Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Dziękuję za miłe słowa, kochane jesteście :-* Zrobiłam ten test z krwi, po południu będę miała wyniki i dam wam znać. Póki co już nie wiem co mam myśleć. Już nawet nic takiego by się nie stało gdyby przyszła @, bo to wtedy kolejny miesiąc by móc się starać. Ale @ nie przyszła, mimo że brałam duphaston. I to jest moja większa obawa, że coś się pierniczy :-( No nic, głowa do góry, prędzej czy później nam wszystkim uda się zaciążyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
No dokladnie kochane napewno sie uda wczesnoej czy pozniej ... Chociaz wiadomo ze chcemy "tu i teraz":) takie sa kobiety - smieje sie moj maz. Wczoraj zagonil mnie do lozka ... Przed wczoraj tez i tak codziennie ... Mowi ze teraz on bierze sprawy w swoje 'rece' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
A ze nie mierze temp ani nie mam testow owu - wiec tak naprawde nie wiem kiedy mam owu :) wiec dalej dzialamy . A do @ jeszcze ok 10 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu te 10 dni szybko minie ;-) wiesz, najlepiej jest się na nic nie nastawić, po prostu bez stresu i spiny działać. Ale czasami nasz organizm wysyła nam różne dziwne sygnały przez co człowiek zwyczajnie zaczyna wariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Oj tak patinka masz racje ... Wysyla dziwne sygnaly. Nie pamietam jak to bylo z corka ... Ale wtedy poprostu wiedzialam , bolal mnie troszke brzuch i przed @ zrobilam test i pozytywny. Ale uczucie ze to juz bylo i teraz tez takie jest ;) moze intuicja mnie nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu oby to było to! ;-) trzymam kciuki aby przeczucie Cię nie myliło ;-) Ja juz mam wyniki 0,100 mlu/ml. Czarno na białym brak ciąży. No nic, kiedyś się w końcu musi udać. Poczekam jeszcze kilka dni, może dostanę @, a jeśli nie to pójdę do gina i się dowiem co mi się tam znowu pochrzaniło. A za was wszystkie kochane trzymam kciuki! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej Patinka u mnie powoli do przodu:) jeszcze 10dni do @. Procz tego ze piersi bola i krew mi sie puscila z nosa juz drugi raz to zadnych objawow. I nie doszukuje bo to nie ma sensu nie chce sie zawodzic:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej tam po Świętach :) Ja zaczęłam nową pracę i jestem jeszcze oszołomiona hehehe mam mniej czasu a to oznacza mniej czasu na myślenie :P hi ten miesiąc mam odpuszczony więc nawet nie zwracam uwagi na to, który dzień cyklu mam, naprawde teraz mnie to nic nie obchodzi :0 niech się dzieje wola nieba :) byłam dziś na małych kosmetycznych zakupach...no dobra po prostu kupiłam lakier do włosów i troszkę przełamałam ten nudny, szary, ciemny i mega deszczowo-gradowy dzień :) Trzymam za Was wszystkie i każdą z osoba kciuki, oby @ nie przyszła i nie było jej przez rok :) albo i dłużej :) Trzymajcie się :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Amoniek:) fajne nastawienie masz no jesli nam sie nie uda zrobie to samo co ty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny ale u mnie cos nie tak jest mam taki bol podbrzusza ze masakra musze nospe wziasc az do pachwin jak na @ nawet bardziej wiec uwazam miesiac za stracony:(:(:( makabra:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas a moze brzuch cie boli bo to implantacja zarodka? Ja nic nie czuje wiec pewnie znowu klapa.... Amoniek fajnie ze tak podchodzisz do tego tez bym tak chciala ale nie moge. Ja pracuje w przedszkolu i juz dzis kolejna mama mowi mi ze jest w ciazy juz czwarta od lutego. No i jak tu sie wyluzowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Oby Jagodka ale watpie w to coraz bardziej juz cos mi sie wydaje ze tak bedzie przez pol roku a pozniej badania i gin:(. No to nie masz za wesolo codziennie widzisz dzieci i jeszcze ciezarne. Chyba ze mi sie owu przesunela tyle ale raczej test by pokazal chyba ze nie ma owu w piatek prawda? Kurde a tu jeszcze 10dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Wydaje mi sie ze test sie nie myli musimy czekac. Owulka byla i trafiłysmy w nia na bank ale czy celnie.... zobaczymy. To czekanie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Owu byla ale czy pecherzyk lub ki pekly to sie dowiemy gdy @ nie przyjdzie. Mnie tez dobija ale trzeba byc dobrej mysli kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Ja to musze mieć czas wypełniony to mniej myśle.... ale jak dostaje @ to mam taki dół że masakra potem po jakims czasie mija ... i tak ciągle... nie wiem czu wy tez tak macie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
