarowaną. Okres powinnam mieć między czwartkiem a sobotą i coś mi się wydaje, że będą to najdłuższe dni w moim życiu :) duże pozdrowionka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
mikami życzę ,żeby się udało. ja tez @ mam mieć w niedzielę-zawsze jak w zegarku, he--oczywiście jej nie wyczekuje :) ale też się nie nakręcam. Wczoraj w pracy miałam cały czas zgagę, myślałam, się wykończę no i ćmienie w podbrzuszu, ach i jeszcze te gaazy eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agusia
Witam, ja dołączam jako kolejna starająca się o dzidzię. Mamy już synka 3-letniego, więc chyba czas już na rodzeństwo dla niego :-) to jest pierwszy cykl naszych starań, zobaczymy co z tego wyjdzie :-/ mąż pracuje w delegacji więc zgrać ovu i jego przyjazd będzie trudno, ale jestem pełna nadziei, jak chyba każda tutaj :-) przytulanko było więc przed ovu... tak myślę, bo nie robiłam testów, to 17dc, do @ zostało 10 więc czekamy, póki co w dole brzucha czuje ćmienie... Pozdrawiam cieplutko i będę tu zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agusia
Witam, ja dołączam jako kolejna starająca się o dzidzię. Mamy już synka 3-letniego, więc chyba czas już na rodzeństwo dla niego :-) to jest pierwszy cykl naszych starań, zobaczymy co z tego wyjdzie :-/ mąż pracuje w delegacji więc zgrać ovu i jego przyjazd będzie trudno, ale jestem pełna nadziei, jak chyba każda tutaj :-) przytulanko było więc przed ovu... tak myślę, bo nie robiłam testów, to 17dc, do @ zostało 10 więc czekamy, póki co w dole brzucha czuje ćmienie... Pozdrawiam cieplutko i będę tu zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( od kiedy zamieściłam wiadomość to już nie mogę czytać nowych komentarzy, dlaczego o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pomylilas forum.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
Hej :) u mnie chyba @ się zbliża, dziś dopiero 25 dc ale brak bólu w podbrzuszu . Nie nakręcam się w razie czego nowy cykl prze de mną :) . Martwi mnie jednak to, że od 3dni w katarze mam nitki krwi, może to jakiś sygnał na choróbsko ;/ i piersi pełniejsze, no i ta zgaga daje w kość eh. Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
ja tez byłam pewna ze dostane miesiaczka:) czekalam i czekalam az sie nie doczekalam;P teraz zaczynam 8 tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA35
u mnie cykle rózne bo dzis 10 dc i test owu pozytywny!pózniej niz ostatnio ale zauwazyłam śluz płodny nareszcie bo w poprzednich cyklach zero! więc chyba moja płodnosc wraca do normy:) no i dziś staranka oczywiscie:) trzymajcie kciuki:) nie napalam sie ale mam nadzieje ze teraz sie uda:) testowac będe ok 2 grudnia pinkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
bet77 bardzo bym chciała się @ "nie doczekać" tak jak Ty :) Dziś mam bóle głowy takie, że czasem czuje że zemdleje eh ;) a w nocy ból brzucha taki jak na @ a w niedzielę mam dostać @ . Moje piersi pełniejsze no i brodawki powiększone i ciemniejsze ale to chyba norma przed @ . Może się udało ale nie chcę się bardzo nakręcać ... Właśnie a śluz przed spodziewaną @ jaki powinien być ... ? ja mam strasznie dużo biało kremowego nie rozciągliwy?! pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
to chyba sie udalo;) twoje pbjawy sa jak przy ciazy :) ja mialam czasami takie napady bolu podbrzusza jak w pierwszy dzien miesiaczki i byly to bole chwilowe co jakis czas. wiec domyslalam sie ze cos sie dzieje inaczej niz zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
bet77 obyś miała rację :) Tobie z całego serca gratuluję fasolinki :) W ogóle to nie wiem co się ze mną dzieje, raz mi gorąco a raz zimno :/ teraz mam rumieńce na twarzy a wcale nie jest mi gorąco no i brzuch boli ... chyba sobie już wmawiam ;) wszystko się okaże w niedzielę, jak nie dostanę @ to za testuję :)już się doczekać nie mogę:) Bet77 a Ty jak się czujesz... doszły jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet77
A kiedy termin miesiaczki? Ja test zrobilam 2 dni po spodziewanym terminie U mnie boli i kuje podbrzusze mdlosci z rana dosc mocne. Zmeczenie sennosc czesto biegam do toalety. Piersi na razie bola mniej ale sa pajaczki zylek, ciemne brodawki i czule sutki. Ach i nastroje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121
Bet77 ale Ci zazdroszczę :)) @ powinnam mieć w niedzielę, a właśnie byłam w toalecie i brązowa wydzielinka się pokazała- bardzo maleńka ale czuje , że to @ daje o sobie znak ;/ ale głowa do góry przyszły cykl przed nami :) mam dziwne bóle nie miesiączkowe sama nie wiem jak je opisać ból koło pępka i jakby kłucie w brzuchu(igły), Bet77 dzięki, że mnie podnosisz na duchu :) mam nadzieję, że niedługo będę mogła podzielić się objawami ale tymi faktycznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
lucrezia co u Ciebie? Patka ty tez daj znac. Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×