Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość jagodka_a
Hej dziewczyny małgosiaaa to dobry znak ze podbrzusze cie pobolewa moze cos sie kluje. Mnie oczywiscie standardowo kregoslup na dole boli pewnie znowu @ przyjdzie....... ale piki co sie nie martwie czekam. A jak tam u was ? Objawy jakies macie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Dziewczyny mam pytanie w sprawie cyklu miesiączkowego w poprzednim cyklu miałam 5,6,7 marzec plamienie brązowe 8 marca juz krew . Niby prawidłowo @ miała byc 6 marca i moje pytanie czy te dni z plamieniem zaliczac do miesiączki czy dopiero liczyc cykl od 8 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
plamienie 3 dni a potem tylko ten jeden dzień z normalnym krawieniem? to wtedy bym zaliczyła jako 4 dni okresu a jeśli po tych plamieniach był okres powiedzmy 4-5 dniowy to ja bym liczyła od 8 marca @ wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Amoniek po tych plamieniach była od 8 marca normalna @ pieciodniowa tez mysle ze liczyc cykl od 8 marca chciałam sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny u mnie nic nowego kolejny cykl i bol piersi i sa jak kamienie juz na 10dni przed @ i lekko klucie w podbrzuszu i drugi dzien rozwolnienia rano procz tego dwa dni krew z nosa. Wiec cos mi sie wydaje ze znowu lipa. Procz tego zabiegana jestem bo chodze i szukam corci butow na komunie dzis udalo mi sie kupic wianek rekawiczki i torebeczke. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Witam, Tu zukejka. U mnie 15dc. Połowa. Tamten cykl jak wiecie nieudany. ..poszedł w niepamięć jak 3 poprzednie zresztą. Działamy. ..wiadomo. .. praca i różne takie inne nie pozwalają na przytulanko jakbyśmy chcieli. ..aczkolwiek ten cykl uważam za całkiem udany ;) 8dc, 9dc 10dc 11dc 13dc 14dc Się nazbierało tego Od 20 dnia zaczynam testowanie. ..jak wiecie więcej w tym zabawy bo zdaje sobie sprawę że to trochę za wcześnie ... interesuje mnie jednak fakt taki. .... jeżeli jestem. ..to kiedy najwcześniej mi test pokaże 2 kreski ...a že w uk testy po 1 funt to się bawię. ... bardziej w celach naukowych :D ...potem spostrzeżenia mogę przekazać w świat ;) ...jeżeli jestem; ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A wam dziewczyny jak mija weekend?? U mnie pogoda piekna sloneczko swieci cieplutko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Zukejka najlepiej zrob w dzien spodziewanej@ predzej małe szanse aby wyszedł. Przytulas u mnie tez piekna pogoda bylismy u moich rodzicow na wsi mały sie wybiegał a teraz odpoczywam. To przed wami wielkie wydarzenie komunia Św. Ale przynajmniej jak masz zajecie i jestes zabiegana to mniej myslisz. Milego wekendu dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Jagodka ..pewnie, że najlepiej w dzień spodziewanego @ ..... ale ja tak dla zabawy zaczynam wcześniej i trochę z ciekawości. ..w którym dniu test mi wyjdzie najwcześniej. .... jak wyjdzie w ogóle oczywiście P.s na testowaniu się znam bo mama dwójki już jestem ;) i trzecie mi się zamarzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka a jak dlugie masz cykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas to z tym wybieraniem bucików i wianka to trochę jak powrót do przeszłości ;) to w sumie każda z nas nie tak dawno to samo przeżywała :) A u mnie też piękna pogoda, wczoraj byliśmy na rowerach, dziś też mamy zamiar:) Sprzątałam wczoraj w szafie i znalazłam schowany po ostatnim testowaniu test ciążowy hehe w tym miesiącu dalej tam przeleży ale wezmę się za dziada następnym razem :) ale powiem wam, że przeszło mi to parcie takie wielkie na dziecko, będzie to będzie, przecież jeszcze poczekać mogę :) Dodatkowo kupiłam sobie wczoraj parę ciuszków, więc weekend w sumie już mogę zaliczyć do udanych :) Jagodka to licz od 8 marca tą @ bo ja Ci powiem, że mi też dość często przed @ zdarzają się plamienia 1 lub 2 dniowe :) Zukejka Ty to masz zajęcie heheh testerka z krwi i kości :D Trzymam kciuki, żebyś zaspokoiła teraz swoją ciekawość i napisała nam w którym dniu po wyszedł pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny Amoniek fajnie że wyluzowałas tez tak chce..... hehe Przytulas czujesz cos jakies objawy masz? Mnie od wczoraj brzuch pobolewa ćmi mnie lekko i kregosłup na dole no i piersi pobolewaja ale to moze byc na @ i cos czuje ze jak przyjdzie to dosc mocna. Zulejka najlepiej zrobic beta hcg z krwi po 10 dniach od owulki bedzie miarodajny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Powiem wam ze procz bolu piersi to nie mam zadnych wczoraj kupilam piwo tyskie to smakowe i napilam sie lyka bo nie dalam rady smierdzialo mi czyms zgnitym ale to