Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Napisz dokladnie bo sie zalogowalam ale nie widze tej nazwy twojej i nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Nazwa meany, stół 862, gra tysiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój stolik jest na górze, napisz swój nick to cię zaproszę do stolika może tak będzie łątwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
heh no cóż, widzę, że jednak nikt nie chce rozmawiać, no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Wide cie probuje napisac ale nie wiem jak sie wysyla wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny co z wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
no wpisujesz w ten pasek maly jak juz jestes przy stoliku albo dajesz na kontakt i wysylasz priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A na co klikam zeby wyslac? Bo pisac mi pisalo a wyslac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
no klikasz po prostu enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ale ja pisze z komorki bo mi net na kompie nie dziala:(. To moze tu popiszemy chwile co? Jak u cb z @ ja stracilam nadzieje calkiem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Niby do @ mam dwa dni ale mam tak sucho, że już wiem, że na pewno go dostanę, także wszystko poszło ...nie ma sensu żebym się oszukiwała, że się udało bo na 100% nic z tego nie będzie. Idę trochę poćwiczyć, muszę się jakoś od tego choć na chwilę uwolnić bo całkiem oszaleję. Jeśli chodzi o objawy to bardzo ale to bardzo delikatne kłucie w jajniku, raz jednym raz drugim nie tak jak wcześniej ciągniecie przez cały dzień, tylko momentami, piersi jak mocno przycisnę to bolą więc to żaden objaw, no i do tego pryszcze, także witaj @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A co ja mam powiedziec??? Test 1 krecha a @ nie ma nadal sluzu mnustwo bialego piersi bola i podbrzusze leciutko czuje ale inaczej niz na @ i ciul wie co to ma byc:( tez zalamka pewnie wydluzyl sie cykl i nic z tego. Sama nie wiem czy jest sens powtarzac test czy czekac tylko. A jesli chodzi o syfy to zawsze przed @ mi wychodzily na czole i brodze a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
u Ciebie Przytulas dobrym objawem jest ten śluz :) u mnie niestety go nie ma, a ja bym nie kupowała testów tylko poczekała do pon np i jeśli nie dostaniesz to kup, tylko tym razem może z innej firmy:) bo nigdy nie wiadomo ile tych wadliwych mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Amoniek za pozytywna energie:) odezwe sie wieczor bo teraz sie bede zbierac do kosciola z cora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Ok, trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czeac dziewczyny:) @nadal nie mam piersi to mi pekna chyba takie mam twarde i duze i obolale. Brzuch nie boli juz nie wiem co to ma byc:( podbrzusze mnie muli jak mi sie bardzo siku chce a tak to ok masakra jakas pierwszy raz w zyciu tak mam moze przez ten duphaston zdazylam go wtedy wziasc 1dzien 3tabletki i nastepnego dnia 1 i dostalam @. Ale tez on hest na podtrzymanie ciazy czytalam i nie wiem czy mogl tak zaburzyc cykl ze nie mialam owu lub wydluzyl cykl juz sama nie wiem:(:(. A jak u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przytulas zrobilam test i jedna kreska więc nie jesteś sama ;-)więc tak jak mowilam jutro czeka mnie @ bo zawsze tak jest i do tego jeszcze jutro jadę do mamy bo nie widziałam się z nią 3 miesiące .Nie miałam jak się odezwac bo co chciałam tu zajrzeć to ktoś przychodził do mnie ehhhh cycki powiększone i zaczynam je odczuwać a brzuch czasem za cmi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja sie zastanawiam czy jutro robic ten test czy poczekac i zrobic na 31 dni ale watpie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przytulas jutro z rana rób Ty masz ten śluz ją u siebie już tak go nie widzę choć mam uczucie wilgotności. Co najlepsze to przez te 5 miesięcy jak odstawilam anty To od owulacji bolaly mnie cycki i brzuch a teraz dopiero dziś i ten śluz a mnie na @ nigdy cycki nie bolaly a brzuch jak zabolal to za chwilę czy nawet w momencie bolu dostawalam @ Więc mój organizm płata z******te mi figle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Amoniek czytałam dziś na innych forach to dziewczyny pisały że miały sucho i nie spodziewaly się że mogą być w ciąży bo żadnych nawet objawów nie miały więc tak jak pisalam organizmu płata figle i nic straconego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja tez tak mialam ze pierso gora 2dni przed bolaly lekko a brzuch w dzien gdy miala przyjsc zaczynal bolec a teraz to juz,nie wiem i na twarzy mialam syfy a teraz nic wkorze sie jak to przez ten lek bo zawsze mialam regularne i popieprzylo sie po tej cyscie wszyatko:(:( bedzie mi trudniej obliczac owu a mojego w tygodniu nie ma jak bedzie i nic z tego :(:( rano zrobie niech sie dzieje co chce chyba ze so rana malpa @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Trzymam kciuki by nie przyszła no musi się w końcu udać ;-)Ja moge poczekać na swoją fasolke oby Wam się dziewczyny udało ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny jestem zalogowana na abczdrowie na forum ginekologia tam sie wchodzi na parenting.pl i odpowiadaja na te pytania lekarze ginekolog i polozna. Powiem wam ze napisalam dzis ze robilam test i czy jest sens powtarzac i odpisala mi ginekolog zebym powtorzyla za 3-4 dni jesli @nie przyjdzie i ze jest szansa ze jest za male sterzenie teho hormonu no zobaczymy czy dostane jutro@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
No ja tam już jakoś nie wierzę w to, że mi się udało, jestem na 100 % przekonana, że nie wypaliło...eh a przez chwilę już wyobrażałam sobie maleństwo na rękach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Zrób jutro jeśli nie wyjdzie i @ nadal nie będzie to w poniedziałek jeszcze bo może to być bardzo wczesna ciąża ja takie mialam ginekolog mówił że to ciąża 5 sekund ;-) więc jeszcze wszystko przed Tobą :-) Ja nie mam nadzieji i czekam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No hej obudzialm sie rano poszlam do lazienki z testem i kubeczkiem sciagam zeby sikac a tu @. No niestety nie udalo sie:(:(:(:(:( ja odpuszczam dziewczyny nie bede juz o tym myslec moze samo sie uda i nie licze juz plodnych owulacji bo skoro mam cykl 29 dni teraz to z 15 plemniki powinny dzien dozyc a tu lipa nie wiem juz sama smutno mi strasznie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przutulas ja wczoraj o 22 @ dostalam ale ją to na lajcie ;-) Miłego dnia Kochane odezwę sie wieczorem bo jadę do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas przykro mi ze przyszla @ kurcze bedziesz działac po @. Nie martw sie głowa do góry. Wiem ja tez byłam zła ale teraz juz troche lepiej. A to rozczarowanie co miesiac jest lekko powiedziane wkurzające. Lenka25 no szkoda ze do ciebie przyszła @ nastepny cykl bedzie nasz hehe. Amoniek w tobie nadzieja ze do ciebie nie przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No przyszly miesiac raczej odpadnie bo zostanie mi 3 dni plodne bo moj w pracy i pewnie znowu nic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas nie załamuj sie może testy owulacyjne kup sobie . Bedzie dobrze ale wiem jak sie czujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×