Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość jagodka_a
Przytulas życze ci z całego serca aby sie udało. Ale wiem.po sobie ze organizm lubi płatac figle jak chce sie zajsc w ciaze i teraz daje sobie troche na wstrzymanie ale tak całkiem nie myslec to sie nie da. Amoniek co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Ja pamiętam jak miesiąc lub dwa temu miałam "Wstręt" do kawy i była "kwaśna" no ale wtedy kolejny raz "byłam" w ciązy, także trzeba na spokojnie, nie przyjmować wszystkiego za pewnik. Tak całkiem nie myśleć to się wiadomo nie da ale trzeba usiąść, zastanowić się czy warto kolejnego miesiąca przeżywać rozczarowanie i wtedy stwierdzić, że nie i niestety trzeba czekać :P U mnie jak widać pozytywne(przynajmniej dziś) nastawienie do życia :) może przez tą ładną słoneczną pogodę :) Pozdrawiam ciepło dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny ja po południu zauwarzyłam u siebie brązowy śluz pewnie @ sie rozkreca a ja oczywiscie sie łudziłam kolejny raz że nie przyjdzie... jestem zła że znowu na coś liczyłam. Powodzenia dziewczyny mam nadzieje ze sie wam uda trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny i jak u was?? Ja sie czuje ok zadnych objawow tylko piersi bola. Jagodka dostalas@? A moze to zagniezdzanie?? Nie trac nadziei:) powiem wam ze ja tez mam juz mysli zenic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas mysle jednak ze to @... jestem juz dzis zrezygnowana . No nic trzeba żyć dalej ale kiepsko dziś mi z tym. Mam nadzieje że nie długo od was bede miała dobre wieści że jest fasolinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
u mnie do okresu jeszcze tydzień, ciągną mnie tylko jajniki, dalej brak bólu piersi no i teraz od paru godzin jakaś dziwna sennośc, chyba będzie zmiana pogody :) jagodka, może faktycznie to zagnieżdżanie? a jeśli nie to nie ma co się martwić musi się w końcu udać:) Ja jestem dobrej myśli, nawet jeśli nic nie będzie w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja tez jestem dobrej mysli dziewczyny mi zostalo 4-5dni do@. Oby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Dzięki Amoniek i Przytulas za dobre słowa ale dzień przed @to chyba mało prawdopodobne aby to było zagnieżdżenie? Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Jagodka gdzieś czytałam, że zagnieżdżanie trwa między 6 a 12 dniem więc może właśnie w dniu/okolicy spodziewanego okresu występuje to plamienie? Nie ma co się załamywać dopóki żyjemy, dopóty tli się nadzieja :) A mnie chwilę temu tak mocno bolały jajniki i przez chwilę plecy jakbym już miała @teraz też mnie dośc mocno bolą....także wydaję mi się, że okres dostanę wcześniej niż 30 dnia jak nie po prostu dziś lub jutro. Trzymam za Wszystkie kciuki, żebyśmy prędzej czy później(choć lepiej prędzej :) ) zafasolkowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
I jak tam Jagodka dostalas@? U mnie cisza przed burza tylko bol sutkow i piersi calych takto nic nie boli lekko czuje podbrzusze i sikam jak nie wiem moze cysta wrocila:(:( jeszcze 3dni nie liczac dzisiaj a 4 do 28dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Jak mija Wam niedziela Kochane :-) mnie momentami po bolewa brzuch jak @ nachodzi i przechodzi dziwne bo cycki mnie nie bola jak w innych cyklach a dziś sok z kiszonych ogórków był pyszny ;-) do mnie @ ma przyjść za 6 dni choć wszystko biorę na luz i nie mam już żadnych nadzieji że może fartem się udało. Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