zaden objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Jagoda. .... test beta w uk 80 funtów. ..dokładnie w Manchester. .. takže kupie kilka testów paskowych po funcie ....a ile będę miała zabawy co rano ;) 5 testów 5 funtów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas. ..cykle 24-26 ....dziś 16dc I piersi zaczynają dziwnie boleć. ...nie miałam tak w poprzednim cyklu ani w poprzednim poprzednim ano w poprzednim poprzednim poprzednim :) Uuu A co tam u ciebie? Który dc? Idziemy łeb w leb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej Zukejka:) u mnie dzis 24dc jak piersi napuchly i bolaly bardzo tak wczoraj przeszlo a dzis znowu a to ty masz krotkie cykle czasami moze ci sie owu nakrywac na sama koncowke okresu teraz poszaleliscie duzo moze akurat sie udalo tego ci zycze. U mnie bylo tylko 3razy 14dc, 15dc i 17dc bo meza nie bylo takze pewnie znowu lipa robilam testy owu i w 14dc byly 2krechy zobaczymy . Piatek sobota powinnam dostac majac 28dni no chyna ze znow sie cos poprzesowa. Jagodka a jak u cb ktory dzien cyklu? Jakies nowe objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas, to będziemy w podobnych terminach dowiadywać się czy zaiskrzylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja dawniej dawniej miałam cykle 28-32 bolące na maksa... .po pierwszej ciąży skróciły się do 26-28 i zrobiły się nie bolące. ..po drugiej ciąży znowu się skróciły do 24-26 Teraz liczę zwłaszcza na niedzielę wielkanocna 9dc :) że wtedy był ten najważniejszy dzień Wielkanocne przytulanko a dzidzia dokładnie w Boże Narodzenie :)....oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No u mnie @ ma byc piatek lub sobota 28dni to w sobote powinnam dostac ostatni mialam 29 wiec nie wiem piersi bola strasznie nawet jak chodze to je czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Trzymam kciuki za nas dwie :).... kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Czesc kochane ... pieknie pieknie na dworku az chce sie zyc. U mnie dalej nic nie wiadomo . za 4 dni ma byc malpa wiec jeszcze troszke ... Ake jutro rano zrobie bete ... Bo lece w srode na 1,5 tygodnia do UK i tam nie zrobie bety ... A testow mam juz dosc. widc jutro cis bede wiedziec ... Chociaz pewnie jak wyjdzie negatywna to i tak dalej bede miec nadzieje . Ile kosztuje teraz beta w laboratorium ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja nie testuje chyba ze @ sie spozni. A beta to zalezy od labolatorium ja placilam 17zl ale do 30 gora chyba. Powodzenia i daj znac malgosia:):) a u mnie zaczelo sie po poludniu procz tych piersi leciutki bol podbrzusza i jestem strasznie senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Kurde cały dzień czekałam na ogórkową a jak już ją zrobiłam to zachciało mi się krokietów...i masz tu babo..krokiet?:D U mnie któryś tam dzień cyklu hehe aż muszę zobaczyć kiedy @ bo się zaskoczę :) Hmmm to co dziewczyny w tym miesiącu, która mi pisze, że zafasolkowała choć ostrzegam, że trzymam kciuki za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Amoniek ale cos watpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Ja tez cos watpie ... Chociaz caly czas cos ze mnie wyplywa ... ale moze to na okres :( oczywiscie maz jak mu to powiedzialam to sie smieje ... Ze mam mokro bo mam ochote na tiri tiri - i tak to wlasnie jest z chlopami ... Zero stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Malgosia racja racja ja zaraz sie klade bo zasne chyba i jeszcze kregoslup boli kurde co miesiac inne objawy a jak zwykle nic. Kochana daj jutro znac co pokazala beta ja jeszcze do piatku gora soboty musze czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Mam pytanie... 25 marca dostałam zastrzyk prygnol, starania, 28 potwierdzone że już po owulacji. 1 kwietnia test pozytywny. 4 kwietnia beta 4 ( normy < 0.5 ciaza) czy jeszcze jest nadzieja ? Okres mam mieć 8 kwietnia cały czas bóle jajnikow od dziś bóle podbrzusza jak na @ temp 36.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Powtorz bete jutro albo poczekaj do spodziewanej ja czekam do 9kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norma bety miała być 5.0 więc z bety wyszlo mi brak ciazy tylko czy to nie za wcześnie? Bo owulacje mogłam najpóźniej mieć nawet w poniedziałek:( ciężko się czeka nawet te kilka dni... szczególnie że mam przeczucia @ ... tylko ten pozytywny test mnie trzyma przy nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny i jak u was?? Malgosia robilas bete???? U mnie nic nowego procz starych objawow jeszcze 4dni i bede wiedziec wszystko okaze sie czy tym razem trafilismy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×