Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość any
PrzytulaS masz taki sam czas oczekiwania jak ja :) pierwszy test wyszedł pozytywny w 8 dni po owulacji ale to była pozostałość prygnolu. Do tego poczytałem że wszystkie moje objawy jak na ciążę... to przez zastrzyk :( ale dziś zakupiłam drugi test i będę rano testować... betę powtórzę dopiero jak nienadejdzie okres czyli w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No ja nie kupowalam kolejnego testu boje sie nie wiem czy nie isc na bete jutro tylko tu jest tak ze wynik jest na drugi dzien i nie wiem chyba ze kupie jeszcze dzis test i jakby cos wyszlo rano to wtedy beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Kochane test z apteki zrobilam w 30 dniu cyklu popołudniu i byla blada druga kreska. Ale dopiero po becie uwierzyłam ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A to moze faktycznie za szybko zrobilam ten test dzis 26dc. Oby sie udalo czekam do soboty cierpliwie. Jagodka ale masz super zazdroszcze ci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
PrzytulaS ja jeszcze nie robię... postaram się poczekać do soboty rano. Ale czuję się fatalnie jak nigdy od 4 dni boli mnie brzuch raz szczycie raz jajniki na przemian a raz jak na @ nigdy tak nie bolał. Jestem taka osłabiona że wracam z pracy i łóżko kręci mi się w glowie, na buzi spuchnieta do tego blada że aż przezroczysta... temp popoludniu wzrasta mi powyżej 37 stopni... gdyby nie te dziwne objawy których nigdy nie miałam byłabym pewna ze @ się zbliża... umowa czekamy do soboty z testem co ? Razem damy radę w nieświadomości? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja czekam bo nawet nie kupowalam wiec nie robie zeby sie nie rozczarowac. To czemu myslisz ze objawy masz po zastrzyku? Ostatni moj cykl byl 29dni wiec nie wiem ile teraz a staranka byly tylko w trzy dni 14dc jak wyszedl pozytywny test 15dc i 17dc. Nie wiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas poczekaj do soboty i zrob test. Gosc any ty masz typowe objawy ciazowe zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ja pisałam wyżej że robiłam betę 9 dni po stosunku i wyszło brak ciazy... test wyszedł pozytywnie w 8 dniu bo zastrzyk sfałszowal wynik. Ale na ciążę to mam za duże bóle brzucha. Jak wstaje z łóżka to czuję jakby mi miał peknac brzuch albo jajniki taki napiety... wydaje mi się że to po tym zastrzyku bo poczytałem że on ma skutki uboczne właśnie podobne tylko miał się wypłukać z organizmu po 8 dniach a tu dopiero po 8 dniach się zaczęło :( gin na monitoringu po stwierdzone owu mówił żebym się nie ludzila że się uda za pierwszym razem stymulowanie cyklu... wcześniej przez 6 lat bez lekarstw nigdy nie wychodziło więc nie wierzę w ciążę... raczej ze coś źle na mnie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka ale nie wiesz dokladnie czy napewno byla ta owu wtedy co ci test pokazal? A kiedy mialas miec @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czyli twoim zdaniem Jagodka ja nie mam za bardzo objawow ciazowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
PrzytulaS a ile się starasz ? Miałaś robione jakieś badania hormonalne prolaktyne? Potwierdzone owulacje czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gosc any to nasz 4cykl staran przy trzecim myslalam ze sie udalo @ sie spozniala to wyszlo ze mam cyste wchlonela sie po lekach i tak po wizycie u mojego gina dal nam czas pol roku gdyby sie nie udalo to mam sie zglosic. Juz mam jedno dziecko 7lat:) no ale chcielibysmy zeby miala rodzenstwo:) a owu tylko sprawdzilam testami na poczatek i zaczelam robic od 12dc i 14dc wyszedl test pozytywny a 15juz byl negatyw no ale poprawilismy. I nie wiem sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ale dziwne że bez żadnych badań. Ja całe życie miałam mega duża prolaktyne a przy tym nie zajdzie się w ciążę. I teraz przed zrobiłam przede wszystkich tsh i prolaktyne oczywiście za wysokie żeby zajść w ciaze... dostałam tabsy żeby zbić... więc może głową do góry jak teraz nie wyjdzie i zrób podstawowe badania z krwi sama dla siebie :) bo może wystarczy coś zbić i odrazu zaskoczy tym bardziej że już dzidzie macie ! :) ale i tak trzymam kciuki jeszcze za ten miesiąc! :) przez te kilka lat starań wiem jak to jest czekać na ten jeden moment żeby dwie krechy zobaczyć:) także głową do góry bez paniki damy radę;) w sobotę pisz jak wyniki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gosc any to nasz 4cykl staran przy trzecim