HEJ lenka:-) u mnie dzis tez smaki hehe kazalam mojemu iść po sok pomidorowy, potem mi sie odechcialo bo był "be" a teraz mało nie wyjadlam koncentratu ze słoiczka hah zaraz zabieram sie znów za sok. A do okresu ostatnie 6 dni i niedziela dzień sądu :-) i strasznie mi si chce spać, spałam jak nigdy przed obiadem a i znowu bym poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny u mnie niedziela kiepsko strasznie mnie muli masakra zle sie czuje piersi bola strasznie. Juz mam dosc:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny wszystkie te wasze objawy wskazują na ciaże. U mnie @sie rozkreca wiec juz nie ma na co liczyc. Chyba teraz zrobie sobie badania z krwi bo ponad pół roku temu robiłam . Moze poqiecie mi jakie powinnam zrobic bo moze kiedys cos pominełam. Ja trzymam za was kciuki Amoniek Przytulas i Lenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
A co dzwine dziewczyny to mnie cycki nie bola a przez ostatnie cykle była masakra dziwne znów to wszystko ją to jakas pokrecona jestem a najgorsze jest to że przytulamy a mało jem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny:) u mnie zostal tylko bol piersi straszny a w nocy jak spalam to mi sie krew puscila z nosa nawet nie wiedzialam myslalam ze katar budze sie rano a tu rece w krwi i nos nie wiem od czego:( ani chora nie jestem ani nic jeszcze 3-4dni i bede wiedziec juz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoniek
LEnka no właśnie mnie też piersi nie bolą tylko, że u mnie w sumie to normalne no ale ostatnie okresy miałam z bólem przed, więc byłam przekonana, że i tym razem tak będzie...mam może leciutko jakby większe piersi albo co bardziej prawdopodobne wkręcam to sobie. Przytulas u mnie jeszcze 5 dni, a dzisiaj od godziny jest mi totalnie niedobrze, mam wrażenie, że zwymiotuje, dziwny smak mam w ustach;/ dodatkowo jakiś katar mnie męczy. a Jajniki ciągną tak jak ciągnęły aż dziwne bo właściwie nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek przed okresem aż tak mnie bolały i jakoś więcej śluzu mam niż przed okresem ale może to zasługą jest lnu mielonego, nie wiem... boję się, że jeśli byłam/jestem w ciązy to, że przez te bóle jajników mogło stać się coś złego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej ja sobie jakos nadzieji nie robie cos mam dziwne przeczucia ze znowu sie nie udalo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Dziewczyny głowa do góry jest wiele kobiet które starają się nawet latami ;-) mnie czasem zakuje tam na dole i przechodzi no zobacze w sobotę czy przyjdzie @ czy nie choć z ciekawości zrobiła bym test w piątek choć nie licze na to że się udało. Żołądek jak mnie bolal to teraz też po bolewa jakiś za spokojny ten cykl jest ha ha ha tak to było tysiąc objawów ciąży a teraz nic ;-) Ja nawet kwasu foliowego nie biorę bo sobie odpuscilam przez ten torbiel na jajniku ale znajoma mnie wczoraj po cieszyła i powiedziała bym pila zioła biały kwiat pokrzywy i jej mama też miała taki duży i ta sama miała sytuację co ja i te zioła jej wysuszyly ten torbiel więc jak przyjdzie @ to zaraz je kupuje i zaczynam pić ;-)a może i mnie pomoże i nie będę musiała iść na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoniek
lenka mam nadzieję, że u CIebie wszystko zakończy się dobrze a najlepiej bez operacji :) u mnie bez zmian jajniki tak ciągną prawie cały dziień ale obejdzie się bez przeciwbólowych tabletek, i tak by nie pomogły. Mam wrażenie, że jest mokro tam na dole ale tego śluzu wcale nie ma tak dużo, więc chyba moja wyobraźnia płata mi znów figle :P do niedzieli jeszcze tylko kilka dni...dam rade..Wszystkie damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny ja dowiem sie jutro lub po jutrze:). Aminionek a ty masz cyste? To nie komplikuje napewno zajscia w ciaze bo mi gin mowil ale jajniki od tego bola mnie bolalo w tamtym miesiacu 2tyg co