Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Dokladnie Wiki jak pisala 25lenka przy dlugich cyklach tak juz jest ja ostatni przez cyste mialam 31dni i to byl moj najdluzszy z wszystkich z 9 miesiecy tak to mialam jak w zegarku 27-28 dni i 26 dni. Teraz przytulanka byly w czasie plodnym zobaczymy jutro trzymajcie kciukaski:D albo zamiast testow idz do gina na monitoring tez sie nad tym zastanawialam bo przynaniej ci powie dokladnie jakiej wielkosci jest pecherzyk i czy peknie a na testach owu to tylko wychodzi ze poziom hormonu jest ale czy do owu dojdzie faktycznie to nie wiadomo. Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
lenka skąd ja to znam? te obwinianie siebie i gadki typu" wszystkie moje koleżanki mają już dzieci i jakoś ich faceci potrafią zrobić dziecko...;/ w tej chwili dołączył ból dolnego odcinka pleców jak przy zbliżającym się okresie a z tych nerwów dostałam jakiegoś slinotoku;/ tzn. to pewnie od tego, że już dawno z myślą o dzidzi rzuciłam palenie i teraz mam kryzys bo wszędzie widzę fajki, mój pali ale wyganiam go z domu i pali 1 papierosa w kuchni po kąpaniu, także to trochę mi pomaga ale mimo wszystko uzależnienie daje o sobie znać.... No a wracając do tematu to dalej jest zamulenie jakieś, pewnie od kawy bo była dosyć mocna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Wiki faktycznie może przydadzą Ci się testy owulacyjne, w sumie większa pewność, że owulacja nastąpi...a tak dla zupełnej pewności to może monitoring cyklu u gin jak już się dlużej staracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Amoniek ten ślinotok to ja mam od wczoraj wieczorem dziwne uczucie polykasz ślinę a za chwilę znów jest jej pełno. Nooo z tymi fajkami to masakra ja po palam mój pali e- papierosa i też chce bym przestała palić te smrody a ja że jak się uda i będzie fasolka to rzuce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Lenka powiem Ci, że boję się, że wrócę do palenia teraz, dziś, jutro jak dostanę @ bo tak bardzo nie chciało mi się palić nawet w pierwszych dniach bez papierosa jak teraz, może ta całą sytuacja z brakiem fasolki mnie dobija. Zapaliłabym już ale jeśli jest choć cień tego, że może jestem w ciąży (w co bardzo wątpię)ale póki nie nadejdzie @ to nie chcę truć maluszka i to mnie jakoś chroni przed zapaleniem ale jestem bardzo bliska pękniecia i przegrania z nalogiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Jakiś czat by nam się przydał byśmy mogły pisać do siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaaa
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie. Pisałam jakiś czas temu i udało nam sie. Jestem w 8 tyg widziałam już bąbla na usg. Jest to jednak problematyczne ciaza. Pojawił się krwiak. mam dużo leżeć i oszczędzać sie. Ta ciaza o wiele mocniej daje mi w kość niż poprzednia. No nic trzymam za Was mocno kciuki, widzę że kilka z Was zaraz testuje :) powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikaaa
Aa i u mnie też był bol piersi zwłaszcza od pachwin i ciągnący bol podbrzusza. Trądzikowej wysyp też miałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Nom przydaloby sie:) ja ok brzunio sie uspokoil tylko sluzu sporo bialy mleczny noi piersiatka i sutki bola jak nie wiem:(:( juz jutro nede wiedziala. A co myslicie o tescie bobo test zolty z dzidzia czulosc 25mlU. ? Bedzie dobry wolalam strumieniowy ale nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Martynikaa a jaki test robilas i kiedy w ktortm dniu cyklu i jakiej dlugosci mialas cykle? Bo ja juz od wczoraj moglam dostac@ dzis lub gora jutro narazie cisza oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
I oczywiscie gratuluje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1231
Jestem po owulacji dziś 25 dc i mam dziwny ból brzucha i jajników cykle mam 28 dni Ostatni stosunek 27 luty w dni płodne 8 marzec robiłam bhcg i wyszło <0,1 czy jest szansa jeszcze ze się udało, może za szybko zrobiłam badanie owulacji była prawdopodobnie 28-29 luty, mógłby mi ktoś napisać co myśli o tym pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A ile minelo od owu jak poszlas na bete? Ja w tamtym miesuacu robilam 4dni po spoznieniu okresu i tez mialam wynik taki jak ty nie,bylo dzidzi jutro testuje znowu. Moze za wczesnie zrobilas. Przyjmuje sie ze 10dni po owu bete jest juz pewna ale nikt nigdy nie wie napewno kiedy ma chyba ze bylas na monitoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej Martynikaaa Gratuluję :) Dużo zdrówka i jak trzeba to faktycznie leż i się oszczędzaj :) U mnie już nawet podbrzusza nie czuję, nic nie boli...Ach a było tak blisko;/ zajadam się z tego wszystkiego ciastkami, wiem, że mogłabym pomyśleć o ewentualnym lecie i moich super boczkach ale jakoś mam to...no wolałabym i tam nie mieć heh :P co czekolada robi z człowiekiem a Lenka masz rację, fajnie byłoby mieć taki czat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
