Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość malgosiaaaaa
Kochane zrobilam bete. 1,2 :( wiec nie jestem w ciazy :(. A bardzo bardzo szkoda. Wewnetrzny glos jeszcze daje mi nadzieje... Ale wynik krwi sie nie myli :( nie wiem dokladnie kiedy mialam owu :( ale dzis jest 25dc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny zrobilam wczoraj po południu test i wyszła blada druga kreska. Rano dzis powtórzyłam i odrobinke ciemniejsza była. Poszłam rano zrobic bete i czekam na wynik miał byc na stronie po południu ale nie ma jeszcze jak co to jutro odbiore koło 8.00 rano. Na razie sie nie ciesze dopiero jak bete zobacze. Boje sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka super bedzie dobrze:) trzymam kciuki:):) ja nie robie narazie nic bo nie chce sie zawodzic a jqkie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Boli mnie brzuch troche zmeczona jestem mam co jakis czas mokro biały sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ze mnie bialy sluz tez sie wydobywa ciagle i podbrzusze cmi troche a poza tym piersi masakra ale wydaje mi sie ze znowu nici:(:( daj znac kochana jutro co i jak trzymam kciuki mocno za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Oooo myślę, że można Ci jagodka gratulować. ... ja jeszcze kilka dni. ...hak parę dni temu myślami " chyba jestem" to z minuty na minutę myślę "chyba nie jestem" ...jakoś tak Piersi jakby mniej wrażliwe. ....ale syfow na twarzy brak a zawsze jeden tak 5 dni wcześniej się pojawiał. .. taki konkretny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas dam znac ale puki czarno na białym nie mam bety to sie nie ciesze. A ty masz tez objawy ciazowe mbie piersi pobolewaja co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja jak @ nie dostanę i test šikany wyjdzie. ..to dla mnie będzie znaczyło ciąża :) Jagodka nie bój się cieszyć. ..mówię z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Objawy mam co z tego pewnie nic nie bedzie test czeka w szafie masakra jakas bedzie dobrze Jagodka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka jak tylko odbierzesz bete to daj znac moze i ja sie jutro skusze zrobic:) dzis moj 26dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
I jak Jagodka odebralas wynik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Beta 17,53 3-4 tydzien ciazy. Ja mam juz objawy wymiotowalam juz po kawie slabo sie czuje.a jak u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas. ..czyli jutro beta czy sikany? Trzymam kciuki. ...u mnie 19dc. ..jakieś 5 dni do rozwiązania zagadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gratulacje Jagodka:D ale ci fajnie kurczw u mnie chyba nic nie bedzie cos czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zrobilam test w sumie nie potrzebnie sie nakrecilam 1krecha takze pewnie u mnie sie nie udalo jeszcze do soboty poczekam i jak nie dostane to wtedy ale cos mi sie wydaje ze znowu nic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja mam 39 dc. TEST robiony w 36 i cień cienia drugiej kreskówki a wcześniej testy negatywne... I co ja mam zrobić? :-( wariuje już od tych myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A ty Jagodka w ktorym dniu cyklu zrobilas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc Idz na bete i bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w małym miasteczku tutaj u nas robią tylko na zlecenie lekarza a ginekologa mam w piątek :-) o ile @ nie nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Przeciez bete robi sie prywatnie placisz i masz chyba ze u was inaczej. No ja juz mam dola ze sie pewnie nie udalo jednak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas z tego co wyczytałam to okres powinnaś mieć 8 kwietnia tak? Czyli jeszcze jest czas i nadzieja :-) Nie martw się :-) Dopóki @ nie nadejdzie to jest szansa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Oby ale nie nastawiam sie objawow zero jakby zaniklo wszystko prwnie @przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A boli Cie brzuch? Piersi? Ja np dostałam bólu piersi dopiero w 30 dc najpierw zaczęły boleć sutki później całe piersi teraz dosłownie rwą i ból jak.na @ czuje ze coś ze mnie leci ale jak biegnę do łazienki to śluz taki wodnisto biały troszkę klejacy... I bardzo szybko się męczę w pracy nie jestem rozkojarzona i jak troszkę podzwigam i pochodzę to poty na mnie wychodzą i mecze się nie milosiernie... Poza tym innych objawów brak...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas. ..twoje cykle są dłuższe. ..mogło być za wcześnie. .... jak już zrobiłaś to trudno....teraz czekaj do soboty. ... jak nie @ przyjdzie to zrób wtedy ...ewentualnie w piątek na betę. ..ale szkoda kasy. .co ma być to i tak będzie. ..takže czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zakupiłam 4 testy .... na czwartek piątek sobota niedziela. Także od jutra zaczynam ;) Czasami myślę zaszlam . ..czasami że nie zaszlam. ...I tak na zmianę. ..ale nadzieję mi daje kilka czynników Po pierwsze całkiem sporo tych prób było w tym cyklu Po drugie ...piersi jakieś takie inne niż zazwyczaj Po trzecie zero Pruszcza na twarzy Ale w każdym cyklu coś mi się dzieje co podciągam pod ciążę. .. takže zdaje sobie sprawę z tych moich dziwnych znaków :) czasami niewiele wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ten post powyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Procz bolu piersi jak dotykam i chodze sluz mleczny i bolu krzyza to nic nie mam na samych sutkach mam zylki fioletowe ale nie robie sobie nadzieji pewnie znowu nic. 24dc nie moglam spac chcialo mi sie wymiotowac i straszny bol podbrzusza a tak nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyłki też mam zawsze miałam bo mam dość duże piersi ale teraz wydaje mi się ze są wyrazniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A ja mam maly biust wiec widze roznice ale czy to ciaza nie wiem pewnie znowu nic dziwne czemu test owu pokazal 2krechy 14dc a 15dc juz jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A @ mam dostac 9 w sobote zobaczymy tak sie zastanawiam czy isc jutro na ta bete piersi znowu zaczely bardzo bolec i brzuch lekko czuje. Jagodka a ty ktorego dnia cyklu robilas ta bete i pierwszy test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×