Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Dziewczyny i Magdaoszalalam Ja zrobilam dzis 28dc i nie wyszlo nic kompletnie ani jednej kreski. Po godzinie sprawdzilam i pojawila sie dopiero 1kreska wiec nie wiem albo test zepsuty albo nie jestem:(:( jutro mam dostac @ chyba ze cykl sie wydluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Magda pamiętam jak miałam tak jak Ty i nie było to nic dobrego, nakręcanie się potęguje stres i jeśli zajdziesz dzidzi to będzie szkodzić, więc postaraj się ograniczyć z testami i dajcie sobie czas na przyjemność ze starania się :) efekty na pewno będą, prędzej lub czasem i tak bywa później :) to wasz pierwszy miesiąc, więc spokojnie Przytulas zrób test rano dla pewności, bo moim zdaniem test był zepsuty jeśli nic się nie pokazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przytulas gdzie Ty go kupilas bo to lipa z niego totalna wada fabryczna musiała być a po godzinie się nie liczy. Madzia daj na luz my też mialysmy schizy i objawych chyba całej ciąży która trwa 9 miesięcy ;-) Dziewczyny o dziwo głowa mnie nie boli a ostatnim czasie dzień przed@ nawalala mnie głowa a dziś spokój:-) Jutro o 13 proszę pisać gdzie piszemy ;-)Jutro i do mnie ma zawitac@ no ciekawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny ja sie do was dostosuje napiszcie gdzie i bede napewno. W aptece kupilam ale od poczatku mi cos nie pasowal bo to okienko jak namoklo to ani koloru nie nabralo zobacze jutro chodz wcale mi sie nie chce juz testowac szczerze:(. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny ja cały czas was czytam i trzymam kciuki za dwie kreseczki wasze. Nie pisałam bo siły nie miałam po tym jak @ przyszła. Dół totalny. Rok ponad sie starac o drugie dziecko i nic chore to jakies.... mam nadzieje ze wam sie uda. Mi to sie po prostu wyć sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoniek
Jagodka a no ja z moim też już ponad rok i nic, tylko my nie mamy jeszcze dzieci...ale w końcu musi się udać :) Będzie dobrze :) Dobra dziewczyny to o 13 się jutro zgadamy na żywca :) a Przytulas ty testuj jutro, nic się nie bój co ma być to będzie :) kurcze dostałam jakiejś pozytywnej energii choć czuję zbliżający się okres, także jeszcze będą ze mnie ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek Jagodka i 25lenka oby sie udalo ale raczej watpie:( do jutra laski ide nyny bo mojego zawoze o 5 rano do pracy i nie wiem o ktorej ten test zrobie o ile zrobie bo moze @ rano przyjdzie. Piersi mnie tylko bala masakrycznie a brzuch nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas daj jutro znać. Bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1982
Cześć dziewczyny,dawno tu nie zaglądałam.Porobilo się pięknie, gratulacje tym którym się udało szczęściary.w zeszłym miesiącu u mnie porażka, nie było fasolki.Brzuch jak zwykle dawał znać o sobie od połowy cyklu.Przytulanko codziennie począwszy od 11dnia przez 7dni przy cyklach 28dniowy i do tego z testami owulacyjne i nic, zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1982
Piszę odcinkami bo nie mogę dłuższego postu dodać. w tym miesiącu próbowałam znowu z testami owulacyjnymi od 9dnia 2razy dziennie i pokazały pieknie kiedy owulacja się rozpoczęła. do tego czułam ból tym razem prawego jajnika i był to ból inny niż normalnie i trwał kilka minut, no i oczywiście przytulanko musiało być.Dodam że pozytywny test pokazał się we wtorek ok 15, zero jakiegokolwiek bólu,wieczorem przytulanko,w środę ok 12test był już negatywny,a ok 14czułam ból jajnika,także mam nadzieję że to był ten moment, i oczywiście przytulanko wieczorem.Mam nadzieję że cosik malutkiego za 9miesięcy się pojawi.I co najlepsze teraz wogole podbrzusza nie czuje, nic nie boli.takze trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amoniek, kochana, wiem, że nie powinnam się nakręcać, ale ja jestem zdecydowanie " w gorącej wodzie ... " :), co poradzę na to, że przebieram nogami, prawda jest taka, że przytulamy się dla przyjemności, miałam w dni owu presje, ale oprócz tego i tak częściej niż statystyki głoszą :P. Przytulas, ja też uważam, że miałaś felerny test i w ogóle się nim nie zamartwiaj tylko powtórz. Jak nie masz czasu rano, to jak zrobisz test o większej czułości później to też powinien być miarodajny, bo jak wnioskuje termin @ jest bliski. Wiem, że łatwo się daje rady, wiem, też że Wy wiecie, ale jakoś mi lepiej, że mogłam powiedzieć ( napisać), o mojej wewnętrznej panice :). Trzymam za Was mocno kciuki, niech Wam wszystkim z rana upragnione 2 krechy wyskoczą (sobie też tego życzę). Czekam na informację. Dobrego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny noi nie zrobilam z tego wszystkiego tego testu mazcobudzil mnoe o 5 i szybko szybko i poszlam siku i zapomnialam teraz nie robie bo sie boje poczekam spokojnie do jutra albo gora do 31dnia tak jak mialam @ po cyscie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przytulas Ty rób ten test a nie nas w napięciu trzymasz ;-) Mnie się śniło że @ przyszła ale to był krwotok dosłownie a nie okres ehhhh więc czekam aż przyjdzie a co do objawów to wczoraj wieczorem było mi nie dobrze i żołądek mnie bolał a dziś doszły cycki .Oj ja też sex w owulację przed i po i zawsze @ przyszła z tego co roawialam z lekarzem to taki moment najbardziej plodny jest co pol roku i też tak zaszlam w ciążę po pół roku starania się a z najmłodszą to wpadka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