myslalm ze ciaza a okazala sie cysta. A dostalas jakies leki na to zeby ci zeszla?? Pozdrawiam dziewczyny i zycze kazdej z nas 2kreseczek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Amoniek masz super objawy oby były pozytywne :-) mnie coś brzuch po bolewa :-( a co najdziwniejsze to jadlam z córkami na śniadanie parówki i były tak słone że nie dojadlam ehhhh a wygladam jak bym była na pompowana kulka a co do cyckow to nie bola aż dziwne. Dla pocieszenia powiem Wam że w ostatniej ciąży nie miałam żadnych objawów tylko brak okresu i też był torbiel i bóle brzucha przez co pojechalismy na ostry dyżur by sprawdzić czy wszystko ok jest i była nasza 7 tyg. niunia i torbiel.Nic mi się nie chce bym spała i leżała ta pogoda mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas oj to masz już chwila moment i już wiesz:) a cysty nie mam mam torbiel ale ponoć jest mały i niby też nie przeszkadza w zajściu ale leków żadnych nie dostałam. Lenka to widzę, że mamy podobnie ja nie dawno wróciłam ze spaceru z moim to po drodze zamykały mi się oczy i co chwilę ziewam i te oczy to prawie na zapałki ;/ a i wzdęcia mnie męczą ale mnie to zawsze męczą do 1,5 tygodnia przed @, więc tu nic zaskakującego nie ma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Kochana torbiel czy cysta to prawie to samo w niczym nie przeszkadzaja w zajsciu w ciazy. Tylko mozna miec od tego bole jajnikow lub podbrzusza ja tak mialam a cysta wielkosci 4cm. Ale zeszla po duphastonie:) a dzis zadnych objawow czuje troszke brzuch jak na @ boze oby nie przyszla bo zalamka :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przutulas i Amoniek trzymam za nas kciuki by te objawy były tymi które bardzo chcemy :-) Mój torbiel to duża bo 7,1cm a tak by mnie bolał to nie bolał tylko czasami w czasie sexu odczuwalam tylko od wczoraj wieczorem go czuje i nie wiedziałam jak mam się ułożyć a cały dół brzucha mnie po bolewa że czuje aż w pachwinach. Ale będę się śmiała jak ten cykl będzie owocny i we trzy będziemy miały fasolki nasze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Oby 25lenka oby:):) ja napewno dam zmac chodze non stop siku i sprawdzam czy @nie nadchodzi. Dzis 26dc a ja mialam w ciagu 9 mies 27-28 i 2 po 26 dni. Boje sie troche ze jednak nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Normalnie brakuje mi tu nocy i spadającej gwiazdy :D żeby spełniło się marzenie i żebyśmy we 3 w tym miesiącu zaszły :) Przytulas a to może dlatego mnie boli przed @ od tego torbiela...hmmm lepiej żeby bolało tak zagnieżdżanie :) A nie wiem czy pisałam ale dziś też jest mój 26 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A jakie cykle masz? Nie wiem czy robic jutro test czy lepiej czekac do czwartku gora piatku jakby nie nadeszla@? Mnie dziwnie muli podbrzusze jakos inaczej niz przed@ bede sie modlic zebysmy we 3 mialy fasolinki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
A u mnie 25 DC ;-) więc jak by się udało to i terminy byśmy miały praktycznie tylko dzień różnicy ;-) Ale się rozmarzylam :-) Ale jak to ja mowie marzenia się spełniają tylko trzeba ****ardzo chcieć :-)Tak to nie myślałam o tym czy się udało żeby nie to jest co raz bliżej do @ a w sobotę jade do mojej mamy bo 13 są imieniny Krystyny i tak mam dostać @ ehhhhh mgła by nie przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
cykle średnio 30 dniowe +/- 3 dni w jedną lub drugą stronę :)czyli w teorii w niedziele powinna być a od jutra mogłabym dostać i wg mojej gin jest to norma jeśli wahają się cykle właśnie 3 dni w tą czy tamtą stronę kurde i byśmy sobie opowiadały o rosnących brzuszkach :D jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×