a tak mi się jescze przypomniało, śluzu mam coraz mniej...więc jakoś wykluczam, że się udało bo przecież wtedy śluzu powinno jednak być troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Martynikaaa oszczedzaj się ile wejdzie i przede wszystkim nie denerwoj bo dzidzi na pewno to się nie podoba.Mnie cycki w tym cyklu nie bola tyle co odczuwam ten brzuch i latam siku ale przez to też że dużo pije i sprawdzamy czy @ przyszła skoro jutro jednak ma być ehhhh Trzeba zobaczyć czy jakiego czata nie ma na telefon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
A w ogóle tak siedzę i myślę o ostatniej wizycie u gin, skoro +/- 3 dni to norma jak się wylicza regularnośc okresu to jeśli nie dostanę okresu w niedzielę to do wtorku wypada te 3 dni...;/ ale lipa chociaz w sumie i tak dostanę więc co za różnica, w następnym miesiącu będę liczyła 33 dni...jakoś mi to inaczej zleci niż 30 już prawie przeżyłam a tu dodaj jeszcze 3 dni...ot głupol jestem.. eh piję kawę i spać mi się chce:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A moj dzisiejszy dzien to sie bedzie z***biscie dluzyl jutro rano sadny dzien niech sie dzieje co chce tak stwierdzilam bedzie przykro jak zwykle ale coz. Polozylam sie i leze i zajadam sie lizakiem corcia ze szkoly przyniosla:D jak myslicie dziewczyny uda nam sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Boze ale mnie ten test kusi juz sie zastanawialam czy nie jechac po drugi i kupic i zrobic a ten zostawic na rano. To czekanie mnie dobija:(:( zrobilabym juz teraz ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Przytulas rób moim zdaniem niech się dzieje wola Boza ;-) ja to już pierdyknieta jestem z tym brzuchem bo raz odczuwam brzuch raz ten torbiel. Moja najstarsza córka pojechała do sklepu po rurki i ogórki kiszone ;-) bo jakoś ochota nas złapała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Dziewczyny czy Wy macie telefony z androidem bo może conferendo czat jest taki i można zalogować się przez FB ale mieć swoj nick z forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Wstrzymalam sie z testem. No ja fejsa nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Ja z moim jak jest w pracy pisze na Viber Ciastka zjedzone więc teraz przydało by się zagrysc ogorkiem kiszonym ale nie będę robić jaj ;-)Na @ też mam zachciewajki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Dziewczyny jak coś to możemy wejść na interie, założyc nowy pokój czy temat i tam się wbić i gadać na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
W sumie to też można wejść do pokoju gdzie jest najmniej osób teraz(tylko dla kobiet) i tam sobie pisać :) albo na gg czy coś no ale tam nie ma czatu a ja fejsa też nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
gg tez nie mam. Dziewczyny ja czuje ze sie nie udalo:( strasznie sie zalamie bylam w miescie kupilam kolejny test zrobilam ale nie wyszlo nic ani jednej kreski pewnie test byl zepsuty podlamalam sie pewno nie jestem:( :'( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Jak to nie było żadnej kreski?To faktycznie lipa a pomysł może tak miało być że masz zrobić jutro rano a nie dziś ;-)To jutro na jakąś godzinę musimy się umówić i wejść na ten czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas jak nie było żadnej ani jednej kreski to głowa do góry. test zepsuty no chyba, że masz taki co to jedna kreska oznacza ciąże...to ja już tych ciąż miałam mnóstwo ;) a no można się umówić na jakąś godzinę, napiszcie która wam pasuje i żeby wejść chwilę wcześniej oczywiście wpisując nick stąd tam na czacie :P mi pasuje 13-14 póżniej to po 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No poprostu pusty nic sie nie wyswietlilo test kardioline nie wiem:( mi to obojetne dziewczyny o ktorej moze byc po poludniu. Rano zrobie ale spisuje sie na straty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaoszalalam
Cześć dziewczyny, czytam od kilku dni wszystko co się da i wariuje. To Nasz pierwszy miesiąc starań, a ja o niczym innym nie mogę myślec. Mam wszystkie objawy ;) chyba mam jakąś paranoje. Testy ciążowe robię co 2 dni. Mój narzeczony nie może mnie już słuchać. @ powinnam dostać w poniedziałek. Cykle mam ok 25 -26 dni. Oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×