myslalam ze sie udalo @ sie spozniala to wyszlo ze mam cyste wchlonela sie po lekach i tak po wizycie u mojego gina dal nam czas pol roku gdyby sie nie udalo to mam sie zglosic. Juz mam jedno dziecko 7lat:) no ale chcielibysmy zeby miala rodzenstwo:) a owu tylko sprawdzilam testami na poczatek i zaczelam robic od 12dc i 14dc wyszedl test pozytywny a 15juz byl negatyw no ale poprawilismy. I nie wiem sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Oby oby:) a nie pisalam codziennie rano jak wstaje i wydmuchuje nos to mam krew na papierze i biegunka jakos inaczej. Nie wiem moze cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas ja niby wedlig testow owulacje mialam 24 marca a co do malpy to nie wiem tak na 100% bo 5,6,7 marzec mialam plamienie a 8 marca przyszła @ i trwala gdzies 5dni wie jak liczac od 5 marca to @ powinna byc 3kwietnia a jak od 8 marca liczyc to jutro powinna byc@ . Przytulas ja nie mowie ze nie masz objawow masz je z tego co piszesz ale kazda z nas ma troche inaczej. Nie martw sie zrob test w sobote albo bete. Trzynam kciuki. Ja sie tez boje czy ciąża sie rozwija bo np. Teraz nic nie czuje stracha mam jak nic to mlodziutka ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka nie stresuj sie bedzie dobrze tylko lepiej:) jeszcze raz gratuluje mowilas juz mezowi??? Ja mam miec w sobote ale czy cykl bedzie mial 28dni nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas maż wie i rodzice tez a reszta niech sie dowie potem. Ja boje sie zaspeszyc. Trzymam za ciebie kciuki bardzo bym chciala aby ci sie udało kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wróciłam z pracy... Jak dzwigam dzisiaj skrzynkę 20 kg to ból brzucha miałam okropny do tego te uplawy :-( myślałam że to okres ale poleciała do WC i to nie to... Jutro może z rana zrobię test a piątek na 10 do lekarza idę ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc i jak robilas tescik??? Ja nie moglam wczoraj spac tak mnie jakos zaczelo bolec podbrzusze jak na @ ale nadal nie ma. A dzis to sie czuje jakby cos po mnie przejechalo wszystko mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Na dodatek jak sie wysiusialam to zobaczylam na papierze kropeczke krwi w sluzie taka malutka. A teraz nic nie wiem pewnie @ sie zapowiada nigdy wczesniej nie mialam zadnych plamien :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Brzuch boli jak na @ caly czas sikam i sprawdzam czy malpa przyszla czuje sie fatalnie zero sily zakupy ledwo co do samochodu wnioslam slabo mi i wgl masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Zrobiłam test i pozytywny znowu kreska grubsza niż ostatnio... pójdę na betę zobaczę czy przyrasta czy jednak wynik sfalszowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Moze akurat sie udalo czytalam o tym zastrzyku faktycznie dlugo sie utrzymuje wysoka beta po nim i testy tez. Zapytasz gina. Ja leze bo brzuch boli jak na @ tylko nie wiem co to byla ta kropeczka krwi:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja dostalam @ wlasnie cykl sie skrocil i ma 26dni:(:( zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
PrzytulaS głową do góry! Idź na monitoring i łyka duphaston a się uda napewno. Moja kreska jest dużo mocniejsza niż ta z przed kilku dni. Szkoda że się tu obrazka nie da załączyć bo bym pokazała. Idę za chwilę na betę. Z testu wynika że zaczęła rosnąć zobaczymy. Już w sobotę mam mieć okres więc test powinien być wiarygodny w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Wiesz monitoring mi nic nie da bo mojego meza w domu nie ma a plodne wypadaja za 2tyg od poniedzialku a maz pracuje w delegacji i w domu jest na wekendach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas... Nie jeszcze nie robiłem... Chyba trochę brakuje mi odwagi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ale wyobraź sobie ją w piątek miałam Pecherzyk i zastrzyk w sobotę jedno szybkie staranko później w poniedziałek stwierdzone że pęcherzyka już ni ma. Także jak bym była w ciąży to po jednym szybkim razie na potrzeby owu... więc nie liczy się ilość razy tylko trafność w czasie ;) także głową do góry i próbuj przed wyjazdami męża i po. Plemniki żyją w twoim sluzie jeszcze przez dłuższy czas ;) czeka dziś mnie beta... boję się że może wyjść negatywnie jak ta poprzednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Tylko wiesz akurat jak ja mam owu to mojego nie ma i to jest problem no taka ma prrace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×