U mnie najgorszy jest 1dzien gdzie @ mialo ni byc a jest albo spoznia sie a test 1krecha masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was ja wlasnie bede core ubierac do szkoly wstawac sie jej nie chce przez to dlugie wolne:) na szczescie brzuch dzis nie boli ale pol nocy nie spalam co chwile sie budzilam bo nie moglam spac:(. Pogoda okropna pochmurno i bedzie padac pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej ja zaraz zbieram sie do pracy . Dzien do przodu coraz bliżej do spodziewanej @.... a objawow brak jak zawsze hehe☺ miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja niestety dostałam @ :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Przykro mi Karolina nastepnym razem sie uda:) nie przejmuj sie bo wiem co czujesz mialam to samo. Ja do malpy@ mam jeszcze 9dni oby zlecialy szybko i niech sie dzieje wola Boza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
No mój facet jedzie do Niemiec przyjeżdża na poczatku czerwca dziwnie bo owulacje przeważnie mam w połowie miesiąca eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was??? Ja jestem lekko przeziebiona katar mam czuje sie fatalnie takze cos mi sie wydaje ze z dzidzi nici:(:(. Jeszcze 8 dni i bede wszystko wiedziec pozdrawiam was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
nie wiem czemu mam wrażenie ale wydaje mi się, że jedna z Was mi powie, że jest w ciąży, tak mam takie przeczucie :P hehe a pogoda u mnie świetna, więc i humor super a poza tym to jestem po pracy więc....PIĄTECZEEEEEEEEEK! kurde koniec tygodnia a ja się czuję jakbym naładowała baterie na Karaibach co najmniej :) pozdrowienia Trzymajcie się, będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej no ja mam tez spoko dzien tak jak Amoniek mowisz piąteczek.... wolne ale chociaz jak chodze do pracy to nie myśle mam takie fajne dzieciaki w przedszkolu że jest wesoło fakt ze moje dzieci w pracy sa wszystkie niepełnosprawne ale przez to są jeszcze bardziej kochane.... troche sie potem zdołowałam bo kolejna koleżanka jest w ciąży no ale noc trzeba życ dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
dziewczyny! która mnie będzie pilnować żebym nie jadła słodyczy?:D z przodu rośnie mi już mały potworek hehe a cieplej się zaczyna robić :) jutro pojeździmy może rowerami to troszkę kalorii się spali ale tak serio to muszę ograniczyć słodycze bo wstyd będzie strój kąpielowy założyc:) eh i wiecie, że nawet to dziś nie psuje mi nastroju? hehe no aż sama siebie nie poznaje, nie wiem kiedy byłam w tak dobrym nastroju :) jagodka wiesz u mnie też wokoło pełno ciężarnych i tych, które dopiero co urodziły maluszki, dziś nawet spotkałam starą znajomą w zaawansowanej ciąży...no ale nic się z tym nie zrobi to po co się zasmucać? nawet jeśli no wiadomo chce się mieć maleństwo to taki żal, smutek i złość potęguje stres i wiadomo poczęciu to nie sprzyja, trzeba dojść do momentu zwanym murem i sprawdzić z bliska, że odbijanie się od niego za bardzo boli, jeśli się rozejrzymy może zobaczymy za obok piękne rzeczy? jak człowiek jest szczęśliwy to dobre rzeczy szybciej go znajdują :) trzeba od czasu do czasu dać sobie na luz, taki nawet jeden dzien "oderwany od szarej codzienności" potrafi dać więcej wiary niż obsesyjne sprawdzanie kiedy, jak i ile razy :) wiadomo dużo łatwiej mówić ale i zrobić jak się okazuje też się da a jeśli ja to mówię a uwierzcie było już naprawdę źle momentami to się da :) Dziewczyny więcej relaksu, a szczęście znajdzie nas szybciej niż będziemy się spodziewały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny dobrej nocki wam zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Hej kochane u mnie tez nic nowego. Jeszcze jakies 8 dni i zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Chyba nie wyswietla sie cala moja wiadomosc do was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Mnie pobolewa podbrzusze i kluje jak kicham :( dzis robilam leczo 7 papryk mialo male papryczki w srodku , to napewno znak :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×