Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Ja sie zastanawiam czy testowac wogole?? A wy testujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Jeśli chodzi o mnie to ja nie testuję, a jeśli już to kupię test dopiero w przyszłym tygodniu jeśli nie dostanę @ bo mój będzie się wściekał, że "pieniądze wyrzucam w błoto" jakby nie wiedział, że wcale niczego nie chcę "wyrzucać" chciałabym tylko widzieć to na co czekam od dawna. Ale czy kiedykolwiek facet to zrozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zaden facet tego nie rozumie co czujemy:( moj teraz od nast tygodnia w delegacje i jesli @ nadejdzie to kolejny miesiac nic nie bedzie bo akurat w plodne dni go nie bedzie:( wiec oby sie udalo:) i nie wiem moze faktycznie jutro nie bede testowac jeszcze poczekam a u mnie w aptece nie ma testow o czulosci 10mlU tylko 25mlU wiec sie boje ze moze za wczesnie zrobie:( poczekam tyle wytrzymalam to i teraz wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas trzymam kciuki, żeby się Wam udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Amoniek:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwe mamusie, i przyszłe mamusie pozwolcie tej mamie cieszyc sie zyciem synka, ktory umiera. Prosze o sms za 2,46 brutto lub wsparcie dowolna kwotą. 26% sumy jest juz zebrane. Z góry wszystkim szczesliwym mamom dziekuje, za każdy gest dobrej woli https://www.siepomaga.pl/emil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Ponoć te testy 25 uml są lepsze niż te 10 dziewczyny nie raz już pisały na forach a co do testowania u mnie to może w piątek jak w sobotę mam przyjść @ ale u mnie mój nawet nie wie że ją testuje co miesiąc i że zawsze jest rozczarowanie nie pokazuje tego po sobie bo już raz oboje mieliśmy rozczarowanie i nie chce już tego przerabiac. Raz brzuch po bolewa raz nie już nie wiem co jest ehhhh obysmy nie miały @ i cieszyły się razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny u mnie cisza @ nie przyszla jak narazie oby tak dalej:D dzis moj 27 dzien cyklu przez ostatnie 3miesiace mialam wlasnie 27 dniowe. Jesli nie dostane dzis ani jutro to moze sie skusze zrobic tescik w piatek:) trzymajcie kciukasy:D. Objawow procz strasznego bolu piersi nie mam takze zobaczymy. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
U mnie czasem po boli brzuch i przestaje jak cycki bolaly w po przednich cyklach teraz cisza.Śluz na papierze przesroczysty z domieszką białego więc albo @ przyjdzie albo nie bo jest jego trochę więcej ehhhh też czekam do piątku bo jak ma przyjść w sobotę to w piątek powinien już wyjść jeśli się udało ale watpie że swoim szczęściem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
25lenka bedzie dobrze ja mialam rano zrobic test ale sie balam ze wyjdzie negatywny i czekam jesli jutro nie dostane to robie w piatek. Tylko sie boje ze cykl mi sie wydluzy przez ta cyste ktora mialam i przez nia ostatni cykl byl 31 dn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej Przytulas i Lenka :) U mnie też dziś 27 dc czuje w jajnikach tj. w podbrzuszu jakieś rozpychanie, napięcie, jeszcze nie miałam takich bóli przed okresem a i w trakcie sobie nie przypominam, więc może torbiel się powiększa? A co do tych testów to zrobiłam parę bez wiedzy mojego no i .... no właśnie jak tylko widziałam wynik to z automatu była kłótnia i w ogóle dzień do bani bo jakoś zawsze robiłam rano:( Trzymam kciuki , żeby ten cykl wydłużył nam się o rok hehe a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja juz sama nie wiem bo jak mi sie wydluzy do 31 dni to napewno sie nie uda bo przytulanka byly do 15dc pozniej juz nic a jak bede miala 31dni to owu bylaby pozniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przutulas nie martw się pamietaj że plemniki w dobrych warunkach moga przeżyć nawet 5 dni więc głowa do góry. A Powiedzcie czy zauwazylyscie więcej śluzu? Bo dziś mam go trochę więcej a zazwyczaj prawie sucho przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
25lenka mam sluzu troche jest bialy mleczny ale w tamtym mies tez tak mialam wiec nie wiem. Temka 37 caly czas sie utrzymuje ale niw mierzylam nigdy wiec nie wiem. Tylko ten bol piersi tak od 4-5 dni masakra a dzis to juz strasznie bola ale najbardzoej sutki. Boje sie i nie wiem czy jest sens jutro testowac czy poczekac do niedzieli jakby faktycznie cykl bylby 31dni? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Ja właśnie momentami mam sporo tego śluzu a nie pamiętam, żeby taki był zawsze przed okresem bo z tego co zapisuje to te parę miesięcy przed taki nie był.. Przytulas to może zatestuj w sobotę? ale moim zdaniem im dłużej wytrzymasz tym lepiej :) ja wiem, że jeśli już to w poniedziałek kupię test, no chyba, że dostanę @ w niedzielę albo wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja ide nynkac jestem tak zmeczona ze szok @ jak narazie nie przyszla dam znac jak tylko cos bede wiedziec. Zastanawiam sie czy nie isc jutro na bete ale sie boje mialam kupic test na rano ale tez sie balam. Piersi a raczej sutki bola jak cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przutulas idź na bete lub rano test i zaraz na tu szybko mów ;-) Ja jakoś nie mam nadzieję że się udało bo teraz co dziennie wieczorem boli mnie brzuch ehhhh ale trzymam dziewczyny za Was kciuki oby Wam się udało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny nie bylam na becie ani testu nie robilam boje sie ale jutro juz pojde o ile @ dzis nie przyjdzie dzis czuje lekko podbrzusze jak na @ ale jakos inaczej i dziwnie tak non stop bekam a piersi i sutki nie do dotkniecia jak chodze to je czuje masakra jakas oby to byla fasolka a nie wydluzony cykl a jak u was:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Dzien dobry :-) Ja jakoś nadziei sobie nie robię ale za Was trzymam kciuki by Wam się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Popatrzylam sobie w kalendarzyk i wychodzi mi ze jesli cykl bylby 27dni to dzis bym dostala a 28 to jutro boze ale stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Ja straciłam nadzieję, tzn. nie dostałam jeszcze @ ale dostałam...mega wysyp na twarzy a zawsze dostaję taki 2-3 dni przed...także, no cóż... oprócz tego żadnych zmian w tym jak się czuję..Do później Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Amoniek ja mam nawet syfy teraz pod brodą gdzie nigdy tak nie miałam wygladam jak bym dojrzewała ha ha ha Więc jeśli @ przyjdzie to zaraz po niej lece na solarium by je wypalic bo masakra jakas! Brzuch lekko odczuwam i w dole kręgosłup mnie boli ja nie robię sobie nadzieję że się udało tylko czekam na @ Przytulas Ty idź po ten test i rób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Kupilam dziewczyny ten test ale zrobie rano dopiero bo juz sporo wypilam dzis plynow to moze wyjsc negatyw. Trzymajcie kciuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przytulas ja to bym nie wytrzymała ha ha ha i za raz bym zrobiła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Wytrzymam jak juz tyle wytrzymalam to wytrzymam juz ten dzien jesli by wyszedl bladziutki juyro to polece na bete a jak negatyw to bede czekac na @. No podbrzusze leciutko czuje ale nie tak jak na @ jakos takie dziwne to jest boze bede sie modlic dzis zeby sie udalo. A wy dziewczyny myslcie pozytywnie bedzie oki obysmy wszystkie nie dostaly@. Tempka mam teraz od 3 dni 37 rowne Pozdrawiam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
ja ostatni test zrobiłam w styczniu heh ale zawsze jak kupowałam i trzymałam w szufladzie to się cały czas koło niej kręciłam jakby magnes mnie jakiś przyciągał:) najwyżej wytrzymałam mając test i go nie robiąc jeden dzień( i to nie wiem jak ) już w sumie tak bardzo mnie jajniki nie ciągną, czuję się zmulona bardzo ;/ tak jak w @ eh, staram się myśleć pozytywnie ale nie mam już sił, bo znowu się tak bardzo nakręciłam, zaczęłam szukać różności w internetach typu znowu objawy pierwsze, implantacja, czy i za każdym razem itd, itp. ;/ znowu przyjdzie mi wyć po dostaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek nie martw sie ja tez bede wyla jak dostane@ nie martw sie myslmy pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny czytam wasze wpisy i postanowiłam się przyłączyć. W ostatnim cyklu @spóźnia mi się jeden dzień już miałam nadzieję ale przyszła. Dzien wcześniej zawsze spada mi temp. Teraz miałam 33 dniowy cykl. Jak myślicie kiedy najlepiej zacząć działania? Liczyłam dni od początku @a gdzieś na forum było napisane że liczy się dni od następnej @czyli do tyłu np 16 dni. Jak to tak naprawdę jest. Sluz płodnych mam ale przytulnie w te dni nie dało fasoleczki. Gdybyście odp byłabym wdzięczna. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie ja też pragnę dzidziusia. Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Ja to czyje że przyjdzie @ tak jak powinna przyjść jest zawsze jakieś rozczarowanie ale ja sobie tłumacze że chyba tam na górze ma inne plany że jeszcze nie ten moment ;-)Mnie brzuch boli jak bym za chwilę miała przyjść @ zawsze brzuch mnie bolał w dniu w którym miałam dostać i za chwilę dostawała. A jak w październiku odstawilam tabletki anty to i czop owulacyjny miałam pierwszy raz w życiu i straszny ból cyckow a teraz tylko brzuch mnie po bolewa i tyle ehhhhhh Ja to trzymam za Was kciuki i myslcie pozytywnie co ma być to będzie i nasze ;-) Ja nie robię testu bo zawsze jest negatywny i @ przychodzi na lajcie teraz bo później obwiniam w sobie wszystko że ja do d**y i że mój nie potrafi dziecka zrobić ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Dziewczyny ja patrzę na kalendarzyk a tu wychodzi że jutro jest ten 28 dzień gdzie przychodzi @ ehhh Wiki z nieregularnym cyklem jest ciężko ustalić kiedy jest owulacja ja np. mam bóle owulacyjne i wiem że tego dnia mam i też obserwoj śluz ale przy Twoich Wiki cyklach polecam testy owulacyjne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×