25lenka nie bede dzis robic boje sie poprostu ale na @ sie nie zanoai brzuch wogole nie boli jak zwykle na @,tylko czuje tak lekko podbrzusze. A ty kiedy robisz ty tez masz dzis dostac mowilas to rob kochana i dawaj znac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przytulas u mnie na razie dużo śluzu czekam czy @ przyjdzie czy nie lekko odczuwam brzuch więc muszę poczekać bo znając życie pojade po test a tu za chwilę będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Daj znac jak bys cos wiedziala:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas na razie wlozylam sobie wkładkę latam jak ta głupia siku i sprawdzam czy @ przyszła czy nie ehhhhh brzuch lekko odczuwam czuje stan podgoraczkowy więc zmierzylam sobie temperaturę i mam 37 ehhhh zobaczymy czy się rozboja @ czy nie będzie o by nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja dzis objawow brzuszka jak na @ wogole proc piersi i krzyza zobaczymy tempka tez 37. Ale cos czuje ze cykl sie wydluzy do 31dni i lipa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Asia_1982 to trzymam mocno za Ciebie tj. za Was kciuki, żeby się udało :) Magda a ja Ci powiem, że ja też jestem w gorącej wodzie kąpana...na nic nie potrafię czekać, chcę wszystko na teraz i już, nie da się tak wiem itd. ale nie umiem tego ogarnąć moim małym rozumkiem :P Przytulas ja to nie wiem jak Ty wytrzymujesz z tym testem:D ja już bym miała go zrobionego, nie wytrzymałabym hehe ale trzymam dalej kciuki, żeby kreska ta druga była tłuuuuuuusta :P 25lenka eh Ty to masz dobrze z tym śluzem, ja już nie mam praktycznie wcale go, brzuch mnie nie boli, piersi dalej tak samo nie, za to znowu mnie wypryszczyło(za co ?!), także ten miesiąc znów spisuję na straty i będę walczyć za chwilę z @... Oby wam się udało :) 2 kreseczek życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny ja dzis jeszcze poczekam ewentualnie jutro zrobie albo do niedzieli no oby sie udalo sluzu mam duuuuuuuzo bialy mleczny. Dzis o 17 jeszcze spotkanie mam w kosciele bo moja corcia teraz komunia bo musiala isc rok wczesniej do szkoly jako 6 latek a teraz ma 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest 13-02 miałam @ więc dziś jest 28 dzień a w kalendarzyku i kalkulatorów w necie wychodzi że jutro powinna przyjść @.Ja mam śluz na papierze brzuch delikatnie po bolewa więc wszystko się okaże co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No kochana to jutro bo ja mialam @ 12 wiec dzis ale to wiesz jak jest ja mialam 26 27 i 28 dniowe cykle i ciul wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny zrobilam test 1krecha czyli sie nie udalo:(:(:(:( @ nadal nie ma nie wiem mialam nadzieje ze sie udalo lub myslalam ze moze za wczesnie wyc mi sie chce:(:(. Gdzie to piszemy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Mnie Przytulas szlak trafia z ta nie wiadoma a testu zbytnio nie chce robić bo to już 5 miesiąc jak ta @ przychodzi a testy dzień lub w dniu @ wychodzą negatywne dość już mam bo wszystko tłumie w sobie i nie pokazuje a w środku chce mi się wyc ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przytulas może za wcześnie jeszcze by wyszedł pozytywnie zrób jeszcze jutro rano. Żeby nie było Ci smutno to jak córka wróci że szkoły kupie i ja i zrobię to będziemy wyly razem ;-) Amoniek gdzie Ty jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gdzie to popiszemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki 21lenka za to ze zrobisz bedzie mi lzej tylko wkorzam sie bo mojego teraz nie,bedzie i lipa ze staran w tym mies:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Dziewyczyny jestem! Wymyśliłam, jako że nie mogę/nie umiem utworzyć nowego pokoju na tym czacie to może zalogujemy się na kurnik ja zaraz zrobię stól do gry i tam będzieny gadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Jeestem na kurniki, gra literaki stół z osobą o nawzwie MEANY to ja bo już jestem dawno zalogowana na kurniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak jestem durna:D dawajcie na grę tysiąc, zapomniałam że w literaki gra się w dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×